Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
@didi1983 asi preto, že ženy sú ukecanejšie a všetko musia so všetkými riešiť :-D a téma svadba je pre nás v tomto smere jedna z top :-D ale súhlasím, že je tu veľa dobrých rád, nápadov a aj referencie, čo veľa pomôže pri výbere...a názor opačného pohlavia sa vždy zíde!
Odpovedať
tiež som si to všimla. My plánujeme svadbu spoločne a neviem si predstaviť, že by to bolo inak. Keby som mala hľadať a zabezpečovať všetko sama, mala by som pocit, že ho to nezaujíma. Aj keď chápem aj mužov, ktorých to nebaví, ale mali by to prekusnúť a snažiť sa aspoň v niektorých veciach, veď je to aj ich svadba! :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, dnes som chcela potvrdenie zo strany hudby, starejsieho a DJa a ODRIEKLI MI TO!!!! Takze zhaname rychlo nieco ine. To ste uz videli? Skusim snubenca ukecat na to dolozenie zlatom, uvidime :-D
Odpovedať
@petrofka tak to by ma asi porazilo!!! dúfam, že sa vám podarí čím skôr niekoho zohnať... a aký mali dôvod?
Odpovedať
Profilova fotka
Odchádzajú cez leto hrať na loď, teraz rušia všetky akcie...
Odpovedať
@petrofka no aspoň radšej teraz ako chvíľu pred svadbou... ;-) snáď už všetko pôjde ako po masle
Odpovedať
Profilova fotka
lenze kde uz teraz zozeniem starejsieho.. Agh, totalne mi to pokazilo naladu..
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka podla mna este mas sancu zohnat, budem drzat palce :) moja svagrina zohnala starejsieho dva mesiace pred svadbou, takze sa nemusis bat :) oni vlastne vsetko zohnali 2-3 mesiace pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@didi1983 pripravy bavia asi kazdeho z nas, co tu je ;-) ale ja si tiez neviem predstavit, ze by som riesila vsetko sama.. aj ked ja to riesim asi o nieco viac ako snubenec :-D ale som rada, ze sa o to zaujima, ved to nie je len den nevesty, ale oboch ;-)
Odpovedať
@petrofka Ahoj. Doporučenie na starejšieho v IP.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mia123456 aj my mame 16.6 o 16. hodine dufam ze tie tri 6 my neprinesu nic zle
Odpovedať
Profilova fotka
no tak starejsi a dj zohnany.. Snad sa uz nic nepo...kazi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Draheho som prehovorila na tie vysnivane obrucky! :-D
Odpovedať
@petrofka super, gratulujem :-)
Odpovedať
vyzdoba od 2.50 eur na osobu. Viac info v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ ahoj, tak ja už mám šatičky doma a sú dokonalé. jediný problém, že ich musím dať zúžiť :) ale to je malina. doslova som nadšená z nich a rada, že som to riskla a objednala si šatičky z netu. tak vrelo odporúčam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka super :) zuzit ich je to najmenej, hlavne ze inac vyhovuju .. a odkial si is ich objednaval? a foto mozem vidiet? som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :) Ako sa vam dari s pripravami? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 @stastnanevesticka @szzuzka @petrofka @kyvetka babyyy, od zajtra zaciname uz s dvojcifernymi cislami.. dnes to mame za 100 :-) ako pokracuju pripravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka ahoj :) no my sme na tom s pripravami asi tak isto ako pred mesiacom.. velmi sme nepostupili, akosi nemame cas - skola, praca, vsetkeho je vela.. ale! onedlho sa nebudem venovat nicomu inemu :-D a tesim sa, v nedelu budeme mat predsvadobne fotenie ;-) a vy ako?
Odpovedať
@bosorka_ no ako to ubehlo :) my tiež nemáme na svadbu moc čas, ale ešte mesiac a bude to lepšie :-) dúfam, že budeme mať rovnako krásne počasie ako je teraz :) včera sme konečne vyzdvihli obrúčky a priateľ mi ich zobral, lebo vraj do svadby rozhegám krabičku :-D :-D :-D a už mám aj popolnočkyyyy :-) ale ešte nám toho veeeeľa chýba...vy sa pochváľte
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak u nas to frci v plnom prude, ja uz som skoro na kompletku, len teraz vsetko povyzdvihovat z pošty a obchodov :D,ostava nam zaodiet zenicha, absolvovat tie "uzasne nauky v kostole"a dat upravit svadobne saticky do finalnej podoby. Potom sa uz len modliť, aby sa nic nepokazilo a aby sme to prezili v pohode :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ @stastnanevesticka kocky my este nemame ani zenichov oblek, ani zakusky, ani nemam topanky k svadobnym satam, ani popolnocky. . . asi by bolo jednoduchsie vymenovat to co mam:-D (tj. salu, kamera, foto, saty) ale tak zatial sme obaja v pohode, ziadna panika, akurat sa snazime finisovat so svadobnymi oznamkami, ale nejako nam to nejde :-D
Odpovedať
@ivanka849 my máme to isté, čo ty... :-) a tiež sme v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@wiwa2 no my sme mali ako prve tento :) a to sa pisal este len jul 2011 :)))
Odpovedať
@ivanka849 @bosorka_ @kevinka84 @kyvetka @petrofka no môj chlap tiež ešte nič nemá, teraz pokukávam po topánkach :-) ale ešte ma čakajú štátnice, tak sa rozbehneme až potom :-D a zajtra ideme konečne na 1. náuku, tak som zvedavá, aké to bude :-)
Odpovedať
@stastnanevesticka my sme boli na prvej náuke minulý týždeň a zase nám to teraz veľa víkendov nevyjde :-(
Odpovedať
@kevinka84 nápodobne...môj robí na tri smeny a neviem ako budú vychádzať štátnice, tak som zvedavá, kedy to dobúchame...a ešte nám toho strašne veľa chýba...ale musíme to predsa zvládnuť ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?