Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak kedze to tu ideme rozbehat, tak sa pridavam. svadobne pohare budeme mat po mojich rodicoch. uzasny darcek a mozno zalozime tradiciu ako rodinne klenoty :) ja pracujem v prahe, lebo som si raz v lete v amerike nasla cecha. sme spolu uz dva a pol roka, ale v podstate od zaciatku spolu byvame a ide nam to super. robim ako analyticka v konzultantskej firme. zatial to ide :) ale rozmyslam ze az budeme mat rodinu tak po materskej asi zacnem v niecom inom, chcela by som byt vizazistka. tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
oliv 008, my tiez staviame, tak sa tak naplno nevenujem svadobnym pripravam. a v akom ste stadiu s domcekom? budete do svadby aj byvat. k tej silikonovej podprde, ja som myslela ze ked mam hore snurovacku tak budem bez podprdy. ale teraz neviem? vidim ze vacsina z Vas ma dlhodobe vztahy, ja som s tym mojim uz cez 5 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
super ze som nasla niekoho co ma 10.10 termin,v akom stadiu mate pripravy
Odpovedať
čítaj Lucy, čítaj :) to by bolo veľa písania všetko zopakovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
No som si teda pocitala,mas pravdu,vidim,ze som na tom celkom podobne,mam zajednany obrad,salu,saty,kameramana,fotografa,saty po polnoci ale chybaju nam oznamka,obrucky,pierka,no dost veci,ale este sa utesujem ze je cas,hadam,postupne to vybavime vsetko.
Odpovedať
jasne, ze vybavite. mame este cas. my ideme na buduci tyzden pre obrucky. veeelmi sa tesim :-)
Odpovedať
ahojte.aj my xystame svadbu 10.10.09.tak sa tesim ze nas je tolko.nieje nahodou niekto aj s kosic?alebo niekto z irska?citam zle ze uz mate toho dost vybavene ja som trosku pozadu.este nemam kameramana.nepozna nahodou niekto pracu p.sedlaka a p. gomolcaka -kamera ?neviem sa medzi nimi dvoma rozhodnut a obox pracu poznam len zbezne. tak vsetkym drzim palce a nex nam to v ten den d vyjde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze vyjde. a hlavne bude cely vikend pekne pocasie!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom trochu pekneho pocasia nechajte aj na dalsi tyzden, kedze mame svadbu o tyzden neskor ako vy :-)
Odpovedať
Ahojte, trochu meškám za vami, lebo máme pokazený notebook:)) tak píšem zo školy:) no k tej predstavovačke, my sme s priateľom asi najkratšie z vás, čo tu čítam, sme len dva roky spolu. Robím tiež v školstve ako dijefcatko v BA. tu aj so svojim priatelom bývame:) Inak som spod Tatier.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,pridam sa k predstavovaniu,aj ked som tuto stranku objavila len nedavno,ale stranka je super,ked si pozriem galerku priprav a nahadzujem si tam postupne svoje predstavy,tak sa mi hned ten svadobny dnik zjavuje realnejsie pred ocami a hlavne asi budem nosit book so sebou aj k ludom ktory sa podielaju na priprave,aby splnili moje ocakavania.Inak my sme s priatelom spolu dva roky 4 mesiace,ja pracujem ako vizazistka na Slovensku a on momentalne v Cechach,a tak mame ten vztah dost rozcestovany.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky. chcem sa vas opytat, kde budute robit svadobne fotky, kedze bude oktober. myslim v akom prostredi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja by som chcela aj vonku robit fotky,dufam ze nam to pocasie este umozni,my mame obrad na Bojnickom zamku,tak tam sa popripade daju pekne fotky porobit aj na nadvoriach zamku,ale chcem foto aj pri rotunde Bojnickej tak dufam ze nebude liat.Ak bude tak hold budu musiet byt tie nadvoria,ale to netusim ci nam dovolia zase.Ale mohli by.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my by sme sa chceli fotit na smolenickom zamku v zahradach kedze tam budeme mat celu svadbu. a predtym este na levickom hrade kedze pochadzame z levic. ale vsetko bude zalezat na pocasi....
Odpovedať
Aj my uvažujeme nad zrúcaninou jedného hradu (Šomoška). Mohlo by to byť romantické, hlavne preto, že je obkolesený krásnou prírodou. Ak by pršalo, zostane nám interiér hotela, kde máme svadbu (je to historická budova s krásnymi priestormi). Ale počasia sa nebojím, v tomto období býva najkrajšie babie leto a aj fotograf nám povedal, že vtedy je najlepšie svetlo, lepšie ako v lete a dajú sa robiť krásne fotky. Dažďom si vraj tiež nemáme lámať hlavu, pretože aj dáždniky sú romantikuš. Najdôležitejšia je uvoľnenosť a nálada! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa idem pridať aj ja. Nie som síce z Košíc, ale momentálne sa nachádzam v írsku.takže naše prípravy sú na diaľku.S miláčikom sa poznáme už cez 10 rokov,ale spolu bývame asi len 3 roky.
Odpovedať
ahojky.katka-ako si na tom s pripravami kedze si tak daleko od domova?ja som -ako citam-dost pozada od ostatnyx a ten oktober sa nam tak blizi :-| ....mas uz kameru,foto a tak?kedy sa chystas domov? pridam sa aj ja k predstavovaniu:tak s priatelom sme spolu uz 6 rokov a v dubline splolu byvame poslednyx 4,5r. v auguste sa uz xystame domov ak dufam ze tie pripravy dobehneme :). a to pocasie nam musi vyjst,ved kde sa budeme fotit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak mi sme ma tom asi takto: sobáš ,hala, kamera a foto, svadobné šaty rezervovane,obrúčky sú doma, poháre sú doma, objednaný autobus. Ešte mame objednanú tortu, oznámenia sa nám práve tlačia. Čo ešte chýba je oblek pre drahého, topánky pre drahého, a svadobné auto. a zopár drobností ktoré dúfam do októbra stihneme vybaviť. Už sa teším domov. Konečne si pozrieme všetky veci čo sme objednali.
Odpovedať
Profilova fotka
pre cucoried My bývame v Monaghane cez dva roky. Domov sa chystáme v júli, ale iba na 11dní, a už teraz je to tak nabité, že sa teším späť, lebo si tu odýchnem. Ty zostávaš v auguste doma na stálo?
Odpovedať
katka... no tak toho uz mas postihane dost,ako si to postihala?cez internet?alebo mas doma nejakho anjelika ktory ti pomaha vybavovat?no asi ostavame v auguste uz doma,ale este to nieje iste,uvidime dla situacie... hoci tu sa mi ten zivot jednoduxsi doma je doma... :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, dávate si oznámenia robiť, alebo si ich urobíte samé? Rozmýšľam nad tým, že sa doma stresovať nechcem, či sa podaria, ale zasa ceny za objednané sú prehnané. Tak neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Ja som si chcela tiez najskor oznamka vyrabat, ale uz sa mi nejak prestava chciet, kedze je taky velky vyber. pozrite si strenku svadbainak.sk su tam super napady a take vtipne oznamka. ale najviac sa mi pacia zo stranky svadba.romi.sk, tam su take jednoduche a predsa krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Doma nijakého anjelika nemám, veľa vecí sme vybavolali v januari, keď sme boli doma. Ostatné cez internet. Cez net sme vybavovali len tortu, oznámenia, a teraz riešime sviečku a auto čo nás povezie. My sme si oznámenia navrhli samy a dali robiť do jedného grafického štúdia, čo sme našli na nete. Práve sa nám tlačia. Tak som zvedavá ako budú vyzerať. Po letnej dovolenke pridám všetky fotky.
Odpovedať
Ahojte, my sme si oznamka vyrobili sami doma, už len vytlačiť:) ale rozmýšľame, že si dáme aj nejaké oznamka z fotkou. ešte sa musíme dohodnuť:)) a uvidime:)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa najskor pacili oznamka s fotkou, ale asi tam bude len nieco jednoduche
Odpovedať
ahojte,tak ja som tu nova cakajuca nevesta.A som taka ustarostena zroznych priprav svadby.byvam v novom meste nad vahom.. a nepoznam moc trencin... a potrebovala by som zohnat navleky na stolicky s maslami .. plus obrusy mozno vazy sklenne a mozno kruhove stoly.. na prenajom.. vsade hladam po nete svadobne vyzdoby a najblizsia dekoracna firma na vyzdobu ma zaujala az zo Sale,co je dost daleko.. a v trencine nic nieje.. maximalne nejake zakladne vybavenie.. v svadobnych salonoch,ktore su v prvom rade orientovane na saty nie az tak na vyzdobu sal a podobne cize .. tak dost ubohy vyber k dispozii na vyzdobu saly.Chcem si to zdobit sama s pomocou druzicky.. len by som si rada k tomu prenajala par veci... a nechcem koli tomu az do sale.A potom som smutna s mojich hosti ..,. mam ich asi 50 len nechceme volat za kazdu cenu aj ludi,ktorych sme dlho nevideli a mozno uz nikdy neuvidime.. a moje kamaratky s destva,,, s ktorymi sme vyrastli cez pubertu... ma upozornuju aby som na ne nezabudla.. chcem sa spytat nevesty,co by ste robili vy na mojom mieste.Su to mile spomienky na ne,, ale predsa len vztahy sa s niektorymi az mooc potrhali.. a pokial nevedeli ,ze sa vydavam.. ledva sa ozvali. :-(
Odpovedať
Ahoj Lenka, hore hlavu, ja mám pocit, že máš z tej svadby viac starostí ako radosti! ;-) Výzdoba sa nájde. A nemôžu ti ju zabezpečiť na mieste, kde máte svadbu? Trebárs tak, že by si bola pri vyzdobovaní aj ty a mohla si do toho kecať. Ja to mám z hlavy, výzdobu v cene sály, takže som veeeľmi spokojná. A čo sa týka tvojich kamošiek, ja by som ich nevolala, veď prečo? Hoci, musím sa priznať, tiež som v záchvate radosti niekoho pozvala a teraz to ľutujem a dotyčná sa už nesmierne teší. A už jej nemôžem povedať, že nič z toho nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,poznam trochu nove Mesto a mas pravdu,ze sa tam neda nic zohnat,ale trencin je vacsi tam by to mohlo byt lepsie,keby sa ti ozvala nejaka trencanka co to tam pozna mozno by bolo lepsie,ja som z Prievidze a u nas je salon ktory zapoziciava aj navleky na stolicky a rozne doplnky,hoci nam budu tiez salu zdobit ti co nas obsluhuju,mame Hotelovu akademiu najatu na to,su sikovny a drzia sa trendov,a vyzdoby od nich sa mi pacia.ja sa veru v ten den nechcem zapodievat vyzdobou saly,chcem byt len ta ,ktora pride a bude o nu postarane,aspon raz za zivot. A k tym kamaratkam,takuto dilemu riesi snad kazdy,my uz sme tiez mali o tom debaty,ja som zas chcela pozvat mojich bratrancov a sesterku,lebo som s nimi rastla,ale vzhladom na financie pozyvame len mamcinych bratov a ocinovho brata,a kamaratky ktore si roky nevidela by nemali ratat ,ze ich pozves,treba povedat hned ze robite malu svadbu len pre najblizsich a oni to pochopia,snad.Inak kedy mas tu svadbu?
Odpovedať
ahoj lenkavavrova, ja som mala tiež taký problém, že chceli isť kamošky na svadbu, a to sme sa poznali len na strednej. ale neriešim to, nie som s nimi v kontakte, tak prečo by som ich aj volala. Dostanú oznamenie a je to vybavené, ved aj tak mame dosť ludí. viem že sa budu možno hnevať, ale časom ich to prejde. Som zvedavá, že či by pozvali aj oni mna, keby sa vydávali skor ako ja. pochybujem. takže netrap sa nad tým, ich to prejde časom.
Odpovedať
Babenky ahojte, srdečne Vás všetky zdravím. Už asi v marci som narazila na toto fórum a musím sa priznať, že sledujem vaše svadobné prípravy, lebo....zaujúma ma to. S mojim miláčikom sme sa už skoršie len tak pošťuchovali o svadbe a padol aj taký krásny termín, že 10.10. 2009. Mne sa tento dátum tak hrozne páči. Ale mám asi smolu, vyzerá to tak, že budeme mať tento termín u nás v dedine hody, to znamená aj obsadený kultúrny dom a jedno s druhým. Takže, bude to, ak to bude tak o týždeň neskoršie. Miláčik sa však ešte oficiálne nevyjadril, takže zatiaľ nemáme pripravené ku svadbe nič a neviem čo sa bude diať, vyčkávacia stratégia. Je fakt už tak hrozne neskoro začiť s prípravami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?