Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
ano, bol to moj sen. ked som prisla do salonu, len som im oznamila, ze chcem spanielsky zavoj a nech mi vyberu saty ;-) potom som iba hladala zavoj. a budem mat tiez drdol, to sa najlepsie hodi k tomuto typu zavoja, plus jednu orchideu.
Odpovedať
..a ako s tou strankou s pocasim? vysomarila si sa? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem ako si dám vlasy, tiež mám španielsky závoj, ale nechcem drdol, tak rozmýšľam, že si ich vzadu len nejak vypnem pár pramienkov, aby bolo kde zachytiť ten závoj
Odpovedať
mne sa to velmi paci,ked su vlasy cele vycesane. Teda mne sa to aj hodi... v sobotu mam skusku u kadernicky. Vcera som jej volala,ci ma take tie spongie alebo co to je okolo coho sa omotavaju vlasy,aby mal uces objem. Ze nema... a ja teda nejaku hrivu nevlastnim :-) takze to bude asi nejaky drdolik :-D ale nieco vymyslime. A kadernicku nechcem menit, chodim k nej uz zopar rokov a bude cesat aj mamu a aj moju malu certicu ;-)
Odpovedať
jasne, vysomarila, co to z nemciny este v hlave mam, aj ked to uz veeelmi davno bolo ;-) ja som to tu uz aj pisala asi, ja som zmenila kadernicku pred svadbou a vlastne na skusku k nej prvykrat idem. moja byvala mi nechcela alebo nevedela urobit uces, ktory chcem. vraj nevie, ako dat do ucesu zivy kvet... :-S
Odpovedať
Ja som teraz z vlasov tiez zufala...vlastne ani neviem ako ich chcem mat :-( ci nejak natocit velke lokne a scesat to do "falosneho"copu alebo drdol...ja nevieeeeem. A v sobotu je skuska :-D takze lunana mozno nieco ako chces mat ty :-D nevieeeeeeem :-D a stres a nervozita uz zacina hehe
Odpovedať
no aj u mna stes vladne a vladne. dnes prisla druha vlna po niekolkych dnoch co som sa vytesovala :) dnes hovorim drahemu: a preco to robime? Naco? a on mi na to hovori: uz si dost stara, co chces robit karieru? cestovat? ved si chcela deti. no co som mu mala povedat? skoro som ho zabila poklad moj :-D
Odpovedať
Mna prave ta vlna otazok preco,naco, ako bude.. presla. Teraz sa strasne tesim a vravim si, aka som bola hlupa,ze som vobec pochybovala... :-D ale to k tomu patri. Spytala som sa draheho, preco vlastne so mnou je...? On nechapavo: to sa pytas 2 tyzdne pred svadbou? Uz ma dufam nepochytia pochybnosti, uz sa chcem len tesiiiiit. A nemyslime negativne!!! Spolocny zivot bude taky, aky si ho urobime. Samozrejme na to treba spolupracu oboch. My sa vzdy po nejakej nezhode jeden druhemu ospravedlnime. A chcem,aby to tak aj ostalo. Respektovat sa a vazit si jeden druheho... ved nic nieje samozrejmost ;-)
Odpovedať
..kukla som dnes predpoved..a ze 14C Ziadne take,to su voloviny...rakusaci nevedia predpovedat :-D
Odpovedať
ahojte žienky, tak sa vam to kráti, už len 10 dní:) aj ja cheeeem :-( ale neda sa. tak by som chcela prežívať to čo aj vy:(
Odpovedať
jancah, je mi luto, ze sa nebudes svadbovat s nami, ale zasa na druhej strane, ked sa budes zabavat ty, my uz budeme iba spominat. sisik, ja som teraz skumala www.shmu.sk a tam to dava takmer 22 stupnov a takmer ziaden oblacik, tak dufam, dufam.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak teraz neviem na aké počasie sa mám pripraviť...hádam bude tak akurát, ani teplo, ani zima 8-) jancah je to škoda, že nemôžeš aj ty oslavovať tento krásny deň za 10 dní, ale ako hovorí dijefcatko, keď to budeš prežívať ty, tak my už budeme len spomínať s nostalgiou v hlase :-D a budeme závidiieť my tebe
Odpovedať
Článok sa načítava...
..jedine,ze by nas Jancah pozvala a mozme to trosku prezivat znovu :-D Jancah co sa stane,tak to ma byt.. to si vzdy vravim. A je mi lepsie na dusi. Lebo vzdy za niecim negativnym sa skryva nieco pozitivne ;-) ..uvidis ;-) radsej vzdy pozitivne mysliet, budeme mat tak menej vrasok :-)
Odpovedať
dijefcatko, tak ja som sa na tej stranke nevedela vysomarit, aj ked je to po slovensky :-D ....blondinka ide skusat znovu...... :-D
Odpovedať
http://www.shmu.sk/sk/?page=1163 no ale spolahlivost tam velka nebude, lebo dnes to dava iba 16 stupnov a takmer uplnu oblacnost :-| ktovie, co tam bude zajtra, ked zo dna na den je taky rozdiel...
Odpovedať
diky ;-) brrrr ani sa mi nechce pomysliet,ze by nevykukalo slniecko :-( ale jedno je iste - prsat nebude. Tak trosku zamrzneme na foteni a popripade aj v kostole. Moja predpoved je 19 C :-) kto da viac,kto da menej?? :-)
Odpovedať
Budem realista, uspokojím sa s 18timi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte,tak sa to blizi,uz strihame meter,a pocasicko skusim hadat nejakych 20 plus rano zamracene potom lepsie,si myslim.A inak vlasy,no to bude aj u mna problem,mam ich jemne a chcem si ich dat vycesat a som zvedava ci mi to vydrzi cely cas,ale hadam aj ano,kadernicku mam sikovnu.A k tym stresom,mne teraz dva tyzdne pred svadbou este pridava svokor,so svojimi blbymi recami ohladom nasho bytu a spolocnej domacnosti,do coho ho mimochodom nic nie je a este aj naj kamoska,koli urcitym ludom co budu na svadbe asi nepojde na svadbu,lebo vraj sa tam nema s kym bavit.no asi uz bude len byvala kamoska,tak nejako sa pred svadbou vykristalizovali vsetky vztahy,kto koho nemusi a tak.Ale mame aj prijemnejsie starosti,zariadujeme bytik,mame kluce uz a na buduci tyzden nam dovezu sedacku takze spime po svadbe vo svojom,to ma velmi tesi.pa
Odpovedať
lucy56: ja mam trosku iny problem, ked prsi moje vlasy sa mi zbrckaveju, takze mozeme len dufat, ze bude krasne slnecno, mohlo by to vyjst. Co sa tyka svokrovcov to je bez komentara, ja uz nemam na svokru ani slova.
Odpovedať
ako pozeram to pocasie na www.wetter.com tak tam uvadzaju iba 9stupnov a oblacno a najlepsie na tom je to, ze iba v tento jeden den to tak vyzera, v piatok je tam este 22stupnov.
Odpovedať
9 C? to tam bola asi nocna teplota :-) dnes uvadzaju 22C :-D Dufajme, ze okolo 20 to bude ;-) Takze svokra nadovsetko? :-D ta moja ma sice strasne lubi, a ja ju mam rada, ale niekedy mam pocit,ze sa miesa do veci, do ktorych ju nic... vcera sme volali a ze nech dohodnem s fararom, ze pri prichode do kostola bude ave maria. Ja ze jasne, vela veci sa ho musim spytat este....a dovolali sme a mne vtedy zasvietilo... :-) halooooo? snad bude hudba, pre aku sa my dvaja rozhodneme. Som zvedava ako sa bude nas vztah vyvijat po svadbe.. som vo Viedni a zila som tu 9 rokov bez rodiny,takze su to take soky, ze sa mi niekto pletie do "kuchyne" :-) bola som dost z toho mimo,ale zacinam to brat povedz si - ja si spravim aj tak podla seba. ;-)
Odpovedať
sisik42: tak to mame vela spolocneho, ja som 4roky zila vo Viedni a predtym som bola 3roky nastriedacku v Nemecku a Rakusku, ale az pri Svajciarskych hraniciach. Hlavne nech nam neprsi, to bude asi najdolezitejsie. Ja dufam, ze svokor si usetri akykolvek prihovor, ak sa o nieco pokusi, asi ho tam zotnem.
Odpovedať
ahojte, tak pozerala som vám na predpoved a na váš den hlási v žiline len 14 stupnov, v Bratislave 18 stupnov a v Košiciach tiež 18 stupnov. zatiaľ je to iba predbežné, kedže je to ešte dosť "daleko" na presnu predpoved:)) ale verím, že budete mať krásny dník, že vám bude priať slniečko a aj keby pršlalo, tak to znamená veľa penazí v manželstve:)) takže ani to nie je na zahodenie:)) držím palčeky
Odpovedať
Profilova fotka
No veru je to tak v zivote,kazdy sa nejako miesa do mladych a dava im mudre rady so svojho zivota,ja im to neberiem maju viac odzite,ale myslim si ze do spolunazivania dvoch ludi by sa nemal miesat nik,nik nevie ako to chodi medzi nimi.Inak uz som bola na poslednom farbeni vlasov pred svadbou,aj na nechtiky,tie su krasne vzhladom na to ze ja mam svoje dost o nicom.A mam taky nejaky pocit ze tieto posledne dva tyzdne idu nejako dlho,uz sa chcem prebudit (ak budem spat) do soboty 10.10. rana.A k tomu dazdu,prosim aspon medzi 13.30 a 14.30 nie,sa budem modlit,lebo neviem kde sa budeme fotit.nemam nahradne riesenie pripravene.
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky....už sa nám to kráti...ja už na nete od zajtra nie som, tak každej želám v sobotu veľa šťastia a málo stresov :) Nech si ten deň užijeme dosýtosti a máme naň len tie NAJkrajšie spomienky!!! Ahojte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby veru sa to blizi,aj vam sa teraz stava ze sa vam vsetko meni,termin skusania siat my zmenili dnes,a v sale nam pomenili sedenie,museli sme prerobit zasadaci poriadok a tak,jaj nech uz tento tyzden ujde,chcem sobotu a pekne pocasie.
Odpovedať
Lucy, ja som si termin skusania zmenila sama, aby som dostala saty uz vo stvrtok a zasadaci poriadok robim iba teraz ;-) Zatiaľ mam vsetko podla planu, vychadza to, tak som zvedava, dokedy :-) Tiez sa uz velmi tesim, ako budem mat na sebe saty, krasny uces a taaak, joooj a drahy bude fesacisko, juj, uz nech je sobota. aj pocasicko vyzera, ze by mohlo byt, parada bude, nebojte! :-)
Odpovedať
nevesty prajem Vam nech vas den nikdy neskonci :-) sobota bude najkrajsia aj keby malo prsat :-) hned by som sa vydavala aj druhy krat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, no pripájam sa k Vám, tiež sa vydávam 10.10.2009:-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skoda, ze som vas nasla az teraz. I ked o nasej svadbe sme zacali uvazovat az v septembri, takze sme svadbu zbuchali za 3 týždne:-))) Budeme mat len 20 ludi, v kostoliku, vsetko je vybavene, teraz dopekam zakusky a zajtra idem na skusku ucesu. Saty su uz nachystane, usite na mieru. Mozno to inak prezivam, nakolko je to moja druha svadba. ALe je to krasne. Ako hlavna druzicka mi bude moja dcerka, 3.5 rocná:-))) TAK VAM PRAJEM VSETKYM VELA VELA STASTIA...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?