Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
1
8
9
@jajka2012 ahoj :-) už to máme za dverami :) už všetko nachystané?
Odpovedať
@macaz myslíš kostol? tak to závidím... a ani jeden tam nepatríte?
Odpovedať
@dievcatko79 posledný týždeň už je taký organizačný. Ja mám tiež ,,debilníčky" pomaly v každom kúte, ale aj keby som niečo zabudla, tak sa nezbláznim. :-) Už teraz skôr rozmýšľam, aká bude zábava, jedlo a tak. Za ten rok sa z bytu stal sklad a pomaly zabúdam, ako vyzeral predtým. :-D
Odpovedať
ano kostol a obydvaja sme s kycerky
Odpovedať
@macaz no tak gratulujem!
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka ahooooj:-) popolnocne saty nakoniec sijeme, mam mensi problem s topankami na redovy (k cervenym satam) - je ich kopec len nejako nemam stastie na moju velkost:-( ty si ako na tom? ani mi nehovoooor akurat riesime vyzdobu :-|
Odpovedať
@ivanka849 presne taký istý problém som mala aj ja...našťastie už mám kúpené, budem držať palce, nech čím skôr nájdeš tie najkrajšie. Nám výzdobu robí reštaurácia, ale k môjmu monológu o jej predstave si iba poznamenali: cyklaménovo-zelená. :-D tak asi majú dobrú pamäť :-D neboj, všetko dopadne super, musíme si to poriadne užiť, veď je to iba raz za život! teda dúfam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj baby sa nam to blizi sedem milovymi krokmi. ja od pondelka zacinam dovolenkovat,ale myslim,ze sa nezastavim,bo este tolko veci nam treba podotahovat. ja sa vam stale citim, ako by sme mali casu este aspon polroka :D aj mi ti take smiesne pride,ze ked poviem,na buducu sobotu sa vydavam :D :D :D
Odpovedať
@kyvetka strašne rýchlo to prešlo, však? ja tomu tiež nemôžem uveriť alebo si to ešte akosi neuvedomujem :-) a možno práve preto som v takej pohodičke...dúfam, že mi to vydrží...no po zajtrajšku už sme na rade my!!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka ja osobne sa najviac tesim na sobas v kostole. Myslim na tu atmosferu, na ten pocit a vsetko. Samozrejme mi zalezi aj na zabave, ale to neovplyvnime, lebo vsetko je o tom, aku zabavu urobia ludia.... a preeesne to si hovorim aj ja... od zajtra ked bude dobota, tak to bude ta nasa :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
@dievcatko79 tak z kostola mám priam zimomriavky...bude to okamih, o ktorom som snívala už ako dievča...máš pravdu, nedá sa to ani opísať....joj, ako sa len teším! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@stastnanevesticka no my uz tiez pomaly finisujeme, ved je to uz hned tu!! :) este musime kupit zenichovi koselu po polnoci, nejaky alkohol na privitanie hosti u nas doma a doladit vyzdobu, kedze s tou sa to trosku skomplikovalo :-| ale vsetko vyriesime, treba sa na to pozerat optimisticky ;-) a okrem toho este dokoncujem nase "pierka" a prave ideme piect vanilkove rozky :) straaasne rychlo ubehol ten cas, buduci tyzden o takomto case budem uz zdobit salu, uvidime s akou uspesnostou, ale chystam sa uzit si to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a skoro som zabudla, zajtra mam rozlucku so slobodou, tak sa tesim, co pre mna baby pripravili, kedze cele je to prekvapko a ja viem len tolko, ze o kolkej sa s nimi mam stretnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@u.mimi tak ja pevne verim, ze to pocasie nam nakoniec vyjde ;-) aj ked prave dnes sme sa o tom s maminou rozpravali a vravela, ze na ich svadbe tiez prsalo, ale len kym isli do kostola, aby stihli zmoknut a potom nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dievcatko79 ja sa tiez strasne tesim do kostola.. najma ked sa nam po takom dlhom a komplikovanom vybavovani podarilo vybavit ten kostol, ktory som chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ určite nebude pršať, ja som dopredu objednala dobré počasie :D Aj my už máme všetko, včera sme vypustili balón šťastie, to bola skúška ako bude fungovať! super to vyzerá, a keď bude 25-30 kusov letieť naraz, to bude nádherné :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ my sme boli vcera na taku generalku s nasim kaplanom ( sme obidvaja policajti, tak nas bude sobasit policajny knaz) a bol to fakt uzasny pocit :) a zajtra ideme pozriet do toho kostola, kde budeme mat aj my sobas, ze ako to tam vyzera - ideme kuk na sobas :) v ktorom kostole mas svadbu? :)
Odpovedať
@bosorka_ tak sa poriadne zabav! a daj vedieť, ako si dopadla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka dakujem, urcite sa zabavim :-) a potom dam vediet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dievcatko79 no my mame svadbu v kostole dedine, odkial pochadzam, ale pre mna je to ten pravy kostol na svadbu, nevedela som si predstavit, ze by som mala mat svadbu inde :-) tam som bola krstena, tam som mala prve svate prijimanie, birmovku, vsetko, tak tam predsa musim mat aj svadbu ;-) lenze sme mali knaza, ktory robil problemy, tak sme museli ist do inam, ale nakoniec to dobre dopadlo, ten knaz odisiel a vsetko bude tak, ako som si to uz ako dievcatko predstavovala.. aj ked to bolo dost narocne vybavit, kedze sme kvoli tomu menili miesto svadby len zaciatkom jula a dovtedy to bolo dost neiste, ale podarilo sa a to je hlavne :) tesim sa! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka pevne verím, že to bude stáť za to, a že si my, rovnako ako ostatné nevesty, budeme môcť potom povedať, že to bol najkrajší deň nášho života:-) :-) :-)
Odpovedať
@ivanka849 už teraz sa teším na zážitky z vašich svadieb :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co PANIE, ako ste prezili svoj (náš) deň ?! chvalte sa.
Odpovedať
@kyvetka vynikajuuuuuco!!!!!!:):):):) az na to,ze sa ma pokusali uniest,tak som sa rozrevala ako mala:) a najlepsie zas bolo,ze vsetci hostia si uprimne chvalili a hovorili,ze na lepsej svadbe este nikdy neboli. Toto nas vazne zahrialo pri srdiecku, uzasny pocit:-D A ty???:)
Odpovedať
Profilova fotka
murinka60 som rada, ze ti to tiez skvele dopadlo. my sme mali tiez genialnu svadbu,ludia sa bavili riadne a vsetci este doteraz chvalia,ze taku svadbu roky nezazili. a ten plac to je v pohode, ja clovek co ledva slzu vyronim na verejnosti som bujala do pondelka :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka aj nasa svadba bola ta najlepsia!! ;-) vsetci sa veeelmi dobre bavili, posledni hostia odchadzali rano o pol siedmej :-D a vsetci chvalili a vzdy ked sa s nimi stretneme, tak chvalia, rovnako ako aj vam, tak sa im urcite pacilo :) ja som sa sama sebe cudovala, ale neplakala som.. a jasneee, ze sa stali aj nejake chybicky, ale hostia si to vacsinou aj tak nevsimli a nam to nevadilo, podla mna to patri k tomu :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mate uz fotky od vasich fotografov?? my este nemame, ale som straaaaaaasne zvedava :-)
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?