Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
my dávame kameramanovi 250 €. ale kolko mame v tom dvd to neviem, to sa musim ešte opýtať, rozhodla som sa že budeme mať aj fotografa a bude nás fotiť moja spolužiačka, videla som jej fotky a su nadherne, viem že si dá záležať. teším sa na spoluprácu s nou. kolko zoberie ona, to neviem:) čo sa týka čepčenia to ešte nemám zaobstarané, ale moja naj kámoška, ktorá bola teraz nedávno na svadbe svojej spolužiačke ju odčepčovala, tak dúfam, že by to urobila aj pre mna:) že cipa33?:)))) a ešte k nej niekoho splaším:))) do svadby ešte daleko. včera sme sa s milým rozprávali, že by sme mali svadbu už o mesiac, že ako to rýchlo ide a tak máme ešte rok čas a doladiť to, čo sme zabudli a nedoladili.
Odpovedať
My davame kameramanovi 220€. Jaaaj vsetko je uz nachystane... a vcera som vybavila odcepcovacky... to sme sa tak spontanne dohodli s drahym... a robime to ako prekvapenie pre hosti :-) nikto o tom nebude vediet ;-) a bude to o to krajsie(ked pridu v tych krojoch a spievat) , ze vela hosti je z juhu Slovenska-kde take zvyky nerobia a ma zastupenie aj Egypt, Chorvatsko a Vieden ;-) takze to bude prekvapko....
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme nakoniec toho kameramana museli zrusit,predsa len 300 euro je dost a momentalne,kedze peniazky isli aj niekam inam ako na svadbu nam veru uz nevydalo,tak bude iba amaterske video,dame niekomu zo svadobnych hosti natocit.Uz len pomaly odratavam dnicky,kedy to uz bude a dufam ze to dopadne dobre,lebo skoro vsetko uz je hotove,este pojdem nahlasit uplne presny pocet hosti do restiky a moze sa to zacat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidim tak sem chodim len ja,a mam taku novinku,ze sme si mysleli,ze budeme po svadbe byvat u nas v byte,s mamcou a nahodou sme si dali ziadost na obecny byt a ono to vyslo,tak budeme mat kde byvat a dokonca kluce dostaneme este pred svadbou,keby mi to niekto povie vopred tak tomu neuverim.ale je to super
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas aspon o radost navise....to ma ani vo sne nenapadlo ze este aj take nieco funguje....ale ja by som ziadost podavat nemusela kedze uz mame byt a popritom staviame dom. lebo byt je v tesnej blizkosti rodicov a to zrovna nemusim....ako inak prezivate posledne dni slobody???? planujete aj nejake rozlucky so slobodou???? mna sa to kamosky stale pytaju ale ja to nepovazujem za bezpodmienecne kedze pre mna svadba neni starta slobody....ale asi pojdeme s buducim a s ostatnymi kamosmi na poslednu disku zaslobodna...
Odpovedať
Profilova fotka
no mam veru,lebo je to o to lepsie lebo sme to ani necakali,a posledne dni sloboby,no ja to nejako neprezivam,nezda sa mi to ako strata slobody,a moja naj kamoska sa pomaly so mnou ani nebavi a aj na svadbu ma vyhrady prist tak vlastne nemam rozlucku robit s kym. ale asi ked nam daju kluce od bytu to oslavime vsetci
Odpovedať
lucy56: teším sa s Tebou a asi neuveríš, ale nám sa stalo to isté - len s tým rozdielom, že kľúče už máme v rukách, tak môžeme s drahým začať pomaly riadiť, aby sme si aspoň spálňu zariadili do svadby a také najdôležitejšie veci...teším sa na to, že svadobnú noc strávime vo svojom, proste bude to úplne iné a nádherne a teším sa z toho, že niekto prežíva takú istú radosť! ;-) a čo sa týka rozlúčky - ja by som to tak moc nenazývala, ale chceme si na týždeň vybehnúť s kamarátkami na disco a zabavkať sa spolu!!! ]-( a tiež to neberiem ako stratu slobody.... :-p :-D
Odpovedať
Ahojte dievcata, aj ja sa pridavam k tomuto datumu :-)
Odpovedať
ahojte babky, no rozhodne neprichadzame o slobodu, ale aj napriek tomu som uz rozlucku mala tento vikend! Kedze slobodu nestracam, bola to aspon zamienky na vynikajucu zurku a diskoteku s kamoskami, druzickami a dokonca mamou, krstnou a starou mamou! vsetky boli veeelmi zlate ze prisli a bavili sa so mnou. takze ja rozhodne odporucam!
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiež nepovažujem manželstvo za stratu slobody, keďže budeme pravdepodobne chodiť na také isté akcie ako doteraz, ale tento víkend ma čaká žúrka s kamarátkami a drahý ide tiež s kamarátmi žiť :-D len dúfam, že sa mu to nezapáči a nerozmyslí si to dva týždne pred svadbou ale sa nám to kráti, neviem prečo, ale som stále nervóznejšia...stále ma napadá, že som na niečo zabudla... :-( dúfam, že nie, ale možné to je
Odpovedať
Ahojte aj ja sa pridávam. tento víkend máme babinec s kamoškami a velmi sa teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tento víkend bude Slovensko žiť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja si dám druhú rozlúčku asi v stredu s inými kamoškami, ako boli v sobotu, tak sa tešííím. Inak ja vôbec nestresujem a nechápem prečo! Dúfam ale, že to tak ostane. Dnes som si ešte vymyslela, že chcem aj bolerko k šatám, tak si ho idem dať šiť. Nemám ešte ani výzdobu auta, kúpený alkohol ani stužky na autá, ale klíííídek! Nejako ma to absolúúúútne netrápi. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ešte nemám na komplet dohodnutú výzdobu, kyticu a pod. ale v pondelok mám stretko s aranžérkou, takže sa to isto dohodne
Odpovedať
Tak mali by sme mat 13 C a sem-tam oblacik. Celkom idealne-len tych stupnov by mohlo byt viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no keby bolo aspoň o 5 °C viac, tak by bolo fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k vám 10.10.2009 o 15:00 ;-)
Odpovedať
ahojte, 13 C? OOO moj Boze, fakt som dufala v kusok viac. Ale hlavne, nech neprsi! ;-) len v kostole asi zmrznem. Nechcem totiz bolerko, lebo by mi zanikol zavoj. Hadam to vydrzim :)
Odpovedať
ahojte, aj sa pridavam k tomuto datumu - 10.10, nie je tu niekto nahodou z BB, hladam vhodnu lokalitu na fotenie svad.foto.
Odpovedať
Profilova fotka
luniatko - skus pozriet aj tieto temy ;-) : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :-) tak sa nam to uz krati, este par dni a je tu nas velky den ;-) Aj vy ste take nervozne a napate ako ja? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani nehovor, som strašne nervózna z celej tej parády :-) ale keď som bola v sobotu na skúške šiat, tak som sa už nevedela dočkať, kedy to bude, aby som si ich mohla obliecť ;-)
Odpovedať
no kráti sa nám, kráti a fest som sa začala už báť, ako to dopadne! :-| Hádam to prejde...
Odpovedať
Profilova fotka
dijefcatko, ja si myslim, ze to napatie ma prejde az ked vyjdeme z kostola x-) Skor to urcite nepojde :-) Ale ked sa rano 10.10. zobudime do krasneho slnecneho pocasia, hned budeme mat lepsiu naladu 8-) Uz si len vymodlit slniecko a krasny den!
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že nám to slniečko vyjde :-) budem nám držať palce
Odpovedať
Profilova fotka
joj teraz je to fakt uz za par,a to ma byt fakt tak malo stupnou,joj este ze som tie samodrzky zrusila,ale v popolnocnych zamrznem,mam satenove a to chladi,ale to je jedno hlavne nech to dobre dopadne.inak my este navyse aj zariadujeme a preberame byt takze mame toho naozaj dost,ani neviem ako to vsetko postiham,ale aspon pojdeme hned z domu po svadbe.Pa
Odpovedať
Tak vas trochu potesim-dnesna predpoved na 10.10 - 23C :-) takze tak k dlhodobym predpovediam.. :-) Ale v kazdom pripade nema prsat ;-) Nechajme sa prekvapit. Ale uuurcit bude krasny den, stvoreny na fotenie vonku a hriat nas bude laska...a ked nebude stacit, tak nieco tuhe na zahriatie :-D Strasne sa uz tesim... Aj napriek tomu, ze je to uz moja druha svadba ;-) Prezivam to asi viac ako tu prvu.. ved tentokrat sa vydavam v kostole-je to take zavaznejsie a rozvedena zase nechcem byt.... Snad to vyjde..budem sa snazit...budeme.... Motto : "Ak si chcete udrzat blizkeho cloveka, nikdy ho nepovazujte za samozrejmost." ..A je to pravda ;-)
Odpovedať
sisik, kam chodíš na tie predpovede? :-) Ja som skúšala shmu.sk a tam bolo včera iba do 7.10. a vôbec všade kde som pozerala? Kde to najdem? lebo inak budem chodit sem a tuzobne ocakavat, kedy zasa napises nieco nove 8-)
Odpovedať
:-D tak si to mozes teda sama kontrolovat na www.wetter.com zakliknes stat,mesto a predpoved na 16 dni. Je to v nemcine,ale snad sa vysomaris :-)
Odpovedať
jeee ty mas tiez spanielsky zavoj? :-) aky uces si davas? ja budem mat ten moj prelozeny - vo vyske ramien asi. A kedze je tam krajka vysita perlami a flitrami tak je tazky. Musela som upustit z ucesu, ktory som chcela. Takze to bude asi nejaky hladky drdol.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?