Svadba 11.11.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevesty :) je tu niektora, ktora sa chysta mat svadbu v tomto datume? 11.11.2011? :)
Odpovedať
1
5
6
Baby, už sme vydaté ženy :-D . Tak ako sa cítite?
Odpovedať
Profilova fotka
joj, dievčence, neviem ako vy, ale ja som trochu aj sklamaná z tej našej svadbičky :-| mali sme už od rána totál veľa zbytočného stresu, robili sa kiksy :-| všetko sa naťahovalo oproti pôvodnému harmonogramu :-S a ešte aj na hostine sme toľko vecí vôbec nerobili, že keď sme sa dneska so sestrou a mamkou o tom bavili, tak mi bolo až to plaču takmer... a svokra mi už kúsok začína liezť na nervíky :-. tak hádam sa aspoň vy máte lepšie? či? :-N
Odpovedať
@mijenka ale nebuď sklamaná ;-) , vydala si sa, máš muža ktorého si vždy chcela a že nie všetko vyšlo tak, ako si chcela...kašli na to ! Nám tiež veľa vecí nevyšlo, svokra dostala na našej svadbe ľadvinový záchvat a skoro sme jej volali záchranku, potom nám nedošli taxíky ktoré sme mali objednané na odvoz hostí a úplne prvá vec čo ma dostala bola tá, že ked sme doviezli moju rodinu z vyše 200 km vzdialeného miesta kde bývajú tak nám na hoteli povedali že nemajú hostí poznačených a že ich neubytujú...lebo nejaká vedúca, ináč by som ju nazvala ]-( to nenahlásila a museli sme večer pred svadbou o nejakej 20tej zháňať náhradné ubytovanie ale aj tak si hovorím, je už po tom, fotky budú dúfam prekrásne a obrad bol tiež pekný a hlavne...sme manželia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska joj, máš pravdu... len človeka to trochu aj nahnevá, keď toľko detailov rok plánuješ a potom sa ani neuskutočnia :-| lebo potom sa kúsok aj bojím, že keď takýto bol náš prvý deň, tak že to tak aj bude pokračovať, že jednoducho ja niečo poviem, a on si spraví aj tak po svojom... :-( ale hádam to bude len a len lepšie ;-) a máš pravdu aj v tom, že mám, čo som chcela a po čom som túžila a učím sa preto byť spokojná s tým, čo práve mám :-D a na fotečky sa nenormálne teším :-D :-D :-D
Odpovedať
@mijenka no vidíš, nie vždy je všetko podla našich predstáv ale dôležitý je výsledok :-) . Ja sa tiež teším na fotky akurát som sklamaná trochu z toho že budú až o 1,5 mesiaca :-( ...šak to už bude rok 2012...keby nám ich aspoň do Vianoc stihol urobiť, to by bol pekný darček pod stromček :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte novomanzelky:-)) Tak ako,podelte sa o svoje pocity :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska Ahoj, coze fotky az o 1 a pol mesiaca,to snad nie je mozne,to si ziadajte skor,nedajte sa:-))) Predsa nechce na nich spavat,ved na to predsa kazda nevesta uz ako caka:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@mijenka Tak na ukludneniie,to je uuuuuuplne normalne!!!! Ziadna nevesta si neuzije svoju svadbu tak,ako by chcela... To skor ti ostatni,pre nas to bola veeeelka zodpovednost a stres,ci sme si ho uz uvedomovali,ci nie... Mne nikdy v zivote neletel cas tak rychlo,ako 11.11.´11 Vobec som si nestihala uvedomovat jednotlive veci,hned od zaciatku mi vadili meskania niektorych ludi (pani kadernicka napr.) a kedze to vsetko tak letelo,tiez sme zabudli na nejake detaily,ktore sme mali pripravene,ale beriem to tak,ze to boli malickosti, ludom sa veeeelmi pacilo,zabavali sa a my sa uz potom budeme vytesovat z fotociek. Tesim sa z noveho stavu,priezviska a zo vsetkeho - verim,ze pekneho,co ma s mojim manzelom caka:-))
Odpovedať
@ivvaa no rada by som mala fotky skôr ale naozaj to nie je možné. Mali sme veľmi príjemného chalana na fotení ale on to robí len popri robote ako koníček a ešte mal kopec svadieb takže si budeme musieť počkať ale zase cena by mala byť nižšia ako u iných fotografov takže musíme si počkať ale fakt by sme ich radi mali aspoň do Vianoc :-D
Odpovedať
@ivvaa a ešte ináč k tým pocitom :-D Keď som sa ráno zobudila v našom svadobnom apartmáne, nad hlavou sme mali zaveseného anjelika a ja kukám na neho a hovorím v duchu: Bolo mi to treba??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska Ja som uz pocas svadby rozmyslala nad tym,ci bolo treba tolko penazi vyhodit,mohli sme mat 2 mesiace exotiky:-)) Ozaj,to som sa chcela spytat,ze kolko Vas vide DVD A kolko ten fotograf?
Odpovedať
@ivvaa no my sme nemali kameramana, mali sme málo ľudí a tak sme povedali že čo bude kamerovať? Pár ľudí čo aj tak nebude tancovať naraz... Čo sme chceli mať natočené tak to nahrávala sestra :-) Za fotografa by sme mali dať cca 140€ + 50€ fotokniha...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To je dobra cena :-) Aj my sa pohybujeme zhruba v tych rovinach,len som zvedava,kolko nam zahlasi kameraman:-)))
Odpovedať
Baby, tak ako sa vám žije ako manželkám? Mne ten zhon pred svadbou začína chýbať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tolko vela roboty v praci, ze katastrofa.... Uz nech su vianoce a nech mam cas sa aspon v myslienkach vratit k nasej svadbicke...:-)) A co svadobna cesta???? Chystate sa???
Odpovedať
@ivvaa my si svadobnú cestu dáme možno neskôr, keď bude teplejšie a teraz sa tešíme už na vianoce :-D , to je náš obľúbený spoločný sviatok
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak aj my :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte kočky!!! Dnes máme presne 500 dní po svadbe!!! :-))
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?