Svadba 10.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, nájde sa tu niekto s rovnakým termínom? ;-)
Odpovedať
Ahojky "stejnotermínářky" :-D koukám, že s přípraami jste značně daleko ... to u nás máme zatím obstarané jen šaty a zamluvený termín ... a že se nám to rychle krátí ...
Odpovedať
Caute, aj my mame tento datum. Konecne som si nasla partiu. Idem poprecitovat co uz mate. :-)
Odpovedať
Ahojte, tiez mame 10.7., to bol totiz jediny termin, kedy sme sa boli schopni vsetci stretnut, a to nas bude iba okolo 14 kusov :-) A ako sme na tom? Popisem zopar skusenosti: - svadbu mame na urade, povodne sme zamyslali Zilinu, ale po tom, ako nas na matrike odbili, ze tam ziadnu vlastnu hudbu nepovoluju, ze oni maju vlastnych hudobnikov a ziadnych ludi z ulice. Sa na nich divam, ze to je asi samozrejme. Ze to to pekne spravia po svojom, ze to bude pekne, ze tie nove pary ani basnicky nechcu (co sme ani nechceli a nechceme), ale ze to mame pekne nechat na nich. A ze sa v podstate ani nemozeme dohodnut, lebo mame blby dovolenkovy termin a vie sa az v piatok vecer, kto bude v sobotu sobas organizovat. Takze mierne sklamani sme zamierili do povazskej (ja som zo ZA a priatel z PB, mali sme moznost si vybrat, kde budeme mat svadbu). Tam boli ovela ochotnejsi, vlastna hudba po konzultacii no problem. Donesieme si 3 pesnicky, a dotycny nam to tam bude pustat. Aj basnicky mozu vypustit, mozno spiseme nieco my a dame im to precitat :-D Celkovo lepsi dojem, aj priestory maju prerobene, takze ten komancovsky duch je uz menej pritomny. - obrucky budeme mat na zakazku. Po tom, ako sme presli cely internet, nasli sme zopar peknych kuskov, cena bola okolo 400-500 Eur. Tu niekde som citala u jednej nevesty, ze mala robene obrucky u nejakeho umelca - Stana Grbala z Jasenice (pri PB). Boli sme za nim minuly tyzden a naozaj odporucam. Velmi chotny, mozeme si doniest vlastne zlato (aj zuby ;-) ) a tym sa cena o dost znizi. Nase odhadol tak na 430, ale ked dame zlato nieco okolo 230. Jeho praca je naozaj poctiva, my chceme dvojfarebne so zltym pasikom uprostred a biele na bokoch, cize musi spravit na 1 prstienok ako keby 3, a potom ich spojit. To sa nam pacilo, lebo sme sa stretli aj s verziou, ze pasik bol len na vrchu. Pocas nasej navstevy s nami normalne tvoril, pytal sa nas na nazory a bolo vidno, ze chce, aby sme boli spokojni. Este jedno plus, tesne pred odovzdanim sa ide na skusku, kde keby prstienok nesedel, este sa da upravit presne na mieru. - restiku, resp. penzion mame objednany tiez v Jasenici, vynoveny, krasny, robia tam v podstate len taketo akcie, ale da sa tam aj prespat (plus sauna). Velke plus, ze si mozeme prist nazdobit stoly (teda tie nase 2 :-D ) aj dva dni predtym, aby sme sa potom nemuseli stresovat. Cena sa bude pohybovat, kolko tam toho pojeme a popijeme, ale my si chceme vacsinu doniest, takze dufam, ze prenajom nebude vysoky. - oznamenia su uz vo vyrobe (made in home ;-) ) - kolace su objednane nejake z PB, ale nasa strana bude piect domace (ja ine ani nepapam :-S ) - oblek v Ozeta Trencin, velmi prijatelne ceny - nas do 100 Eur. Priatel je velmi stihly a vysoky asi ako ja, cize trebalo nieco mensie a Ozeta s tym nema problem. Ma kolekciu Young, obleky su usite uzsie, a naozaj, vobec to na nom nevisi, sedi ako uliaty :-) - ja saty kraaaaasne, ale treba upravit na mieru u nasej krajcirky. Kupovala som zo salonu - nejaka nemecka znacka, mienim predat dalej, nech usetri a potesi sa aj ina nevesta. - topanky su uz tiez doma, cena prijatelna, nemienila som dat za biele topanocky ziadne svety, ved ich budem mat len raz. - fotograf kamarat zadarmo (dufam :-N), nepotrebujeme vysolit tolke peniaze za sice super fotky, ale ktore budu lezat v albume a raz za rok ich oprasime, aby sme sa pokochali aki sme boli krasni a mladi... Na zvysne veci mame este cas, my sme taki flegmatici ;-) A svadobna cesta bude zrejme az cca 2 tyzdne po svadbe, planujeme Chorvatsko, ostrov Peljesac, kempovat. Berieme windsurfingy, biky, takze o program bude postarane. Ak tam uz niekto bol, moze sa ozvat a dat tipy. Diki. Zatim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky,tak já mám taky termín 10.7.2010 a svatbu máme na Býkově u Plzně ;-) Zařízené už máme skoro všechno jen teď se doladí detaily,ale svatbení cesta nebude :-| škoda mám moříčko ráda,ale neva musíme teď investovat do bytečku ;-) Jediné co nám chybí tak vše je rezervované,domluvené a zaplacé zálohy,ale musíme říct přesně kterou místnost na hostinu,kde přesně obřad,co bude k jídlu, . . .
Odpovedať
Ahojky, taky se přidávám k 10.7. :)
Odpovedať
Ahojky.Máme termín 10.7.2010 v Ostravě Porubě na radnici .Většinu věcí máme zarezervované i když na tento datum bylo většinou hodně těžko najít volný termín ,ale zvládli jsme to.Je tady někdo z Ostravy kdo má svatbu v červenci?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tiez mame krasny termin 10.7.2010 a svadba bude v BJ na vychode Slovenska.Nechcem sa chvalit, ale mame uz skoro vsetko zajednane aj kupene, ale to preto ze sme na pripravu mali skoro rok :))) Chybaju mi este svadobne topanky, ktore uz hladam dost dlho a este nejake veci okolo vyzdoby ako pierka, menovky a darceky pre hosti . .. keby tu bola nejaka nevesticka z BJ, tak by mi pomohla rada o sikovnej vizazistke :))))
Odpovedať
Ahoj holky, sice nemáme termín na 10.7.2010, ale o dva dny před...8.7.2010, ale bohužel skupina, kde by měl někdo stejný termín není :-( , tak se nenápadně "vetřu" v k Vám :-D Teda koukám, co už všechno máte zařízený...to jsem kapku pozadu :-| Je fakt, že nejdůležitější je oblečení...a šatky už mám doma, taď pro mě jen detaily, ale ženich si pořád nic nevybral |-| Jinak máme místo klasický hostiny grilovací párty na chatě, kde se všichni můžou svléct z těch nažehlených kostýmů a hodit na sebe tepláky 8-) Jen doufám, že vyjde počasí a na počátku července nám to bude sluníčko přát ;-) Přeji krásné předsvatební dny...pokud možno bez stresu ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak my to mame tiez 10 jula v Kemnici. Dotiahneme tam polku europy- iri, anglani, poliaci,spanieli, cesi................som z toho mierne nervozna, ale uz som dopela do fazy ze sa velmi tesim a v podstate neviem dockat. Uz sa mi zda, ze mame takmer vsetko - uz len kupit mojej 18 mesacnej dcerke/druzicke topanocky, sadnut buduci tyzden na lietadlo a show sa moze zacat :)
Odpovedať
Ahojky tak jsme na tom skoro stejně nervy jsou ,ale těšení převládá.Většinu máme pro dceru taky sháním boty ale všechno malé.Teď ve středu rozvezem koláče a další věc hotova .Teď doufám že vyjde počasí na 10.7. předpovídají dešt tak doufám že se opět v předpovědi seknou.
Odpovedať
Dazd? To nie, ja to mam mat vonku :-o Dnes som kupila malej topanky a pomaly balim a balim a v stredu sup sup na Slovensko a svadobny osial moze zacat v plnom prude:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky neplašte!!!Koukala jsem na předpověď počasí u nás v německu a celý červenec jak v čechách tak v německu má být nejtepleší za poslední dobu až 32stupňů a holky v německu o počasí nekecaj jako v čechách tak nebojte budeme mít krásné počasí ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
na sa tesim je to už za dva dni a fakt ma byt 32 stupnov
Odpovedať
Profilova fotka
Tak babeny ako dopadla svadba? Tá naša bola super, všetko vyšlo nad očakávania a úplne bez stresov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ako sa citite v manzelstve po mesiaci a nieco? Uz ste si zvykli na manzelsky zivot alebo je to take ako pred svadbou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ale nam vyslo pocasie, co? :-D a ako si zvykate na nove priezvisko? prve dni som sa predstavovala len - tesi ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ano pocasie vyslo . . .ale bolo az prilis horuco . . .a na nove priezvisko si zvykam tazko o okoli ani nehovorim. Ale doklady uz mam vsetky zmenene :)))
Odpovedať
Pocasie ???? Genialne!!!! Snad 34 stupnov, ani len oblacik a my sme sa s drahym boli akurat priamo na obed fotit - na hrade, po lukach a tak :-D Som sa bala, ze dostaneme upal este pred sobasom :-) Baby, nemohli sme si lepsi datum vybrat - v tomto ohlade az tak nemusim poveru "stastie prsi" ... ja sa radsej budem pekne parit v satach, ale tie fotky, ktore sa dali preto urobit mi teda stali aj za to potenie sa :-)))) Doklady mam zmenene tiez :-) A co sa tyka predstavivania sa, tak nieco podobne ako cenculinka ...ale sa v polke mena zaseknem a poviem to nove :-) .... nuz, myslim, ze sa s tym este chvilu budeme zzivat .... Uzivajte manzelskeho zivota !!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
No čo babeny, ako sa darí v manželskom živote?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?