Svadba 1. 8. 2009. S kým budem mať spoločný termín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahooj, tak s kým budem mať spoločný termín? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D :-D :-D lucirella...dakujem ze si na nas myslela, si zlata :-) ;-) fotenie bolo uzasne, najkrajsi den na svete. rano sa nam to trochu skomplikovalo, pretoze, ked siel priatek pre kyticu do kvetinarstva, kvetinarka zahlasila, ze chce za mali kyticku z ruzi + pierko 200eur....tak to ju priatel ani nevzal a utekali sme do kvetinarstva k jednej znamej, ta nam urobila velku sluzbu a za necelu hodku nam urobila krasnu kyticku tiez z ruzi + pierko, ktora splnala aj nase predstavy a stala cca 50eur. to je riadny nepomer. Ale nakoniec sa den otocil uplne opacne...a ako sme zle zacali den, tak fotenie sme si uzivali na plne grady...Bol to uzasny dnik. Fotograf bol velmi zlaty...fakt vysoka profesionalita...Boli sme sa fotit na Lubovnianskom hrade, a zhodov okolnosti tam boli nasi znami sokoliari, takze sme ostali milo prekvapeny a mne sa splnil moj sen, mat na svadobnych fotkach aj dravcov...jednoducho to bola ceresnicka na torte. Neda sa ani ten den poriadne opisat slovami, Ale viem, ze ked sa pozriem na fotky, pripomenu sa mi uzasne chvile ktore sme spolu s mojim milacikom prezili. Vela sme sa nasmiali... :-D Aj vam prajem, hlavne aby ste si to poriadne vychutnali a prezili to uvolnene, bez stresov a nervov... ;-) Lucirella...tesim sa na fotky...aka bola cesta...ozaj, vytaj na Slovensku ;-) gibbidis...bola si uz na skuske make upu? skus si upravit obocie tak, ze si ho domalujes hnedou ceruzou...tak primerane obe...
Odpovedať
ahojte dievcence :-D mirettim: nooo cesta nic moc, bo prestala fungovať klíma (hlavne, že kvoly tomu cestujem 1.triedou (vlakom)) ]-( takze ste mali suuuuper den. ked citam, aky problem vas zastihol (to by cloveka mohlo porazit 8-( ) ale hlavne ako ste si to uzivali.... mam zimomriavky na chrbte ;-) gibbidis: och, to je mi hrozne luto. verim, ze si z toho na nervy :-( .mne kozmeticka raz radila nejaky olej.... myslim, ze ricinovy. ten vraj pomaha "zachlpovat" ;-) . dovtedy skus ako radila mirettim. neboj, ked si to skusis a nakreslis to dobre, tak to na fotkach nebude vidno. aspon na tych co nebudu uplne zblizka (tych bude vacsina). ja tiez furt rozmyslam, ci som na nieco nezabudla a este je toho dost, co musim urobit, kam zavolat... ufff :-x
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella zaujmave ze v prvej triede nesla klima,ja chodim ic-ckom ba-ke a to tam treba zmrznut,vzdy si uplne prechladim moje citlive dutiny.a ked Ta mozem poprosit odfotis aj Vase krasne kolaciky?dakujem ;-) mirettim tak sa tesimena fotky! ake je to fotit sa v takom teple?daj nam nejake rady :-) vdaka dievcata,no skusila som kreslit,len nemam to rada a kedze som platinova blondina posobi to dost neprirodzene.sesternica mojho snubenca je kozmeticka tak mozno mi z toho este nieco vytrha.hlavne neviem ako to mam tej mojej povedat lebo sa pozname uz roky,sme skoro ako kamaratky a ked aj pozriete fotky zo skuky licenia mam super obocie takze ozaj nerozumiem preco to teraz nevyslo,no ale snazim sa teraz na to nemysliet. dnes som kupila pohare,potom som zistila ze farba je uplne ina ako vyzdoba ale nevadi,este je aj z okraja "odkusnute" asi milimeter,neviem lebo v obchode som to kontrolovala ako to davala do krabice,mozno sa to odbilo cestou ale ani to nie je vidiet,aspon si potom rozpozname ktory je ci pohar :-D kamoska mi ma kupit este postavicky na tortu takze potom uz treba len moje kozmeticke srandy ako nechty a pod,dotiahnut zasadaci poriadok,este si chcem dat rande s kameramanom a DJ-om inak co mate na prvu skladbu?ja som nam vybrala labutie jazero od cajkovskeho,este musime skusit ci vieme tancovat :-D cez vikend opat dohodim nejake fotky
Odpovedať
my máme na prvý tanec Kristína-Ešte váham
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad uz nevahate :-D ale je to krasny song
Odpovedať
no už neváhame :-) :-) :-) aspoň ja nie na 100% :-D :-D :-D chceli sme niečo slovenské... mne sa páčila aj pesnička od I.M.T. SMILE - Mám krásny sen, no drahému nie... ;-)
Odpovedať
ahojte. gibbidis: jasne fotecky dam. pre kolaciky ideme v stvrtok a cast z nich rozvezieme po znamych (co nepridu na svadbu) v stvr. a pia. k tym fotkam siat a topanok sa nejak neviem dostat ;-) . silvia: no suuuper. idem mrknut na youtube co to je za pesnicku :-D . joj peknu ste vybrali. inak povodne som aj ja chcela valcik, ale upustili sme od toho. moj drahy je totiz ten typ, ktory rytmus nepozna ani keby on zakopol :-D . ja sice tancujem celkom rada a aj tie klasicke tance ma bavia, ale nevadi mi to. takze nakoniec sme vybrali jednu "kinklacku" :-D od elvisa. toho mame obaja radi a budme mat zivu hudbu, tak sme chceli, aby to bolo nieco, co aj oni zaspievaju na zivo. inak tento tyzden je to o cumak... este tolko veci treba dotiahnut do konca (jedlo, pitie, rozvrh aut, zasadaci poriadok (podla toho ako budu stoly), hudba, kostol (priebeh, hudba), make-up, manikura....) od kedy som doma, som v jednom kole. velmi sa tesim, ale budem rada, az bude zas klud :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
lucirella viem o com hovoris,ved som uz pisala ze roboty je kopec,najhorsie na tom je ze treba na to mysliet a nejak to zosuladit,co kedy ako vybavit,ze? ja som nam vybrala ten valcik,no som velmi nervozna lebo sme este nic neskusali!a vobec netusim ako sa tancuje na redovy,teda tusim ale ked pride na lamanie chleba...skratka pojdem si od DJ-a pytat pesnicky a budem skusat :-D inak prave som nasla v sufliku tisicku slovenskych korun,pride mi to velmi zabavne :-D pretoze ja vobec nie som nejaky setrny typ takze neviem ako sa to mohlo stat :-D mile prekvapko ku stahovaniu.mohlo byt aj v eurach :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Och baby ja neviem, co mam vybrat...aku piesen....a musim vybrat aj piesen na obrad...nechceme mat tu klasicku hudbu k obradu...ale rozmyslame nieco od Bocceliho...spieva duet s jednou holkou ..velmi pekne...Skusim najst..poradite, ci to moze byt????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirettim povedz ktora a poradime ;-) inak foto 29 v Tvojom albume su ake satky?su krasne inak niekedy by som z tej svadby vrazdila a vobec sa netesim,inokedy zase hej...mam taku mierku stresu a svadba je na druhom mieste...asi mali pravdu.na prvom je umrtie partnera len tak mimochodom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak aby vas ten stres presiel. tak moj drahy si vcera!!! prvykrat vyskusal cele oblecenie a obutie a zistil ze nohavice su mu k tym topankam dlhe. mna asi porazi...ja uz mam oblecenie davno vyriesene a teraz este aby sme zhanali krajcirku......okrem toho ma na to uz len dnes vecer a zajtra po praci, pretoze v stredu uz cestujeme domov a mame to dost nahustene vsetko. takze paradaaaaaa. a tiez som zistila ze trepat z BA v sobotu rano 100km svadobnu kyticu a mat ju zavretu v aute na parkovisku kym ma kadernicka ucese tiez nie je dobry napad....ale uz nic. a zistila som aj ze bude u nas asi problem s parkingom, kedze dost ludi pride samostatne autom a dedina je dedina...aaaach jaj.:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte bebenky, pozerám, že sa tu toho udialo, teda popísalo dosť, za ten čas, čo som tu nebola. Asi na týždeň a pl vypadol net. Čo sa týka príprav, asi 3 dni sme už zas v plnom prúde. Pred týždňom bol taký útlm, keďže sme s drahým havarovali. Auto je rozbité, čo ma veľmi mrzí, ale za čo ďakujem Bohu, že my dvaja nemáme ani škrabanec. Šoférovala som a vbehol mi do cesty zajac. A keďže som na zvieratá veľmi citlivá, chcela som sa mu vyhnúť a dopadlo to tak že sme sa pootáčali a nakoniec prevrátili. Ináč z takých svadobných problémov - Drahý chcel dnes potvrdiť objednávku autobusu a povedali mu, že je pokazený, takže treba zháňať ďalší. A plány? Po havárke som sa poučila. Tak ako už niektorá z vás písala: Človek mieni, Pán boh mení. Pochopila som, že v sekunde sa môže všetko zmeniť. No ale nechcela som vás dostať do melanchólie. Život ide ďalej a ja sa už teším, že budeme s drahým spolu. Tak aj vám prajem, aby ste ešte tie 4 dni PREŽILI a piaty, teda ten svadobný si UŽILI. Neviem, či sa ešte do svadby k vám dostanem, ale potom sa s vami určite podelím. Tak sa držte Nevestičky! (do kelu, nejdú mi smajlíky)
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik tak nam davaju na kvety nejaku vyzivu ci co,do coho to napoja...lebo fotit sa ideme uz rano o deviatej,takze tiez musi vydrzat aspon do tej tretej poobede...a u Vas doma nevedia sit,ze zahnut nohavice?no ale to Vy uz urcite viete ako to mate. gacek tak to je fakt super ze ste v poriadku.je to ozaj pravda s tou sekundou ktora moze zmenit zivot,no my sa na taku zmenu chystame,ze ;-) tak sa uz tesim na vase/nase fotky!dufam ze si ich skoro po svadbe sem nahodite!aspon tak skoro ako sa len da,vacsina z nas asi po svadbe niekam cestuje.
Odpovedať
gacek: teraz sa citim trapne za svoje smiesne problemy ked vidim co riesis ty. ale chvalabohu ze ste ok. ludia, co vy vobec nestresujete? ja mam aj s drahym zaludocnu nervozitu, toto iste prezivam vzdy pred skuskou. no a nie som schopna ani poriadne pracovat, oblieva ma studeny pot, klepu sa mi nohy, ruky, ked si predstavim ten obrad...organizacne sa ani nebojim. len tej zivotnej udalosti..uf.
Odpovedať
gacek, chvalabohu, že ste v poriadku... baby, to počasie nám snád vyjde podľa predstáv> už z viacerých strán som počula, že má byť krásne 8-) juchúú
Odpovedať
gacek, Boze moj... som rada, ze ste obaja v poriadku. prajem vam do soboty (ale aj potom) uz len same pekne a bezpecne zazitky. sifonik: ja stresujem. a jak 8-( ! mam stresy z rodiny, zo siat atd. - ked som bola skusat saty, dali mi k nim uuuuplne iny zavoj nez k tym satam je a ktory som si vybrala (bola to aj ina farba a aj s perlickami a proste nepasuje vobec ale vobec). ked som povedala, ze to nie je on, tak mi povedali, ze ved tamten je uz rezervovany... skoro ma polozilo. tak sme s mamkou jedna cez druhu zacali, ze to nie je mozne, ze ja ho mam spolu so satami uz od 2. januara rezervovany a ze chceme hovorit s majitelkou, lebo vtedy sme s nou jednali... a ze to je original k tym satam, tak samozrejme, ze tento... no bolo mi do placu. potom prisla aj ta krajcirka, co tam je a ta si ma pamatala a vedela, ze som ten zavoj mala... tak tamta ma 5x uistila, ze dobre, ze tamten bude, ze ved ked ho mam rezervovany, tak nie je problem... zajtra idem zas, tak beriem zmluvu, fotky a som zvedava. som z toho nervozna.
Odpovedať
Profilova fotka
no ako som uz pisala,stres je v mojom pripade slabe slovo. lucirella ja by som asi rozbila cely salon keby mi nieco take povedali :-D a to bolo v ke?
Odpovedať
no u mna to je hrozne ten stres. zle a zle mi je kazdy den...nemozem ani jedlo do seba dostat...boze, nech uz je sobota :-p
Odpovedať
Profilova fotka
gacek....to je sila...ja by som tiez nemohla na nic ine mysliet keby som mala havarku....mna by to odpisalo asi na velmi dlho...toho sa velmi bojim...a tiez som rada, ze sa vam nic nestalo. Tak do buducna prajem vela stastnych km. Ja mam len cerstvy vodicak, tak neviem asi budem tvorit kolony zozaciatku :-D No a co sa tyka stresu a nervozity...tak sa pridavam do klubu...ja to prezivam tak vnutorne...nedavam velmi na sebe stres vidiet, aspon zatial, ale co ten moj milacik robi???... :-o :-o :-o Tomu by ani zastruhany vlas do ritky nevosiel :-D :-D :-D Ale no, nejak to zvladneme...tiez neviem, ci sa este ozvem..snad ano, tak vam vsetkym nevestickam a aj vasim polovickam zelam aby sobota bola pre vas najkrajsim dnom..nezabudnutelnym. Mimochodom prave ide pocasie...a bude....krasne... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) dufam, ze sa to nezmeni, pretoze tu hovorili, ze v piatok ma prsat... baby ???mate pri popolnocnych satach silonky? Ja mam kratke saty a otvorenu spicku na sandalkach. Hudbu na obrad uz mam poriesenu ;-)
Odpovedať
ahojte kocky drzim palceky vsetkym:) uz sa to strasne blizi ja idem zajtra skusat saty a vecer odchadzame na vychod dufam ze mame vsetko...tak uz to snad len nejak dopadne 8-) uzivajte si to, nech je to zatial jeden z najkrajsich dni a vsetky ostatne rovnako krasne nech este len pridu ;-)
Odpovedať
ahojte dievcence. tak zavoj je v pohode.uff. hej, v KE to je. inak tiez mam teraz napilno a asi uz nestihnem prist. dnes pride moj drahy, ideme k fararovi, zajtra manikura, kolace, a venovat sa trochu jeho rodine, v piatok... radsej ani nepisem ;-) , no a potom sobota... uff. ja teda nervujem dost 8-( . jest poriadne neviem, v noci neviem spat... joj nech uz to je a potom zas klud, dovca... a 1. sept. promocie :-) . tak nam vsetkym prajem prekrasny den plny prekrasnych zazitkov a aby sme si ho uzili v klude a pohode. majte sa krasne. L. mirettim: skus puncochy v spreji... normalne by som si asi nedala, ked mas otvorenu spicku. alebo (ved nozky budu hladucko oholene ;-) ) si ich pri prezleceni natri telovym mliekom (ak sa ti to paci, tak kludne skus s jemnymi glitrikmi), budu vyzerat ako z reklamy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ;-) dakujem Lucirella...tak drzte sa baby...a tesim sa na vas po svadbe.. :-D pppppppppppaaaaaaaaaaa
Odpovedať
ahojte kočky... držím vám všetkým zajtra palce... nech to dopadne každej ako si to predstavuje... papa :-) :-) :-)
Odpovedať
baby..drzim vam zajtra palce,nech to vsetko dopadne tak,ako ste si predstavovali a naplanovali.. a dnes si poriadne pospite,aby ste neboli unavene ako my :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty ;-) Tak už máme po svadbe. Všetko dopadlo dobre. Aj počasie nám vyšlo, že? Nemala som stres z toho, že sa budem vydávať, ale tie prípravy 3 dni pred boli hrozné. Stále máš pocit, že nemáš nič, zabúdaš, lebo je toho strašne veľa. Sobášna omša bola v pohode. akurát, že ani som nevnímala, čo som sľubovala. Všetko prešlo tak rýchlo, že sa človek nestačí obzrieť. Ráno sa zobudíš u cudzích ľudí, čo je asi na tom najhoršie. Ale čo už, musím si zvykať. :-) Tak babenky, fotky dohodím, len čo budú hotové a teším sa na vás, vaše skúsenosti. :-D Držte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...gacek....ano ten cas nam vysiel.. ;-) My sme sa mali uplne uzasne. Nad moje ocakavania...ale nase rodiny nas dost prekvapili....bavili sa spolu, akokeby sa uz niekolko rokov poznali, a pritom sa vacsina spoznala az na svadbe. Obrad bol krasny..nakonci som si aj od dojatia poplakala...nemohla som uz vydrzat :-N Jedlo aj personal a hlavne DJ aj nas kameraman boli neskutocni partaci a fakt profici. ale aj my sme boli tak trosku podvedome nervozni...ale preslo to. Nemozem sa dockat cd a fotiek. Potom pridam...dufam ze sa aj vy podelite o zazitky a ze sa budeme takto stretavat aj nadalej...je to tu fajn... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este niekto okrem mna mal na svadbe opitu svokru, ktora to nezvladla a nevydrzala tam ani do polnoci ?
Odpovedať
Profilova fotka
No aby som nebola len negativna. Bolo super, perfektne sme si zatancovali, super sa zabavili, mali sme perfektnu hudobnu skupinu z Kutov a naozaj sa vsetci snazili aby to dopadlo perfektne a tak aj bolo, az na tu jednu "drobnost". Inak fakt super x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?