Svadba 12.2.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte chcem sa spytat ci sa tu najde nevesta ktora sa vydava 12.2.2011 ako ja? som tu nova a rada by som tu niekho spoznala :-)
Odpovedať
@lucia3006 sak to sak stale snezi sak ani sneh nejdem odhadzovat co sa mi tak nechce :) ja uz sa tesim ked bude takto sneh a budem chodit s babenkom sa sankovat ked bude vacsie :) to bude parada :) teraz ma to moc netesi :).. ale boli by pekne fotky keby snezi ale zas ta zima no neviem vyhody aj nevyhody to ma
Odpovedať
@poprad tak drzim palce az nieco vyberie :) a az to dobre dopadne :). a to je planovana svadba ci ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta to áno, videla som fotky zo zimnej svadby, keď krásne snežilo, bolo to také rozprávkové ... ale zase je zima, neviem ako by som vydržala nejaké dve tri hodiny vonku na tom snehu ... a určite by sme museli mať čižmy pod šatami, nepremokavé a teplúčke ... ale fotky by to boli nádherné...
Odpovedať
@lucia3006 fotky ano len na tej zime sa fakt dlho neda vydrzat takze uvidim co z toho bude horsie bude ked bude clapkanica coho sa bojim najviac to je asi najhorsi pripad no tak sa uvidi rozmyslam ze si asi pojdem pre istotu kupit biele cizmicky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta tak člapkanica je fakt to najhoršie ... prežijem mráz, sneženie, ale člapkanica a dážď ak prší moc silno - to tiež nič moc, lebo celé šaty si zabrabre nevesta a ešte aj vlhký vzduch a voda môže zničiť účes ... :(
Odpovedať
@lucia3006 dufam ze nam obom vydrzi pocasie :) sak a tie saty kto by ich potom platil sak to pozicanie je uz dost tak hadam to nejak vydrzi :) a pesnicky na dvd si vyberate sami ci vam da kameraman?)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no dúfajme :) s kameramanom sme sa ešte nestretli, plánujeme tak začiatkom februára sa s ním dohodnúť čo a ako... aj s fotografom ... ostatné už je všetko vybavené ... ja si stále myslím, že je ešte času dosť ale keď vidím, že do svadby je už iba 44dní, tak sa mi to už nezdá dosť chichi ... :) a ty ešte menej ... ale necháme to asi skôr na ňom, nejakú predstavu mám, aké by sme tam chceli a ostatné necháme na ňom, vy to máte ako?
Odpovedať
@lucia3006 my chceme vlastne pesnicky a nevieme sa dohodnut ze ktore dame a kedy ich tam dame ale dneska musim napisat zoznam on napise svoj a nejak to skompromisujeme hadam lebo ja uz neviem :) no ja uz iba 17 dni a to sa mi zda este dost ale keddn ikto povie dva tyzdne tak normalne som zaskocena ze to uz tak rychlo ?:) no sranda :) my sme s kameramanom boli ked nam ukazoval fotky a dvd a vsetko co k tomu patri velmi prijemny clovek takze sa tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no to je supeeer, že ste zohnali dobrého kameramana - človek to hneď inak berie, ak má ten druhý skvelý prístup ... tak s takým človekom je potešenie spolupracovať :)
Odpovedať
@lucia3006 veru hej a ked vidis to nadsenie ako ho to bavi tak mu veris ze to bude super hlavne sa s nim da na vsetkom dohodnut a to je parada :) sme mali stastie ze mla volne :) inac bratov kameraman bol cisty debil ktoreho to nebavilo tak to dvd tak aj vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta aj kamoške sa to stalo, čakala na video štyri roky, naozaj tak dlho a ani neboli spokojní... to je pravda, ak to človek baví a má k tomu vzťah - vidieť to aj na výsledkoch... my sme mali tiež štastie, všetkých dodávateľov sme zohnali bez problémov ... to vieš marec ... nikde nič, žiadne akcie, začína sa to až v máji - ten svadobný čas ... :) ale my sme už nechceli čakať do leta alebo septembra a ani som si nevedela predstaviť byť v tých šatách niekde v 30stupňových horúčavách, aj zákusky by sa topili a kazili ...
Odpovedať
ahoj, ja mam 12.2. tiez :-))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@snehulienka44 jeeeej, zimných nevestičiek je čím ďalej viacej ... :) kde máte svadbu?
Odpovedať
@lucia3006 sak vyhoda je to takto v zime na zakusky teda brutal...sak kamoske robil svokor video dostala ho po roku a navyse vstupuje do saly bez hlavy a strasne nieco vela chyb takych moc velkych katastrofa :)
Odpovedať
@snehulienka44 jeej tak to je super :) uz mas nachystane vsetko? kde to mate? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta na niektorých veciach sa neoplatí šetriť - obzvlášť ak ide o jediný deň v živote ako je svadba ... :)
Odpovedať
@lucia3006 presne moj nazor sak je to iba raz za zivot teda take original a v kostole :) a spomienka na cely zivot :) zas nerozhadzujem ale viem kde sa oplati investovat takze co za kvalitu sa plati :)..
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta presne tak, ja presne tak isto uvažujem, na niektorých veciach sa dá šetriť ale nie na fotkách a videu... aj šaty som chcela mať podľa svojich predstáv ... naštastie som zohnala a za veľmi dobrú cenu... tešíš sa už čooo? ja sa už neviem dočkať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ďakujem dám Ti vedieť
Odpovedať
@lucia3006 a za kolko mas svadobbne saty?si si pozicala ci kupila? pravdaze sa tesim aj ked sa trochu bojim lebo kedysi som mala problem spat a teraz by som spala stale tak sa bojim ako vydrzim byt hore :) ale inac sa velmi tesim a tak aj obavam ci bude vsetko ok ale to je take asi normalne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja som si šaty kúpila, tu cez bazár, za 200euro, no to poznám, ja som už tiež nervózna, tiež sa veľmi teším ale mám také obavy - aby všetko dobre dopadlo, to má asi každá nevesta ... :) ale určite nám to dobre dopadne, potom si popozeráme fotky navzájom a popíšeme, čo ako každá z nás mala ...
Odpovedať
@lucia3006 tak to sa tesim :) ..tak to si dobre kupila, ja som si iba pozicala lebo som mala problem s tym ze ake cislo mi sedi :). sak ja uz coskoro iba par dni takze uvidime ako to dopadne :) ale tesim sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta ja sa teším s tebou, že sa Ti to už takto blíži, potom mi porozprávaš ako bolo, čo ste mali, ako to išlo a tak ... a potom chcem vidieť aj svadobné foto, dúfam, že sem pridáš ... :) budem myslieť na teba, aby Vám to dobre všetko dopadlo, ja si doobeda pospím po rozlúčke a večer idem zase na stretávku zo strednej - včera som sa dozvedela, že bude 12.februára - takže dva dni budem žúrovať ... potom budem týždeň dospávať, ešte že mám voľno v práci... :)
Odpovedať
@lucia3006 dakujem :).. pravdaze fotky dam aspon nejake :).. tak to mas super dva dni zurky za sebou :) aspon si este uzijes kym si slobodna :) ..
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no to áno,ale čo sa týka takýchto vecí, tak sa nebudeme obmedzovať ani po svadbe, ja aj chodím von - iba s kamoškami alebo keď máme stretávky zo strednej alebo z vysokej - drahý sa nemusí báť ničoho a ja zase viem, že tiež sa nemusím báť, keď ide s kolegovcami von, oni zvyknú aj tak chodiť len po smene v lete si zaplávať a na kofolu ... vy to máte ako? chodievate sa baviť spolu alebo aj zvlášť? ... ja keď idem s kamoškami alebo so spolužiakmi, chodím zvlášť, drahý by sa tam necítil dobre, lebo ich nepozná tak dobre ... inak chodíme spolu, na spoločenské akcie alebo keď ideme len tak si večer sadnúť s kolegovcami a ich ženami ...
Odpovedať
@lucia3006 sak podstatna je dovera :). ja ako som zacala chodit s mojim tak som von nejak nechodila nepotrebovala som to najlepsie mi bolo s nim a on tiez prestal chodit s chalanmi ale ani jeden druhemu sme nic nezakazovali prislo to tak spontanne :) a ked som ostala doma a nudila sa tak som sa isla s kamoskou ktora ma babo prejst alebo s druhom mojou najnajnajkamoskou prejst pokecat a tak pozna obi dve a inac aj ked ma niekto niekde volal mne sa tam ani nechce ist..neviem s milacikom sme si vzdy zabavu nasli isli sme na koncerty po vyletoch a tak a jeden cas dost dlho som byvala s nim v nitre kde pracuje lebo doma som nemohla vydrzat. a teraz keby jeden z nas zacal chodit po veceroch von asi by to bolo znamenie ze nieco nie je v poriadku ale aj ked sme sa pohadali tak ani jeden z nas nesiel s niekym von :) mne to nechyba uzila som si za mlada a teraz uz rodina :) a on prestal pit predtym ako sme sa spoznali takze ani on nevie co by s chalanmi uz robil vecer v krcme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta no môj drahý tiež, nepije vôbec alkohol, ani na oslavách alebo pri nejakých významných príležitostiach, ja chodím s babami skôr cez deň - a snažím sa s nimi dohodnúť vždy vtedy, keď ma drahý 24ku v práci ... a keď je doma, tak sme doma spolu, tiež si vieme nájsť svoj program, buď niekam spolu ideme alebo len tak doma lenošíme, sem tam vybehneme s partiou von ... :) tiež by sa mi nechcelo už po nociach behať po vonku - a už diskotéky vôbec nie, tie som moc nemusela ani predtým ... len občas mi to výjde tak, že idem s kamoškami alebo kamoškou von aj vtedy, ak je doma... alebo sedíme u nás, dáme si kávičku ... moje kamošky pozná, len spolužiakov zo strednej a výšky moc nie...
Odpovedať
@lucia3006 sak to je take podla mna akurat sak potrebujeme mat kontakt aj s inymi ludmi :) podla mna to len netreba prehanat takze si myslim ze sme na tom obe super mame dobre vztahy a tesime sa kedy ich specatime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncikyta Ja mam tiež 12.2.2011
Odpovedať
@simona1986 ahoj tak to ma tesi ze nas je viac :) uz iba par dni :) tesis sa ? mas uz vsetko ?:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?