Svadba 10.9.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my mame v tento dnik svadbu - Nové Zámky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@darinka.b jeeej, to sa tesim, je nas stale viac a viac
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka100911 ...segra sa boli fotit na zamku v Smolenicach, ale tam sa mi teda nechce...dohodla som sa s nasou fotografkou, ze to vsetko poriesime niekde v Lozorne...na priehrade, niekde na luke... necham to na nu
Odpovedať
Profilova fotka
@lenuska26 Zo Smolenic nemas daleko do PN, tak je krasne
Odpovedať
Profilova fotka
...ano vem, tam je prekrasny park...este uvidime, ale po oravde chcem jednoduche fotky....take prirodzene a nechce sa mi viac ako hodinu cestovat autom a mat strach ze sa cokolvek moze stat a nestihneme nieco :-)))...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My mame rovnaky termin a obrad aj hostina bude v BA v Zrkadlovej sieni! Este niekto iny? Uz mame zajednany, obrad, salu na hostinu, fotografa, video, cepcenie, kapelu (teda zhruba) a mam uz aj saty. Strasne co vsetko treba uz o takomto case vybavit! ;) Ale, ved aj tie pripravy treba riadne vychutnat !
Odpovedať
aj my máme 10.09. :) u nás na Orave, tak dúfam, že bude príjemné babie leto
Odpovedať
@mirka100911 ahoj, aj ja mám svadbu v ten deň čo ty a som zo Zohoru...dnes som si vybrala konečne pekné šaty..kde máš oslavu??
Odpovedať
ahojte hrame sutaz v novinach MY Orava...kto moze nech nam da hlas mame cislo 8..dakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento termin v Nitre...kostol Kalvaria a hostina restauracia Oko :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame tento krasny termin :-) a mame uz zajednany kostol, kapelu, kameramana a fotografa, spevokol a tiez uz aj satky :-) tak sa z toho vytesujem :-) uz len dopisat diplomovku a uspesne obhajit statnice a naplno si vychutnavat dalsie pripravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka100911 Miruš budeme sa fotiť u kamoša na chalupe...majú viacej chalúp v takom starodávnom štýle....také ako Oravské dedinky a je to u nás v Lozorne a ešte zbehneme na priehradu a hotovo ...inak si myslím, že Stupavský park je krajší a u vás sa dá aj na golfovom ihrisku, kamoška sa tam boli fotiť a mali pekné fotky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzu119 ...tak v to verím aj ja...ale určite sa na nás bude aj slniečko usmievať
Odpovedať
Profilova fotka
:-) @amantina :-) a ja som z Lozorna...tak že by "záhoráčky" prevládali? :-) ...kde máte hostinu vy? u nás postavili nový kulturák a hneď pri kostole tak to budeme mať tam, aspoň nemusíme riešiť autobus pre hostí
Odpovedať
Profilova fotka
čavte baby, tak vidím že sa nás tu celkom dosť nazbieralo, no ja som už aj fotografku vybavila, tak ešte toho farára, no ako ste na tom? už ste boli vybaviť termin u farara? bo my stále nie, nejako sa nam stále zda že mame čas :) no neviem, uvidíme, dufam že nebude v dedine vela svadieb :)))
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame svadbu 10.9.2011 v Trenčíne....a už máme zajednanú sálu, kostol, kapelu, fotografa, kaderníčku, aranžérku a od soboty už mám aj svadobné šaty ...vo štrvrtok ideme na prvú sobášnu náuku....chceme si tie náuky v marci odchodiť, bo potom budeme mať štátnice....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenuska26 Jeeej, to golfove ihrisko je super napad... :) asi sa tam zastavime.. dakujem za tip. A zahoracky, davajte dalsie tipy... Nech mame pekne fotecky.. Teraz som mala chvilu pauzu s vybavovanim, mala by som zasa nieco zacat.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@amantina Mam hostinu v zavode v kulturaku. a sobas v kostole tiez v zavode.. Normalne sa to krati, uz len pol roka...
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto kto ma v tento termin svadbu v BA? Ak ano tak kde? Ja budem mat obrad v primacialnom palaci a hostinu v Baronke! Uz sa neviem dockat! My uz mame viac menej vsetko to najdolezitejsie vybavene - sala na obrad, hostinu, fotograf, kameraman, svadobne saty, dokonca aj subor na cepcenie. Momentalne riesime kapelu - ale aj ta je uz viac menej zabezpecena! ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkamax presne tak ;-)
Odpovedať
@lubikka ahoj aj my mame v Nitre :) my to budeme mat na Zamku u Grofa :) my mame uz aj fotografa Peter Barath ak by si chcela pozriet jeho fotky peterbarath :)
Odpovedať
no my zatial mame vybaveny kostol, priestory na hostinu, oznamenia, obrucky, fotografa, DJ, popolnocne saty, vizazistku a takisto aj babu na nechty :)
Odpovedať
a samozrejme aj svadobne saty :))))))))
Odpovedať
:-( ja som este nebola behat za satami....akosi nestiham
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
no len ja potrebujem 44 a to je tak na tesno, niekde maju niekde len tak tak...ale uz sa na to tesim vezmem si dovolenku a pojdem sa poflakat ;-)
Odpovedať
Ahojte, tiez mame tento termin- Trnava. Uz mame skoro vsetko, chybaju mi iba popolnocne saty a topanky. Akurat som sa dnes zdesila ze tolko roboty okolo toho a nebudem mat vela hosti, vsade sme hovorili ze tak 50 ale neviem kde som k tomu cislu prisla, lebo nech pocitam ako pocitam ledva 40 :(
Odpovedať
cauko.ja som peta z novych zamkov a tiez budeme mat svadbu pravdepodobne 10.09.2011.Mate uz vsetko vybavene?
Odpovedať
cau darinka.b.a mate uz aj salu,d.j. fotografa vybavene?si priamo z novych zamkov?
Odpovedať
@darinka.b popiseme spolu par riadkov o svadbe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?