Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@jt175 my sa chystáme za dva týždne, keď prídeme domov. Už sa poznaju, aké len tak trochu, keď sa stretli, to oficiálne posedenie ešte nebolo. Najskôr sme chceli, že ich pozveme niekam na večeru, ale asi ich zavoláme k nám domov (teda k mojim rodičom, kedže my bývame v BA, ale obaja pochádzame zo ZA).
Odpovedať
Profilova fotka
@jt175 ja rodicov nemam,takze ich nemusim zoznamovat :-( o jeden stres menej
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova citala som na forume,ze niektore dievcata chystaju svadbu uz rok do predu :-) bola som s toho zhrozena :-( kedze to som este nevedela,ze sa budem vydavat,a s pripravami sme zacali asi pred mesiacom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bejuska212 my patríme tiež k tým, čo svadbu chystajú rok dopredu. Ale len preto, že potom by sme mali problém so sálou, kedže sme limitovaní počtom ľudí. Ostatné veci postupne.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova tak aj my sme si mysleli,ze budeme mat problem zo salou,ale v pohode,bolo volne,nastastie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bejuska212 my sme chceli pôvodne o týžden skôr, ale keď sme prišli zaplatiť zálohu za sálu, termín bol už obsadený, tak sme to posunuli.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Nuž teda ja len tie oznámenia chcem zmeniť, lebo čím viac na ne hľadím, tým sa mi zdajú otrasnejšie :-D ostatné veci sú dokonalé a krásne x-) Ale bojím sa to povedať drahému, lebo ma zabije :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 však práve, preto už hotové veci neriešim. Lebo keby som ich stále obzerala, tak už by som ich okukala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova no ja ich nejako neokukávam, tie oznámenia. ale proste sa mi nepáčia, ,lebo nie sú ničím výnimočné... :-S
Odpovedať
Ahojte dievcata, no tak aj my sme trochu pokrocili s pripravami. V sobotu sme si objednali obrucky :) Kupili sme kvety ktore pouzijeme na vyzdobu auta :) Minuly tyzden som spravila srdiecka z papiera podobne ako ma @gabrielaslivkova :) a uz si to viem realne predstavit ako to bude cele vyzerat. S oznameniami sme sa najprv dost dobre rozbehli ale potom zase zabrzdili s ich vyrobou, ale uz som sa vcera nasrdila a dala ultimatum ze tento tyzden musia byt hotove :) Co sa tyka oblecenia pre zenicha, tak sa cez vikend chystame do Gyoru tak dufam ze tam najdeme nieco, ale uz vidim ze zohnat topanky budu katastrofa, kedze moj drahy nosi "lode" (46-47) :) A ja si uz doma po obyvacke "zabehavam" moje svadobne lodicky. Takze u nas asi tolko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 včera večer som si dala aj ja ultimátum, že do konca týždňa musím tie oznámenia dokončiť, tak sa môžeme navzájom podporovať. :-) Ja som veľmi zvedavá, ako bude drahý vyzerať v obleku, keďže za týždeňmide na skúšku a potom by už mohol byť aj on kompletný. Teda topánky ešte nemá, ale už si ich našiel, už len kúpiť - chce si kúpiť také isté, ako už má, lebo ich má odskúšané a dobre sa mu v nich chodí... Myslel si, že už nič podobné nenájde, ale asi tak dva týždne dozadu sme ich našli v jednom obchode, tak sa tak potešil. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Závidm ti, že to tvoj s tebou preberá. To ja o tom mojom viem len to, že má traky, lebo som mu ich objednávala ja :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mon777 joooj, nič nepreberá. To ho k všetkému musím dokopať - poď pozrieť topanky, poď vyskúšať oblek. Aj traky som mu objednala ja. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Prečo sú chlapi tak otrasní? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 aby sme ich ľúbili. :-D to sú chlapi, oni by najradšej pečené holuby do papule chytali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova :-D to si pekne napísala :-D Tak mňa len hnevá to, že ani netuším, či niečo už má alebo nie. Keby mi povedal, že mám boty, nohavice a košelu a treba mi ešte kravatu a ponožky, tak dobre. Nepotrebujem vedieť, ako to vyzerá, to je jeho vec rovnako, ako on netuší nič o mojich svadobných šatoch. Ale on aspoň vie, že JA ich už mám :-| To, že nie je organizačný tip plne akceptujem...ale to, že mi fakt nič nepovie...to ma vie naštvať. Doteraz sa mi nejvyjadril ani na to, v akom duchu by sa mu páčili predsvadobné a svadobné fotky.
Odpovedať
Dievčata, ako? nejako sme sa tu zase dlho nestretli. ako ste na tom s pripravami? finisujete uz? my sme uz zacali s rozdavanim oznameni a pozvanok na svadbu, uz sme absolvovali aj jednu nauku o manzelstve, taktiez organizacnu poradu so starejsim, drahemu sme kupili oblek aj topanky. :) Fiha ale ako to tu pisem tak si uvedomujem ze je to celkom dost, a to mam furt stres ze nestihame a este tolko toho treba spravit :).
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 Tak podľa všetkého môj drahý nemá ani prd, za to ja finišujem :-D Pozvánky MUSÍME konečne dať tlačiť a začas posielať a rozdávať a nebolo by odveci sa konečne začať znova tešiť, lebo (minimálne z mojej strany) tá radosť zo svadby nejako upadá a viac sa teším na ten deň po nej :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 @mon777 Tak ja mám tiež pocit, že stagnujeme, asi preto, že ja už takmer všetko mám. Akurát drahý si cez víkend kúpil konečne topánky, v pondelok sme vyzdvihli aj oblek, aj košelu, tak sa vytešujem z toho viac ako on. :-) Tento víkend nás čaká manželská príprava a ten ďalší ideme konečne pozývať hostí... Od pondelka som celý týždeň služobne v Žiline, tak dúfam, že sa už aj doma pohneme s nejakými vecami, ktoré sa nám cez víkend ťažko riešia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova no my sme sa o tom zasa pohádali, čo ma neskutočne mrzí a trápi, ale aspoň sa ľady pohli a drahý si uvedomil, že je načase sa začať hýbať a zasa sme sa na niečom dohodli. Len sa ho ešte musím popýtať na to, či on pre seba vôbec niečo má a ak má, tak čo, aby som mala vôbec prehľad, na čo potrebujeme ešte peniaze. Plus nás na budúci mesiac čaká návšteva na matrike a hlavne u našich, aby som si konečne on maminy vzala svoj rodný list.
Odpovedať
Profilova fotka
ON MÁ NOHAVICE!!! No verili by ste tomu? :-D :-D :-D A ide si kúpiť aj košeľu :-D No nestačím sa čudovať, že sa ten môj mužíček začína zvŕtať :-D Normálne mi to naštartovalo chuť do tej našej parády :-D
Odpovedať
Väčšinu vecí už máme zabezpečenú, no v poslednom čase sa stále prichytím, že už aj veci, ktoré sú vybavené by som rada ešte menila a pritom sú fajn :-) takže konštatujem, že výhodou príprav aspoň rok dopredu je, že je možné vybrať si či hudbu alebo kameramanov, pri príprave narýchlo sa berie to čo je a menej sa asi stresuje a vymýšľa ;-) aspoň ja mám taký pocit, chytajú ma nálady, že už mám pokrk všetky prípravy, ale aj tak sa doma babrem s ručne robenými srdiečkami, menovkami a ozdobami 8-) u mňa to má dve strany asi podľa nálady. Poradila by mi niektorá z Vás? Momentálne riešim, že máme zajednaného fotografa za celkom slušnú cenu, s ktorou sme spokojní, no ja som pred týždňom začala vymýšľať, že na toho zajednaného fotografa by sme si dali na fotenie obradu a hostiny a na exteriérové fotky by som chcela iného fotografa (1. náš termín má obsadený 2. jeho fotky majú dušu, príbeh a viac sa mi páčia) Mám si ich takto rozdeliť? Ďakujem za každý názor a radu, aj keď viem, že je to na nás, no rada by som si prečítala nejaký názor niektorej z Vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuz13 hm, ak to tak chcete, tak to skúste... Priateľov bratranec a aj jeden kamarát sú fotografi - nie síce profíci, ale venujú sa tomu. A jedného z nich chceme poprosiť, či by sme mohli po svadbe ísť na nejaké fotenie v okolí Bratislavy - svadbu máme v Žiline a budeme mať aj fotenie v deň svadby, ale chceli by sme sa ísť fotiť aj potom, už bez stresov a urobiť len nejaké portréty (bez svadobného účesu, len mnou nalíčená, len v našom svadobnom). :-) Aspoň budete mať rozdielne fotky a viac krásnych spomienok. :-)
Odpovedať
@gabrielaslivkova no ja by som ho brala hned len sa nejak obávam reakcie toho čo už máme zajednaného aj ked je to známy nechcem byť k nemu nekorektná a vymýšľavá, no na druhej strane túžim mať z fotenia zážitok a momentálne sa na fotenie neteším, mám pocit, že ten druhý aj poradí, obavam sa že tento čo máme nechá všetko na nás ako to chceme kde chceme a ja som v tomto nerozhodná že si rada dám poradiť =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuz13 neviem, ako by to bolo s cenou, ale tak sa dohodnite tak, že ten, čo je zajednaný, bude s vami celý deň a ten, ktorého chceš, vám bude robiť portréty a ten prvý to bude všetko dokumentovať - aj zákulisné fotky sú častokrát pekné. Prípadne, si niečo vymysli typu, že vám to dal niekto ako darček, že teda by sme chceli ten darček využiť... Alebo mu to povedať na rovinu, že portréty vám urobí ten druhý...
Odpovedať
@gabrielaslivkova tak cez víkend som to poriešila tak, že zajednaného fotografa sme zrušili úplne a dali sme si na exteriérové fotenie iného - toho čo som chcela a počas obradu nás bude fotiť jeden z hostí, ktorý sa foteniu venuje poloprofesionálne takže som úplne spokojná len nech to všetko výjde :-) z jednej strany niečo ubudne a pribudne ďalších pár vecí, no aj tak sa teším
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuz13 No vidíš, super, aj tak sa dá. :-) Teším sa s tebou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ženýýýýýýýýýýýýýýý, môj drahý má topánky! x-) A že aké peknéééé! x-)
Odpovedať
@mon777 môj si kúpil ešte minulý rok a keďže ich nenosil tak sú z nich svadobné 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuz13 :-D :-D :-D :-D Typický chlap :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?