Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie sú, sú úplne úžasné :) keď som ich uvidela, tak som si ich ani skúšať nechcela, lebo sa mi nepáčili, na tom vešiaku vyzerali hrozne, ale keď som ich mala na sebe, tak som sa konečne začala cítiť ako nevesta :-N a skúšala som aj či sa v nich bude dať tancovať a obstáli :)
Odpovedať
Super, ja som skúšala jedny, v ktorých sa nedalo ani pohnúť :-S a teda myslela som si, že budú favoritkami. Vlečku budeš vypínať? Inak ani mne sa po skúšaní nepáčili žiadne z vyhliadnutých a mám tie, čo by som si na obrázku ani nevšimla.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha baby no vy uz toho mate, lunana dokona vinety na flase, no na to som este vobec nemyslela. tvoje saticku su krasne, aj tie popolnocky su nadherne. dijefcatko ja som si nakoniec vybrala saty, kt. mi predavacka len omylom priniesla skusat, lebo si pomylila figuriny
Odpovedať
V podstate je už toho naozaj dosť, čo mám, vzhľadom na to, že október je ďaleko, ale na druhej strane väčšina je toho ešte predo mnou. Ale tie prípravy ma fakt bavia, veď koho nie? ;-)
Odpovedať
ahojte:) myslím, že tie vinety sa dajú vytlačiť na samolepiaci papier, len ho treba nájsť, že kde ho kupiť:))) my si to chceme tiež tak urobiť. uvidime neskor:) chcem sa opýtať aký oblek bude mať váš dráhy a nastavajúci? čierny alebo svetlý? ja by som chcela pre drahého nejaký svetlý ale neviem ako v nom bude vyzerať:)) to už necham na neho:)) len chcem vedieť, či máte tiež takú dilemu alebo v tom máte jasno:))
Odpovedať
Ahoj jancah. Ja som nad svetlým ani neuvažovala, k môjmu drahému sa mi to nehodí. Hlavne charakterovo. Je síce tmavý a svetlá by na ňom vynikla, ale čo sa týka obliekania, tak klasický typ. Ja mám pocit, že svetlý oblek sa hodí k typom manekýna :-) čo je samozrejme len môj názor. A z hľadiska využiteľnosti po svadbe je to jednoznačne čierny, s jemnými pásikmi.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez rozmyslala nad bledo hnedym oblekom. ale nakoniec bude asi predsa tmavy. uvidime
Odpovedať
dievčatá, ak niekto nevie robiť pierka, tak ako ja:)) tak nevestička menom zuskamagic má vo fotoalbume nafotené presný a podrobný ppopis ako ich robila:) mne to pomohlo, lebo som si to nevedela predstaviť, tak už viem, už len začať robiť:)))
Odpovedať
Super Jancah, idem si to mrknúť, tie pierka, čo tu vídam, sú iné ako čo som robila. Tak skúsim aj tieto. ;-)
Odpovedať
ahoj dijefcatko, pozerala som si tvoje pierka, to si robila po jednom kuse ako návrhy?
Odpovedať
dievčatá, chcem sa ešte opýtať, mali ste už niekto na sebe silikonovu podprsenku?? chcela by som si ju kúpiť do mojich svadobných šiat, ale neviem, že či by mi nepadala:)) akú máte skúsenosť vy??
Odpovedať
áno, to sú len návrhy, vymýšľala som, ako by boli najkrajšie. To bola prvá vlna nápadov, to v strede zatiaľ vedie, ale zrejme ešte príde druhá vlna inširácie :-) Chystám sa na ne cez prázdniny. Silikónovú podprsenku som ešte nemala ale tiež nad ňou uvažujem. Podľa mňa, keď máš vypasované šaty, nemala by padať. Aspoň moje mám tak "na telo", že by ani nemala kam padnúť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a aké maš šaty??? su v tvojom albume? myslím, tie čo su na modelkách? no su vypasované, už nesmiem pribrať, lebo sa do nich nevmestim:)) takže nemala by spadnuť:))
Odpovedať
šaty nakoniec vybraté v albume nemám. vidíš, musím to napraviť. hneď to bude :-)
Odpovedať
ok, čakám:))
Odpovedať
už sú tam, dúfam
Odpovedať
su nádherné:)) aj s tým závojom, či bez?
Odpovedať
ďakujem! :))) no ten závoj sa na Slovensku nedá zohnať a vôbec, španielske sa dajú iba kúpiť. Ale z Čiech mi už ponúkli, že mi požičajú závoj od modelu Nalon, vraj ho bežne požičiavajú k týmto šatám. Tak som kamošku poprosila, aby sa v BA kukla, či sa fakt hodí a hodí sa, rozdiel vidieť, iba ak sa naň zameriaš. Takže závoj budem požičiavať spoza hraníc 8-)
Odpovedať
pekne, aj taký dlhý? ja budem mať závoj len po ramená, nechcela som mať dlhý, lebo som sa bála aby nebol ťažký a aby ma neťahal dozadu:) aj ked sa mi španielske veľmi páčia:)
Odpovedať
španielske sú úplne ľahulinké. keď som ich skúšala, vôbec som necítila, že mám niečo na hlave. takže tohto sa vôbec nebojím. a bol to môj sen. byť ako kráľovná :)
Odpovedať
no ved su aj veľmi pekné:)) tá krajka nemá chybu:) veľmi sa mi páčia, no budem mať iný, taký, ktorý sa mi hodí k šatkám. jooj, nech je aspon po prázdninách, lebo sa tak hrozne teším:) ale musim sa krotiť, lebo ked ja sa na niečo teším, tak to nedopadne dobre
Odpovedať
Presne dnes mi to drahý hovoril, aby som sa radšej tak netešila, že vždy keď od radosti "hysterčím" tak to vyjde ako prúser. A už aj švagor sa pýtal, či som dáka posadnutá tou svadbou alebo čo. Ale keď som tak dlho čakala, tak prečo nie? Ale tiež si už hovorím, nech je aspoň august ;-)
Odpovedať
tak sme dve:))) ale tak tešiť sa možme nie?? len tak akurát:))) lebo nechcem aby sa niečo zlé prihodilo
Odpovedať
ahojte tak aj mňa už vystríhaju nech sa toľko neradujem :-S aj ja budem mať španielsky závoj tiež sa s toho vytešujem, dúfam že sa niečo nepokazí, alebo nestane, tak ako sa to umňa vie.
Odpovedať
ale nieee, hore hlavu, nám to vyjde, určite! ja sa idem tešíkovať ďalej ;-) ale trošku tichšie :-)
Odpovedať
určite vyjde ja sa tešikujem každý deň tiež chcem aby už bol aspoň jún :-D doma sa už čudujú čo robím všetko tak skoro. Aj oznamka som už bola dať urobiť a to mám svadbu až v Auguste ;-)
Odpovedať
ahojte babenky, kdeze ste? musime to tu rozbehat!!! ;-) čo máte nové? ja som včera videla úžasné poháre! no neviem, neviem, či po ne zajtra nepobežím :-)
Odpovedať
ahoj dijefcatko:) my ešte pohare nemame, mal by nám ich maľovať krsný, tak si asi kúpim iba čisté a on nám ich doplní:)) ale ešte som sa nepýtala, tak neviem. Ale komu neurobí, ked nie vlastnému krsniatku:))) ja tiež inač pozeram, že to tu ide veľmi pomaly:)) Keďže si tu už píšeme dosť dlho, tak by som navrhla, keby sme si o sebe niečo aj popísali, že čo robíme a tak. Čo myslíte? Je to zlý nápad??:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. uz dlho som sa tu nezjavila....svadbu som dala teraz bokom lebo sa venujeme stavde domu. k tej silikonovej podprsenke len tolko ze je super ked su obtiahnute saty, zvirazni pekne prsia. ked som raz mala volne saty tak bola dobra iba do vtedy kym som nezacala poriadne tancovat...potom sa mi od potu posuvala tak som ju musela dat dole. a ktomu pisaniu o sebe je dobry napad....ale kto zacne? zeby ja? takze ja som s priatelom v uk uz 4roky. ja som nanny uz 3 roky a priatel zivnostnik okolo stavieb s cim mu aj pomaham ako zamestnanec. dom ktory som si sama navrhla tak si aj sami staviame kedze to neni nic nove pre nas... a co vy? mate dobre prace na sr?
Odpovedať
Oliv, takže pod svadobné by mohla ísť tá podprsenka? Uvažujem nad ňou aj práve preto, že by rovno mohla ostať pod popolnočné šaty. Tie si dávam šiť a chcela by som dosť odhalený chrbát. No uvidíme. Ja pochádzam z RS ale teraz sme už s drahým v BB dva roky. Spolu sme už 7,5 roka a prežili sme si toho veľa dobrého ale aj veľa zlého. Obaja tu aj pracujeme, ja v školstve a drahý robí projektanta vykurovania. A čo najskôr po svadbe plánujeme bábätko. Minulý rok sme mali zlý ale tento sa nám výnimočne darí :-D Tak si prajem, aby nám to vydržalo čo najdlhšie! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?