Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
@bosorka_ @ivanka849 tak baby, ja už mám tiež vybrané, len ešte čakám na dvoje, čo majú prísť do apríla. Síce som zo svojich šiat nadšená, ale moje ženské srdce neodolá vyskúšať ešte nejaké :-D a popolnočky ste si už pozerali, či sa nejdete prezliekať?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka @bosorka popolnocky som este nepozerala, ale kedze chcem, aby boli nositelne aj po svadbe, rozmyslala som, ze by som pobehala po obchodoch ked bude letny tovar a kupila si nejake z normalneho obchodu - nemuseli by byt cierne alebo nieco take vaznejsie, mozu to byt kludne nejake pekne lahke kvetinove saty, ktore potom vynosim aj povedzme do roboty:-)
Odpovedať
ešte ten dátum nie je 100% ale my tiež chceme 11.8.2012 :D na moje meniny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka @ivanka849 tak ja som ešte popolnočky nepozerala, ja by som si tiež nejaké chcela kúpiť.. povodne som mala jedny vyhliadnute, ale neviem, ci mam riskovat a objednat si ich cez net, ked neviem, ci mi sadnu.. :) ale s tym chcem este urcite pockat, lebo do leta snaaad este nejake to kilecko zhodim, aby mi potom boli este dobre :D
Odpovedať
Profilova fotka
@wiwa2 ahojko :-) aj my mame svadbu 11.8.2012 :-) takze sa spolu vydavame??? :-D
Odpovedať
@ivanka849 @bosorka_ ja si tiež stále hovorím, že času dosť, tak dúfam, že nebudeme na poslednú chvíľu stresovať, že nestíhame...v rámci rozprúdenia debaty - čo okrem príprav robíte? ja končím vysokú školu, momentálne učím na strednej škole a čakajú ma už len štátnice. a vy pracujete?alebo sa venujete čisto svadbe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka ja pracujem:-) ale pokial ide o svadbu, tak stale sa citim v pohode, ze este mame vela casu, tak uvidime, ako to bude s narastajucim datumom:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka no ja som tiez na vysokej, ale zatial len 1. mgr, takze statnice budem mat buduci rok.. prave preto sme chceli svadbu teraz, aby sme sa potom mohli ucit na statnice s kludnym svedomim :-) ale tiez si myslim, ze mame este dost casu, uvidime neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka mala som na mysli ze dost casu na pripravy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak u nas sa svadobne pripravy rozbehli v plnom prude, satocky som si objednala z honkongu, tak ich ocakavam v polke marca a modlim sa,aby vsetko dobre dopadlo, kostol + matrika vybavene, len este absolvovat tie " uzasne " nauky :), pierka vyrabam rychlostou svetla - za tento rok sa mi podarilo spravit az 10 :) taká som leniva do toho,ale do leta stiham :) obrúčky sa dali vyrábať, takze ich tiez ocakavame, kvety a vyzdoba zajednana - konecne, bo moja kreativita je momentalne nula bodov, tak som to nechala na odbornikoch fotograf zajednany a zaplateny uz od minuleho roka hudba tak isto zajednana - esteze mame kmotra DJa reštika tiez vybrata a zajednaná, predbezne menu vybrate cukrarka, korbačikar, napoje vynormovane zajednane rozpocitane bižu + topánočky vyhliadnuté kaderníčka tak isto vybavená + účes vybratý momentalne som sa pustila do vyroby oznamiek, tak isto dorobim hadam do maja, kedy ich planujem rozposlat a milion veci popri tom, čo som este zabudla začínam mať z toho riadnu hlavu, ked sa to pomaličky blíži. tak sa pochvalte aj ostatne ako to zvladate, ja stres panika bo ked vidim kolko penazi to ide pobrat, tak panika este vacsia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@szzuzka sa svadbíme v rovnaký den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj my s priatelom, teda uz so snubencom planujeme termin svadby na den 11. 08. 2012,pretoze nas tento datum spojil :) je to uz onedlho, ale verim, ze vsetko postihame a svadba bude krasna :O)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my plánujeme ísť zas a znovu budúci piatok do kostola - pretože to je teraz už pol roka bohužiaľ priorita, ktorej sa nedá zbaviť - , tak si musím pripraviť nervy, lebo ak nás ani teraz nezapíše....tak ma švihne!!! taký prístup, no hrôza...a hneď ako budem mať potvrdený čas, tak objednávam oznámenia :-) bude nám ich robiť Ľubka Molnárová, tak sa už nemôžem dočkať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka farar v dedine odkial pochadzam mal tiez hrozny pristup.. boli sme za nim koncom januara a povedal nam, aby sme sa NAJSKOR vratili v maji.. ale ze este nevie, ci nas bude chciet oddat, ze nam vtedy povie (snubenec totiz nieje veriaci..) a ako ceresnicka na torte- hned ako sme tam prisli, tak sa nas spytal, ze kedy mame svadbu a ked sme povedali, ze v auguste, tak sa spytal, ze naco sme prisli tak skoro, "ved dovtedy sa este -krat rozidete"..doslova.. takyto pristup som od farara naozaj necakala ]-( takze sme sa rozhodli, ze ak svadba v kostole, tak nas urcite nebude oddavat on!! takze teraz prave riesime, ze kde by sme mohli :) mozno to nakoniec bude v niektorej peknej sale v ba, aj ked som vzdy chcela svadbu v kostole..
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka tak budem drzat palce, aby saticky prisli v poriadku, potom daj vediet ako si s nimi spokojna :)
Odpovedať
@bosorka_ tak to je sila..... už dávno to nieje poslanie, ale POVOLANIE!!! a aj keď prídeš, keď má vypísané tie debilné hodiny, tak na teba kašle...potom sa všetci čudujú, že sa mladí nechcú brať v kostole....veď keď to niekomu vôbec vravím, tak mi pomaly ani neverí, že to nie je možné....skús ešte skočiť do iného kostolíka...možno tam bude niekto normálnejší :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ ja mám nejaké šaty už vyhliadnuté, ale ešte som ich nebola vyskúšať
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelik17 a ktoré si si vyhliadla? :) ja sa do tohto piatku budem musiet uz definitivne rozhodnut, ze ktore, ale asi predtym skocim este raz na skusku :-D
Odpovedať
@bosorka_ šaty stale len planujem ist skusat a stale sa neviem k ttomu dostat... tak dufam, ze buduci tyzden mi to uz vide.. potom dam vediet ako som dopadla :)
Odpovedať
@pipinka2730 ahoj ahoj... jasne .. v jeden den budeme happy nevesty :) a ako pripravy uz vo velkom???
Odpovedať
Profilova fotka
@wiwa2 ja som si vcera uz definitivne vybrala saty a veeeeeelmi sa tesim ;-) no len teraz uz sa nemozem pozerat po inych, aby som nezacal rozmyslat, ci su to tie prave.. ale zatial mam pocit, ze su, uvidime den pred svadbou :-D jasne, daj potom vediet, som zvedava. budem drzat palce, aby si nasla tie prave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) Aj my mame 11.8.2012 svadbicku :)
Odpovedať
@petrofka @didi1983 a ako ste na tom s prípravami? :-)
Odpovedať
@didi1983 tak ženíchov tu veľa teda nie je :) tak vidím, že sme na tom s prípravami podobne...a môžem sa opýtať, čo ťa priviedlo na túto stránku - nič v zlom, len ma to prekvapilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka @didi1983 tak tu teda vitajte medzi nami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, my máme miestnosť (v tom uz je aj komplet vecera(menu este nemame) a vyzdoba), hudbu (Dj aj kapela), starejšieho, fotografa, kameramana, zajednanu kadernicku a vizazistku,pracuje sa na zakuskoch a nesvadobnej torte. Tu hlavnu svadobnu uz mame vybratu, ale este nevieme, kto ju bude robit. Uz sme (SOM :))) vybrali aj obrucky, ale snubenec frfle, ze su drahe, tak ho musim este spracovat :)) Najblizsi mesiac chcem zohnat saty a topanky pre oboch, zajednat kostol a farara, vyzdobu kostola a pomaly nakupit somarinky ako figurky, pierka, krabice, flase... A urobit navrh oznameni. Ste tu niekto z NR alebo ZM?
Odpovedať
@petrofka Obrúčky sú veľmi drahé, ale nás vyšli minimálne, pretože sme mali vlastné zlato...nemáte takú možnosť? vidím, že prípravy sa u každej pekne rozbiehajú :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?