Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, tak ak chystáte svadbu tiež v tento deň tak môžme niekedy pokecať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky dievčata Ja som mala svadbu teraz v septembri na Kamenci.Mali sme 130 ľudi a bolo to tak akurat pre dobru zabavu.Hrali nam chlapci z Gerockov a len na ich obhajobu su skvely.Nedam na nich dopustit.Hrali aj u nas doma na brane keď pre mňa prišiel drahy a celou cestou do kostola.Vyzdobu sme mali bielo ružovu a cokoladovu fontanu ktoru ponuka kamenec .Vyšlo nam všetko podľa predstav.Zopakovala by som si to aj každu sobotu :-) Tak si to vy budude nevestičky poriadne vychutnajte. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, martina 84, to bi bolo uplne skvele, ak by si mi poslala kontakt a si strasne zlata, ze sa ho opytas na termin 30.8.2008 :-) Dakujem:) K hudbe, my mame zajednanu Ideal, dufam, ze budeme spokojny. Vybavili to moji rodicia, takze vobec netusim ako hraju. Dnes sa chystame na vychod a rada by som si sla vyskusat saty. Tak potom sa s vami podelim so zazitkami. Som zvedava a velmi sa tesim. Len dufam,ze si nejeake vyberiem :-D
Odpovedať
Blahozelam Ti Lenkael :-) dufam ze si coskoro vytvoris album.Ja tiez budem mat svadbu na Kamenci a to my ani nepovedali ze ponukaju cokoladovu fontanu asi ju este nemaju dlho :-) tak to je super spravicka...inak bola si spokojna s obsluhov? na kolko ta vyslo menu? mala si okruhle stoly? bolo aj svedske stolovanie? asi som trosku zvedava ;-) ale verim ze odpovies. :-N
Odpovedať
Ahojte...a už mám vybavenú skupinu Pyramída a som celkom rada. A na budúci týždeň sa chystám na "obhliadku" svadobných šiat k našim východným susedom. Je to trošku skoro ale spraviť si prehľad nezaškodí.
Odpovedať
slniecko potom daj info ako to tam vyzera a aky je vyber...aj ja sa tam chystam ale asi az v lete...dufam ze to nebude neskoro... :-S
Odpovedať
...ja sa tiez chystam na buduci piatok, ale neviem ci su tam obchodiky alebo to predavaju pod stankami lebo ja tam nikdy nechodim.Joj dufam ze to bude v obchodikoch, inak neviem ako sa tam daju skusat svadobne saty a teraz v takej zime :-S brrrrrr....tak ak sa tam zberate skor budem vdacna za skore info ;-) A slniecko je super ze uz mas skupinu :-)
Odpovedať
Ja som tam tiež ešte nikdy nebola, ale od kolegýň viem, že šatky majú aj na tom veľkom trhu pod stánkami a dajú sa aj skúšať, len aby nebola zima :-) :-) :-) ...no a že vraj je pekný svadobný salón v Užhorode pri hoteli Užhorod...tak uvidím...a dám vedieť...
Odpovedať
martina84: tak ako, kúpila si niečo? Ja som si vybrala a aj kúpila a som spokojná. Hneď, keď som ich obliekla, padli mi ako šité na mňa.
Odpovedať
slniecko , uz si bola na UK ???? ake satky si si kupila??aky vyber tam maju???? a cena??? :-N inac ne skoro je kupovat satky???,ja mam svadbu cca 3 tyzdne po tebe a si myslim ze satky pojdem kupovat niekedy v juny... :-N =-)
Odpovedať
Ahoj slniecko nevysiel mi cas tak som nakoniec nesla.Nebola zima na skusanie, no nieco sa musi pre krasu vytrpiet co? ;-) Jeeej, aj ja dufam ze mi padnu dajake do oka, a nebudem musiet dlho zhanat a skusat :-) A maju tam aj k satam kozusinky alebo sacka a doplnky?Ake su tam priblizne ceny od-do?a bola si aj v tom salone pri tom hoteli co si spominala? Dakujem za info... ;-)
Odpovedať
ivanocka331: možno je to trošku skoro, ale od januára do júna budem dosť zaneprázdnená, tak by som sa tam asi nevybrala...a išla som za tým cieľom, že si poobzerám a ak niečo sadne, tak kúpim...a šatky sadli, tak som kúpila, ako keby som mala neskôr ľutovať. martina 84: šatky som na trhu neskúšala, išla som rovno do mesta taxíkom. Salón je pri hoteli Zakarpatja a volá sa Orchidea. Boli tam veľmi milé "tety". Vyskúšala som dosť šiat, topánočky som mala svoje.A kúpila som si veľký kruh, tylovú spodničku, šaty, závoj, venček,rukavice, taštičku, štrasovú korunku a štrasovú bižitériu, sponky do vlasov a všetko za 6000 sk. Tak si myslím, že v pohode. Páčilo sa mi viac šiat, ale šatky musia jednoducho sadnúť a teraz viem, že sa nedajú vyberať podľa obrázkov. A tie moje mi sadli ako uliate a som veľmi rada.
Odpovedať
martina84: či tam mali kožušinky neviem, ale skôr áno ako nie, lebo ja som neskúšala a dúfam, že nebudem potrebovať... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slniecko 28, takze satky uz mas. Odfot a posli do mailu (jagi511@gmail.com) Aby som si urobila predstavu ake saty maju. Mna tiez stale viac a viac ludi prehovara, ze sa saty opalti kupit v "zahranici", lebo s doplnakami vyjud na polovicu toho, co dam za pozicanie. Dakujem.
Odpovedať
Slniecko28 a plati sa v tom salone Orchidea za slovenske koruny alebo si mam zmenit...
Odpovedať
martina84: platili sme korunami, lebo jedna z tých paní odbehla do banky sa spýtať, či jej tam zmenia a chceli, tak od nás zobrali slovenské korunky.
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky buducorocne, chcem Vam vsetkym popriat pokojne a vesele Vianoce a stastny a nadherny rok 2008, ved to bude pre nas rok zmeny:) jana
Odpovedať
aj Tebe a ostatnym taktiez Vesele Vianoce, hlavne plne pohody, zdravia, prezite v laske v rodinnom kruhu a hlavne aby ten ,,NAS,, rok 2008 bol uspesny a vydareny a ten nas krok aby sme nelutovali :-D
Odpovedať
Na Vianoce, ked svet stichne, nech vam bozie dieta vdychne pokoj, radost a posilu, nielen v tuto svatu chvilu... x-)
Odpovedať
Všetkým prajem šťastný Nový rok, veľa zdravia, šťastia, lásky a pokoja.
Odpovedať
čawte :-) Pred chvilkou som dočítala svoj horoskop na rok 2008 (som býk) a pačila sa mi tam jedna vetička: Legalizáciou partnerstva či plánovaním rodičovstva sa možete zaoberať najmä v poslednom štvrťroku, keď sa akoby uzavrie jeden cyklus vášho citového života a vy postúpite na nový - vyšší. Tak možno táto veta poteší ešte niekoho že nám prajú aj hviezdy x-) PS: horoskopom sa neriadim, ale rada si ho prečítam a keď tam píšu niečo pozitívne tak to poteší :-D
Odpovedať
zienky, neviem ci tu v nasej teme uz taka otazocka padla, ale ja som zvedava 8-) vy uz ste zasnubene???uz vas drahy poziadal o ruku???lebo termin mate podobny ako ja ]-( alebo tiez planujete svadbu bez toho aby Vas on poziadal o ruku.. bo my sme sa len dohodli ze ok vezmeme sa, a ze mam sa dat prekvapit kedy ma o nu poziada...tak dufam ze sa toho dzijem.... :-D :-D cakala som ze na vianoce a nic, na meniny a nic, na silvestra anic ]-( ]-( tak est ebudem mat narodky a bude aj valentina tak dufam ze sa nakopne 8-) lebo ho kopnem ja :-D :-D
Odpovedať
ivanocka331: ahoj Ivka, mňa môj milý požiadal o ruku 17.10.2006. a v roku 2007 v lete sme začali uvažovať reálne o svadbe.Tak sme v auguste začali vybavovať nejaké veci ako reštaur. a pod....no a oficiálne zásnuby sme mali 30.12.2007., takže to vyšlo tak, že mám dva zásnubné prstienky :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, mna moj drahy poziadal o roku s prstienkom 1.7.2007 na dovolenke:))) a v auguste sme zacali vybavovat svadbu. Ivanocka331, neboj tvoj drahy ta poziada o ruku ked to budes najmenej cakat, vies Vianoce, Silvester a pod. to vie ze cakas, ale nebude to o to krajsie, ked to nebudes cakat??? Ja som tiez cakala...Valentin, Benatky a pod. a potom to prislo, ked som to necakala a bolo to o to krajsie:)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej.na kamenec mam krasne spomienky.kym to bol stary motel kamenec a vlastnil to moj krstny tak som tam 4 roky pracovala v lete ako zmrzlinarka a teraz krstny vlastni julianu.dal to pomenovat po jeho dcere juliane s ktorou sa konecne uvidim na mojej svadbe.je tam fakt nadherne...bola som tam na dedovej sedemdesiatke....
Odpovedať
Ahojte :-) mna moj milacik poziadal o ruku 11.augusta 2007 a boli sme na Klokocovskom odpuste tam mi dal aj prstienok ;-) Mali sme aj oficialne zasnuby, aby sa spoznali aj nasi rodicia, bolo to velmi prijemne posedenie...
Odpovedať
ahoj princess :-) aj ja som chcela mat najprv svadbu na Juliane teraz je tam pekne zrenovovane, len skoda ze by sa nam tam nevosli hostia :-( aj uz nebol volny datum v roku 2008. Mne sa paci aj na Kamenci a dufam ze vsetko bude podla nasich predstav a ze to bude pre nas ten najkrajsi den :-) a tu tocenu zuvackovo-kakaovu zmrzlinku na kamenci som milovala 8-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ako pokracuju pripravy?
Odpovedať
Ahoj Radkaz :-) ja osobne nemam nic nove v mojich pripravach na svadbu.Chcela som ist pozriet sa na Ukrainu na svadobne saty, ale teraz mam toho vela v praci ]-( tak dufam ze Februar uz bude kludnejsi a ja sa pojdem tam konecne pozriet :-) A ty radkaz kde budes mat svadbu? a ako si na tom ty s pripravami?
Odpovedať
ja budem mat svadbu na juliane 2.8.2008. Mam zajednaneho kameramana, hudbu, fotografa. Uz mame obrucky a svadobne oznamenia. Teraz prave chodime s mojim drahym na nauku az do velkej noci, takze tak... Saty si pozeram na nete a informujem sa cez internet...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! My budeme mat svadbu tiez na Zempl. Sirave, ale na Luci, penzion terasa. Chcem sa spytat na fotografa z okolia. Nemate nejaky tip? Na internete som par nasla, ale nedozvedela som sa ani orientacne ceny. Pracujem v Ziline a nedari sa mi dohodnut si stretnutia. Tak ak viete, poradte. Dakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?