Svadba 10.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, nájde sa tu niekto s rovnakým termínom? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, takze aj ja mam svadbu 10.7.2010, uz mame par veci zajednanych, ako kameramana, fotografa a tak...ale rozmyslame aj na starejsim, no uvidime...saty a ostatne doplnky, tak to len tak pozeram na nete, aspon pre inspiraciu,.a vy ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Ahojky holky pridavam se k terminu 10.7.2010... my chceme svatbu v kostela na Hluboke tak uvidime jestli tenhle termin bude volny.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
no bambuľky, DJ je to, čo my ešte nemáme a ani nikoho nepoznám, ak niekto vie o niekom z LM alebo okolia, tak uvítam odporúčania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejako tu je prázdno, čo sa deje?
Odpovedať
stale tu nikoho niet s tymto terminom? :-)
Odpovedať
ahoj :-) uplne cerstvo s tymto terminom, musela som svadbu presunut o tyzden skor ... a ked citam prispevky, len ma chyta depka, co vsetko uz zienky mate vybavene ... teraz ma najviac trapi fotograf, mam pocit, ze su uz vsetci zadani ... uf, potrebujem pocut nieco pekne na povzbudenie, zatial som tu spravnu svadobnu naladu nechytila...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, já se taky přidvám k datu 1O.7.2010. Nenajde se tu náhodou někdo,kdo bude mít svatbu na zámku Slavkov u Brna? riolet: Myslím, že máš zbytečnou depku, času je ještě dost. V pondělí se na to vrhneš a uvidíš, jak ti to půjde ;-)
Odpovedať
riolet - my sme si uz sice fotografa rezervovali, ale ja zas nemam rezervovaneho ziadneho DJ a tiez uz zacinam byt nervozna, aby sme nejakeho vybrali .. ale myslim, ze pol roka je dost casu... kolko dopredu si pojdete zajednat niekoho na make-up a vlasy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pridávam sa k Vám s dátumom 10.07.2010 :-) yoplait to je dobra otázka myslím , že ak máš vybranú kaderníčku tak stačí 2 mesiace pred svadbou.Ja chcem ísť v máji na skúšku, lebo nepôjdem k mojej ak by sa mi to nepáčilo aby som mala čas ešte nájsť inú. ;-)
Odpovedať
Ahojky holky, tak já se taky hlásím k datu 10.7.2010, původně se imi líbilo i 3.7. ale tohle zvítězilo, protože je lepší :-) jak jste na tom s přípravami? Já jsem si slíbila, že začnu po novém roe, takže dneska budu celé odpo na netu a budu si hledat věci na výzdou, vývazky a už se asi porozhlídnu i po oznámeních ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevesty, tak se taky hlasim ke kouzelnemu terminu 10.7.2010:) Mame to v Praze, ve Vinicnim altanu v 12:00. Z priprav silim, ale uklidnuje me, ze mam saty, misto, fotografku a hlavne zenicha, co trepelive posloucha moje plany a snazi se mi s nima dokonce pomoct:)))
Odpovedať
:-) tak s tym fotografom to nebolo az take biedne, aj ked som uz kvoli nemu aj slzicku vyronila ... nechcem vidiet tie stresy den pred svadbou :-D Yoplait - DJa nemame este ani my, nevie niekto o nejakom dobrom na Spisi? Aj s drahym zijeme roky mimo Slovenska, vydavam sa doma, akurat tie kontakty uz su pobiednejsie ... A este mam otazku baby ... tie co mate uz kameramana - kolko vas bude stat? Pretoze ked sme hladali nejakeho lepsieho, tak za cca 800 Eur, co mi pride ako hodne velka palka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
riolet : s tým kameramanom keď som sa informovala tak je to tak nejak podobne a príde mi to strašne veľa. Síce mám rezervé lacnejšieho , ale neviem ešte či aj u neho zostanem :-|
Odpovedať
Ahoj holky, jupí jupí, dneska mi také potvrdili termín z matriky, takže se 10.7.2010 snad taky vdám.
Odpovedať
Profilova fotka
adleen : tak to je super :-) my ešte nemáme zaplatenú matriku bud. týždeň to musím vybavyť, ale dúfam že sa nič nezmení skoro všetko je už vybavene na tento dátum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, i já mám temín 10.7 přímo v pravé poledne. Termín máme potvrzený už delší dobu. Zamluvený asi 10 měsíců dopředu, protože se nám toto datum hodně líbilo.
Odpovedať
Profilova fotka
No holky, nějak nám to tady vázne. Už máte něco zařízeno? Mi máme hudbu DJ, restauraci Bělecký mlýn - je to tam moc hezké, květiny pro nevěstu, vyrobené vývazky, zamluvené šaty...jak to máte s kadeřnicí a kosmetikou?
Odpovedať
Profilova fotka
Jo holky, květinářka mi říkala, že na jedno datum bere max. tři zakázky na kytice, a já byla druhá...
Odpovedať
Ahojte žienky. My máme v Bratislave 10.7.2010 tiež. Šaty ešte nehrozia, rysuje sa miestnost, fotograf. Vybratu mame zatial len farbu svadby, spisujem ulohy pre druzicky,a mame naplanovanu blaznivu svadobnu cestu :-)
Odpovedať
ciernavila - ahoj, a kde v BA ste vybrali miestnost? Ja som tiez z BA, ale svadba bude v Samorine.. A kam idete na svadobnu cestu? My sme akurat v stadiu vyberania.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, také máme svatbu 10.7.2010 8-) V podstatě bychom zvolili dřívější termín, ale má mladší sestřička mi půjde za svědka a 5.7.2010 jí bude 18... :-D Máme vše, co je uvedené v mém albu a nebo je to na cestě ;-) U cukroví ale ještě váhám, jestli zvolit cukrářku nebo to nechat na cateringu. Co myslíte ????? DJ máme našeho známého - chceme to pojmout více intimně, rodinněji :-) Ale kapelu April máme rezervačně potvrzenou na 4 hodiny a jsem nich naprosto nadšená !!! Jen doufám, že skutečně dostanou volno, jelikož právě v tu dobu hrají každý den na festivalu v KV ]-( , ale slečna mi psala, že to dají x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svatební cestu ??? No, prozraďte mi svůj názor , prosím :-N Přemýšlíme nad měsícem na Bali a krásně si celý ostrov procestovat a poznat kulturu na vlastní pěst anebo zvolit něco ryze regeneračního... Říkám si, že poznávat cizí krajiny můžeme do té doby, než budou děti, ale na druhou stranu, co když už jsme zhýčkaní a dovča na vlastní pěst by byla fakt "na pěst" :-S No, dilema. Navíc, je tooooooolik destinací na světě, které bych chtěla vidět :-D Vím, život nekončí, ale stejně, člověk nikdy neví co bude... =-)
Odpovedať
Ahojky :-) ja nemám ešte nič pripravené, myslíte si, že sa to dá stihnúť? :-)
Odpovedať
Inak, Monika...s tym ostrovom je to pekny napad :-) neviem sice, aky ostrov to je ten Bali, ale kazdy ostrov ma urcite nieco do seba...no ked uz mam odporucit, bola som pred dvoma rokmi v Grecku na ostrove Lefkada...je tam nadherne! Uzasne plaze, tyrkysova voda, jemny kamienkovy piesok, super vlny... ;-) a aj mensie kulturne pamiatky...a je tam velmi malo turistov, a 99% istota, ze ak odidete zo stanu na pol dna, nik vam nic neukradne :o))))) a greci su velmi pohostinni :o) myslim, ze je to krasne miesto na svadobnu cestu ! 8-) ;-)
Odpovedať
Mila Jovencita ... vies, ze svadba sa da naplanovat a zariadit aj za mesiac ak treba :-) Kazdopadne z vlastnej skusenosti viem, ze uz daaaavno bolo neskoro v pripade niektorych zalezitosti a moje vlasy sediveju zo dna na den ... momentalne z kameramana, ktory budto uz nie je, alebo je prilis drahy. Takze som v stadiu hladania. Ak mas znamych co ti budu robit hudbu a fotenie a poskytnu miesto na veselicu, tak je vsetko v poriadku, ak nie tak good luck ... je to boj .... tento rok sa to premnozilo vydajachtivymi devami :-D Babyyyyy, poradte mi kameramana v okoli SNV, PP, KK, LE ... !!!!!!!!!!!! .... bruzdam po nete a na nic vhodne neviem natrafit .... potrebujem pomoc ... :-(
Odpovedať
riolet: mrkla si sa do diskusie spisska nova ves. tam holky pisali nejakych kameramanov. ja si nevybavujem mena, musel aby som to tiez hladat. ale skusit to mozes.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme pouze fotografa, tedy rovnou dva a to na celý dlouhý den ;-) Video je nádherné i z fotek, když se správně seřadí a doloží se hudbou. Když jsem viděla některé nevěsty, co kameramana měly... No, upřímně, mít stále mikrofon u pusy vám asi moc přirozenosti nedovolí... Podle mě je důležité, aby fotograf byl jakoby součástí, nenarušoval, ba naopak vám pomáhal, ale pokud chcete zvuk, nelze, abyste neměly mikrofon u obličeje... Navíc kazí záběry... Záběry, ze kterých se pořizují tak výjimečné snímky a vzpomínky na celý život...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojky monika, no moja reč, my máme tiež len fotografa, našťastie sme sa v tom s drahým zhodli :-)
Odpovedať
Yoplait, mame to v BA v malom evanjelickom kostole, bud. tyzden sa stretavame s p. fararkou priestory a ubytko : Horsky hotel Eva vo SV. Juri vyzdoba: bude podobna ako mam v albume, v hoteli mi spravia vyzdobu /ja vyzdobu moc neriesim nakolko byvam v ČR a vybavujeme vsetko online, telefonicky a sem tam odbehneme na SK/ zakusky a torta: super tety cukrarky sv. Jur, chutne a dobre ceny, lacnejsie nez v BA saty: chystam sa do Dunajskej Stredy, jedny som si tam vyhliadla kytica a pierko pre zenicha: robi mi nasa znama pierka pre svadobčanov: vyhliadnute malicky s malinkymi kaliami na jednom ceskom e-shope odvoz: vybavena limuzína lincoln fotograf: Z Hlohovca, vybaveny kameraman: nebude hudba: DJ vybaveny, budeme mat aj vlastne vystupene nakolko moj drahy hra na gitare a ja na flaute a obaja spievame prstene: objednali sme v českom Goldexe o 3-4 tyzdne budu hotove popolnocne saty: zhanam, ale kedze este vyzeram stale trocha ako "jaternicka" tak pokracujem v chudnuti :-) necham to asi na neskor, nemam este ani topanky, spod. svadobne pradlo, bizuteriu, doplnky... oznamenia: vyrabat budem ja, uz to mam presne premyslene - napad aj postup, len material si dokupim. kadernicka a kozmeticka dohodnute - pridu mi v den svadby na 7.00 rano do bytu ma upravit A svadobna cesta? haha, no my sme metalisti, takze to budu dva festivaly aj s priatelmi - Masters od Rock a Brutal Assault :-) a potom daky romanticky pobyt na hate v Martinskych Holiach
Odpovedať
Profilova fotka
cafte nevesticky, tak ako ste na tom? sa nam to nejak kraaaati :-) kde ste kupovali krabice na vysluzky? lebo ja som zatial na nete nic schopne nenasla :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?