Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova aj u nás ..:DD
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 niekedy mám pocit, že už chcem viac, nie tak samotný deň, ako to aby bol u večer a už len tá pohoda a zábava... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova no veru..aj ja sa teším najviac na zábavu..oveľa viac ako na oficiality a obrad..:D
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 ja som sa zo začiatku tešila viac na to "oficiálne", ale ako sa poznám, budem riadne stresovať, takže myslím, že si to naplno začnem uvedomovať až neskôr... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova nejako prežíjeme aj to oficiálne a potom už len zábava až do rána bieleho..:D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 Jasnéééééééé, musíme. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova vy máte ešte aj čas ako my...o 15.00 H.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2505 no, pekne. :-D tak, ak nebudem myslieť len na to, že mám povedať "áno" a "sľubujem", tak budem myslieť aj na teba, že to tiež práve hovoríš. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova a že aj ja práve hovorím áno a sľubujem.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence moje. Konečne som sa sem dokopala aj ja :-D Tak teda takto...i keď neskoršie, ale prajem vám do nového roka všetko len to najlepšie, čo sa dá priať. Veľa lásky, úsmevu a radosti zo života, veselé a príjemné chvíle s rodinou a hlavne s vašimi budúcimi manželmi :-) tak isto prajem príjemné a nestresujúce prípravy vašich dní Dééé, nech všetko dopadne tak, ako si to všetky prajeme :-) No a teraz niečo o nás. Zmenili sme scenár aj miesto svadobnej hostiny. Taktiež som zmenila názor na šaty, topánky, vlasy a všetko okolo toho :-D A myslím, že to tak bude jednoducho dokonalé!!! takže takto... scenár: - obrad o 15.00 v Muzeálnej záhrade, ako sme aj chceli - hostina max. do nejakej 18.30 možno 19.00- len najbližšia rodina plus jednaj naj kamoška z mojej strany a jeden naj kamarát zo strany drahého plus fotograf (spolu s nami 17 ludí) - potom fotenie svadobných fotiek (ešte nevieme kde), v čom bude zahrnuté idúci aj venčenie psíkov, takže budú na našich fotkách aj ony dve - stretávka s kamarátmi na nejakom dohodnutom mieste (max. 20 kusov :-D ) - no a šup na diskotéku až do záverečnej :D --- neprezlečení, neprezutí (len ja si vezmem tenisky so sebou, lebo som si povedala, že štekle na obrade znesiem :D )...bude to bomba! :-D No a ušetríme kopu peniažkov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a teraz šaty: Budem ich mať odtiaľto z bazáriku. Sú božské a čoskoro moje!! x-) Len keď mi prídu, trošku si ich upravím. Neviem sa dočkať. Potom nafotím. Topánočky: Mám doma krásne 14cm štekličky. Farebné s mašličkami. Budú dokonalé na obrad, fotky aj na posedenie s rodinou. Vlásky si urobím doma sama, len si musím kúpiť nátačky také tie "magic" či jak sa volajú. Bude to super!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mon777 fuu, tak to ste riadne zmenili plány. Ale super, keď to tak chcete vy a vyhovuje vám to. ;-) Inak, aj tebe všetko dobré do Nového roka. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova tak ako sa to vezme. Obaja by sme chceli vacsiu svadbu, no financie to nedovolia. A tiez je pravda, ze je to vela starosti na vybavovanie a za necele 4 mesiace to popri robote nestihame, lebo skoro vobec nie sme spolu doma a osobitne to vybavovat nechceme. A takto mame vsetko vyriesene. Salu, menu, kucharov a casnikov, vyzdobu, didzeja (toho na diske :-D ). Proste mame pokoj. A tak ci tak sme moc zvykov nechceli, takze hlavne gro nasej svadobnej zabavy ostava zachovane - tanec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svetla14 my sme tiež mali mať najskôr iný dátum - chceli sme júl, ale potom nám učaroval 10.máj 2014. :-) @mon777 moja, hlavne nech sa to páči vám. Tiež som uvažovala o malej svadbe, ale zasa ja som vždy chcela veľkú svadbu a hlavne tá naša veľká rodina by mi to asi neodpustila. :-D ale tiež sme kvôli financiám veľa veci škrtli.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova hlavné je, že budeme svoji...aj keby to malo byť bez celej ceremónie okolo toho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ženy... ...Mám závoj! x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A takto si ma predstavuje moja sestrička v náš veľký deň Déééé x-) x-) x-) x-) Normálne sa mi to začína aj páčiť :-D Čo vy na to??
Odpovedať
Ahojte,my by sme sa chceli zobrať 24.5.2014,a zatiaľ nemáme nič vybavené 8-) dúfam,že všetko stihneme :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak ešte nemáte vybavenú výzdobu, kvetinovú výzdobu, kostola, sály...alebo aj svadobnú kyticu - ponúkam naše služby:).. Kľudne sa pýtajte..
Odpovedať
Profilova fotka
@deli06 Neboj sa. Ak zaberiete na plné obrátky, máte to všetko vybavené raz-dva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@deli06 rozhodnutie bratranca s priateľkou mať svadbu padlo v septembri a v novembri už mali svadbu, takže dá sa to zvládnuť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zenusky moje, dnes som si bola dohodnut a dat prepocitat kyticku. Bude nadherna! Ale bude to prekvapko aj pre vas, tak neprezradim, ako bude vyzerat :-) Taktiez mi dnes boli poslane satocky, takze ich mam v piatok domka :-) No a tiez mi bolo povedane, ze mame striebro roztopene a zajtra sa nam zacnu rodit obrucky :-) Tesim sa ako mala, lebo ich chcem dat drahemu na Valentina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence, nejako nám tu stojí debata. Ako ste na tom s prípravami? U nás to fičí v plnom prúde i keď nie presne podľa mojich predstáv, lebo sa mi stále zdá, že nič neriešime :-N :-N Asi som príliš náročná, alebo čo :-D No ale drahému konečne prišli traky, tak mám radosť, lebo som sa bála, že sa ich ani nedožijeme :-D Ale tak sú doma a to je hlavné. Obrúčky sme dostali v piatok do rúk, no moja mi bola hrozne veľká, takže sme ich poslali späť na úpravu. Ale poviem vám - sú nádherné a už sa neviem dočkať, ako ich budeme obaja hrdo nosiť x-) x-) Čo sa týka drahého, tak dodnes netuším, či vôbec rieši, čo bude mať oblečené :-D Ja momentálne riešim výzdobu auta a menovky na stoly a vŕta mi v hlave myšlienka, že nechcem také pozvánky, aké som si JA SAMA vytvorila v PC :-N :-N :-N nejako ma prastali brať za srdce, lebo nie sú vôbec originálne a nevystihujú náš vzťah ani nič :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 my tiež pokračujeme pomaly. Ale zasa konečne sme dali šiť oblek pre drahého. Stále nemám dokončené všetky oznámenia. Ale za dva týždne, keď pôjdeme do ZA, mali by sme pokročiť s koláčmi, pitím a takýmito vecami. Horšie je, že na jednej strane mám pocit, že už všetko máme, ale na druhej strane, že vlastne dokopy nič nemáme. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Tak to sme na tom presne rovnako :-D Dnes som ale zohnala tu na bazáriku girlandy a náramky pre družičky. S tých girlánd mám radosť, lebo ich prerobím, dorobím k nim ešte bárjaké kvietky a neviem čo ešte a vznikne z toho výzdoba na autíčko :-D x-) x-) No a nepáčia sa mi naše oznámenia a pozvánky, čo som vytvorila, tak som zúfalá, lebo chcem iné, len neviem aké a je najvyšší čas mať ich a začať robiť obálky a posielať :-S Mám z toho nervy. Plus do toho dávame do poriadku byt, ebo končíme v podnájme a moje psy toho veľa poničili, tak ešte aj tam idú prachy...no katastrofa! :-S Nevry mám v **** :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak ja som tiez majovka :) konkretne 24.5.,pripravy su v plnom prude ;-) zatial co mame:sala,vyzdoba kostol,auto aj prierka,cukrarka,fotograf,autobus :-) v stredu planujeme ist do ba skusat saty a drahy si ide kupit oblek,a aj na obrucky zajdeme :-) a zajtra uz dame tlacit oznamenie a menovky na stol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 ja mám naštastie o výzdobu a auto postarané, bude mi to robiť kamarátka a ja jej budem len asistovať. :-) a iné veci, ktoré už máme radšej nemením, lebo to by sme mali každý týžden, iné oznámenia, iné šaty, inú výzdobu... :-D ako sme to už rozhodli, tak to bude. :-) @bejuska212 ahoj. tak my máme kostol, sálu, hudbu, foto, video, šaty, oblek sa šije, obrúčky, výzdobu, vizážistku, pierka a oznámenia sú v procese, s cukrárkou nás čaká stretnutie, aby sme sa dohodli. a vôbec netuším, čo nám ešte chýba...
Odpovedať
baby ako ste na tom so zoznámením rodičov? my mame svadbu tiez 10.5. a dnes je den kedy ich ideme zoznamit.. poviem vam, su to stresy.. :/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?