Svadba 11.9.2010. Kto sa pridá?

Zobraz úvodný príspevok
:-)
Odpovedať
no šaty mi šijú aj svadobné aj popolnočné. ale žiadne piplačky, žiadne vyšívanie, žiadne našívanie gorálok, iba budú na látku ručne maľovať a to by malo byť rýchlejšie ako vyšívanie. ten môj bude mať bielu svadobnú vestu, vypožičanú zo svadobného salónu a k tomu červenú francúzsku kravatu k mojim bielo-červeným šatám. Dúfam, že nám to počasíčko vyjde.
Odpovedať
no konečne som našla popolnočné šaty, sú krásne, budu z požičovne, ani som nevedela, že ten salón patrí Vlade Hrenovčíkovej, veľmi milá baba a normal cena :) tak už len drobnosti chybaju :) už by mal byt aj kompletný zoznam, sem tam ma ešte niekto šokuje nečakanými zmenami, ale to asi patri k predsvadobnému chaosu.. jeeeej sjuzn vy budete takto netradične zladení?bielo-červení? to môže byť peknéé...a ved popožeň tie tetule, čo ti to šijú, ved svadba za dverami..a popolnočné budu červené?
Odpovedať
červené šaty si pýtajú dokonalú postavu a takú ja nemám. šaty budú čierne a červenými maľovanými kvetmi a "vtedy už manžel" bude mať červenú košeľu a červeno-čiernu kravatu. tetule sľúbili, že tento týždeň ma zavolajú na skúšku, ak nie, v piatok som tam ako na koni. cammeronka: popolnočné budú aké? dlhé? krátke? farba - zladené s výzdobou a manželom? aká cena? my máme stále problém so zoznamom hostí, z drahého strany, "možno prídeme, možno neprídeme", "keď nepôjdu oni, nepôjdeme ani my" a podobné reči. ale v reštaurácii im to stačí nahlásiť týždeň dopredu, takže ešte stále je čas. stále mám pocit, že na niečo zabúdam. . . . aké drobnosti ti ešte chýbajú, cammeronka?
Odpovedať
šaty budú dlhé, také žlté...vyzdoba je bielo zlatá, tak to nie je úpne v tom odtieni, ale môže byť :) "vtedy už manžela" ešte musím doladiť..aj ked k tej žltej to bude asi trosku problem aby nevyzeral tak "kirikí" :) ale elegantne..cena za požičanie je 100 €, ale na blavu je to dobréé.. no mne sesternice, ktorých som sa pred mesiacom pytala či pridu s priatelom povedali, že žiadneho nemajú, a teraz mi volajú, že plus traja ludia, bo všetci sa zrazu zaľubili...a to som chcela pozyvat len partnerov, ktorí su spolu dlhsie ako jeden rok, ved tých ludí nebudem ani poznat..ale mamina, že to je rodina, a musim ich tam dat, pritom ja mam aj salu kapacitne obmedzenú.. sjuzn: no nemam este take blbosti, ze pierka, vyzdoba domu, masle na autá, komplet spodné pradlo, bizuteriu, kvet do vlasov..a to sa mi uz tak nechce obiehat obchody..dnes som akurat zadala do tlace menovky, a objednala take male cokoladky pre hosti na stôl s nasimi menami ako taky mini darcek :) v piatok idem doriesit svadobnu kyticu...takze vidis, je toho este celkom dost..a ty si ako natom?
Odpovedať
veď mu obleč bledunkožltú košeľu a jasnožltú kravatu, to nie je kikirík. mne chýba ešte poskladať servítky, spraviť menovky a darček v jednom (čokoládka - z jednej strany meno hosťa a z druhej poďakovanie) - čokoládky sú už kúpené, menovky spravené, len vystrihnúť, polepiť. ešte pôjdem na skúšku make-upu, a rozhodnem sa, či si ho spravím sama alebo sa zverím profesionálke. radšej by som sa niekomu zverila, chcem byť aspoň jeden deň hýčkaná :) veď uvidím, idem tam v pondelok pred svadbou. v nedeľu ideme do hotela zajednať počet hostí, menu, ubytovanie hostí. aké budete mať menu vy? ešte nie som 100%-ne rozhodnutá. bižutériu som si objednala jabloneckú, aj svadobnú, aj popolnočnú, z Čiech cez internet, výborná ponuka, dobré ceny, za dva pracovné dni mi to prišlo poštou. kvet do vlasov bude živý alebo umelý? ja budem mať korunku vo vlasoch. výzdobu, aj pierka, aj mašle na autá som zverila kvetinárstvu, kde budem mať kyticu.
Odpovedať
no kočky, zatial predpoved pocasia nič moc...vraj má byť total lejak :( ja chceeeeem slnkoo...
Odpovedať
ja som sa k predpovedi na jedenasteho este nedostala. nie je to príliš priaznivá správa, ale do dvoch týždňov sa to môže zmeniť.
Odpovedať
no ja pevne verím, že sa to zmení..ale pripravím sa aj na alternatívu dažďa, aby som potom nebola sklamaná..
Odpovedať
jasné, pokiaľ nie je sobáš pod holým nebom, tak dážď nie je až taký veľký problém. jak sa hovorí, poprší nám šťastie. alebo sa ja vraví, že frajerky plačú za ženíchom :)
Odpovedať
jeeeej to je dobré, to som ešte nepočula.. už ste boli na matrike?ja som to zvladla sama v piatok, drahý to podpísal dodatočne, este knazovi to musíme dat..
Odpovedať
my máme civilný obrad, takže vybavujeme len matriku. to sme vybavovali ešte na začiatku, keď sme hľadali termín. ja mám teraz menší problém s ubytovaním našej časti hostí. ubytovanie bude v hoteli ako je sála, ale začali s prerábkou hotela na seniorský penzión a izby prerábajú na jednolôžkové. a ja potrebujem dvojlôžkové. cez víkend to máme doriešiť. dovtedy si máme vybrať aj svadobné menu. vy máte aké svadobné menu?, pre inšpiráciu
Odpovedať
menu som ti poslala do IP, keby nahodou cital nejaky môj host :) a ubytovanie tiež máme tam kde aj hostinu, sice niektore postele su oddelené, ale hlavne ze su dve na izbe :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute kocky neviete ake hlasia pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
to nemoze byt ze nam bude prsat....boze aspon nech pocasie vydrzi....uz mate vsetko zariadene??? baby aj vy mate zrazu taky strach....????
Odpovedať
ahojte, no na mňa ten strach ešte neprišiel. taký menší mám z tancovania, pretože nie som príliš parketová levica :) všetko zariadené ešte nie je, ale dúfam, že pamätám na všetko. toho sa obávam, že som na niečo zabudla. veď uvidíme, ako to bude s počasím. posledné roky boli vždy prvé dve septembrové soboty slnečné, tak hádam sa to tento rok nezmení, možno bude akurát babie leto.
Odpovedať
mirkaradko ja si to zatial nejak neuvedomujem, že je to už na budúci týžden..ale pocity už mám všelijaké :) ozaj, dokedy ste v práci, ja mám volno až štvrtok piatok, v stredu musím byť ešte v práci... a teraz musím zhánať este aj veci na dovcu, bo hned 15.teho letíme na 10 dní, tak dúfam, že bude super :) vy ste už mali honeymoon, alebo ste odložili na neskôr?
Odpovedať
ja som v práci už len dnes, zajtra. budúci týždeň mám už dovolenku. my máme najviac vybavovačiek posledný týždeň pred svadbou, takže si neviem predstaviť, že by som ešte mala ísť do práce. potom máme týždeň po svadbe dovolenku, to skočíme len niekde na predĺžený víkend tu niekde na Slovensku. potom týždeň do práce. a potom ideme na týždeň do anglicka. ja som chcela ísť k moru, nejakú oddychovku, vypnúť, ale "potom už manžela" to príliš neláka.
Odpovedať
fu to máš super, že už celý týžden dovolenka, moji šefovci mali problem aj s tymi dvomi dňami pred svadbou..a to my tiež toho vela máme ešte buducí tyzden, hlavne oboje šaty odmerať a vyzdvihnut a z blavy presunut do LV, a este v piatok prist po svadobne auto.. no my sme obaja chceli ist hned po svadbe na dovolenku, aspon v tomto sme sa zhodli :) a ako šaty sjuzn, uz mas hotove?tetule si švihli?
Odpovedať
no tetule si príliš nešvihli. bola som tam v utorok na skúšku, s radosťou že konečne a dali na mňa nejaké pozošívané kusy látky. potom som sa spýtala, že kedy mám prísť na druhú skúšku a oni len, že načo, veď v piatok pred svadbou už budú hotové. tak som im povedala, že takto nie, že v piatok (ako zajtra) tam prídem na skúšku. tak uvidím. my tiež veľa vecí z pezinka budeme prenášať do topoľčian. a aké máte svadobné auto? z požičovne?
Odpovedať
no tetule su teda nejake flegmaticky?si mala nejake odporucania na ne, ked si si ich vybrala? dlho sme nevedeli zohnat nejake pekne auto, tak hrozila požičovňa, ale to teda boli poriadne ceny..nakoniec nam požičia "buduceho mangela" strýko audinu, tak preto budeme musiet ist v piatok pren, aby sa stihlo vyzdobit a sobotu doobeda ist na fotenie..my zaciname uz o tej desiatej fotenie, bo fotografi chcu mat na vsetko dost casu :) inak nie je to take lahké to pózovanie :) naštastie máme zarezervovaný aj interiér, v topolciankach zámok :) už si mala skusku účesu?ja budem mat az stvrtok pred svadbou..
Odpovedať
ja som nemala žiadne odporúčania, ale tie ich ručne maľované šaty ma skutočne očarili. my budeme mať vlastné autíčko, hyundai santa fe, ale nie najnovší, také SUV. chcela som niečo ako chrysler alebo bmw x6, ale tie ceny sú strašne vysoké. tak bude dobré aj to naše. my máme fotografa kamaráta, nerobí profesionálne fotky, ale na tom mi až tak nezáleží. ja tipujem fotenie na tú dvanástu, budeme to mať v areáli hotela, kde je aj sála, majú taký chutný parčík aj s fontánou, tak tam nejaké to foto spravíme. Alternatívu pre zlé počasie nemáme. Veď hádam nebude pršať celý deň. Keď prestane na chvíľu pršať, nám stačí vybehnúť zo sály do parku a rýchlo fotíme :) skúšku účesu som nemala, ani mať nebudem. kaderníčka mi len preriedila vlasy, primerala príčesok, či sedí farba, vybrali sme účes podľa foto účesov, ktoré ona robila a hotovo. ja idem teraz v pondelok na make-up. pôvodne som si chcela make-up robiť sama, ale raz sa môžem nechať nalíčiť. tak som zvedavá na skúšku. aký budeš mať účes? máš predstavu? a make-up vo vlastnej réžii?
Odpovedať
ja som chcela mat vlasy, tak polorozpustene, ale asi nakoniec budem mat vyčesane všetky vlasy, taký hladky účes s kvetom..a make-up mi pride robit byvala spoluziacka, venuje sa tomu aj profesionalne, a ten budem mať bez skúšky, tak snad to vyjde..tiež som planovala, že si budem sama robit, ale nakoniec som sa rozhodla to nechat na odbornika :) no bmw x6 by bola parada :) ale pytaju zato nehorazne ceny..ja som velmi chcela aby bolo cierne auto, ale ta strykova audi A8 je strieborna..a tak mi to už ani nevadí..a kamoska mi sije saty na babiku na auto..to som si rozmyslela minuly tyzden, ale kamoska sikulka stíha :) ty planujes aku vyzdobu auta? a do prace berieš alkohol a kolace?ja len alkohol bud. stredu, bo kolace este nebudu a potom pridem az o dva tyzdne do prace, tak asi budu bez kolacov..
Odpovedať
Čaute baby...no to počasie...ja mám šaty s vlečkou, tha na dážď nejak veľmi sa neteším :-( ale treba brať do úvahy aj plán B. Vlasy budem mať bez skúšky, make up sme už skúšali 2x (kamarátka-vizážistka)..šaty mám doma-ešte stále krááásne :-) Ja tiež mám dovolenku, dvojtýždňovú :-) výzdobu sály a kostola musím si spraviť sama-aby bolo čo najlacnejšie ale elegantné...myslím si, že máme ešte všetky čo robiť...ibo keby to počasie :-| držme palce!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no a kocky pozyvate aj sefcov??? ja idem este do roboty v utorok a uvidim ako sa na to budem citit tak mozno aj v stredu... :-) a nase auticko bude veteran :D a akusku mam v stredu pred svadbou...len to pocasie ma trosku desi kedze i moje satocky maju vlecku...mukicica i ja si vyzdobu robim sama a akurat vyrezavam srdiecka na stol namiesto kamienkov a lupenov ;-)
Odpovedať
no ja robim v BA, a svadbu mam v LV, takže šefovcov nepozyvam, jeden bude aj tak odcestovany v Moskve..ale asi aj keby su šefovci, tam kde je svadba, asi by som ich nepozyvala, prišli by kuk len pred kostôl..
Odpovedať
cammeronka - moja výzdoba auta bude klasická, organza s ružami cez kapotu do V-éčka. máme červenú výzdobu, ale bronzovo-hnedé auto, takže museli sme dať biely podklad. takže biela hrubá organza, na to tenšia červená organza a biele ruže. koláče beriem do práce v pondelok poobede po svadbe. máme aj pracovisko v Banskej Bystrici, to požiadam šéfa, či by to mohol šofér odviesť. mukicica, mirkaradko - veď vlečka sa dá vypnúť, nie? ja som si tiež chcela spraviť výzdobu sama, dlho som nad tým rozmýšľala, ale nakoniec som sa rozhodla pre kvetinárstvo, kde bude kytica, akurát servítky som si sama objednala a poskladala. inak to nechám na druhých. nad veteránom som tiež rozmýšľala, to by sa drahému veľmi páčilo, ale priateľ býva na dedine, kde je len jedna prístupová cesta, aj tá je v dosť zlom stave a aj príjazd k domu je z dosť stŕmeho kopca. to by asi veterán nezvládol. mirkaradko - a veterán máte požičaný od známych alebo ste za neho platili? čo vás to poprípade stálo? ja šéfa nepozývam na svadbu, oznámenie som dala v práci skoro všetkým, takže môžu prísť ku kostolu, o čom dosť pochybujem, lebo pracujem v Pezinku a svadba je v Topoľčanoch. pozerala som dve stránky o počasí a v Topoľčanoch na jednej stránke na jedenásteho hlásia búrky a na druhej jasno. tak sa opieram o tú druhú stránku a bude jasno, slnečno :)
Odpovedať
ja už radšej nepozeram ani počasie a snažim sa myslieť pozitivne :-) a baby, toto je posledný "slobodný víkend" ;-)
Odpovedať
Ja šéfa a kolegov tiež nepozvem-bolo by to také zvláštne :-| , po svadbe v pondelok pôjdeme - už s manželom - do roboty a urobíme si menšiu oslavu (alkohol a zákusky) ;-) . Mi budeme mať BMW x6 z Michaloviec :-) Iba to počasie...ak bude pršať tak asi nič nebude z fotenia v parku...alternatívu pre zlé počasie tiež nemáme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ale tak ja mam zo sefovocami velmi dobry vztah tak ja som si ich zavolala ale aj tak asi nepridu...sjuzn auto nam poziciava nas dobry kamarat, ktory nam robi aj sofera len bude trosku problem ako sa tam vtrepem v tych satach :D aj ja aj priatel sme z dediny a u priatela niesu tiez naj. cesty ale zhoda nahod zacali tam robit cestu a ze v stvrtok ma byt dokoncena no tak super :D a pocasie dnes predpovedali tiez prsat a aj na celom slovensku vraj prsi ale u nas je krasne :D tak dufam ze i o tyzden bude taky to cas :D a vyzdoba u nas to ide za dost vysoke sumy tie vyzdoby a ja mam super svokru, ktora ma vyborne aranzerske schopnosti a zrobila mi taku nadhernu kyticu na hlavny stol tak verim ze ked sa pustime spolocne do toho bude to sto krat lepsie :DDD len helium by som potrebovala :D kocky a rozlucka zo slobodou???? ja ju nejak nestiham ale kamosky uz nieco chystaju tak musim si najst cas :D ale uz keby bolo 12. septembra vobec by som sa nepohnevala... :-)
Odpovedať
no ako baby, pripravené? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?