Svadba 11.11.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevesty :) je tu niektora, ktora sa chysta mat svadbu v tomto datume? 11.11.2011? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tak nevesticky jedenastkove, uz to mame len za 99 :)
Odpovedať
Baby, kupujete si nejaký biely svadobný dáždnik pre istotu alebo použijete v prípade núdze "domáci"? Ja rozmýšlam či to má význam niečo také kupovať, skoro som odoslala objednávku na jeden pekný ktorý by som využila aj po svadbe ale keď som zistila cenu poštovného lebo to bolo z ČR tak som si to rozmyslela...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja napr. @vaneska rozmýšľam na dáždnikom v tvare srdca :-) našla som ho tu v bazáre v krásnej žltej farbe - čo by sa isto hodilo k novembrovému chmúrnemu počasiu ;-) ale už mi ho niekto vyfúkol :-| a na nete som zatím našla len vo všetkých iných farbách, len nie v žltej :-( tiež som už smutná z toho :-(
Odpovedať
@mijenka tie srdiečkové dáždniky sú krásne len nové sa mi zdajú dosť drahé a ja som ich na inzerát ani nevidela, neboj, zoženieš nejaký pekný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej už mi písala jedna holka stránku českú a tam ich majú za 400 čk, tak to je celkom fajne... lebo ja to aj plánujem potom aj normálne používať, takže v pohode. a máme aj strýka v česku, tak on nám to kúpi a donesie domov, tak nebudeme musieť ešte platiť poštovné a báť sa, že sa tomu po ceste niečo stane ;oD len sa neviem rozhodnúť, že či tú žltú, alebo radšej červenú alebo zelenú - všetky sú krásne farby... poraď :-)
Odpovedať
@mijenka pošli mi link do IP na tú stránku...no s tou farbou neviem, ak sa ti páči žltá tak kľudne si kúp žltú, podla mna aj červená je pekná na fotkách ak máš biele šaty, ja nebudem mať celé biele a tak som chcela dáždnik biely...
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska hej tvoje šaty som už pozerala v tvojom fotoblogu ;oD dobré! zaujímavé! som sa veľmi čudovala, ale fakt sa mi páčia :-D
Odpovedať
@mijenka no tak väčšina sa čuduje tým šatám...ja vlastne tiež ale keď som ich videla tak som iné nechcela. Akurát moja mamka asi skolabuje keď ich uvidí... ináč, ďakujem za ten link :-)
Odpovedať
Jaj kocky, neviem ako vy, ale ja by som uz najradsej bola, keby uz bol november :)este tollko veci nam treba a nic nemozem vybavovat :( Kedy idete zajednavat zakusky? Viete, aky program chcete na svadbe??
Odpovedať
Profilova fotka
moniccca987 - prečo nemôžeš nič vybavovať? no ja si idem zákusky zajednať niekedy v septembri.... nestíham všetko lebo som dva týždne dom a dva preč.... čo ma dosť obmedzuje.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@schonefrau ja zijem v irsku a treba mi behat po obchodoch, ist zajednat vyzdobu do kostola a vsetko mi ostane ked pridem domov a to bude tak 2 tyzdne pred svadbou. Ty si doma aspon na 2 tyzdne tak si mozes po troske vybavovat veci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 no do zadku to máš na hovno no ja si to tie dva týždne doslova naháňam....., ale Tebe to nezávidim.....
Odpovedať
@schonefrau :) asi tak, tak este svokrovci nam pomahaju, ked sa da, tak je dobre, no niektore veci si chcem sama porobit. Trosku sa aj tesim, aj nie na tie stresy :D
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 hehe no tie stresy ja už prežívam veď nemám nič poriadne teraz toho musím riadne ponaháňať....
Odpovedať
@moniccca987 my ideme zajednať zákusky a torty bud posledný augustový víkend alebo začiatkom septembra. Neboj, všetko postíhaš tak, ako máš. Aj my plánujeme všetko na dialku...akurát nie na tak veľkú ako ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, dievčatká, mi to tak pripadá, že všetky to tu nejako na diaľku riešime ;oD ja som doteraz bola na štúdiá v nemecku, teraz som ešte s drahým na týždeň vo švajci - on tu robil celé leto, ja som tu len tak na dovolenku... celý august mám ešte skúšky, možno ešte aj v septembri a 20.9. už mi začína ďalší semester :-| ale ja som prišla na to, že mám super výhodu, že našu svadbu už plánujem vyše roka :-D (lebo sme ju už toľko krát presúvali) tak už mám takmer všetko hotové.... ale inak si myslím, že veľmi dôležité je rozhodiť povinnosti na kamošov a rodinu, lebo inak nebudete mať z tej svadby vôbec radosť, keď to pre vás len bude stres...
Odpovedať
oj tak nie som sama, co vsetko na dialku riesim :) som rada :) jasne, to je pravda, co sa da, treba rozdelit medzi kamosov a rodinu. Hadam vsetko postihame :) Baby a z mate obrucky nakupene?
Odpovedať
my obrúčky ešte nemáme kúpené ale máme vybraté a už ich len objednať a zaplatiť...chceme niekedy v septembri :-D tešííím...
Odpovedať
@vaneska nooo tak aspon vybrate mate, my ani to :P az v oktobri a co vam povedali, ako dlho bude trvat vyroba obrucok? Nam vraveli, ze 2 tyzdne, nejak rychlo, ale nestazujem sa
Odpovedať
waw, to je naozaj prekrásny dátum:) drží palce nevestičky a prajem veľa šťastia:)
Odpovedať
@moniccca987 aj nám povedali že výroba do 2 týždňov ale dáme si ich aj tak robiť asi už v septembri pre istotu keby bolo treba ešte niečo upraviť
Odpovedať
Profilova fotka
tak my máme obrúčky už fajne dlho, kupovali sme ich už hotové, ale u nás napr. len gravírovanie trvalo takmer mesiac :-| tak len preto píšem skúsenosť... aj keď je možné, že na nás len zabudli alebo niečo iné, ale tiež nám povedali, že to bude trvať 2 týždne...
Odpovedať
@mijenka gravirovanie mesiac?? tak asi zabudli :) mne kolegyna v praci vravela, ze to mali velmi rychlo
Odpovedať
Baby, ako pokračujú prípravy? Mne dnes prišla spodnica pod šaty, v botách sa učím chodiť :-D a bojujeme s oznamkami...takže asi tak...
Odpovedať
Profilova fotka
tak my ideme zajtra konečne vytlačiť všetky oznamká a vypísať obálky :-D
Odpovedať
@mijenka, my na oznamka stále čakáme a dúfam že ich už čoskoro budeme mať... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska tak my sme si oznamká viac-menej robili sami a tlačíme si ich tiež "doma", u môjho tatíka v práci, tak sa na nich už teším, keď už budeme mať všetky obálky plné :-D držím aj vám palce ;-)
Odpovedať
@mijenka tak aj ja som chcela aby sme si robili oznamká sami ale môj drahý nechcel...vraj keď si to rozráta za papier, farbu a neviem čo ešte tak nás to vyjde drahšie ako keď si ich objednáme a tak som som oslovila jednu firmu ešte začiatkom augusta a stále neviem kedy nám ich dajú lebo až teraz sme sa dozvedeli od nich že papier ktorý sme si vybrali vraj nie je vhodný na ten jednoduchý obrázok čo máme...no des ale nevadí, len nech ich už máme...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?