Svadba 10.5.2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte. Ak aj vy máte termín svadby 10.5.2014, pridajte sa. Môžeme spolu plánovať, radiť si - je to ľahšie, ak sa ten deň blíži pre všetkých rovnakým tempom... :-) Ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova mna dnes ten moj prekvapuje stale viac a viac :-) doma ma prekvapil tym, ze si sadol do fotely, otvoril flasu vina a dal mi do ruky pero, ze hybaj, ideme pisat zoznam hosti :-D tak, chcelo nas byt okolo 30a skoncili sme pri 50tkd :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 No vidíš a už aj ty máš ten zoznam a môžeš sa činiť... :-) My budeme mať ale o trošku viac ľudí, cca 110. A tiež sme dnes postúpili. Nakoľko sme mali veľa hostí, trochu sme to zredukovali a škrtli pár kamarátov a hneď sa skrátil zoznam o 12 ľudí. Niežeby sme ich tam nechceli, ale nedá sa každého pozvať. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova asi tak. My sme to vyriesili tak, ze oznamenia mat nebudeme. Ale budeme mat pozvanky na obrat - kto pride, ten pride. Hoc aj tisic ludi a potom pozvanky na hostinu a tam bude tych 50 ludi. Ale aj tak asi nepridu vsetci, tak tipujem, ze nas bude okolo 45
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 Tiež si myslím, že tá 110 nebude konečná, že niektorí neprídu, resp. nebudú môcť. Ale to sa asi upresní až pri pozývaní...
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera bola u nas moja sestra a ta nam navrhla obrazok, co chceme mat na pozvankach. Tak sme uz aj v podstate zhodnotili, ze aj tie mame relativne hotove. Teda minimalne navrh. Toto bude v pravom dolnom rohu a text bude ochadzat obrazok. Uz len vybrat nejaky pekny font a papier.
Odpovedať
Profilova fotka
Sakra! Som tu cez telefon a nechce mi sem dat ten obrazok! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova tu je ten obrazok http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mon...
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 komentár je pod fotkou... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby u mna je to podobne s mojim drahym, v sobotu letime na slovensko a idem dohotnut a pokecat s manazerkou hotela tak ho uz vyse tyzdna nutim aby mi napisal zoznam hosti z jeho strany, som zvedava ci to splni inak bude doma neplecha :-D ale tiez toho nemam vela vybavene a trosku stresujem kedze nie som na SK, a bude to trosku komplikovane ale chcem ist popozerat na buduci tyzden aj nejake saloniky so satami, kazdy ma strasi ze uz by som mala skusat saty :-| a mne sa taaaaak do toho nece :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jancusa99 Ja sa veľmi teším na skúšku šiat, ale zdá sa mi to skoro. Chystám sa až niekedy v novembri... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj mne sa to zda dost skoro :) ale chcem asi zo slovenska a neviem kedy pojdem najblizsie domov, tak aspon si nejake vyskusam lebo uprimne nemam ziadnu blizsiu predstavu ake vlastne chcem a ake sa mi budu hodit a este chcem schudnut haha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jancusa99 ja sa na saty neponahlam, lebo momentalne netusim ci nebudem mat termin porodu cez svadbu :-D lebo mi nejak strajkuju kramy a ak by som bola teraz tehotna, termin by mi vychadzal od 5.5.2014 do cca 1.6.2014 takze tak :-D ale ak sa mimco nevyskitne, zacnem stresovat asi az okolo Vianoc, mozno az od januara.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mon777 uuu, tak to by sa vám pekne zmenili plány... Ja som dnes mala zapnuté búrlivé víno a oznamovali tam tehotenstvo. Tak som tak na priateľa kukala, že či by sa aj on tak tešil a povedal, že áno, ale že nech s tým počkám až po svadbe, že aj oni sú po svadbe... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova :-D tomu ver, ze by to bol skrt cez rozpocet. Ale testy nenasvedsuju ziadnemu mimcu, takze je to zatial ok :-D kazdopadne sa so satami nechcem ponahlat. Co ak by som mejake kupila a potom by som objavilawine? Vy sa toho nebojite, baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 Ja som si skoro kúpila už v máji. A potom som v sálone, odkiaľ boli, vyhrala kupón na požičanie a bolo rozhodnuté, že šaty nebudú moje vlastné, ale požičané... :-) Ale dúfam, že nebudem meniť týždeň pred svadbou, aj keď by to u mňa nebolo nič neobvyklé... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova a toho sa bojim aj ja :-D ze zacnem vymyslat o 5 minut 12 kdejake blbosti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dievca ja sa nebojim toho ci budem vymyslat a menit rozhodnutie na saty, jedny si vyberem a hotovo, nie som ten typ baby co je tak na saty budem uprimna, vzdy som bola ako chalanisko :-D , vlastne budem rada ked si konecne nejake vyberem a uz o tom nebudem musiet uvazovat a premyslat hehe, divna som ze?? :-S . a hlavne sa snazim este trosku zhodit a do maja je casu dost a postava sa moze zmenit dost, toho sa obavam ze ked si ich teraz vyskusam ci mi budu dobre v maji haha :), chodim do gymu ale stale mozem aj priberat, :-D ale to uz je asi len moj problem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyy, mam velky problem! Mam cierne vlasy, ale moja prirodzena farba je blond a chcela by som mat na svadbe blond. Ako to mam co najrychlejsie dosiahnut tak, aby som si nespalila vlasy? Posledne tri mesiace si uz nedavam ciernu, ale hnedu a stale je to hrozne tmave. Vlastne hnedocierne. Ak dam na to blond, chyti to na ako? Neviete?
Odpovedať
ahoj zienky, tak klobuk dole pre tymi sikovnejsimi ... My mame datum 21.6.2014 ale okrem snubneho prstena na prstiku nemam(e) nic :-D ... Este zoznam hosti, aby sme vedeli, co mame kapacitne vyberat ... mozete mi suchnut fotograf/ kameraman koho ste si zabestelovali ... Dakujem ;-)
Odpovedať
@jancusa99 A svadbu mate v Jure ci v Pezinku?
Odpovedať
Profilova fotka
@petraili my máme fotografa Mareka Zelinu a kameramanov chalanov z profesionalnevideo.sk. Ohodnotiť ich možem len podľa svadieb, ktoré už mali, ale dúfam, že spolupráca bude dobrá ako stretnutia s nimi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dada2014 svadba bude v Juri, kedze som z Jura a aj obrad bude v horonom kostole to uz je vybavene :-) ,
Odpovedať
Profilova fotka
Tááák, dievčatá, práve riešim ďalšie veci. Keďže som si dala cieľ nájsť topánky a zatiaľ neúspešne, čo ma mrzí, začala som riešiť svadobné poháre a sadu dvoch polievkových tanierov a hrnčekov so svadobným motívom (jeden z tanierov bude použitý na svadbe pri večeri). :-N Ako pokračujete vy? Niečo nové? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz zistujem, ze nemam s kym ist pozerat a skusat svadobne saty :-( , kedze som uz niekolko rokov v zahranici :-( , to je smutne :-( asi si ich objednam tu v uk a budem tu skusat
Odpovedať
Profilova fotka
a ide sa na Slovenskoooooooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ženýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, máme finálny text na pozvánky na obrad a na hostinuuuuuuuuuu x-) Monička sa v robote nudila a vymyslela si básničku x-) čujte, čujte!! Svorný život nás dvoch láka, šťastie, láska na náš čaká. Naše mená v jedno splynú, zakladáme si rodinu. V teplom máji - čase lásky, zachvejú sa naše hlásky, keď sľub si krásny sľúbime, že sa navždy ľúbime. Podeliť sa o to chceme, a preto Vás radi zveme, na tú veľkú parádu v Muzeálnu záhradu. (to dostanú tí, čo budú pozvaní len na obrad a tí, čo ich chceme aj na hostine, budú mať aj poslednú strofu) Čaká Vás aj miesto v sále s menovkami nachystané, poďte s nami tancovať, zo svadby sa radovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, som na nervy. Stále nemáme sálu. Tie, čo sú voľné na náš termín sú buď drahé, alebo oničom a tá, čo by aj bola fajn je voľná až 14.6.2014 :-( Zajtra sa ideme opýtať do kulturáku, čo by bolo fajn, len si zas budeme musieť nájsť kuchára a čašníkov...takže asi pôjdeme za kamarátom (kuchárom), či by nebol taký zlatý a nevaril pre nás. A potom v robote nahovoríme vedúcu z MÚ a z koloniálu, aby nám dali dačo preceniť za menej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mile damy,ktora este nema hudbu,kapela Fantom k Vasim sluzbam ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
@mon777 my sme kvôli sále menili termín, ale len o týžden. Najskôr sme mali termín na 3.5., lenže to už bolo obsadené. Držím palce zajtra. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky, ponúkam moje fotografické služby. Som vyštudovaná fotografka z Bratislavy, prídem kamkoľvek. Ak si ma zarezervujete v ešte v tomto roku máte u mňa 20% zľavu. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?