Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
Ja sa chystám v nedeľu, čiže 1. februára, už sa veľmi teším. Aj ceny v tombole sú celkom lákavé, len sa bojím či platia v celej republike, alebo len v bratislave. CO ked motyka vystrelí a ja niečo vyhrám :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ahojte :) aj ja sa pridávam do tejto diskusie, keďže sa chystám vydávať 10.10.2009 :-D a matulienocka ďakujem za pozvanie, inak by som o vás ani nevedela
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, takze sa mi dnes zas podarilo prihlasit. to lunana:vitam ta a tesim sa ze si jedna z tych, co si to uzijme prave 10.10 :) inak som rada, ze sa tu ta debata rozbehla, co som zatial citala, tak ma velmi prekvapuje a celkom obdivujem baby, ktore vsetko kontroluju zo zahranicia, ze sa im dari si to vsetko pekne zariadit, aj ked na to nemaj az aky priamy dosah. este sa mam co ucit :) co sa tyka svadobneho veltrhu, chcela som ist aj ja, ale bohuzial sa mi to nepodari, musim (a vlastne aj chcem) ist na Liptov a kedze mamka mi je stale prednejsia ako svadobne saty, tak nebudem v BA. potom mi musite dat vediet ako bolo a ty jancah, ci sa ti podarilo kupit tam nejake boticky, alebo nebodaj vyhrat nejaku tombolu :) ako pokracuju vase pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Už ste si niektorá boli pozerať svadobné šaty? lebo ja som išla s maminou len tak v utorok, že ideme pozrieť a v dvoch salónoch z troch, kde sme boli sa na mňa pozerali ako na chorú na hlavu, že nejako skoro som prišla, tak neviem, či som divná ja alebo oni :-| viem, že je to dosť skoro, ale ja radšej riešim veci dopredu ako má byť potom neskoro...
Odpovedať
Ahojte, vobec si nemyslím, že je to skoro, ja idem 16. februára do salónov, dúfam že stihnem aspon dva, ked nie tak aspon jeden. Čo si myslia v tých salónoch, že stačí prísť týžden pred svadbou? a potom nebudú mať tie šaty, ktoré by sa mi zapačili, tak neviem o čo im ide, nech sú radi, že majú zákazníkov, nie? MA hnevajú s tým!
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mňa s tým veľmi zarazili, ale aj tak sa mi šaty páčili len v tom jednom, kde mi tá pani povedala, že je úplne normálne, že si chodia baby šaty zajednávať aj rok dopredu
Odpovedať
no vidíš, ja som zvedavá ako budú reagovať, ked tam prídem ja. ALe ten salón si pochvaľujú, že tam majú perfektný profesionálny prístup, tak uvidíme. Dám potom vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, Pre lunana: vitaj medzi nami :-) Co sa tyka skusania siat, ono totiz, niektore salony este nemaju kolekciu 2009 (aspon co ja viem), niektore uz ano, ale su to tie vacsie. Tak mozno aj preto pozeraju trochu cudne a ak sa im to zda priskoro, tak uvidim co povedia mne, ja sa tiez uz za chvilu chystam. Tak vas tu opusim, zajtra je piatok, tak mozno sa tu stretneme viacera a tiez cez vikend. Dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola veľmi spokojná s prístupom tej pani v svadobnom salóne Magnifica v Prievidzi, naozaj odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) Lunana: vitaj medzi nami x-) Super, ze si sa pridala do nasho fora ;-) Kocky, ja som uz bola tiez pozerat saty a takisto som si uz zopar modelov vyskusala v jednom salone. Ale kedze mam este cas, tak som si zatial ziadne nerezervovala, kedze zaplatenu zalohu uz spat nevracaju. Chcela by som si spravit taky vacsi prehlad o ponuke, cene a pridanej hodnote k satam, takze snad budem viac informovana a viac v obraze po svadobnom veltrhu, ktory bude uz buduci vikend v BA. Ozaj kocky, kolko ste ochotne dat za pozicanie siat?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby....k tomu skusaniu siat...to ze zacinate skusat len teraz tak to mate este v pohode...ja som si saty skusala uz v lete 2007...takze to ste mali vydiet tie tvare zien co mi pomahali so satamy...ale aj tak som nic nenasla podla mojich predstav....takze v decembri 2007 som si moje vysnivane dala sit.....ta pani co mi ich sije ma uplne pochopila kedze zijem mimo sr a v roku 2008 nemam cas na zhananie sat kedze staviame.....za pozicovne sa to pohybuje rozne od 3000 do 10000....ale 10000 by som uz asi nedala len za pozicanie....iked usitie ma bude stat viac ale budu moje a su velmi zvlastne a material velmi drahy takze pozicanie by bolo aj 15000.... mate uz kameramana a fotografa zajednaneho? ja prave zhanam po nete a je to strasne....a tie ceny????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) no, ja sa na saty este stale len chystam, zajtra sa mam stretnut s fararom a ked sa mi podari t co ocakavam (teda dohodnut sa s nim na datume), tak zacnem zariadovat vsetko to ostatne...a uz sa neviem dockat...podla mna vobec nie je priskoro ak to uz chceme mat teraz obhliadnute, ved ked si vezmete, nie kazdy ma cas na to aby chodil po salonoch a len tak sa prehrnal v satach. vacsina z nas je pracujucich (ak nie vsetky), takze myslim ze vsetky velmi dobre rozumiete, co tym myslim,..kazdopadne, ja sa na to skusanie uz neviem dockat, len rozmyslam, ktoru kamosku na to zlanarim (kedze maminu mam dost daleko). a co sa cien tyka, v BA su ceny siat dost vysoke, niektore az do 18tis co som videla ale to sa mi uz zda prehnane, ja ratam so 7, nanajvys 8tis, aj to uz budem trosku fnukat mozno, ale ved uvidime, ked sa mi budu pacit tak mozno aj tych 8dam. my sme sa dohodli, ze kameramana mat nebudeme, radsej len fotografa na obrade a mozno aj na hostine ale viem ze na hostine bude viac ludi, co su obri fotografi (i ked len amaterski), a ti budu vela fotit. kameramana sme sa zriekli, pretoze s kazdou kazetou (DVD) to dopadlo vzdy tak, ze sa pozrela raz a potom uz nikdy, ale fotky si budem prezerat rada a dookola. no, nateraz sa lucim, kedze je pia a utekam do mesta :) tak sa majte a uzite si vikend (ak by som sa tu uz neobjavila do pondelka). cafte :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak vidim, ze je to tu cez vikend kludne. Nikde nik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky :-) ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) ako pokracuju svadobne pripravy? Dufam, ze pohodovo a bez stresu ;-) Vsak mame este dost casu do nasho dna D x-) O par dni tu mame svadobny veltrh, pojdete sa inspirovat? Pozerala som si svadobne saty v BA a ceny so od 15 do 30 tisic za pozicanie. Dobre palky co??? :-S
Odpovedať
Ahojte, no u nás to pokračuje zatiaľ veľmi pomaličky, zháname kapelu a kameramana, už sa len opýtať:) Na veľtrh sa chystám aj ja, už sa na nho veľmi teším:) Som zvedavá na inšpirácie, hlavne ohľadom výzdoby, dúfam, že tam niečo ohľadom toho bude:)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja bohužiaľ na veľtrh nejdem, keby to bolo bližšie išla by som aj sama, ale takto keď je to tak ďaleko :-( musím si vystačiť s ponukou, ktorá je tuto v okolí, ale dúfam, že potom zreferujete tie, ktoré ste tam boli, že ako bolo, čo mali a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) lunana: ja urcite napisem info ako bolo na veltrhu ;-) Budem si brat kontakty na dodavatelov, takze ich potom velmi rada poskytnem :-) Ak by si nieco konkretne potrebovala zistit, tak mi daj vediet...zistim Ti ;-) Kocky, neviete mi poradit nejakeho dobreho kameramana? My stale rozmyslame, ci ho vobec objednat, pretoze to bude dalsia vyssia polozka v nasom svadobnom rozpocte. :-| Takze ak by ste nam vedeli poradit, velmi by ste nam pomohli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som aj vedela, ale bude na mojej svadbe, tak ti asi nepomôžem :-) mala by som ešte kontakt na jedného kameramana, ale je z Prievidze, tak neviem, či by ti to pomohlo...
Odpovedať
Ahojte, dievčatá, bola som na tom veltrhu a akurát som sa vrátila. Mali tam hrozne veľa šiat, a málo topánok, za ktorými som tam išla, som si myslela, že bude väčší výber. Ale, kúpila som si podväzok, ktorý ma vyšiel dosť lacno myslím:) Tak som rada, že som neobišla na prázdno. Keby ste chceli niekto kontakty, tak môžte napísať, niečo som zobrala:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj jancah, kedze ja som na veltrhu nebola a ani nepojdem, mohla by si mi teda poslat do IP nejake tie kontakty co mas. Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na veľtrhu nebola, ale ani mi veľmi nebolo treba ísť, keďže šaty už mám od piatku (čo som vôbec neplánovala) a topánky už mám dávnejšie :-) takže aspoň nemusím ľutovať, že som nešla
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) tak ake su vase pocity zo svadobenho veltrhu? My sem tam boli takmer cele poobedie, ale mala som dost! Bolo tam strasne vela ludi a nic sa nedalo v klude pozriet a vybavit :-| Takze som si pobrala kontakty na dodavatelov a budem ich kontaktovat bud osobne alebo mailom. Inak tam bol velky vyber svadobnych siat a vela dodavatelov na vystave poskytovalo aj zlavy na dane sluzby. ;-)
Odpovedať
Ano bolo tam veľa dodavateľov ale ako si vravela, strašne veľa ľudí pri každom stánku, a nemohla si si potom v klude povyberať čo si chcela. Standy a aké kontatky by si chcela konkrétne, myslím z akej časti - šaty, výzdoba, balónová výzdoba, čokofontány, hudba, starejší,...? neviem čo by si konkrétne chcela
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jancah, odpoviem ti z domu, prave som v robote a budem tu az do vecera. :-)
Odpovedať
OK, aj ja som ešte v robote, tak by som ti nepomohla teraz, budem tu tiež večer, dúfam :-D Ozvi sa potom. ahojky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby... Kedze som nemohla byt na veltrhu mohli by ste mi prosim vas poslat par kontaktov na hudbu...Uz dva mesiace hladam nejakeho dj na nete ale je to bieda....Diki moc
Odpovedať
Ahoj oliv.008 ked počkáš do večera, tak sa ozvi a pošlem ti niečo, mám nejakých, ok?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty, aj mna tu dnes vecer najdete, takze keby nieco tak piste ;-) oliv.008: mam kontakt na jedneho odporucaneho DJ-ja, ktory sa prezentova na veltrhu, zobrala som si cennik od hostesiek, ale podla mna je dost drahy, aspon co som si stihla poziet cennik, tak berie vela. Ale kazdy mame inu hranicu cennovej dostupnosti... :-)
Odpovedať
Standy si tu???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?