Menu Forum

Svadba 1.6. 2013

28. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 1. júna 2013
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
Registrovala sa 28. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
    okres Banská Bystrica
 emoticon ahojte spolunevesty emoticon o 4 mesiace to mame tu,tak piste vsetky co uz mate vybavene,dohodnute,menu,saty,salon atd...nech sa mozme niektore aj inspirovat a pomoctsi ci uz radou alebo linkom na nejaku dobru stranku emoticon tak sup sup emoticon ozaj,ja som z bb a budeme mat svadbu v brusne v polane,tak ak vietenieco bonznut,tak smelo do toho emoticon
28. jan 2013 o 22:19  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
iwet676
2
Registrovala sa 26. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
iwet676
2
Registrovala sa 26. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov.
 ahoj tak my mame skupinu, salu, a ja mam saty, fotografa... a pomaly riesim dalsie veciemoticon a hrozne sa tesimmm na ten den pa
29. jan 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 Ahoj iwet emoticon bud konkretnejsia emoticon aku mate skupinu,kdebude svadba aake massatya odkial ? emoticon som zvedava emoticon ja sa uztiez tesim aj ked uz aj nervozita ma niekedy premohne emoticon
30. jan 2013 o 07:21  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
Registrovala sa 3. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Levice.
 ahojte, tak ja napíšem skôr, čo nemám emoticon nemám šaty, pozvánky, pierka, budúci manžel nemá oblek (stále mi tvrdí, že on si ho zvládne vybrať behom hodiny emoticon ) a keďže budeme mať obrad v kostole musíme ešte začať chodiť aj na predmanželské sedenia, čo neviem kedy kvôli mojej a jeho práci emoticon a inak chystám sa na svadobný veľtrh v BA, čo bude 8.-9.feb., tak dúfam, že tam nejaké šaty už konečne vybavím
3. feb 2013 o 22:37  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kythos21
6
Registrovala sa 12. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 166 príspevkov. Má 8 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
kythos21
6
Registrovala sa 12. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 166 príspevkov. Má 8 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 Ahoj. Tak my mame svadbu tiez 1.6.2013 v Trnave a mame uz: saty svadobne, kostol, salu, DJ, pozvanky, cast vyzdoby, svadobne menu, pierka, knihu hosti, kyticu, podbradnicky, vankus pod obrucky, celenku, nausnicky, zajednanu kadernicku a chyba oblek a vesta pre zenicha, moje popolnocky, obrucky, fotograf,..
Ved kuk albumik, tam mam vsetko co mame.. Inak mozem sa spytat, kedy budes rozdavat oznamka a pozvanky k stolu? @petrazabkova
3. feb 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 @vierkagabris ahoj emoticon ako ste dopadli naveltrhu? A s pripravami ako postupujete,hmm? Drzim palce emoticon
14. mar 2013 o 21:21  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 @kythos21 ahoj emoticon mnoo tak ty si sikovnica emoticon vies co,co sa tychto oznameni tyka,akurat ich mame v tlaci tak ratam do 2tt by mali byt ready..no asi2mesiace pred tj 1.aprila a v ten tyzden by som rozposlala tie co treba riesit postoz a zvysok je zauzivanym zvykom rodinu a kamoson spolu s pozvanim navstivit aj osobne a tak im pozvanku odovzdat emoticon ide o formalitu,aj tak uz vsetci vedia termin a atd ale tak sa to u nas v bb robi emoticon my momentalne riesime fotenie emoticon ja som romanticka a chcela by so mn aby ma video 1x pri odoberie ked si po mna pridde ale on uply pragmatik,ze nech to vybavime okol o obeda a nezdrziavame potom hosti a hostinu..aako to idete riesit vy?
14. mar 2013 o 21:26  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinka1234
12
Registrovala sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 14 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
martinka1234
12
Registrovala sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 57 príspevkov. Má 14 priateľov.
 ja mam nervy na vsetko
14. mar 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 @martinka1234
14. mar 2013 o 21:29  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 @martinka1234 nieco nzrejme nevychadza podla predstav.. emoticon z coho mas nervy ?
14. mar 2013 o 21:31  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinka1234
12
fotoportrét
fotoportrét
martinka1234
12
 @petrazabkova Po tolkych hadkach, citovych vydieraniach ohladom toho koho pozveme a koho nie, po zisteni rozpoctu, po uvahach vsetkymi smermi po zruseni tretiny pozvanych hosti po tom celom rocnom cirkuse zhanania, vadenia tesenia a vsetkeho. po zisteni ze svadbu predsa nerobite pre seba ale pre druhych . si dnes dva a pol mesiaca pred dnom D kladiem otazku : naco to vsetko vlastne je ? jedine co viem ze svojho chlapa milujem ze chcem aby sme boli manzelia a rodina, chcem si obliect saty co som si vybrala ale cchem klud. a viem ze ten by nebol ci nechame povodny plan, okreseme hosti ,zmenime lokalilu alebo urobime svadbu o dvoch svedkoch na bali . neviem co mam robit som z celej tej svadby nestastna
14. mar 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 Hmm...q ked ti poviem, ze presne viem o com hovoris....vies aj my mame hadky o tom, z e kolko som dala zase na sviecky,organzy, naco take saty,preco nie lacnejsi dj a vela vela dalsich veci...ta svadba ako vravis je hlavne pre hosti...pre rodinu a priatelov,na kt ti zalezi...chces,aby sa im pacilo,aby im chutilo,abysa bavili j aby este dlho na tvoju svadbu spominali.... j a jked sa pristihnem pri tom n ako sa s zbytocne stresujem,dep tam cc a bnervujem,tak si poviem petra stop..klud,pokoj,vsetko je a bude tak ako ma byt,vsetko bude dobre,vsetco sa uz tesia,na teba na zenicha....zakladny murphyho zakon schvalnosti funguje a tak uz teraz sa snazim zmierit s tym,ze cosi sa urcite pobabre...bud nanic dj,al strava,al pocasie,al sa potknem a spadnem emoticon no hruza... na prasky emoticon neboj nic,martinka.. zvladneme emoticon
14. mar 2013 o 21:54  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
 @petrazabkova ahoj emoticon vybrala som si tam šaty z Diamond salónu v BA, jednou cestou som si tam aj pierka kúpila. Tento víkend som zase vybavila menu v reštaurácii (je dosť možné, že to ešte zmením aspoň 3x emoticon ), výzdobu a zajtra mám prvýkrát náuky s priateľom. V pondelok sme si dali robiť obrúčky a nabudúci týždeň pôjdu na rad aj oznámenia. Inak všetko by bolo v pohode, keby sme sa nezačali hádať kto koho pozve a či vôbec pozve a keby sa do všetkého nestarala moja budúca svokra... som z toho už nešťastná, niekedy chcem, aby to už bolo za mnou.... A inak my sa budeme fotiť ešte pred obradom, tak som zvedavá ako to všetko budeme stíhať, ešte len to bude panika
14. mar 2013 o 22:12  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 No tak vidim,ze pripravy v plnom prude a ako sa patriemoticon a kde mate sobas svadbu? A ludi kolko? A kvietky budes mat ake? A ides si nejak zdobit aj auto svadobne? Vies ja len tak pre inspiraciuemoticon
15. mar 2013 o 21:06  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
 Všetko sa rozbieha emoticon Sobáš máme v kostole sv. Michala v Leviciach, hostinu na Podhájskej...ľudí presne 60, plus neskôr prídu ešte nejakí kamaráti...kvety by som chcela smotanové ruže, všetko budem mať zladené, smotanovo-zlaté...čo sa týka auta, včera som presedela nad internetom a inšpirovala sa výzdobou, tú si budem robiť pravdepodobne sama...a ty ako? kde bude svadba, v akej farbe bude výzdoba, chcem vedieť všetko emoticon
16. mar 2013 o 19:10  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
balkica
12
Registrovala sa 31. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Lučenec, okres Lučenec.
fotoportrét
fotoportrét
balkica
12
Registrovala sa 31. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Lučenec, okres Lučenec.
 ahojte emoticon užsa to blíži emoticon my máme už asi všetko..začala som v januári, a rozpočet máme asi tak 1000€ a tak v pohodicke, v juni štátnice a v septembri rodíme emoticon
17. apr 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 @vierkagabris ahoj vsetko v o ac menej ddoladene,dohodnute,ceny,casy,ludia miesta pozvanky rozposlane a uz len cakat emoticon emoticon vies co ja budem smotanovo staroruzova,kvety pivonie a ruze,kostol detto a hostina stolovanie do smotanovo zlata emoticon asi to leti... aj moje saty..emoticon uz som ich videla na troch nevestach...hl vec,ze ich ma rezerv uz od januara ale tak to je asi dan za pozicovne emoticon este mam problem zohnat holubice na obrad v bb vies vyputit ich potom po vb obrade...porad n o eco emoticon
30. apr 2013 o 00:31  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
fotoportrét
fotoportrét
vierkagabris
 @petrazabkova ahoj, tak super už len oddychuj, ak sa to dá tak vôbec povedať emoticon a nad šatami sa netráp, to že si ich videla aj na iných znamená, že si si určite vybrala pekné šaty emoticon mne chýbajú popolnočné šaty, vôbec ani len netuším aké by som vôbec chcela, ty máš aké? dlhé? krátke? musím sa už poponáhľať, len keď ten čas tak strašne rýchlo letí emoticon a nemám ani topánky, tu v BA sú nehorázne ceny, že 99 Eur , síce sú krásne, no ale prehnane drahé.
Tie holubice mi vedela zohnať svokra, ale od nás z okolia (od Levíc, možno Nitry), tak neviem či by ti to pomohlo, keď chceš spýtam sa jej.
1. máj 2013 o 07:33  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
petrazabkova
6
    okres Banská Bystrica
 @vierkagabris ahoj emoticon topky mam z netu,velkostne sedia super,su velmi pohodlne skus cosmopolitus.com cenovo velmi super a fakt mamich uz aj doma a vsetci tipuju ze ake super luxusne topanky za 80eur a ja dala za ne 27 aj s kurierom emoticon popolnocne mam zo salonu z kade aj saty svadobne emoticon ja som chcelanieco extravagantnejsie a tak mam holy chrbat s razporkom nanohe modro zeleno zlate s fuksiovymlemom emoticon take vesele letne emoticon bude uz teplo a este k tomu na parkete urcite nechod do dalsej roby emoticon budes rada ked sa po cca 12hod vyzlecies z tej svadobnej tarchy emoticon
2. máj 2013 o 23:44  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vickyy82
2
Registrovala sa 25. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
vickyy82
2
Registrovala sa 25. februára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov. Okres Bratislava.
 baby nebojite sa ze bude zima??? chystate si aj svetriky alebo bolerka?? ja som nic neplanovala:(
27. máj 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabikova
4
Registrovala sa 29. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
gabikova
4
Registrovala sa 29. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
    okres Prešov
 áno bude chladno. nemám kúpene žiadne bolerko ani nič podobné emoticon Mohlo by sa to počasie aspoň trošičku umúdriť emoticon
28. máj 2013 o 08:04  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

Foto a video - Okres Košice
24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

No ja uz mladomanzelom prisposobujem fotenie s ohladom na zimu a prehanky.
28. máj 2013 o 08:32  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to