Menu Forum

Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

(zamknutá)
4. okt 2011
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 48 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 48 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
 @petuska86 nas DJ pýta tiez 250 €, bola to asi najrozumnejsia suma, čo som sa tak pýtala známych. mala som vybratého DJ-a Kaliho z Blavy, ale ten pýtal 20 tisic v starej mene za svadbu emoticon

@mimka9 co sa týka farby auta, tak ta plne chápem. tato má Nisan Kasquai , ale červený, a mne sa ta farba vrcholne nepáči. predsa len ked je to auto čierne príp. este strieborné, tak hned to inak ukáze. ja neviem, musim mojho "starého" nahnat nech zapoji mozgové závity a rozmysla, odkial by sme pekne autičko zohnali emoticon
4. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
petuska86
34
Registrovala sa 11. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 404 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
petuska86
34
Registrovala sa 11. decembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 404 príspevkov. Má 36 priateľov. Okres Trnava.
 @xtinakc
@mazzone
dakujem babulky za info. lebo videla som uz aj video ze dj bol za 150 eur ale teda hrozne. ale tak 300 sa mi zda ozaj vela :(
5. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
Registrovala sa 19. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
Registrovala sa 19. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Trnava, okres Trnava
 @mimka9 nase svadobne auto bude biele - nejako sme farbu neriesili... a co sa tyka vyzdoby tak asi nieco ako mam v albume s tymi kalami - nieco uplne jednoduche.. popripade doplnim este stuhov do tvaru V... ono aj tak nas to auto len odvezie na fotenie, do kostola a do saly a pojde papa emoticon

@mazzone 20tis. za DJ??? tak ten uz asi nevedel co si ma od dobroty pytat asi emoticon ja som zasa dostala cenovu ponuku na kameramana a fotografa za 2000eur - skoro ma prekotilo!!! kokos sak to celu svadbu mam za to skoro zaplatenu :D
5. apr 2011 o 21:19  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
Registrovala sa 21. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 250 príspevkov. Má 99 priateľov. Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš.
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
Registrovala sa 21. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 250 príspevkov. Má 99 priateľov. Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš.
 naše svadobné autíčko je krikľavo zelený VW beatle - starý typ, požičiavame si ho od známeho úplne zdarma a je absolútne fantastické, úplne zapadá do štýlu našej vintage svadby emoticon
a čo sa týka DJ, toho nemáme vôbec...máme vlastnú aparatúru a CD´s si namixuje sami doma v PC, takže to tiež budeme mať zdarma...
už mám nakúpenú aj výzdobu - vyrabovala som Ikeu a minula neskutočné peniaze, ale dúfam, že to bude stáť za to emoticon
akurát čakám balíček s mojim podväzkom a vankúšikom pod obrúčky...
Baby nebudete mať niektoré obrúčky z chirurgickej ocele?
6. apr 2011 o 18:05  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mimka9 (30 r.)
2
Registrovala sa 24. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Okres Trnava.
    Vlčkovce/Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
mimka9 (30 r.)
2
Registrovala sa 24. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 78 príspevkov a 3 albumy. Má 15 priateľov. Okres Trnava.
 @rysavka tak ja asi nechám to biele a ušetríme, kedže krstný nám ho požičia zadara :D prisposobí sa výzdoba a bude to ok emoticon
oceľové obrúčky som videla, aj sme skúšali, a poviem ti, my sme sa síce rozhodli pre klasické zlat, no tie oceľové niektoré boli fakt nááááádhernééééééé
6. apr 2011 o 18:45  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
curlygirl (35 r.)
2
Registrovala sa 21. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 10 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
curlygirl (35 r.)
2
Registrovala sa 21. marca 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 10 priateľov. Košice, okres Košice.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    Košice, okres Košice
 Ahojte kocky, tak dnes som zacala zvazovat tento termin aj ja, povodne sme chceli 17.9., ale restika co sa mi paci je obsadena cely septembner, tak zvazujem co dalej...
Auto - no moj nastavajuci sa v tom trocha vyzna a jeho laska je Honda (obaja mame cierne Hondy), tak bud nam niekto pozicia svoju Hondu Accord, alebo pojdeme mojim (cierny Accord), kedze jeho Civic hoci je krajsi, ma len 2 dvere a je velmi nizke (trocha nepohodlne, ale saty nebudem mat asi s kruhom, tak ani to by nebolo problem...) Celkom sa mi paci napad soferovat si auto sama emoticon ale jeho je pre mna nedostupne emoticonDD
Obrucky - zatial este nevieme, co sa nam paci, hoci sa to zacina utriasat. Kedze mechanici prstene nenosia, tak uvazujeme nad tym, ze jeho bude ocelova a ja si dam urobit z bieleho a ruzoveho zlata (nieco ako v mojom albume).
Foto - zatial nemam ani foto, ani video ani hudbu... Foto, take to sukromne poriesime mimo svadobny den, mam osloveneho jedneho velmi sikovneho fotografa, tak snad to vyjde a na obrad asi uz len video... ved sa z toho foto da urobit... aj tak to bude na moj vkus dost drahe. Hudbu - to asi skusime cez nasho znameho DJ-a, ale on o tom este nevie emoticon.
6. apr 2011 o 19:29  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
brckapetka (28 r.)
5
Registrovala sa 3. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Banská Bystrica.
    Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
brckapetka (28 r.)
5
Registrovala sa 3. novembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Banská Bystrica.
    Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
 baby je niektora z vas z BB?? emoticon
6. apr 2011 o 19:49  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @mimka9 No aj ja som videla už niekoľko veľmi pekných obrúčok z chirurgickej ocele a za fantastické ceny v porovnaní s bielym zlatom...aj snubný mám z ocele a som s ním veeeľmi spokojná emoticon
8. apr 2011 o 08:37  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
 kočky odkial mate svadobné poháre? mne sa nič nepáči, resp. som nič pekné nenasla emoticon
10. apr 2011 o 19:14  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
nimwen
Registrovala sa 3. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov.
    Ružomberok, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
nimwen
Registrovala sa 3. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 63 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov.
 Ahojte.... nuz aj ja sa pridavam k tomuto foru.... pre termin svadby sme sa rozhodli davno pred tym, nez sme naisto vedeli, ze sa chceme zobrat... 1.10. sme sa totiz dali dokopy... takze budeme mat svadbu na vyrocie emoticon

Postupne zariadujeme co sa da, ale kedze skoro vsetko riesim nadialku, som z toho trochu nervozna... a aj z toho, ze dnrahy ma pocit, ze na vsetko mame hroooooozne vela casu este...
10. apr 2011 o 20:34  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 @mazzone my sme nase pohare kupovali v Irsku - v Argose, mam ich v albume.. su take obycajne.. ale nechceli sme ziadne precackane a ani gravirovat si ich nebudeme davat..

@nimwen moj drahy bol taky isty, ze naco to uz idem bookovat ved je este casu.. a potom, ked zistil, ze pomaly vsetko uz bolo obsadene /miestnost, kde sme to chceli, DJ - ktoreho sme chceli/ tak uz bol radsej ticho emoticon/
Si v zahranici, ked riesis svadbu na dialku??
10. apr 2011 o 21:21  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
 @nimwen z draheho si nič nerob, asi vsetci chlapi su takí. moj keby mohol tak sa pojde zenit v rifliach emoticon

ale mozem potvrdit ako hovori xtinakc, ze my sme začali obehávat v januári veci okolo svadby a uz sme mali problém aj s termínom svadby aj so sálou, a keby som vahala s DJ, tak o týzden neskor je aj ten zarezervovaný emoticon takze určite čakat netreba. čim skor tým lepsie a nebudes sa ku koncu nahánat emoticon
11. apr 2011 o 07:40  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @mazzone my si kúpime obyčajné poháre na stopke a doma si trošku vyzdobíme...niečo také mám aj v albume...a gravírovať ich nebudeme...
12. apr 2011 o 09:28  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 Baby, nikdy neviem zohnať krikľavo ružové topánky...nevideli ste náhodou niekde také niečo?
12. apr 2011 o 09:29  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 @rysavka budes mat pod satkami ruzove topanky?? alebo to zhanas k popolnocnym... aj ja som rozmyslala ze by som si dala zelene topanocky pod svadobne saty - na ozivenie - kedze svadba sa bude niest v zelenom duchu emoticon aj drahy zacal, ze ked ja topanky on koselu alebo vestu v zelenom emoticon svokru by kleplo emoticon
12. apr 2011 o 20:20  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @xtinakc chcela by som mať pod šatami farebné topánky...pôvodne som chcela tieto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rysavka/album/my-vintage-wedding-day-1-10-2011/6378433/ sú však dosť drahé, takže teraz vymýšľam niečo iné...môj priateľ bude celý mierne extravagantný...niečo takéto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rysavka/album/my-vintage-wedding-day-1-10-2011/6465040/ alebo takéto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rysavka/album/my-vintage-wedding-day-1-10-2011/6515952/ emoticon
12. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 @rysavka kokso uplne super to mate cele vymyslene - uz sa tesim ked sem hodis svoje svadobne fotky emoticon
12. apr 2011 o 23:09  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @xtinakc dík emoticon len dúfam, že všetko dopadne, ako má, lebo máme ešte veľa roboty s výzdobou a zháňaním drobností...ešte šťastie, že má čakajú posledné prázdniny v živote, keďže akurát končím VŠ, v lete to hádam všetko pekne postíham emoticon
13. apr 2011 o 15:25  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mimka9 (30 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mimka9 (30 r.)
2
 @rysavka aj ja sa uz teším na tvoje fotky emoticon) aj ja si prázdniny po štátniciach nechávam na detaily, potom už len praca nas caka...teda dufajme ze nebudeme doma na podpore :D
13. apr 2011 o 15:41  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 jeeej, baby vy ste zlaté emoticon dúfam, že nám svadbičky pekne vypália a všetko bude tip-top emoticon no mne sa už, chavalabohu, práca črtá, takže dúfam, že aj táto sféra bude ok emoticon
13. apr 2011 o 15:51  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
gabinkas
Registrovala sa 30. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 213 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
gabinkas
Registrovala sa 30. júna 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 213 príspevkov. Má 1 priateľa.
 baby chcem sa Vás spýtať, či budete dávať nejaké darčeky pre svadobných hostí, nejaké malé prkotinky .... ??? emoticon
lebo sa fakt neviem rozhodnúť, že či je to potrebné, baby mi hovoria, že je to zbytočné , že sa to nerobí. Tak neviem ...
14. apr 2011 o 08:15  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
 @gabinkas my máme zopár svadobných magnetiek na pamiatku, ale to len pre najblizsiu rodinu , nebudeme dávat vsetkým hosťom emoticon
14. apr 2011 o 13:43  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
gabinkas
fotoportrét
fotoportrét
gabinkas
 @mazzone my asi tiež len niečo , uvidím emoticon
14. apr 2011 o 14:06  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
nimwen
fotoportrét
fotoportrét
nimwen
 @xtinakc : Az tak na dialku nie... len sme obaja v BA a svadba bude v Ruzomberku a akosi nemame cas (a ani chut, pravdu povediac), tam kazdy vikend cestovat... a hlavne, cez vikend tam clovek toho vela nevybavi, takze tak...
16. apr 2011 o 17:01  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 juuuuuuuj baby ked sa jedna vec podari, druha sa stokrat pokazi emoticon tak volala teta cukrarka, ze vsetko bude - ziadny problem s tortou uz nie je a aj cena je taka aku som si predstavovala... ALE vcera mi moj drahy oznamil, ze pracovne od 1.5. odchadza na 8mesiacov do kosic :((( a domov bude chodit len cez vikend aj to asi nie kazdy...este mu to buduci tyzden maju potvrdit.. uplne uzasne.. sme obaja z toho v soku emoticon takze aj moje prve mesiace manzelstva budem travit osamote emoticon emoticon
16. apr 2011 o 22:35  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
hpdv7
1
Registrovala sa 17. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 36 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hpdv7
1
  • Nevie kedy bude svadba
 @rysavka mne sa paci ze ty budes mat vsetko za free.....ved cd co si namixujes dopredu, nebude mozno vhodne to co budete mat naladu vten moment.............kapela alebo dj su zivy a zahraju ti ale ty ked si donesies 10 cd z domu nieje vyhra..bo dj ma so sebou aspon 2000 skladieb.....to ako keby si si dnes rozhodla ze 15.augusta bude zemlovka na obed..........no ale ved tvoja svadba
17. apr 2011 o 23:09  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @hpdv7 emoticon ja mám vo svojom PC viac než 2000 skladieb, takže myslím, že si dokážem namixovať viac než desať CD´s emoticon a okrem toho máme s priateľom veľmi špecifický hudobný vkus (rovnako ako väčšina našich pozvaných kamarátov), ktorý žiadny DJ a máloktorá kapela dokáže pokryť, takže sme v podstate nemali na výber...keby bola na SVK kapela, ktorá by nám vyhovovala žánrovo, tak by sme jednoznačne volili kapelu, lebo živá hudba, je živá hudba...tá, ktorú by sme veľmi na svadbe chceli mať, nám zatiaľ nevedela povedať, či nebude v zahraničí, ešte čakáme, ako to dopadne, takže nakoniec možno bude aj kapela, aj naše mixy emoticon
17. apr 2011 o 23:22  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
hpdv7
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hpdv7
1
  • Nevie kedy bude svadba
 si nepochopila podstatu, nejde o to kolko mas skladieb v pc..........napr...mas nieco namixovane.hocico.....neriesim nic konkretne....ale zrazu si niekto spomenie ze by chcel napr Robbieho Williemsa - angel.........a ty ...........hm.mozno je niekde namixovaany.......ale v strede mixu asi po 20 min od zaciatku cd........a teraz zacnes pretacat ??..........alebo ho nebudes mat vobec.......no nech ti ta kapela vyjde emoticon
17. apr 2011 o 23:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 @hpdv7 no tak Robbieho Williamsa si na našej svadbe teda fakt nikto nevypočuje a myslím, že podobnú skladbu si ani nikto žiadať nebude emoticon a ani kapela ti všetko nezahrá, a keď áno, dosť by som sa obávala toho prevedenia...my totiž máme radi rock, blues, veci ako Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Eric Clapton, Elvis Presley atď. a s tým by mal DJ asi dosť veľké problémy a kapely väčšinou tieto veci zhovadia...veľmi sme chceli mať na svadbe kapelu En Avant, ale nezmestili sa do nášho finančného rozpočtu emoticon možno nám vyjde ešte táto druhá možnosť, ktorá sa nám črtá...je to bývalá kapela môjho ocina, avšak väčšinou hrajú mimo SVK, takže uvidíme, ako sa s nimi dohodneme...a keď nie, budeme si musieť vystačiť s tými CD´s...jednoducho sa nebude hrať na želanie...ale keďže poznáme hudobný vkus našich hostí, verím, že ich budeme vedieť dostatočne uspokojiť emoticon
17. apr 2011 o 23:45  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
fotoportrét
fotoportrét
rysavka
189
 a mimo hudby...teším sa, lebo som zohnala moje vysnívané topánky a už sú na ceste domov emoticon http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rysavka/album/my-vintage-wedding-day-1-10-2011/6694615/
17. apr 2011 o 23:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.