Svadba 10.11.2012

Zobraz úvodný príspevok
Trochu skoro ale planuje niekto v tomto termine svadbu? :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@iwanka23 No ja sa vydávam v horách - tak určite budem kupovať kožuštek. A poprípade mám taký biely svetrík - tak uvidíme ako bude :)
Odpovedať
Nevesticky,ako Vam idu pripravy?co vsetko uz mate? :)
Odpovedať
Ahojte nevesty aj ja sa k Vám pridávam mi máme tiež 10.11.2012 kameram, DJ, a starejší sú už rezervovaný a pomaly sa obzerám po šatách :)
Odpovedať
Ahojte nevesty :) No ako čítam tak nie som sama pre ktorú bude tento deň veľkým D. My máme tiež 10.11.2012 svadbu kameraman, Dj a starejší sú už rezervovaný pomaly vyberám šaty, oznámenie :) Tiež sa bojím aby nenapadol sneh lebo to máme tiež v takom prostredí kde sneh už môže byť ale dufajme, že bude krásne slnečné počasie :)
Odpovedať
Profilova fotka
uf uf, teraz som si hovorila, akú kopu času mám, a ono houby :-D 4 mesiace do svadby... Aspoň že som pokročila! Jedny šaty vybraté na istotu (nie su čiernobiele, ale sú BROKÁTOVÉ mamička moja, žiadna lacná umelina, ale ňuňavý hladký matný brokát... ten materiál-láska na prvý pohľad, pacnem čiernu stuhu do šnurovačky a čierny opasok a vystaráno :-) ), ale ešte nerezervované, lebo sa stale obzerám, či ešte nezoženiem nejaké hotové čiernobiele.....idem obkuknúť susednú Viedeň zajtra... (páč naše salóny... joj to je katastrofa... ja som asi fakt DIVNÁ.... samá šľahačka... :() Sála na fest rezerveee... Šikovná kamoška čo pomôže so švédskymi stolmi a menu rezerveee.... Obrúčky ručne kované z damaškovej ocele sa už kujuuu v Čechách.... čo ešte... :-p ako ste na tom? už mám byť v strese?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja budem v tento den uz PANI :-D
Odpovedať
nevestičky, ak ešte nemáte svadobné topánočky, rada odporučím tanečné robené na mieru...kto chce viac info pošlem do pošty..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte .. my máme tiež v tento deň svadbu .. zimu neriešim .. už máme všetko vybavené a problém máme len s topánkami :D .. ak by pršalo snežilo alebo neviem čo tak nás to netrápi fotiť sa budeme v jednej krásnej bowlingovo biliardovej kaviarni a vonku majú úžasnú terasu s kvetmi, stromami a fontánkou v prípade pekného počasia, už len pán vedúci nám to potvrdí a bude .. dúfam že necúvne .. už sa teším .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
dance_kral prosím ťa pošli mi info, nevieme so snúbencom nájsť biele topánky pre neho a ideálne by boli šité na mieru .. ďakujeeeem .. :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?