Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, tak ak chystáte svadbu tiež v tento deň tak môžme niekedy pokecať. :-)
Odpovedať
Ahoj Juliette :-) vybrala si si krasne satky na Ukraine.Aj ja mam satky z Ukrainy,namam sfotene v albume nechcem aby moj nastavajuci ich videl skor ;-) A nepytala si sa ci nemozu dokupit do toho penziona biele obrusy, ze by sa im urcite zisli aj pri dalsich hostinach.Pasikave su skor na dennodenne pouzitie, a na taku udalost ako je svadba nepasuju.Mozno zo skolskej jedalne by si mohla poziciat biele obrusy, alebo z restiky.Drzim prstiky aby si nieco zohnala :-) Dnes si s tym uz nelam hlavu a sup na Siravu na Festival x-) len skoda ze nam prsi ]-( paaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.ako si davate do albumov tie pesnic a odratavanie casu do dna "D"
Odpovedať
Ahoj Teším sa, že som konečne našla osôbku s rovnakým termínom ako máme s mojou polovičkou. Nás to síce čaká v Topoľčanoch. Pomaly pripravujeme a vybavujeme všetky dôležité veci. Teším sa keď budem mať po. ;-)
Odpovedať
Vitaj phoenixi x-) dnes som bola v Michalovciach na nakup drobnosti do kostola a na male obcerstvenie(okrem potravin) co budeme mat doma:-)to sa nezda, ale to je treba tolko drobnosti ;-) A uz mame doma obrucky, teda ma ich moj buduci - su krasne. Juliette a Phoenixi o kolkej mate naplanovany sobas? My este presne nevieme :-N
Odpovedať
ahoj kocky, chcem vas poprosit, ci by ste mi neposlali nejake kontakty na hudobnu skupinu a aj Dj-ov. dakujem. ak by niektori boli uz obsadeni, aby som mala nahradu.
Odpovedať
adka 84: mas IP, kuk.
Odpovedať
dakujem adulienka. uz som si to aj pozrela. aj sa mi pozdavaju, len aby mali volny termin. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja budem mat svadbu tiez na moteli JULIANA ale az 27. juna 2009 bola som na ich strankebolo mi povedane ze si tam mozem vybrat aj vyzdobu ze to tam najdem ale nejako som to nenasla :-( nevedeli by ste mi niekto poradit? DAKUJEM
Odpovedať
Ahoj ajka moja sestra mala svadbu na Juliane a velmi sa nam tam pacilo ;-) .Ona mala bielo - bordovu vyzdobu ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcta ja uz mam potom. Bolo to velmi krasne a super sa vsetci bavili. Fotky od fotografa uz mam ale su vacsie ako sa mozu dat tu do albumu, tak cakam kedy mi dalsie pomaly poposielaju hostia...potom to tu dam! ajka841 aj my sme mali svadbu na Juliane a lepsie si si ani nemohla vybrat. My sme mali marhulovu vyzdobu, okruhle stoly a navleky. Skus tam zavolat a oni ti povedia ake maju farebne vyzdoby...
Odpovedať
Srdecne gratulujem radkaz :-) uz sa tesim na tvoj albumik ;-) PS: radkaz niekde vo fore dievcat pisu ako sa daju zmansit fotky do albumu, skus pohladat, je tam viac navodov na zmansenie x-)
Odpovedať
radkaz: srdečne blahoželám a prajem hlavne veľa šťastia, lásky a vzájomnej tolerancie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, dievcata ;-) tak ako pokracujete s pripravou na svadbu? Uz chodite na predmanzelsku nauku? alebo ste ju uz absolvovali? Pre radkaz: radkaz kedy si das fotocky zo svadby? ;-)
Odpovedať
ahojte, aj my uz mame po. foto profi bude az na buduci tyzden, zatial len link na amaterske psoielam. bolo fantasticky, hlavne zabava ;-) http://picasaweb.google.cz/drozdova.h...
Odpovedať
ahoj mati, vdaka za gratulaciu v IP. aj tebe prijemne pripravy :-)
Odpovedať
Adka velmi Vam to pristalo x-) PS: aj vlasky si mala krasne upravene x-)
Odpovedať
matka dakujem x-) profi foto by mali byt buduci tyzden, urobim albumik potom ;-)
Odpovedať
Hallo :-) kde ste dievcata ;-) ...tak ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
mati, ako idu pripravy? sa to blizi ;-) drzim prstiky. pekny den a ozvi sa ;-)
Odpovedať
Ahoj, tak my sme vcera boli volat na svadbu cezpoľnych hosti a caka nas aj na buduci tyzden,a potom este tyzden pred svadbou domacich ;-) vcera sme mali prve ohlasky v kostole, no v kostole odkial je moj buduci manzel zabudol knaz vyhlasit :-D no co uz. Fotky mas nadherne, fakt. A popolnocne satky krasne, mas velmi sikovnu krajcirku ;-)
Odpovedať
dakujem Mati ;-) my sme ani ohlasky nemali, nechceli sme |-| tak prajem vsetko, aby islo podla planu. ako si na tom s tymi tortickami na redovy tanec? ja mam v pripravnom albume jednu foto, vraj boli chutne ;-) neviem, lebo ja som nepapala :-x
Odpovedať
No ja mam uz torticky objednane uz par mesiacov u tej pani co som ti davala na nu kontakt. Tie tvoje vyzerali chutne ;-) aj torty si mala krasne, urcite boli aj velmi fajneee...
Odpovedať
boli, jedna taka takisto coko biela, bola fantasticka... uplne ze dnu cela cokoladova, proste mnamka :-) nemam ju na foto, lebo prisla na stol trosku neskor :-| ale ozaj bola suprova :-)
Odpovedať
caute kocky. martinka, vazne sa ti to uz krati. a ked tu uz spominate torticky na redovy. neposlala by si mi prosim ta kontakt na tu pani, ktora ti ich pecie? a kde ti ich pecu? dakujem,
Odpovedať
Dievcata, ja sa snazim na to nemysliet ze to uz len tolko dni do svadby. Ja rada chodim na svadby, velke oslavy, mam rada spolocnost ale nemusi sa vsetko tocit prave okolo mna (teda aj mojho milacika, ale mam pocit ze si kazdy viac vsima nevestu). Ja som hrozna tremistka :-( Asi uz zacinam trosku stresovat... :-D Aduliena mala si ty vobec tremu? Ak ano ako si ju zahnala? Alebo cim?:-D
Odpovedať
Ahoj Mati, ja som tremu ani nestihla mat.. vsetko sa zbehne tak rychlo, ze ani nestacis zacat tremovat a uz sa budes veselit na hostine ;-) Je vsak pravda, ze par dni pred svadbou som si uzila - ked som nevedela, kde mam kadernicku a ked som si myslela, ze farba hortenzii je uplne ina ako som chcela... ale samozrejme, vsetko dobre dopadlo ;-) prave mam dalsie foto zo svadby, este sme vsetko ani nestihli poriadne pozriet, este pridam ;-)
Odpovedať
takze mati, ziaden stres... zvladas to v pohode ;-) x-)
Odpovedať
dakujem za povzbudenie ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Ja už mám po. Dobrá rada pre Vás, ktoré to ešte len čaká...užite si to na plno,je to len jediný deň v živote. Ja som si to vychutnala naplno aj čas pred svadbou, aj svadobnú sobotu. Nenechala som si to ničím a nikým pokaziť. Držím prsty.
Odpovedať
Jej slniecko ty to uz mas za sebou!!! Prajem Vam vela stastia v zivote x-) Tak ked budes uz mat fotocky spravis si tu album? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?