Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
@petuska86 nas DJ pýta tiez 250 €, bola to asi najrozumnejsia suma, čo som sa tak pýtala známych. mala som vybratého DJ-a Kaliho z Blavy, ale ten pýtal 20 tisic v starej mene za svadbu ;-( @mimka9 co sa týka farby auta, tak ta plne chápem. tato má Nisan Kasquai , ale červený, a mne sa ta farba vrcholne nepáči. predsa len ked je to auto čierne príp. este strieborné, tak hned to inak ukáze. ja neviem, musim mojho "starého" nahnat nech zapoji mozgové závity a rozmysla, odkial by sme pekne autičko zohnali :-p
Profilova fotka
@xtinakc @mazzone dakujem babulky za info. lebo videla som uz aj video ze dj bol za 150 eur ale teda hrozne. ale tak 300 sa mi zda ozaj vela :(
@mimka9 nase svadobne auto bude biele - nejako sme farbu neriesili... a co sa tyka vyzdoby tak asi nieco ako mam v albume s tymi kalami - nieco uplne jednoduche.. popripade doplnim este stuhov do tvaru V... ono aj tak nas to auto len odvezie na fotenie, do kostola a do saly a pojde papa :-) @mazzone 20tis. za DJ??? tak ten uz asi nevedel co si ma od dobroty pytat asi :-D ja som zasa dostala cenovu ponuku na kameramana a fotografa za 2000eur - skoro ma prekotilo!!! kokos sak to celu svadbu mam za to skoro zaplatenu :D
naše svadobné autíčko je krikľavo zelený VW beatle - starý typ, požičiavame si ho od známeho úplne zdarma a je absolútne fantastické, úplne zapadá do štýlu našej vintage svadby :-) a čo sa týka DJ, toho nemáme vôbec...máme vlastnú aparatúru a CD´s si namixuje sami doma v PC, takže to tiež budeme mať zdarma... už mám nakúpenú aj výzdobu - vyrabovala som Ikeu a minula neskutočné peniaze, ale dúfam, že to bude stáť za to :-p akurát čakám balíček s mojim podväzkom a vankúšikom pod obrúčky... Baby nebudete mať niektoré obrúčky z chirurgickej ocele?
Profilova fotka
@rysavka tak ja asi nechám to biele a ušetríme, kedže krstný nám ho požičia zadara :D prisposobí sa výzdoba a bude to ok :) oceľové obrúčky som videla, aj sme skúšali, a poviem ti, my sme sa síce rozhodli pre klasické zlat, no tie oceľové niektoré boli fakt nááááádhernééééééé
Ahojte kocky, tak dnes som zacala zvazovat tento termin aj ja, povodne sme chceli 17.9., ale restika co sa mi paci je obsadena cely septembner, tak zvazujem co dalej... Auto - no moj nastavajuci sa v tom trocha vyzna a jeho laska je Honda (obaja mame cierne Hondy), tak bud nam niekto pozicia svoju Hondu Accord, alebo pojdeme mojim (cierny Accord), kedze jeho Civic hoci je krajsi, ma len 2 dvere a je velmi nizke (trocha nepohodlne, ale saty nebudem mat asi s kruhom, tak ani to by nebolo problem...) Celkom sa mi paci napad soferovat si auto sama :-D ale jeho je pre mna nedostupne :-DDD Obrucky - zatial este nevieme, co sa nam paci, hoci sa to zacina utriasat. Kedze mechanici prstene nenosia, tak uvazujeme nad tym, ze jeho bude ocelova a ja si dam urobit z bieleho a ruzoveho zlata (nieco ako v mojom albume). Foto - zatial nemam ani foto, ani video ani hudbu... Foto, take to sukromne poriesime mimo svadobny den, mam osloveneho jedneho velmi sikovneho fotografa, tak snad to vyjde a na obrad asi uz len video... ved sa z toho foto da urobit... aj tak to bude na moj vkus dost drahe. Hudbu - to asi skusime cez nasho znameho DJ-a, ale on o tom este nevie :-D.
Profilova fotka
baby je niektora z vas z BB?? ;-)
@mimka9 No aj ja som videla už niekoľko veľmi pekných obrúčok z chirurgickej ocele a za fantastické ceny v porovnaní s bielym zlatom...aj snubný mám z ocele a som s ním veeeľmi spokojná :-)
kočky odkial mate svadobné poháre? mne sa nič nepáči, resp. som nič pekné nenasla :-S
Profilova fotka
Ahojte.... nuz aj ja sa pridavam k tomuto foru.... pre termin svadby sme sa rozhodli davno pred tym, nez sme naisto vedeli, ze sa chceme zobrat... 1.10. sme sa totiz dali dokopy... takze budeme mat svadbu na vyrocie :) Postupne zariadujeme co sa da, ale kedze skoro vsetko riesim nadialku, som z toho trochu nervozna... a aj z toho, ze dnrahy ma pocit, ze na vsetko mame hroooooozne vela casu este...
@mazzone my sme nase pohare kupovali v Irsku - v Argose, mam ich v albume.. su take obycajne.. ale nechceli sme ziadne precackane a ani gravirovat si ich nebudeme davat.. @nimwen moj drahy bol taky isty, ze naco to uz idem bookovat ved je este casu.. a potom, ked zistil, ze pomaly vsetko uz bolo obsadene /miestnost, kde sme to chceli, DJ - ktoreho sme chceli/ tak uz bol radsej ticho :)/ Si v zahranici, ked riesis svadbu na dialku??
@nimwen z draheho si nič nerob, asi vsetci chlapi su takí. moj keby mohol tak sa pojde zenit v rifliach :-N ale mozem potvrdit ako hovori xtinakc, ze my sme začali obehávat v januári veci okolo svadby a uz sme mali problém aj s termínom svadby aj so sálou, a keby som vahala s DJ, tak o týzden neskor je aj ten zarezervovaný :-| takze určite čakat netreba. čim skor tým lepsie a nebudes sa ku koncu nahánat :)
Článok sa načítava...
@mazzone my si kúpime obyčajné poháre na stopke a doma si trošku vyzdobíme...niečo také mám aj v albume...a gravírovať ich nebudeme...
Baby, nikdy neviem zohnať krikľavo ružové topánky...nevideli ste náhodou niekde také niečo?
@rysavka budes mat pod satkami ruzove topanky?? alebo to zhanas k popolnocnym... aj ja som rozmyslala ze by som si dala zelene topanocky pod svadobne saty - na ozivenie - kedze svadba sa bude niest v zelenom duchu :) aj drahy zacal, ze ked ja topanky on koselu alebo vestu v zelenom :-D svokru by kleplo :-D
@xtinakc chcela by som mať pod šatami farebné topánky...pôvodne som chcela tieto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys... sú však dosť drahé, takže teraz vymýšľam niečo iné...môj priateľ bude celý mierne extravagantný...niečo takéto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys... alebo takéto http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys... ;-)
@rysavka kokso uplne super to mate cele vymyslene - uz sa tesim ked sem hodis svoje svadobne fotky :-)
@xtinakc dík :-) len dúfam, že všetko dopadne, ako má, lebo máme ešte veľa roboty s výzdobou a zháňaním drobností...ešte šťastie, že má čakajú posledné prázdniny v živote, keďže akurát končím VŠ, v lete to hádam všetko pekne postíham ;-)
Profilova fotka
@rysavka aj ja sa uz teším na tvoje fotky :)) aj ja si prázdniny po štátniciach nechávam na detaily, potom už len praca nas caka...teda dufajme ze nebudeme doma na podpore :D
jeeej, baby vy ste zlaté :-) dúfam, že nám svadbičky pekne vypália a všetko bude tip-top :-D no mne sa už, chavalabohu, práca črtá, takže dúfam, že aj táto sféra bude ok :-)
baby chcem sa Vás spýtať, či budete dávať nejaké darčeky pre svadobných hostí, nejaké malé prkotinky .... ??? :-( lebo sa fakt neviem rozhodnúť, že či je to potrebné, baby mi hovoria, že je to zbytočné , že sa to nerobí. Tak neviem ...
@gabinkas my máme zopár svadobných magnetiek na pamiatku, ale to len pre najblizsiu rodinu , nebudeme dávat vsetkým hosťom ;-)
@mazzone my asi tiež len niečo , uvidím :-)
Profilova fotka
@xtinakc : Az tak na dialku nie... len sme obaja v BA a svadba bude v Ruzomberku a akosi nemame cas (a ani chut, pravdu povediac), tam kazdy vikend cestovat... a hlavne, cez vikend tam clovek toho vela nevybavi, takze tak...
juuuuuuuj baby ked sa jedna vec podari, druha sa stokrat pokazi :-( tak volala teta cukrarka, ze vsetko bude - ziadny problem s tortou uz nie je a aj cena je taka aku som si predstavovala... ALE vcera mi moj drahy oznamil, ze pracovne od 1.5. odchadza na 8mesiacov do kosic :((( a domov bude chodit len cez vikend aj to asi nie kazdy...este mu to buduci tyzden maju potvrdit.. uplne uzasne.. sme obaja z toho v soku :-S takze aj moje prve mesiace manzelstva budem travit osamote :-( :-|
@rysavka mne sa paci ze ty budes mat vsetko za free.....ved cd co si namixujes dopredu, nebude mozno vhodne to co budete mat naladu vten moment.............kapela alebo dj su zivy a zahraju ti ale ty ked si donesies 10 cd z domu nieje vyhra..bo dj ma so sebou aspon 2000 skladieb.....to ako keby si si dnes rozhodla ze 15.augusta bude zemlovka na obed..........no ale ved tvoja svadba
@hpdv7 :-D ja mám vo svojom PC viac než 2000 skladieb, takže myslím, že si dokážem namixovať viac než desať CD´s :-) a okrem toho máme s priateľom veľmi špecifický hudobný vkus (rovnako ako väčšina našich pozvaných kamarátov), ktorý žiadny DJ a máloktorá kapela dokáže pokryť, takže sme v podstate nemali na výber...keby bola na SVK kapela, ktorá by nám vyhovovala žánrovo, tak by sme jednoznačne volili kapelu, lebo živá hudba, je živá hudba...tá, ktorú by sme veľmi na svadbe chceli mať, nám zatiaľ nevedela povedať, či nebude v zahraničí, ešte čakáme, ako to dopadne, takže nakoniec možno bude aj kapela, aj naše mixy ;-)
si nepochopila podstatu, nejde o to kolko mas skladieb v pc..........napr...mas nieco namixovane.hocico.....neriesim nic konkretne....ale zrazu si niekto spomenie ze by chcel napr Robbieho Williemsa - angel.........a ty ...........hm.mozno je niekde namixovaany.......ale v strede mixu asi po 20 min od zaciatku cd........a teraz zacnes pretacat ??..........alebo ho nebudes mat vobec.......no nech ti ta kapela vyjde :-)
@hpdv7 no tak Robbieho Williamsa si na našej svadbe teda fakt nikto nevypočuje a myslím, že podobnú skladbu si ani nikto žiadať nebude ;-) a ani kapela ti všetko nezahrá, a keď áno, dosť by som sa obávala toho prevedenia...my totiž máme radi rock, blues, veci ako Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Eric Clapton, Elvis Presley atď. a s tým by mal DJ asi dosť veľké problémy a kapely väčšinou tieto veci zhovadia...veľmi sme chceli mať na svadbe kapelu En Avant, ale nezmestili sa do nášho finančného rozpočtu :-| možno nám vyjde ešte táto druhá možnosť, ktorá sa nám črtá...je to bývalá kapela môjho ocina, avšak väčšinou hrajú mimo SVK, takže uvidíme, ako sa s nimi dohodneme...a keď nie, budeme si musieť vystačiť s tými CD´s...jednoducho sa nebude hrať na želanie...ale keďže poznáme hudobný vkus našich hostí, verím, že ich budeme vedieť dostatočne uspokojiť :-)
a mimo hudby...teším sa, lebo som zohnala moje vysnívané topánky a už sú na ceste domov :-D http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/rys...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?