Svadba 12.06.2010. Je tu niekto s týmto termínom?

Zobraz úvodný príspevok
nájde sa tu niekto s rovnakým termínom?
Odpovedať
Tak ako ste dopadli kočky???Píste som zvedava!Ja mam dilemu s hudbou...vy uz mate nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
Lianka ja som omylom pisala odpoved do inej temy, Jun 2010, v salone mia sposa som dopadla super, v stredu asi skocim znova a zrejme aj dam zalohu lebo som nasla dalsie saty ktore sa mi asi pacia najviac zo vsetkych, ale musim ist s nejakou kamoskou aby mi to odsuhlasila,lebo v piatok som bola sama. Cakam este na fotky od pani predavacky, ma mi ich poslat cez vikend, tak stale nedockavo kontrolujem schranku.
Odpovedať
Profilova fotka
A z akej kolekcie sa ti pacia?Som zvedava ake su, ale velmi sa mi pacili,aj tie,ktore sa ti pacili na prvej skuske-symphony su kraaasne!
Odpovedať
Profilova fotka
je to kolekcia Blue by Enzoani.. krasne nove satocky, malo obnosene, sice drahsie ako tie symphony. no uvidim ked budu fotky dobre, tak ich sem dam..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby no tak nove saty su v albume, idem ich znova skusat v stredu s mamou, kedze si nie som ista hlavne co sa tyka mojho vytekajuceho chrbata tentokrat.. mam hlavne obavy ze kedze cvicim tak o pol roka tie saty mozno ani nezapnem, kedze su na zips a nie na snurovacku. Stale vaham medzi nimi a satami MS Symphony. Budem vdacna za nazory.
Odpovedať
Symphony su kraaaasne, ale Blue by Enzoani naaaadherneee :-) -Vyzeras v nich super ;-) Som zvedava ako sa rozhodnes. Inak siroky chrbat trapi aj mna, niektore saty preto nezapnem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzulienkak dakujem krasne, no uvidim, zajtra idem skusit znova, potrebujem sa popytat ci sa daju v pripade nudze este nejak upravit, tiez si myslim ze boli krasne. Skusala som este jedny, model Croatia a tie boli tiez nadherne ale uz moc honosne.
Odpovedať
Daj vediet ako si sa rozhodla :-) Ja idem este skusat tuto sobotu do Nitry, snad si uz nieco definitivne vyberiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tu Nitru som chcela aj ja ist pozriet, ale nemam na to cas vobec, furt riesim daco ine, tak co uz.. asi by ma porazilo keby sa mi este aj tam nejake pacili , to uz by som sa fakt nevedela rozhodnut, uz teraz s tym mam problem.
Odpovedať
To máš pravdu, rozhodovanie je o to tazsie, ale na druhej strane je fajn, ze je aspon z coho vyberat :-) Ja mam uz jedny saty vyhliadnute v TT, ale svagrinka ma este ukecala, nech skusim aj mimo TT, je to jedinecna prilezitost ako vyskusat co najviac siat :-) Len je to casovo narocnejsie a tiez to lepim ako sa da. Uz by som mala saty rada rezervovane :-| A ako si na tom s ostatnymi pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ostatne pripravy mienim riesit az v januari tak doslednejsie, teraz si dohadujem akurat stretko s agenturou kvoli vyzdobe, chcem aby mi spravili cenovu kalkulaciu na vyzdobu, aby som potom mala s cim porovnat ked si dam urobit este inde.. potom musim ist konecne vybavit kostol a matriku, ale to mozno tiez az v januari.... inak mame rezervovanu restiku, vybrate menu, mame DJa a na 50 percent fotografa... topanky ak mi sadnu kupim od jednej baby ktora ich dala do bazaru na inzerat, kedze je z BA, tak si ich aspon mozem odskusat a vyjdu ma lacnejsie ako nove, ja lodicky nenosim moc, takze pre mna zbytocne vyhodene prachy za nove. Inak vela veci budem kupovat na svadobnom veltrhu, aj zenichov oblek tam dufam vybavim.
Odpovedať
Profilova fotka
Hotovo, zaloha zaplatena, bude to model Ankara.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobra volba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Moni kde mas svadbu a hostinu ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
kostol este nemame vybaveny, hostina v Rusovciach.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,tak ja som mala rezervaciu na skusku siat zajednanu na piatok,a zial lezim na marodke s chripkou a vysokymi teplotami-taka som z toho nestastna :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lianka7 neboj ved vyzdravies a budes moct ist skusat potom! :) skore vyzdravenie prajem!
Odpovedať
lianka kedy planujete svadbu?
Odpovedať
joj som sa zle spytal, myslele som ked. vidim termin 12.6. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pripajam sa k terminu 12.06. My uz mame zarezervovany hotel, termin na matrike, hudbu uz ciastocne tiez mame, kameru a foto tiez, momentalne riesime oznamka. Svadobne saty mam uz tiez rezervovane. :-)
Odpovedať
kati to mas pekne skoro vsetko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka vitaj, a odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Monika,snad ano,len ta euforia bola velka:-) katka vitaj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chapem aj ja som sa na to strasne tesila :) a teraz mi je az luto ze to mam za sebou :( este by som poskusala.. hehe
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ale ved este mozes nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo.. teoreticky ano.. ale to by som uz musela ist do nejakeho salonu kde ma nepoznaju :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak v okoli BA je toho dost :-) ozaj a bola si vo Viedni na vianocnych trhoch? Ja sa chystam buduci tyzden,vraj je tam nadherne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, do viedne moc nechodim.. aj keby som rada, ale nechce sa mi tam stresovat s parkovanim a podobne.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme totiz s priatelom obaja mimo Sk. baby, mate nejaku drobnost pre svadobnych hosti? nejaky malicky darcek?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?