Svadba 11.11.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte nevesty :) je tu niektora, ktora sa chysta mat svadbu v tomto datume? 11.11.2011? :)
Odpovedať
@mijenka no vies co, nepocitala som to zatial, ale si to spocitam a napisem ti :) myslim, ze financne sa to urcite oplati..ja som chcela take pierka, ake som si urobila a tie boli drahe, ak by som ich chcela kupit-hlavne tie pre svedkov a rodicov...my budeme mat tiez tak cca 80 ludi, takze mam co robit s tymi pierkami :D
Odpovedať
Ozaj baby, čo topánky? Budete si pre istotu kupovať aj biele čižmy ak by bolo zlé počasie alebo vydržíte v lodičkách? Ja neviem teda...sneh by sa mi páčil ale aká je šanca že bude? A biele čižmy ja určite po svadbe nevyužijem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nad cizmamy rozmyslala,ale len koli fotkam lebo som nasla cipkovane ale ked som videla cenu tak ma presla chut...
Odpovedať
@simcatko11 tie čipkované sú krásne ale sa to fakt neoplatí len kvôli fotkám kupovať, ja si asi čižmy nebudem kupovať žiadne, veď aká je šanca že bude sneh? Len aby nepršalo!
Odpovedať
Profilova fotka
hej, tak ja čižmy už mám asi vyše pol roka a už som ich mala dokonca aj dva krát obuté, ale drahý mi to potom zakázal, lebo veď som si ich kupovala kvôli svadbe, tak ich nemám dovtedy zničiť ;oDDD a ja som si ich kupovala hlavne kvôli tomu, že som spod tatier a obrad budeme mať v drevenom kostole, kde v zime ani žiadne akcie ani bohoslužby nie sú, lebo je tam väčšinou taká teplota ako vonku ;-) tak ja by som v živote v lodičkách neprežila obrad :-D
Odpovedať
:-) baby, ja dúfam že nebude primŕzať lebo už sa vidím ako sa tam niekde v bielych šatách a v štekličkách pred zámkom vysypem...to by bola fotka
Odpovedať
Profilova fotka
@vaneska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatká, už to máme len za 4 mesiace :-D :-D :-D :-D aj vy sa tak tešíte? :-p :-p :-p
Odpovedať
@mijenka ja sa teším veeeelmi...už aby to bolo...v nedelu si idem skúšať šaty a keď mi budú dobré tak viac neriešim :-D
Odpovedať
babyyyy...mám šaty...teším sa na 11/11/11 :-D
Odpovedať
vaneska suuuuper uz sa ti to pomalicky blizi zavidime :-)
Odpovedať
ved to leti ako voda, uz ln 116 dniiii :) ja sa uz neviem dockat, topanky mam kupene a ked takto tu citam vase prispevky, tak sa zacinam bat, ja som nemyslela na to, ze uz asi aj zima bude a kupila som topanky s otvorenou spickou :D hadam to nejak preziju moje nozky :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@vaneska teším sa veľmi s tebou, že už máš šaty!!! :-D @moniccca987 už mi nemusíš písať, koľko ťa nakoniec vyšli tie pierka - našla som tu jednu holku, ktorá ich sama robí, tak sa tým už ja nebudem môcť zapodievať... ;-)
Odpovedať
@mijenka ....nooo šaty mám ale ešte musím zohnať nejaké pekné biele, pohodlné topánky s 10 cm opätkami na platforme a potom možno nebudem musieť dávať skracovať šaty, to veľmi totiž nechcem :-) @moniccca987 možno bude ešte koniec babieho leta a vôbec ti nebude zima v tých topánkach ;-)
Odpovedať
@mijenka no vidis, super, mas o piplacku menej :)
Odpovedať
@vaneska to mozem len dufat :D ak hladas na vysokom opatku aj s platformou, tak hladaj v cinskych obchodoch, tam ich je neurekom, ja som tak jedny skoro kupila, no mali cierny opatok aj s podrazkou :(
Odpovedať
@moniccca987 jasné musím popozerať aj v čínskych obchodoch ale zatial čo som videla tak všade mali len také s kadejakými vzormi alebo sa mi nepáčili...celkom sa mi páčia tieto v garfielde http://www.john-garfield.com/product_... čo povieš? Akurát neviem či ten opätok nemá viac ako 10 cm...
Odpovedať
@vaneska no ja by som povedala ze mozno maju 10, ked nie menej, mas tam platformu, tak by mali byt v pohode ale pekne su, take jednduche :) ja mam tieto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mon... a tie maju 11,5 cm a platforma 2cm a su ako papucky pre mna :)
Odpovedať
@vaneska http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mon... a tieto som chcela-u cinaka som nasla, ale kvoli tomu opatku som nezobrala a mozes vidiet, ze tiez su dost vysoke, no aj platforma je vysoka a ked som vyskusala-papucky :D
Odpovedať
@moniccca987 tie tvoje boty čo budeš mať su krásne, mám pocit že majú na oko aj viac ako 11,5 cm :-) , ja sa ale fakt bojím že sa niekde vysypem...fuuu, je to ťažké vybrať si ale nič iné mi nezostáva a budem musieť mať vysoké topánky...
Odpovedať
@vaneska a co nezvyknes nosit opatky, ze sa bojis?ja som taka opatkova a kedze som nizka, tak mam vela vysokych topanok. Neboj sa, urcite najdes take, ake ti treba, ja som hladala v poriadnych obuvach a nikde som nenasla, co som chcela, nebol ani poriadny vyber
Odpovedať
@moniccca987 ale nosím ale zase nie až tak vysoké ;-) Veď nejak to zvládnem...dúfam :-D
Odpovedať
@vaneska jasne, zvladnes, treba trosku doma pochodit, aby si si zvykla a tiez trosku roztlacila topanky a bude vsetko ok ;)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatká!!!! už máme len 111 dní!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
nooo...111dní a 11.11.11 to príde :-D všade samé jedničky :-D ...ináč ja si to zatiaľ tak neuvedomujem ale myslím že keď bude to číslo už len dvojciferné taaaak...
Odpovedať
no ved to leti, ja sa uz neviem dockat a o necele 2 tyzdne uz budeme mat dvojciferne cislo :) to este len bude super
Odpovedať
Baby....100 dní...blíži sa to! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://lesk.cas.sk/clanok/92575/pozor... verite tomu? ja nie... my sme si datum nevybrali koli magii,ale ja mam 11.narodeniny,11 je noje oblubene cislo a tento datum sa mi pacil najviac tak preto, nie pre magiu...uvidime po rokoch :D.. Ked milujes nieje co riesit :)
Odpovedať
Profilova fotka
100 dni kocky...tesite sa?
Odpovedať
@simcatko11 jasné že sa teším :-D , ináč my sme tiež nevyberali dátum kvôli mágii, ak by som to tak mala robiť tak aj tak ten dátum vraj nie je vhodný(nieže ma tu niekto zbije :-) ) ale preto lebo sa môjmu drahému bude dobre pamätať a to je hlavné...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?