Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 ja mam text uz vymysleny. Uz len to dat kamaratovi spracovat-je grafik :-D ale mozem sa pustit aspon do vyroby obalok :-D kedze mam nohu v sadre, budem mat na to kopu casu.
Odpovedať
Profilova fotka
Mojéééééééééééééééééééééééééééé x-) Presne takéto som hľadala!!! A našla som!!! Na MK v bazáriku x-) ZA-DAR-MO!!!!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievčatá, drahý práve doniesol obrúčky. Sú úžasne, vytešujem sa z nich. :-) A už mi prišli aj svadobné topánočky. A objednali sme si aj svadobné poháre. A dohodla som sa s kamarátkou, že mi pomôže s výzdobou, alebo teda, skôr ja jej. :-N Takže my sme opäť kúsok postúpili. A ešte čakám, kým bude mať druhá kamarátka rozpis služieb, aby sme si urobili dámsku jazdu a išli vybrať šaty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dnes to máme presne za... :-D :-D :-D
Odpovedať
Woow tak to len pozeram ze vy uz aj topanky aj obrucky mate vybavene :). My si zatial len vyberame z mnozstva typov. Ale aspon som si dnes zajednala termin na skusku svadobnych siat :)))) tak sa uz tesiiiim.
Odpovedať
Profilova fotka
@schatzeli35 tak my sme si to už od začiatku dohodli, že sa budeme snažiť veľa vecí objednať do konca roka, lebo po novom roku prídu nákupy typu alko, nealko, drobnosti, tak aby sme to potom nemali naraz všetko a veľa... Tak, veci, čo sa "nepokazia" a môžu byť odložené v skrini, riešime už teraz. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova vááááv, tak tomu ozaj hovorím dobé napredovanie :-D To ja som skončila na PN trvajúcej tak mesiac a viac, tak sa pomaly začínam na nete obzerať po rôznych návodoch na výrobu netradičných obálok na pozvánky, špekulujem, ako spravím vankúšik pod obrúčky a tak. Ale zatiaľ je to len v štádiu hľadania na internete. Len sa mi v tom nejako extra nedarí. Takže ak poznáte nejaké dobré stránky, dajte sem linky :-D PLUS --- kamarát mi cez ebay kupuje pre drahého dúhované traky, tak som zvedavá, či sa mu ich podarí kúpiť alebo nie. sú úžasné!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 No, tak to ja zasa na také veci nemám čas... :-S svadobné oznámenia som už tiež chcela robiť, návrh aj mám, ale nemám čas to skompletizovať. Tak zatiaľ len objednávam hotové veci. :-) A vylieč sa skoro, teda, daj sa dokopy... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova tak "opravu" zlomeného členka nijako neurýchlim :-D Ale ďakujem :-) Nám sa zasa nedarí zrealizovať návšetvu kamaráta grafika, čo nám bude robiť pozvánky, lebo on je z BA a nejako sa nám nedarí to skĺbiť všetko tak, aby dobehol k nám :-| A nechcem sa nejako moc zas púšťať do výroby obálok, kým nemáme pozvánky, aby sa mi nestalo, že ich budem robiť zbytočne 8-( A štve ma, že nemám vychádzky a ni nič, tak nemôžem ísť na do mesta a kúpiť si veci na výrobu knihy hostí a svadobného "pamätníčka" :-S MESIAC doma!! Porazí ma!
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 myslela som, aby sa to vyliečilo čo najskôr bez komplikácií... ;-) A to ti vážne nedal doktor vychádzky? To ta ma doma poraziť? Však mesiac medzi 4 stenami je na zošalenie... Aspoň, že môžeš hľadať inšpirácie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova nie, nedala mi. vraj keby to bola ruka, tak bez problémov, ale s členkom mi ich dať nemôže :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 smiešne, akože riadna výhovorka. Mamina bola po operácii nohy 3krát a vždy mala vychádzky (2x to bolo chodidlo a raz roztrhané väzy v kolene).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Tak ja potom fakt neviem. Ale v jednoizbovom byte ma je***e :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ženy, nejako nám tu viazne debata :-( Všimli ste si to??? Čo máte nové? Napredujete nejako?? Čo vaše polovičky?? Majú nejaké vízie, či ešte stále ani nie??
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 to bude asi tým, že ani prípravy nenapredujú. My máme všetko dôležité vybavené a ostatné veci majú nejako čas. Ale najbližšie ma čaká skúška šiat. Len dúfam, že sa mi podarí dohodnúť termín s kamarátkami, lebo musia prísť zo Žiliny do Bratislavi.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Tak to nevadí, že to nenapreduje :-D Môže tu byť aj voľný pokec ;-) A už máš aj predstavu o šatách, či uvidíš, čo sa ti zapáči?
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 predstava by bola, ale neviem, aká bude realita. Podmienkou je veľká sukňa s vlečkou, tak uvidíme, čo bude v salóne. Najviac ma prekvapuje, že sa mi páčia šaty, ktoré sú na modelkách nepekné, že také by som si ani nevyskúšala, ale keď vidím fotky skutočných neviest, sú nádherné. :-) Inak k tým chlapom. Ten môj necháva úplne všetko na mňa a zatiaľ len schvaľuje to, čo mu dám ako na podnose. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova ja som sa mojho pytala a nezistila som ani prd :-D podla mna to bude riesit tyzden pred svadbou :-D a zatie saty- nemyslis, ze sa ti v nich bude potom zle tancovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 nie, vlečka bude hlavne na fotenie a do kostola. Potomka vypne a frčíme ďalej v dlhých šatách ako na plese. :-) Samozrejme, nebudem brať také šaty, ktoré ledva na sebe udržím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova jaaj :-D tak to som zvedava, ze ake najdes :-) potom daj fotku ;-) To ja mam pocit, ze si poriadne ani neuvedomujem, co sa okolo mna deje :-D len proste planujem, snivam a chystam, ale nevnimam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 zasa som objavila jedni, ktoré na neveste vyzerajú úžasne. :-) Tak som zvedavá, ktoré to vyhrajú. Len škoda, že to vyzerá, že asi nebudem mať ísť s kým skúšať. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova len nebud ako tie zenske v Say yes to the dress a nechci vyzerat ako tie nevesty a modelky :-D :-D a jak ze nebudes mat s kym ist? :-(
Odpovedať
Ja som bola skusat s maminou - vzdy mi uprimne povie, ci ano alebo nie - najvacsi kritik, tak hadam sme vybrali spravne :-) dievcata, aj kolace ste si uz zajednavali? alebo teda niekoho, kto vam bude piect?
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 Hm, tú reláciu nepozerám, takže netuším, ako nemám vyzerať... :-D Chcem len vyzerať pekne, určite nie prečačkane. ;-) A nemá kto ísť, lebo si nevieme zosúladiť kvôli pracovným povinnostiam termín. :-| Nejako nám to nevychádza. @dada2014 ja s maminkou skúšať nemôžem ísť, lebo máme úplne rozdielny vkus. A síce som vždy dala na ňu, potom som bola z toho veľmi smutná, že som si nezobrala to, čo som chcela ja. A nechcem, aby to tak bolo aj pri šatách. A s koláčmi neviem ako, netuším, kedy to mám začať riešiť a vôbec koho si vybrať.
Odpovedať
Ja som si snad prvykrat vybrala saty tak rychlo ako teraz... mozno aj preto, ze som ich uz raz videla vo vyklade a zalubila som sa na prvy pohlad... len dufam, ze sa budu pacit aj inym ;-) A ziadna kamoska nemoze? uplne vam to nesedi? No znama, co ide piect tortu ma vystrasila, ze treba aj kolace asi riesit, lebo ze maj je tu o chvilu a bude vela objednavok... tak neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Micúšik, keby nie som PN a vedeli by sme sa dohodnúť, šla by som aj ja :-D Milujem také veci ako skúšanie tisícov šiat a tak a mňa to tak nejako obišlo, keďže mám šaty v podstate z netu :-N A to ani družičke sa nedá ísť?? Aspoň jednej jedinej osôbke?? @dada2014 čo sa zákuskov týka, tak nám ich bude robiť drahého brat. Je cukrár a je fest šikovný!!! Neviem odkiaľ ste vy dve, no on je z Hlohovca. Tak ak by ste chceli, vedela by som sa ho opýtať, či by nebol ochotný vám napiecť koláčiky ;-) Len neviem, čo mi na to povie, keďže máme svadby takmer naraz...či to bude stíhať. Čo vy na to, ženušky???
Odpovedať
Ahojte, no ja mam naplanovanu skusku siat na buduci pondelok, tak dufam ze najdem nieco co sa mi bude hodit, aj ked zatial neviem ale vsetky ostatne su z toho viac nadsene ako ja :) Je to mozno tym ze uz mam svoje vyhliadnute saty ale zatial si ich nechcem skusit pretoze si chcem obliect aj viac siat a trochu si vychutnat to "obskakovanie" okolo mna :). Ale mam v plane navstivit 3 salony tak dufam ze najdem nieco :) Co sa tyka kolacov, no uz som pozerala kade tade, resp. mame este v zalohe jedneho znameho ktory piekol aj na sestrinu svadbu, ale bol chory takze nevieme zatial ako je na tom, ze ci bude ochotny napiect. To dam za ulohu zistit ocinovi alebo mamine :P U nas ostatne pripravy zatial stagnuju, kedze draheho mam dlhodobo v zahranici tak je trochu tazsie zorganizovat to. Ale minuly tyzden sme pracovali na navrhu nasho oznamenia a mame uz na fnal 3 typy pisma, takze sa uz len rozhodnut ktory je ten TOP :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 No, nemám, to by museli prísť zo Žiliny do BA a fakt máme problém to zosúladiť, lebo v podstate aj ja mám toho veľa. A prvá družička ani nie, ešte ani nevie, že bude prvá družička (oznámime im to až na Vianoce - družička a družba), ale hlavne je v poslednom ročníku na VŠ a nechcem ju ťahať... Najhoršie na tom je, že keby som šaty skúšala v ZA, tak tam mám kopec ľudí, ktorí by so mnou mohli ísť, ale v BA je problém. No, asi by sme mali pomaly aj my začať riešiť tie koláčiky... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova Peter Ščasný skús mu napísať na FB správu, či by nebol ochotný. Ale asi si budeš po ne musieť prísť a neviem, či sa ti to z BA oplatí. Ale je fakt šikovný. Nám bude robiť všetko...aj tortu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamoškinej malej teraz robil na narodeniny Rapunzel :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?