Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj u nás :-)
Odpovedať
Dakujem za privitanie :-)
Odpovedať
Ahoj Standy, tak už som pridala všetky fotečky, ktoré sa dali zverejniť:)) Su tam aj tie, čo som si vybrala, tak popozeraj:)) Fotky nie su moc kvalitné, lebo su z mobilu, tak sa ospravedlnujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee :-) , to som tu uz dlho nebola. Jancah: dik za foto uz som si pozrela, tak to si si naozaj rychlo vybrala. Hlavne ze si spokojna. Mne sa na tebe pacia aj tie druhe (v poradi v albume,) a osme. A tie co si si vybrala su tiez pekne. Tak dievcata ako pokracujete. Ja som trochu v strese. V robote mame tolko roboty, ze nestiham (uz mesiace, nie len teraz) a este som k tomu zacala studovat dialkovo na univerzite. Tak hadam to vsetko zvladnem. Niekedy mam taky odmlk, ze nerobim a nevybavujem nic, ani len nad nicim nerozmyslam, a potom zacnem rychlo vsetko zhanat. Takze asi tak som na tom ja. Dufam, ze vy pokracujete v pripravy v klude a ze sa vam dari. Tak prajem pekny zvysok vecera. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aaahojte :-) standy nie si sama, ja začínam mať tiež stres, lebo v júni ma čakajú štátnice, tak už stresovať začínam. Tak sa poriadne ani zo svadby neteším, kým to nemám za sebou. Ale dneska mi prišli ŠPZ, tak aspoň niečo mám nové :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no tak nechcem byt zla, ale tesi ma ze nie som sama, co mam toho vela tento rok. Lunana: len tak mimochodom, co su tie SPZ? :-|
Odpovedať
Ahojte, Standy tie SPZ su také nalepky na auto namiesto normálnej sa prelepí napr. MLADOMANŽELIA. Lenže mám jednu otázku. Viem, že je to pekné na aute, aj to pekne ukáže, lenže je to vraj nezákonné a ked vás chytia po ceste do kostola policajti, tak vám možu napáliť peknu mastnu pokutu. Oplatí sa to potom? Mne by to potom zničilo celu svadbu, keby sa mi to stalo, tak sme si to nedali a vynechali sme ich.
Odpovedať
Profilova fotka
No hádam nás zastavovať nebudú :-| dúfam, že nič také sa nestane, ale keď sa kamarát ženil, tak môj švagor mal tiež ŠPZ na motorke prelepenú takto a nič sa nestalo, a to sme išli ďalej s tým, ako budeme mať my, no dúfam, že to bude v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak nieze by som nevedela co su SPZ - ale v tom momente ma to nenapadlo, kedze Lunana spominala statnice a potom SPZ. Mne sa tie SPZ pacia , ale asi ich nejdem objednavat, neviem. Pekny den prajem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky Babenky aj ja sa vydavam 10.10.2009 je to celkom pekny datum.len dufam že nam vyjde aj počasie ja som z okresu Kežmarok.Som velmi rada že ste otvorili aj takuto temu. :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj droburik....tak ako si na tom s pripravami? baby a vy ostatne ste ako na tom? ja nastastie som uz v pohode...posledne co mi chybal dj tak aj toho uz mam....jedine co mi chyba este stale je oblek pre zenicha....topanky ma ale nahy nemoze byt...poradte mi kde ste zhanali obleky pre drahe polovicky za rozumnu cenu....a hlavne nechce nic blede....a ja som uz fakt zufala...vsetko co najdem tak sa mu nelubi.....
Odpovedať
Profilova fotka
Môj sa nad tým ešte ani nezamýšľal, takže ja si z toho hlavu zatiaľ nerobím, ja mám v čom ísť, tak nech sa on hanbí :-N neviem kedy to pôjdeme pozerať, aj to bude ešte veľa kriku kvôli tomu, lebo jeho mama mi nechce dovoliť ísť s ním ten oblek kupovať, tak neviem ako to ešte dopadne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, my pôjdeme asi pozrieť oblek do Poľska, ale mám taký istý problém ako ty lunana:) moj drahý mi povedal, že s nim vyberat nepôjdem, lebo nemohol isť ani on so mnou vyberať šaty. ako ho presviedčam, tak ho presviedčam, nechce:( musím ho nejako zlomiť:)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my pôjdeme pravdepodobne do Poľska, on by zase chcel aby som išla, ale jeho mama je stále proti...no neviem ako to vyriešime :)
Odpovedať
Ahojte babenky, takže aj ja sa ku vam pridavam :) podotykam, ze prechadzam z dátumu 3.10. Uz druhykrat sme svadbu prelozili kvoli starejsiemu, ale velmi mi to nevadi, lebo 10.10. sa brali aj moji rodičia, tak budu mat moju svadbu na svoje vyrocie :) stalo sa aj vam, ze ste termin prekladali?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak vitaj medzi nami dijefcatko. Ako sa vam dari s pripravami? :-)
Odpovedať
Ahoj, dakujem za privitanie :) Az na to prekladanie svadby som spokojna. Zatial mame vsetko to, co sme chceli, teda "nasu salu, fotografa, hudbu, starejsieho". Saty, hoci to zrejme este nie su tie prave, ale jedny mam poistene, takze ak sa najdu tie prave, sikovne ich vymenim :) Vyzdobu mame v cene saly, takze ta starost mi odpada. zatial mam teda pocit, ze je vsetko fajn a pokojne stihame :) Co uz mate vy?
Odpovedať
Ahoj dijefcatko:)) No my sme museli tiež meniť sálu a teda aj termín svadby, lebo tam, kde sme išli prvý krát, tak nám sálu slúbili a ked sme prišli vyplatiť zálohu, tak nám vraveli, že to dali úplne niekomu inému. Tak som nadávala, že ako to mohli urobiť, ked si nás zapísala ako prvých do kalendára a nakoniec sála skončila niekomu inému. Ale našli sme inú, myslím, že po výzdobení ešte krajšiu ako vtedy. Dúfam, že bude všetko OK a že nebudeme sklamaní čo sa týka príprav v tej sále. Myslím jedlo a výzdobu. Inač máme už spomínanú sálu, kameramana, fotografa, ja mám šaty, topánky, máme objednanú živú hudbu, a realizujeme sa na ostatných veciach. Teda zatiaľ pomaličky, lebo máme ešte podstatne dosť času:)))
Odpovedať
Veď ja si tiež hovorím, že to hlavné už máme a drobnosti sa budú riešiť cez prázdniny. Vtedy mám na to čas ;-) Ale už sa veľmi teším. Pomaly nahováram aj drahého, aby sme už objednali obrúčky, pretože ich už máme v podstate vybraté. Potom ho ukecám na oblek a tak. Aby sme mali každý mesiac do svadby niečo nové a môžeme sa stále tešiť z niečoho nového. Problém mám len s topánkami, ale tie si neviem kúpiť ani na bežné nosenie. Uvidíme, čo sa mi zadarí, veď pod šatami ich v podstate ani nevidieť. ;-)
Odpovedať
Babenky, kdeže ste? Čo máte nové? Ja som sa utvrdila vo svojich krasnych satockach, uz len zavoj ku nim zohnat :-D Aj obrucky pôjdeme objednať asi tento týždeň, takže supeeer!
Odpovedať
Ahojky, my si ideme objednať obručky po veľkej noci, aby som ich mala doma predčasne a nie neskôr, aby som potom stresovala, že kde sú, ked by náhoodu meškali:) Teším sa, len viem isto, že budú z bieleho slata, ale konkrétne neviem:) Dúfam že si vyberieme peknučke a že budeme obaja spokojní:)
Odpovedať
awoj babenky no aj moja segra sa vydava 10.10.2009 tak sa tesim a ako tak pozeram uz tu aj pisala vola sa droburik.jooooooooooooj tolko vybavovaciek to je kolo jednej svadby a to este neplanujem svoju ale pomaham pri jej.tak sa drzte
Odpovedať
ahojky holky, ja mam tiez svadbu 10.10.09 v nitre, teda pri nitre. s pripravami som este nezacala, teda az na rezerovanie priestorov. tiez som koncila skolu, takze toho bolo nejak vela a clovek potrebuje aj vypnut. ale co sa tyka pocasia, mam taky pocit, ze bude nadherne, kazdy rok je v oktobri nadherne, tak nam drzim palce:)
Odpovedať
Ahoj andrejulinka, ja sa práve toho bojím. Strašne by som nechcela, aby nám pršalo. Toto jediné by mi trochu skazilo náladu.
Odpovedať
Andrejulinka, aj ja mam 10.10. v Nitre :) Dufam, ze pocasie bude ok, ja rozmyslam ci si nerezervovat nejaky kastiel na fotenie keby nahodou prsalo
Odpovedať
Ahojky holky, ja chcem mat hlavne obrad vonku, lebo moja tuzba su nadherne do zlata sfarbene listy. Holky naozaj v oktobri byva vzdy nadherne a teple pocasie, v septembri vzdy prsi a v oktobri byva aj okolo 20 stupnov, mam to odsledovane. Bola by velka haluz keby to bolo toho roku inak:)ja som si to uz "vyzrala" na promociach, ked mi prsalo, snezilo, padali krupy, stihlo aj slnko zasvietit, takze uz to bude ok:) kazdopadne dazd cez svadobny den znamena peniaze, takze to tiez nie je na zahodenie:))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja sa chystam tento tyzden domov. Uvidim ako to vsetko dopadne, robim este aj v piatok, takze dufam, ze to nebude stresove, (aby som na nic nezabudla). Naposledy som bola doma v roku 2007, preboha, to je doba. :-| . No a neviem ani co postiham popripravovat, kedze idem velmi na kratko a este k tomu bude aj velka noc. Ale tak dufam, ze si stihnem vybrat svadobne saty, dohodnut sa s fararom a neviem co narychlo (to este hadam premyslim po ceste). Je to strastne, nemam ani cas rozmyslat co potrebujem, hadam si na to doma chvilu cas najdem. Tu je to stale o tom istom, rano idem do roboty (tam nemam cas na nic ine, len na robotu) potom domov na obed a potom znovu do roboty, takze je vecer a doma este chytro studujem a nemam cas rozmyslat. To je hroza, ale tak vravim, vybavim co budem moct a potom v juli, v auguste to este podotahujem. Tak ja asi tak. Pekne pripravy vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, to už idete vyberať obrúčky =-) ja ani neviem kedy sa k tomu dostaneme, keďže môj drahý je teraz stále do večera v robote a mňa čakajú tie hlúpe štátnice, tak to ani nemám chuť riešiť. Ale tento týždeň aspoň prišli manžetové gombíky :-D aspoň niečo Inak aj ja dúfam, že bude pekné počasie, mrzelo by ma, keby bolo škaredo |-|
Odpovedať
Ahoj, no u nás sa obrúčky odkladajú, lebo drahý je v plnom prúde písania diplomovky a už začína stresovať. Takže čo sa týka svadby, má akurát chuť si pozrieť nejaké fotky, keď mu ukážem, čo sa mi páči. Ale chápem ho a máme ešte kopu času. Aspoň som si objednala tu z bazáru vankúšik na prstienky, hádam bude krásny. Kým bude mať drahý na prípravy čas, budem si zbierať takéto drobnosti a z času na čas si urobím radosť ;-)
Odpovedať
ahojte baby, chcem sa opýtať, vy si kupujete pierka na šaty? či si ich vyrábate? ked si ich vyrábate, tak ich lepíte na seba alebo ich špendlíte so špendlíkom. A vyrábate si ich sami, či máte taký rituál ako kedysi, že ich vyrábali slobodné dievčatá???. Toľko otázok naraz:))) Ako ste daleko s prípravami??? My ba sme chceli stihnuť cez prízdniny zajednať už kostol a farára a dohodnut sa na náukach. Tak dúfam, že dobre pochodíme:)) Držte palčeky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?