Svadba 10.10.2009. Nájde sa tu niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co, najde sa tu niekto, kto sa bude vydavat v tomto datume? som zvedava kolke sa nazbierame :) mozno povymiename nejake napady, rady a triky ako spijemnit tu nasu vytuzenu svadbu :) tak piste:)
Odpovedať
JA myslím, že nie, lebo kto je šikovný, vybaví si veci aj za mesiac. Mám kamošku, ktorá si svadbu vybavila za mesiac a pol a to mala na svadbe okolo 50 ľudí. takže nie až taká malička. mala šťastie, že mali ešte voľné termíny. Takže podľa mna ak budeš mať šťastie na voľné termíny tak by to nemal byť problém:)) ved oktober nie je až taký ťažký mesiac na svadobné hostiny a svadby:))
Odpovedať
Aj ja si myslím, že času máš dosť. V októbri je už relatívne svadobný "kľud" a čím menšie mesto, tým lepšie. Termíny nebývajú obsadené. ;-) Určite stíhaš, veď to by sme my všetky, ale keďže môžeme, tešíme sa a chystáme dlhšie. :-)
Odpovedať
A aj nervačíme občas, že?:))) ale to patrí k tomu a neverim nikomu, kto by mi povedal že to takto nemali, že sa nenervačili:)) ja som už mala toľko výmien názorov, že to radšej nezratávam:)) potom sa radšej stiahnem a až odstupom času zisťujem, že dotyční mali pravdu:)) ale nechajme to, radšej sa tešme a počítajme dni ktoré nám ostávajú:))) nech plynú rýchlejšie
Odpovedať
Ostáva ich 149! ;-) čím ďalej, tým lepšie to vyzerá :-) Ja zatiaľ nemám zlú skúsenosť s nervami alebo ľudmi, čo sa týka prípravy svadby, takže mi to možno nebudeš veriť Jancah, ale určite ma niečo postretne. Ale tešíkujem sa, ako sa dá! Najnovšie z obrúčok! nádherné sú! prenádherné! :-D
Odpovedať
no my ešte obručky nemame, už dnes som milačikovi hovorila, že by sme si ich mali objednať, a on vravel, teda aj moja krsna, ktorá robí v zlatníctve, že stačí dva tri mesiace pred svadbou, že dovtedy prídu:)) len ja strašne nemám rada, ked musím robiť všetko na poslednú chvíľu, ja mám rada dochvíľnosť, a potom budem nervozna, že čo ked neprídu včas:))) ja som mala väčšinou konfliktov s mojou maminou, lebo ona chce robiť svadbu jak mala ona, že toto mi netreba, hento mi netreba, a potom vznikajú hádky, lebo ja to chcem, a to mi na začiatku povedala, že sa mi do toho miešať nebude a už je to tu. potom sa s nou povadím, pressadím si svoje a je týžden ofučaná, že načo, zbytočný prepych. no hrozné proste, ale som ju naposledy skrotila a povedala, že sa mi do toho starať už nebude, tak som zvedavá:))
Odpovedať
No ja som rada, že už sú tie obrúčky doma, teším sa z nich a ak náhodou dovtedy schudneme alebo priberieme, dáme si ich upraviť. Je to lepšie ako skúsenosť drahého brata a jeho snúbenice, ktorí sa berú o tri týždne a obrúčky museli reklamovať, lebo boli fľakaté! Takže ich ešte nemajú doma :-| No, je pravda, že aj moja mama má na veci niekedy odlišný názor ako ja, ale zásadne jej nehovorím, čo koľko stojí :-x veď rodičia platia hostinu, takže tam vedia, čo ich to bude stáť a ostatné ide na naše triko. Keby tak vedela, čo dáme za fotografa, asi by ma dala zavrieť do blázinca :-D ale bol to môj sen, takže nemá šancu.
Odpovedať
no ja som to na začiatku povedala, teda sumy a nemala som to robiť, mi to vykričala, že načo také drahé, že či som sa zbláznila, potom som si uvedomila, že nič jej hovoriť nebudem a bude pokoj. a dufam, že nám neprídu také, dúfam, že budú ok, bo zrušim nervy:))
Odpovedať
Treba si pri objednávaní v klenotníctve dobre pohovoriť s klenotníkom. Ak má prehľad a je zrejmé, že vo svojom fachu sa vyzná a nedovolil by si nedostatky. Ale je fakt dobré robiť všetko v predstihu, máš čas na nápravu ak by niečo.
Odpovedať
ved to, musime to napraviť a urobiť tak:) možem sa opýtať? čo robíš v školstve? myslím akú profesiu
Odpovedať
učím na výške v BB. preklad a tlmočenie :-) tu som študovala, tu som ostala a sem za mnou drahý prišiel a našiel si tu prácu. ostali sme teda len okolo 110 km od rodičov.
Odpovedať
no my sme od rodičov tiež daleko, ja od našich cca 280 a milý od svojich cca 500. takže viem aké to je. snažíme sa chodiť domov tak často ako možme ale nedá sa vždy. ja tiež učím ale na základnej:))
Odpovedať
Áno? To bol vždy môj sen, učiť na základke detičky. Ale potom som sa rozhodla inak, pragmaticky a myslela som na financie. Ale neľutujem, som spokojná ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som tiež vždy toto chcela robiť, len som dostala takú triedu, že koniec:) som prvý rok v praxi a dali mi hned prvákov, no proste hrúza, ale pomaly sa to zlepšuje, ale fakt len veľmi pomaly:))) uvidime čo bude na rok:)
Odpovedať
Vždy bude len lepšie. Ja som tiež prvý rok vo funkcii a iba samý prúser :-| ale na to máme predsa právo, nie? počas roka sa vždy vyskytujú priebežne nové veci, s ktorými sa stretávam prvýkrát. Na budúci rok už budem vedieť, kedy ich očakávať a hlavne, ako sa k nim postaviť a riešiť. Snaha sa prvý rok cení a druhý rok opláca ;-)
Odpovedať
dobre povedané:)) ja si stále myslím, že som ja tá zlá, nemám žiadnu pochvalu, len samé kritiky, tak potom to človek aj tak berie negatívne. ale ešte 5 týždnov vydržím nejako a potom sa budem "liečiť":))) celé dva mesiace, hurá už sa teším:)) aspon budem mať viac času na vybavovačky a doladovačky:))
Odpovedať
Aj ja už len čakám na prázdniny, ale hlavne kvôli tomu, že drahý bude mať po štátniciach a konečne ho budem zasa pre seba! Lebo teraz keď len písal diplomku a začína sa učiť na štátnice tak sa cítim ako slamená vdova! :) a bude čas na prerábku bytu a prípravy na svadbu. A hádam nám tento rok aj nejaká dovolenka vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja kolegynka si bola vyzdvihnut obrucky v piatok a v sobotu mala svadbu. takze dobre nervy, ale zvladlo sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my uz mame obrucky a nadherne,uplne jednoduche,take ako sme si predstavovali,ale nakoniec sme ich kupili az v Ostrave,lebo na slovensku sa nam zdali dost drahe,tam nas vysli super.A tesikujem sa viac a viac,lebo dokupujem kadejake drobnosti.Ozaj a neviete mi poradit ci musi vyzdoba saly ladit s kyticou alebo to neva ked je to roznych farieb.Ja totizto som si vymyslela vyzdobu v bledo fialkovej a ono take ruze v takej farbe vraj su velmi vzacne na trhu,tak neviem co mam teraz zmenit.
Odpovedať
ahojte, aj ja sa pridám k obrúčkam:)) už ich máme aj my objednané a teším sa ked dojdu:) aj poháre sme si už kúpili, zatiaľ sú čisté a idem ich dať vymaľovať, teda namaľované bude len meno a dátum a možno nejaký ornament:)) uvidíme čo sa týka tej kytice, tak aj ja plánujem fialovú výzdobu, ale ja chcem biele tulipány do kytice. inač dúfam, že v oktobri budú:)) ked by náhodou neboli, tak frézie s ružami ale akej farby, tak to ani srnky netušia:))) to budem riešiť potom, ked taký problém bude:))
Odpovedať
Ahojte, no ja som asi totálny detailista, ale ja si doladím aj tú kyticu :-) výzdoba bude bordová a kytica z orchideí, ktoré majú ten tmavofialový či bordový stred. Uvažovala som aj nad bordovými orchideami ale chcem jednu aj do vlasov a keďže ich mám tmavé, budú to tie biele s bordovým stredom. Tiež sa tešíme z obrúčiek a každú chvíľku ich skúšam a vyberám z krabičky. Drahý mi už povedal, že ich skryje :-D veď by skúsil ;-)
Odpovedať
no inač som chcela ružovu výzdobu, tak by aj tulipány boli ružové, ved také sú, len teraz podľa popolnočných šiat sa ružová nehodí, tak som zvolila bielu. a výzdobu fialovú. mam dve fotky celkom na konci albumu z fialovej výzdoby, nebola by moc tmavá na svadbu?? poradte, či by som nemala dať svetlejšiu, lebo tá tmavá sa hodí k šatám:)) joj, neviem čo robiť
Odpovedať
zdá sa mi dosť tmavá tá fialová na fotkách. ale zasa nemôžem ti povedať nie, v skutočnosti určite vyzerá inak. Podľa mňa by k tým šatám mohla ísť aj tá ružová. Aspoň by si nesplývala. Tiež začínam rozmýšľať, či to nebude odveci mať všetko bordové.
Odpovedať
ved toto, mne sa tiež zdalo že je až moc tmavá, tak som sa znovu vrátila k tej slabo fialovej, takej úplne jemnunkej, uvidím ešte nechám si to prejsť hlavou:))
Odpovedať
Ešte máš čas o tom popremýšľať ;-) ale tiež si myslím, že slabunká fialová bude super :-) oblečenie pre svoje lásky už máte babenky?
Odpovedať
ahoj, oblečenie pre mojho milého ešte nemám, teda on ešte nemá nič:) mamka mi vravela, že u nas je taký zvyk, že on si kúpi oblek a topánky a ja ako nevesta mu mám kúpiť to ostatné, teda košeľu, vestu, kravatu, ponožky, atď:)) tak sa budem vyžívať v kupovaní:) to aby som už začala, nie?:))) a ty už máš?
Odpovedať
ešte nie, kvôli tým štátniciam ho neviem dostať ani z domu, nieto ešte do obchodov! ;-) ale veď on za chvíľočku skončí a potom má pochlebe! Na druhej strane ešte môže dovtedy pribrať...
Odpovedať
no to ano:) moj už nechodí do školy, už pracuje a aj preto sme to stále odkladali, ale aj preto, aby nepribral ako horovíš:)) bojí sa toho, že priberie a že mu bude oblek malý:)) no ale najneskor cez prázdniny pôjde, lebo mu nedám pokoj, kým ho nebude mať:)) a akej farby idete kupovať oblek? tmavý??
Odpovedať
jednoznačne tmavý, neviem si drahého predstaviť vo svetlom. Síce by sa mu hodil, ale nie je to jeho štýl, tmavá klasika je tmavá klasika. pôvodne sme plánovali tmavý sivý, lebo som chcela krémové šaty, ale nakoniec ich mám biele, takže oblek asi bude čierny. Ale to zasa narážam na problém, lebo chlap mi povie, že čierny má, tak načo kupovať? :-| Drahý končí školu externe, takže aj prácu má do toho, ani sa mu nečudujem, že sa mu nechce chodiť po obchodoch...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja tiez zacinam pokukovat po nejakych oblekoch, hlavne po vestickach, chcela by som pre draheho francuzsku kravatu, tusim sa tak vola taka ta nazverana a kratka. kosele musime mat najmenej tri, lebo on je velky tanecnik tak sa urcite spoti
Odpovedať
ahojte, aj ja chcem drahému kúpiť francúzsku kravatu a k tomu vestičku, tak budem hľadať:)) ozvem sa ked niečo nájdem:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?