Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
A môžem sa opýtať, čo stojí taká sranda? Teraz mi totiž napadlo, že krstniatko čoko miluje a pre neho urobím úúúplne všetko! A viem si ho predstaviť vo fraku a od čokolády :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No stojí to okolo 500,-Sk na deň, ale s istotou ti to nepoviem...ešte neviem koľko ma to vyjde
Odpovedať
A to sa teda prenajíma. To vyzerá, že sú s tým riadne starosti. V našom malom meste to určite nikto nemá a rozmýšľať aj nad tým ako to dopraviť na svadbu a potom zo svadby. No budú iné starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Dá sa to aj kúpiť ak chceš, ja to budem mať požičané od mojej aranžérky, bude sa o to starať nejaký čašník, ona to dovezie, veď aj tak tam musí prísť ozdobovať a tak, a potom sa jej to už nejak vráti, alebo si pre to príde...
Odpovedať
Zaujímavé, ale asi to radšej nechám tak. Neviem, kto by sa o to starol, hoci vyriešiť by sa to určite dalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Však jasné, sú dôležitejšie veci, nad ktorými si treba hlavu lámať ;-)
Odpovedať
No len ja mám pocit, že všetko už vlastne poriešené máme. Oznámenia už len tlačiť, etikety tiež, alkohol sa bude kupovať mesiac pred, koláče prinesú tetušky, torty tiež, hlavnú objednáme neskôr, stačí týždeň vopred. Čo ešte treba? Pierká budem robiť cez prázdniny, no fakt neviem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja už mám aj oznamká doma :-D včera prišli.....etikety by som už aj mala, ale neviem ako ich spraviť, aby mi pasovali na fľaše, keďže tie majú nezvyčajný tvar :-) a ostatné už skoro je, len chýba oblek, topánky pre drahého, obrúčky :) a pierka robí aranžérka, takže ja už mám tiež skoro po starostiach
Odpovedať
Profilova fotka
u nas su podbradniky zvykom davat a aj ich budeme mat,pozicala mi ich sesternica ,ktora ich mala na svojej svadbe a teiz sa bojim ci si nezaspinim saty svadobne,lebo za poskodenie su v pozicovni dost velke penale,dufam ze sa mi to nestane,tiez som taky kycko.Ja cakam na oznamka,uz by som ich rada mala doma ale nejak z tej tlaciarne nie a nie zavolat.No dufam ze koncom tyzdna.Inak ako riesite vyzdobu auta svadobneho,ja sa neviem rozhodnut,ze ci dat spravit aranzerke alebo si spravim sama,ale aj material pozhanat je dost problem.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne všetky veci okolo výdoby rieši aranžérka...ja by som na to nemala trpezlivosť hrať sa s tým
Odpovedať
No auto neriešim ani ja. Ocinov kamarát mi sľúbil, že mi urobí osobného šoféra na svojom služobnom aute a dá mi ho aj ozdobiť. Že to budem mať od neho darček, tak som zvedavá, či na to nezabudne :-)
Odpovedať
my máme ozdobu auta k šatám, mám to vcene, tak som zvedavá aký výber budú mať, lebo som ju ešte nevidela:) my teraz začíname riešiť oznamka, lebo sme si zmysleli, že nebudeme mať také ako mám v albume ale, že budú s fotkou, tak uvidíme ako to miláčik urobí a naaranžuje:)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kolko tak date za oznamka? ja sa neviem rozhodnut, pretoze vela ludi v mojom okoli si robia oznamka sami aby usetrili, ja mam vyhliadnute za 30kc za kus...je to vela? malo?
Odpovedať
Profilova fotka
auto budem zdobit sama organzou a asi necham urobit ikebanu na magnete na auto
Odpovedať
Profilova fotka
My sme našli nádherné oznamká za 17 Sk....vôbec to nie je veľa, takže sme spokojní...a ešte sú v cene aj obálky a zadarmo na niektoré vytačili aj pozvánku
Odpovedať
Lunana, kde si si ich objednávala? Má tá firma aj internetový obchod? Lebo tá cena je fakt super. To sa naozaj neoplatí trápiť doma :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my mame este lepsiu cenu za oznamka,asi 14sk za jedno,a davame robit 100ks plus 40 pozvanok k stolu,ktore su k tomu gratis.Nahodou som objavila malicku tlaciaren pri dome kde byvam,doteraz som ani nevedela ,ze tam nieco take je.A oznamka budu skor take klasicke,ale zas nie biele so zlatou,pekne farebne,nemali problem ani s vlastnym navrhom tak dufam ze uz dojdu domov.
Odpovedať
Profilova fotka
A uz mam doma oznamka,tesim sa velmi,s kazdou vecou co sa podari vybavit je to blizsie a realnejsie.Tak nech len ten cas leti,aby sme uz mali ten dnik nas vysnivany.
Odpovedať
ahoj lucy.mohla by si mi na ip napisat ich internetovu stranku?cena je super a este ked si spokojna isto by som sa im skusila ozvat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj cucoried, no jasne ze ti poslem, www.ofsetka.sk.Mne tiez posielali navrh toho oznamka cez mail a ak mas nejaky svoj navrh tiez nemali ani s tym problem.Tak si to pozri,inak moe mam nafotene na albume,nam sa obidvom pacilo toto jednoduche a fialkave.Pa prijemne vybavovanie
Odpovedať
joj dakujem.si zlata.pozriem sa na to.a aj tebe vela uspechov .... :-D
Odpovedať
Aho lucy, takže ak by som im poslala svoj návrh, tak mi ho vytlačia? To by bolo super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme to objednávali od Škeráka, má aj internetovú stránku, myslím, že skerak.sk alebo tak nejak
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa k vám pridávam. Tiež budeme mať svadbu 10.10.2009 a rýchlo to ubieha....ešte 120dní ;-)
Odpovedať
to fakt uz len tolko?no bezi nam to.... :) inak dakujem za adresu,pisala som im mailik a boli velmi mily, hned odpisali,tak ak nenajdem nic v ke objednavam tam.maju super cenu...
Odpovedať
Profilova fotka
diefcatko,jasne,myslim si ze urcite ano,nemali s tym ziadny problem,staci s nimi komunikovat aj mailom,mne tiez navrh posielali na schvalenie mailom,trochu som tu teraz nebola lebo som mala malo casu,minuly vikend bol dost rusny,piatok ,sobota v praci v Blave a v nedelu obed spolocny,prvy krat sa stretli moji rodicia so svokrovcami.Uz ste take absolvovali,alebo sa poznaju vase rodinky dlhsie?
Odpovedať
no nasi sa poznaju uz trosku dlchsie,dokonca si uz aj potykali,ale takyto spolocny obedik nas este len caka-co sa tyka predsadobneho chystania a dohadovania.tak uvidime ako to dopadne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja som sa toho trochu bala,ale dopadlo to nakoniec fajn,zajedli,popili,ujasnili sa detaily platenia a celkom suhlasili s mojimi predstavami,s cim som spokojna najviac.
Odpovedať
Ahojte, tiež mám teraz veľa práce, tak sem chodím málo. Ďakujem ešte raz za tip na oznámenia. Naši rodičia sa zoznámili po mojich doktorských promóciách, urobil sa guláš na chate a poriadna mela! :-D Spev, aj sa popilo, otcovia už boli večer v náladička a spolu spievali. Ale veď sme ani nepochybovali, že to dopadne fajn ;-) Som veľmi rada, že nemajú žiaden problém a chcú, aby sme si svadbu urobili po svojom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No naši sa už stretávajú asi nejaké štyri roky a môžem povedať, že sú z nich kamaráti.....stretnú sa vždy aspoň raz do týždňa, ja tam chodievam aj dosť často s maminou cez týždeň, keď je ocino v robote :-D takže pohodička
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?