Menu Forum

Svadba 10.7.2010

(sk & cz)
3. mar 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
 Ahojky "stejnotermínářky" emoticon koukám, že s přípraami jste značně daleko ... to u nás máme zatím obstarané jen šaty a zamluvený termín ... a že se nám to rychle krátí ...
26. apr 2010 o 12:09  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beatrice88
Registrovala sa 1. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 162 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 10. júla 2010
fotoportrét
fotoportrét
beatrice88
Registrovala sa 1. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 162 príspevkov. Okres Bratislava.
 Caute, aj my mame tento datum. Konecne som si nasla partiu. Idem poprecitovat co uz mate. emoticon
26. apr 2010 o 13:40  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siempra
Registrovala sa 23. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
siempra
Registrovala sa 23. februára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
    okres Považská Bystrica
 Ahojte, tiez mame 10.7., to bol totiz jediny termin, kedy sme sa boli schopni vsetci stretnut, a to nas bude iba okolo 14 kusov emoticon
A ako sme na tom? Popisem zopar skusenosti:
- svadbu mame na urade, povodne sme zamyslali Zilinu, ale po tom, ako nas na matrike odbili, ze tam ziadnu vlastnu hudbu nepovoluju, ze oni maju vlastnych hudobnikov a ziadnych ludi z ulice. Sa na nich divam, ze to je asi samozrejme. Ze to to pekne spravia po svojom, ze to bude pekne, ze tie nove pary ani basnicky nechcu (co sme ani nechceli a nechceme), ale ze to mame pekne nechat na nich. A ze sa v podstate ani nemozeme dohodnut, lebo mame blby dovolenkovy termin a vie sa az v piatok vecer, kto bude v sobotu sobas organizovat. Takze mierne sklamani sme zamierili do povazskej (ja som zo ZA a priatel z PB, mali sme moznost si vybrat, kde budeme mat svadbu). Tam boli ovela ochotnejsi, vlastna hudba po konzultacii no problem. Donesieme si 3 pesnicky, a dotycny nam to tam bude pustat. Aj basnicky mozu vypustit, mozno spiseme nieco my a dame im to precitat emoticon Celkovo lepsi dojem, aj priestory maju prerobene, takze ten komancovsky duch je uz menej pritomny.
- obrucky budeme mat na zakazku. Po tom, ako sme presli cely internet, nasli sme zopar peknych kuskov, cena bola okolo 400-500 Eur. Tu niekde som citala u jednej nevesty, ze mala robene obrucky u nejakeho umelca - Stana Grbala z Jasenice (pri PB). Boli sme za nim minuly tyzden a naozaj odporucam. Velmi chotny, mozeme si doniest vlastne zlato (aj zuby emoticon ) a tym sa cena o dost znizi. Nase odhadol tak na 430, ale ked dame zlato nieco okolo 230. Jeho praca je naozaj poctiva, my chceme dvojfarebne so zltym pasikom uprostred a biele na bokoch, cize musi spravit na 1 prstienok ako keby 3, a potom ich spojit. To sa nam pacilo, lebo sme sa stretli aj s verziou, ze pasik bol len na vrchu. Pocas nasej navstevy s nami normalne tvoril, pytal sa nas na nazory a bolo vidno, ze chce, aby sme boli spokojni. Este jedno plus, tesne pred odovzdanim sa ide na skusku, kde keby prstienok nesedel, este sa da upravit presne na mieru.
- restiku, resp. penzion mame objednany tiez v Jasenici, vynoveny, krasny, robia tam v podstate len taketo akcie, ale da sa tam aj prespat (plus sauna). Velke plus, ze si mozeme prist nazdobit stoly (teda tie nase 2 emoticon ) aj dva dni predtym, aby sme sa potom nemuseli stresovat. Cena sa bude pohybovat, kolko tam toho pojeme a popijeme, ale my si chceme vacsinu doniest, takze dufam, ze prenajom nebude vysoky.
- oznamenia su uz vo vyrobe (made in home emoticon )
- kolace su objednane nejake z PB, ale nasa strana bude piect domace (ja ine ani nepapam emoticon )
- oblek v Ozeta Trencin, velmi prijatelne ceny - nas do 100 Eur. Priatel je velmi stihly a vysoky asi ako ja, cize trebalo nieco mensie a Ozeta s tym nema problem. Ma kolekciu Young, obleky su usite uzsie, a naozaj, vobec to na nom nevisi, sedi ako uliaty emoticon
- ja saty kraaaaasne, ale treba upravit na mieru u nasej krajcirky. Kupovala som zo salonu - nejaka nemecka znacka, mienim predat dalej, nech usetri a potesi sa aj ina nevesta.
- topanky su uz tiez doma, cena prijatelna, nemienila som dat za biele topanocky ziadne svety, ved ich budem mat len raz.
- fotograf kamarat zadarmo (dufam emoticon), nepotrebujeme vysolit tolke peniaze za sice super fotky, ale ktore budu lezat v albume a raz za rok ich oprasime, aby sme sa pokochali aki sme boli krasni a mladi...
Na zvysne veci mame este cas, my sme taki flegmatici emoticon
A svadobna cesta bude zrejme az cca 2 tyzdne po svadbe, planujeme Chorvatsko, ostrov Peljesac, kempovat. Berieme windsurfingy, biky, takze o program bude postarane. Ak tam uz niekto bol, moze sa ozvat a dat tipy. Diki. Zatim...
27. apr 2010 o 08:25  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
Registrovala sa 18. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 495 príspevkov. Má 32 priateľov. Nemecko.
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
Registrovala sa 18. januára 2010 na beremese.cz. Pridala 495 príspevkov. Má 32 priateľov. Nemecko.
 Ahojky holky,tak já mám taky termín 10.7.2010 a svatbu máme na Býkově u Plzně emoticon Zařízené už máme skoro všechno jen teď se doladí detaily,ale svatbení cesta nebude emoticon škoda mám moříčko ráda,ale neva musíme teď investovat do bytečku emoticon Jediné co nám chybí tak vše je rezervované,domluvené a zaplacé zálohy,ale musíme říct přesně kterou místnost na hostinu,kde přesně obřad,co bude k jídlu, . . .
12. máj 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
westerr
Registrovala sa 16. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 583 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
westerr
Registrovala sa 16. februára 2010 na beremese.cz. Pridala 583 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    Česká republika
 Ahojky, taky se přidávám k 10.7. emoticon
13. máj 2010 o 13:37  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
modrasek111
Registrovala sa 13. mája 2010 na beremese.cz. Pridala 10 príspevkov.
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
modrasek111
    Česká republika
 Ahojky.Máme termín 10.7.2010 v Ostravě Porubě na radnici .Většinu věcí máme zarezervované i když na tento datum bylo většinou hodně těžko najít volný termín ,ale zvládli jsme to.Je tady někdo z Ostravy kdo má svatbu v červenci?
13. máj 2010 o 21:43  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilka1 (37 r.)
2
Registrovala sa 21. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov. Okres Bardejov.
    V Bardejove, okres Bardejov
fotoportrét
fotoportrét
lilka1 (37 r.)
2
Registrovala sa 21. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov a 2 albumy. Má 5 priateľov. Okres Bardejov.
 Ahojky, tiez mame krasny termin 10.7.2010 a svadba bude v BJ na vychode Slovenska.Nechcem sa chvalit, ale mame uz skoro vsetko zajednane aj kupene, ale to preto ze sme na pripravu mali skoro rok emoticon)) Chybaju mi este svadobne topanky, ktore uz hladam dost dlho a este nejake veci okolo vyzdoby ako pierka, menovky a darceky pre hosti . .. keby tu bola nejaka nevesticka z BJ, tak by mi pomohla rada o sikovnej vizazistke emoticon)))
4. jún 2010 o 09:35  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
Registrovala sa 16. mája 2010 na beremese.cz. Pridala 689 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
Registrovala sa 16. mája 2010 na beremese.cz. Pridala 689 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahoj holky, sice nemáme termín na 10.7.2010, ale o dva dny před...8.7.2010, ale bohužel skupina, kde by měl někdo stejný termín není emoticon , tak se nenápadně "vetřu" v k Vám emoticon
Teda koukám, co už všechno máte zařízený...to jsem kapku pozadu emoticon Je fakt, že nejdůležitější je oblečení...a šatky už mám doma, taď pro mě jen detaily, ale ženich si pořád nic nevybral emoticon
Jinak máme místo klasický hostiny grilovací párty na chatě, kde se všichni můžou svléct z těch nažehlených kostýmů a hodit na sebe tepláky emoticon Jen doufám, že vyjde počasí a na počátku července nám to bude sluníčko přát emoticon
Přeji krásné předsvatební dny...pokud možno bez stresu emoticon
4. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moodymoo
Registrovala sa 20. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy.
  • Svadba bola 9. júla 2010
    V Kremnici
fotoportrét
fotoportrét
moodymoo
Registrovala sa 20. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov a 2 albumy.
    V Kremnici
 Ahojte, tak my to mame tiez 10 jula v Kemnici. Dotiahneme tam polku europy- iri, anglani, poliaci,spanieli, cesi................som z toho mierne nervozna, ale uz som dopela do fazy ze sa velmi tesim a v podstate neviem dockat. Uz sa mi zda, ze mame takmer vsetko - uz len kupit mojej 18 mesacnej dcerke/druzicke topanocky, sadnut buduci tyzden na lietadlo a show sa moze zacat emoticon
23. jún 2010 o 07:49  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
modrasek111
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
modrasek111
    Česká republika
 Ahojky tak jsme na tom skoro stejně nervy jsou ,ale těšení převládá.Většinu máme pro dceru taky sháním boty ale všechno malé.Teď ve středu rozvezem koláče a další věc hotova .Teď doufám že vyjde počasí na 10.7. předpovídají dešt tak doufám že se opět v předpovědi seknou.
25. jún 2010 o 16:05  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moodymoo
    V Kremnici
fotoportrét
fotoportrét
moodymoo
    V Kremnici
 Dazd? To nie, ja to mam mat vonku emoticon Dnes som kupila malej topanky a pomaly balim a balim a v stredu sup sup na Slovensko a svadobny osial moze zacat v plnom prudeemoticon
28. jún 2010 o 14:05  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
fotoportrét
fotoportrét
nikuse
 Ahojky holky neplašte!!!Koukala jsem na předpověď počasí u nás v německu a celý červenec jak v čechách tak v německu má být nejtepleší za poslední dobu až 32stupňů a holky v německu o počasí nekecaj jako v čechách tak nebojte budeme mít krásné počasí emoticon emoticon
28. jún 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ciernavila (34 r.)
Registrovala sa 29. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 46 príspevkov a 1 album. Má 42 priateľov.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ciernavila (34 r.)
Registrovala sa 29. decembra 2009 na beremese.cz. Pridala 46 príspevkov a 1 album. Má 42 priateľov.
    Slovensko
 na sa tesim je to už za dva dni a fakt ma byt 32 stupnov
8. júl 2010 o 17:58  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fay26 (33 r.)
Registrovala sa 8. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 14 priateľov. Topoľčany, okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
fay26 (33 r.)
Registrovala sa 8. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov. Má 14 priateľov. Topoľčany, okres Topoľčany.
 Tak babeny ako dopadla svadba? Tá naša bola super, všetko vyšlo nad očakávania a úplne bez stresov emoticon
20. júl 2010 o 15:35  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilka1 (37 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lilka1 (37 r.)
2
 Ahojte kocky, tak ako sa citite v manzelstve po mesiaci a nieco? Uz ste si zvykli na manzelsky zivot alebo je to take ako pred svadbou? emoticon
18. aug 2010 o 13:19  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cenculinka (33 r.)
Registrovala sa 20. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 2 albumy. Má 23 priateľov. Okres Poprad.
    Hotel Satel v Poprade, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
cenculinka (33 r.)
Registrovala sa 20. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 2 albumy. Má 23 priateľov. Okres Poprad.
    Hotel Satel v Poprade, okres Poprad
 babenky, ale nam vyslo pocasie, co? emoticon
a ako si zvykate na nove priezvisko? prve dni som sa predstavovala len - tesi ma emoticon
18. aug 2010 o 13:57  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilka1 (37 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
lilka1 (37 r.)
2
 Ano pocasie vyslo . . .ale bolo az prilis horuco . . .a na nove priezvisko si zvykam tazko o okoli ani nehovorim. Ale doklady uz mam vsetky zmenene emoticon))
18. aug 2010 o 14:25  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riolet
Registrovala sa 2. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Mannheim, Nemecko.
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
riolet
Registrovala sa 2. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Mannheim, Nemecko.
    okres Spišská Nová Ves
 Pocasie ???? Genialne!!!! Snad 34 stupnov, ani len oblacik a my sme sa s drahym boli akurat priamo na obed fotit - na hrade, po lukach a tak emoticon Som sa bala, ze dostaneme upal este pred sobasom emoticon

Baby, nemohli sme si lepsi datum vybrat - v tomto ohlade az tak nemusim poveru "stastie prsi" ... ja sa radsej budem pekne parit v satach, ale tie fotky, ktore sa dali preto urobit mi teda stali aj za to potenie sa emoticon)))

Doklady mam zmenene tiez emoticon A co sa tyka predstavivania sa, tak nieco podobne ako cenculinka ...ale sa v polke mena zaseknem a poviem to nove emoticon .... nuz, myslim, ze sa s tym este chvilu budeme zzivat ....

Uzivajte manzelskeho zivota !!!!
18. aug 2010 o 15:55  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fay26 (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
fay26 (33 r.)
 No čo babeny, ako sa darí v manželskom živote?
3. mar 2011 o 21:07  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to