Svadba 11.9.2010. Kto sa pridá?

Zobraz úvodný príspevok
:-)
Odpovedať
1
6
7
Už ano ,ešte sa robia posledne pripravy,vam poviem baby už začinaju aj stresy :-| Ako ste na tom vy??
Odpovedať
ja som myslela, že nebudem mať vobec stres, ale dnes a vcera mám teda poriadny... dufam, že do soboty to prejde ;-) dnes po praci už idem na nechty a zajtra pre šaty, tak si už začínam uvedomovať, že je to za dverami :)
Odpovedať
už aj ja mám stresy :-| nemám chuť do jedla ... Už skoro všetko mám prichystané na výzdobu sály...ideme zajtra potom vo štvrtok kostol, v piatok pôjdeme po zákusky, a ešte odnesieme alkohol do sály. Na gélové nechty som už objednaná - pôjdem vo štvrtok :-) Dnes ešte musím stihnúť vyžehliť vecičky, svadobné šaty vyskúšať no a tiež vyžehliť, solárko, upratovanie...a ešte mooc :-) no a ešte večer máme návštevu... Krásny deň....príjemné prípravy!!!
Odpovedať
Profilova fotka
kočky prajem vám aby ste si sobotu užili a nech vám zasvieti slniečko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby vy ste dobre ze az teraz ja uz od minuleho tyzdna....
Odpovedať
ahojte baby, prajem, aby sa všetko podarilo tak, ako sme si to naplánovali, aby sme si to my nevesty a aj všetci okolo nás poriadne užili a aby nám aj to počasie vyšlo.
Odpovedať
Profilova fotka
no babky jezibabky :D a uz len krocik...tak nech vam to vsetkym vijde....
Odpovedať
:)) no už mám zafarbené vlasy, urobené nechty, pootvarané blahoprianiaaa :))) tak nech nám to nádherne všetkým 11tkovým nevestičkám vyjde podľa očakávaní a ešte oveľa lepšie :))) krásne svadby baby :)
Odpovedať
už skoro všetko dokončené, ešte popratať v sále....a držať palce aby sa zmenilo predpoveď počasia z dažďa na polooblačno- a na krásny deň bez dažďa :-) Prajem Vám veľa šťastia a nekonečnú lásku....držím palce....a už mém neeervy x-)
Odpovedať
kocky, zajtra na vas budem mysliet a budem sa modlit za dobre pocasie.. mna to caka tyzden po vas.. ;-) :-) tak nech vam aj nam to vyjde podla predstav ;-) :-)
Odpovedať
Nadhernu svadbu vam prajem babenky nevesticky zajtrajsie. Povodne som mala mat aj ja,ale sme to napokon zmenili na oktober. Drzim palce, nech vam vyjde vsetko podla predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky všetkým prajem dobrú zábavu a veľa šťastia v manželstve
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No babky dufam, ze ste si to tak uzili ako my :D keby som mohla tak to vsetko vratim....taky uzasny pocit stastia a lasky :D no waw :D
Odpovedať
no ako kočky? nám všetko vyšlo až nad naše predstavy :)) aj napriek tomu, že nám celý deň pršalo šťastie, všetko vyšlo úplne paradne...stále nám volajú hostia, že svadba bola super :) dokonca jeden par sme aj inšpirovali, že tak sa im u nas pačilo, že aj oni v dohľadnej dobe pošlú oznamko..fotečky zatial nemáme a zajtra odlietame na honeymoon:Maurícius :)) jupíííííííííííí...prajem Vám nádherný a spokojný manželský životík :))
Odpovedať
Ahojte dievčence tak nám všetkým prajem v manželstve len to naj... :)
Odpovedať
Profilova fotka
No nevesticky z 11. septembra kde ste usli???azda kazda z vas sa naplno venuje manzelikom???? ;-)
Odpovedať
ahojteeeee..už som dom aj z honeymoon...bolo supeeeeer :) bez jedinej chybicky, až na ten dlhý let, ale bez toho by to nešlo..a teraz šup vybavovať zmenu dokladov..a vy ako?dovolenka za sebou?pred sebou?všetko vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby hovorte zazitky zo svadby....pretoze ja sa nemozem nejak rozpamatat tak strasne to zletelo len jedno viem ze to bola take krasne a take uzasny no najkrajsi den v mojom zivote :D
Odpovedať
no baby, o chvíllu to budú už dva mesiace, ale to letí..pridali ste svadobné fotky?ja uz som stihla :) pomaly uz zacinam riesit svadbu kamosky v maji 2011 , ani si nestiham uvedomit ako presla ta moja :) vy ste ako na tom?a kedy planujete mimi?
Odpovedať
Profilova fotka
tu uz sme ostali len asi my dve :D tak to strasne rychlo zletelo ze som aj zabudla ze som mala svadbu :D
Odpovedať
Ahojte, no tak ako citam niektore uz stihli aj svadobnu cestu :) . My planujeme az v januari tak uvidime ako to dopadne. Teraz sa naplno venujem hladaniu prace a hlavne manzelovi :D Vy ste na tom ako video a fotky uz mate?
Odpovedať
fotky uz ano, ale video nie...ale to je nasa chyba, bo sme kameramanovi nedali este fotky z detstva :)tak beriem vinu na seba...my uz mame svadobnu cestu za sebou bolo super, mas sa naco tesit janka.sopuchova :) a kam idete? vela stastia pri hladaní práce..sa mas ze si mozes doma vychutnavat klud..
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?