Svadba 12.12.2012

Profilova fotka
Baby mate niektora svatbu v tento den? A co si o tom myslite? :-) planujeme svatbu na jar , ale minule sme len tak so srandy nejako prisli k tomuto datumu a ja ze a nezoberiěe sa 12.12.2012??? Len tak, ze je to pekny datum a neplanovane veci a zazitky su aj tak vzdy najlepsie :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Rád by som Vám ponúkol našu ľudovú hudbu Slančíkovci. Máme mnoho skúseností so svadbami po celom Slovensku. Hráme ľudové piesne, naše aj zahraničné, ale aj modernejšie, do tanca, aj na počúvanie, podľa požiadaviek. Ak by ste mali záujem pozrite si našu web stránku. Ján Slančík
Odpovedať
Profilova fotka
@denimi ja som tiez chcela svadbu v decembri 2013, 13. mam meniny, ale mama mi to zrusila lebo je vtedy advent a post ci co..takze by nemohla byt svadba v kostole...a vela ludi by ani neprislo moznoo..tak sme to presunuli na posledny datum pred postom, teda 23.11.2013...a moji rodicia vtedy bduu mat 28.vyrocie sobasa, takze este aj celkom mily datum vysiel :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dátum 12.12.2012 je veľmi pekný, kašlem na advent, ja sa vydávam 20.12.2012 :)
Odpovedať
Môj manžel ma požiadal o ruku po 12rokoch manželstva :-) 12.12.2012 o 12h spečatime svoju lásku aj pred bohom ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@magg424 jeje my se mali 20.07.2007
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
cez advent moze byt svadba v kostole, len by nemala byt velka veselica
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?