Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
@ mazzone a co kameraman? a kde si si kupovali satky ak sa mozem spytat? bo v poslednej dobe mi vsetci hovoria ze je lepsie si kupit, lebo vraj aj tak dam tak isto za pozicovne.. co sa tyka tej vyzdoby na dvere tak ju nejak neriesim kedze nebudeme mat odobierku a budeme sa stretavat az v kostole..
kameramana mat nebudeme. neplánujeme velkú svadbu, len rodinu a svedkov, DJ-a si presadil priatel :-) ja by som ho kludne oželela... saty budem pozičiavat (zle som to napisala ;-) moja chyba), v Trnave som nasla salon kde mali dobrý výber a dobré ceny. ja osobne by som to s objednávaním cez net a pod. neriskovala, pretoze uz som sa na vlastnej kozi presvedčila ze inak vyzerá obrázok a inak skutočnost, navyse som mala vysnívané biele saty, ale biela mi nesedí, tak sme skončili pri bézovo-zlatej :-)
kočky a čo svadobné pierka? dáva sa to vobec este? :-( my sme boli teraz na 2 svadbách a tam to nikto nemal
no ja sa chystam vyrobit si pierka sama.. a zenatym sa chystam dat aj ten rozmarin (ci co to je) sa mi to paci.. :-) co sa tyka siat tak ja si nechavam stale cas.. az to olutujem :D ale snad nieco najdem.. ale chcem si pobehat salony tak koncom marca - zaciatkom aprila.. uvidime ci nieco najdem...
@xtinakc v trnave máte dobrý výber, ja som tam obehala skoro vsetky salony - ale nie vsade boli ochotní :-| dokonca sme boli aj v Dechticiach lebo kamoska to tam vychválila do nebies (az také super to tam zase nebolo) jednoznačne si chválim salon NOVA ROSA, ktorý je na Prednádraží :-D maju tam pekný výber svadobných aj spoločenských siat - my sme tam s maminou nabehli a nevedeli sme si od radosti vybrať 8-)
ahojcek, tak co sa tyka salonu NOVA ROSA tak tam sa urcite chystam pozriet. Bola som tam minuly rok s kamoskou, ked si ona vyberala svoje svadobne saty a ta pani co tam bola, bola neskutocne mila a ochotna.. takze tam urcite zajdem... V pondelok mam naplanovane stretnutie s DJ. Ale akosi nemam z toho dobry pocit, sa mi zda v telefone taky divny taky moc hrrrrrrr :D ale tak kamarat mi ho odporucil, bo skoro vsade kam som volala uz boli obsadeny, tak uvidime.. dufam, ze ma moj prvy dojem sklame a budem prekvapena.. no uvidim... :-(
v NOVA ROSA som skusala alo 6-tore šaty a pani bez problémov behala a obskakovala ma, v Trnave v salone Bliss som skusala dvoje a predavačka uz frflala :-( ako keby čakala, ze hned v momente si proste musim vybrat a nechat tam 90% zálohu :-S
Profilova fotka
@mazzone s tmy Blissom s tebou uplne suhlasim a nechapem o co tam tym tetam ide.... ešte som sa stretla s takym...no nie vludnym pristupom vo Femine...chcela som sa len spytat na ušitie bolerka... inak baby kedy budete objednavat oznamka??? je neskoro v maji?? nemame kedy do statnic to riešiť teraz...
@mimka9 @mazzone @xtinakc niekedy clovek dobre nenatrafi :-) ..alebo dotycny ma zly den, alebo..sa fakt nehodi na taku pracu s ludmi. :-D :-D baby musite ich ignotovat ;-) ;-) ako mimka hovori, v blisse je to take zvlastne...velky vyber, ale rychlo chvu aby ste si vybrali...a femina ta je uz aj na internete slavna kvoli svojim preslapom. :-D :-D
no ca sa tyka toho Blissu tak tam urcite nepojdem.. boli sme tam raz s kamoskou ked sa mala vydavat a fakt teticky tam boli hrozne.. kamoska si chcela vyskusat jedny saty co mali na figurine, bo hlavne kvoli nim tam isla a teticka ju odbila ze jej ich neda vyskusat lebo saty idu na vystavu!!! tak sme radsej od tial odisli... takze viem ze tam urcite nepojdem. teraz sa tam vraj musis telefonicky objednavat... @mimka9 co sa tyka oznameni, ja som ich chcela co najskor ale teraz to nechavam tak a asi sa tomu budem venovat az v aprili - maji... ved vsade pisu aj tak ze na ne cakas len cca tyzden...
@mimka9 my uz oznamká mame, ale to len preto, ze som mala na ne odlozene peniazky, tak aby som ich neminula :-D ale šiknú sa nám, teraz cestujeme za vzdialenou rodinou na velkonočné sviatky, tak ich aspon osobne doručíme :-p
babenky kto Vás bude česat? mate uz niekoho vyhliadnutého? (hlavene baby z Trnavy , Hlohovca a okolia) mam vyhliadnutú Silviu Voštinárovú z Pezinka, ale neviem, či chodí aj k neveste domov česat mimo Pezinok =-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mazzone tak aspon máš o starosť menej s tými oznamkami :) my to budeme až po tých štátniciach v polovici mája riešiť...predbežne už vieme čo chceme, tak myslím že dodanie do takých dvoch týždnov bude v pohode.. tá Voštinárová pokiaľviem chodí aj mimo česať, no čo som počula, tak berie - aspon na moj vkus - nehorazne peniaze... niezeby som chcela na sebe šetriť v den D, ale čo som poula vraj vyhrala nejaku cenu teraz v parizi a znamu ide česať 17.9. za 135 eur k nej domov mimo pezinok.... mne osobne sa to zda veľa ...
:-S ratala som s tým, ze to bude viacej eurášov + za cestu mimo pezinok (videla som totizto tie ceny čo získala vycapené na jej webstránke), mam vyhliadnuté 2 účesy, ktoré na 99% chcem a viem, ze mi budu sediet, tak sa pojdem popýtat teda tuná v meste, či by to dokázali "učesat" ;-) dufam, ze mam čas este :-S
Ahojte baby, do čerta, nestíham sem ani chodiť, kvôli hlúpej diplomovej práci ]-( Vidím, že vy ste už pekne pokročili...ja vôbec ešte nemám predstavu, čo sa týka oznamiek...a česať ma bude asi kaderníčka z BB, ku ktorej už niekoľko rokov pravidelne chodím...a maľovať ma zase bude kamarátka-kozmetička :-) Včera sa mi podaril úlovok, objednala som si klietku na finančné dary :-) (dám ju do albumu) a našla som tu super babu, ktorá šije krásne podväzky a vankúšiky na prstene, akurát mi robí návrh môjho podväzky...veci má aj v bazáre, jej nick je babulka12 ;-) Ak zháňate podväzok, vankúšik alebo pierko pre ženícha, skúste mrknúť, sú to fakt krásne a originálne veci - také vintage :)
ja musim zajtra pobehat všetky schopné kaderníčkcy v HC (vsetko tu mame hore na schodoch a s kočíkom sa tam nedostanem :-S ) tak som si zavolala moju zlatú maminu ;-) jedna známa kaderníčka mi tvrdila, ze "moj" termín má volný a včera volala, ze sa omlúva ale niekto si ho zarezervoval predo mnou ]-( myslela si ze je to az tyzden po nasej svadbe, ale včera si akosi listovala kalendár a nastal prúser 8-(
@mazzone no tak to poteší :-|
caute babenky, tak poslusne hlasim, ze stretko s DJ-om dopadlo nad ocakavania.. vlastne sme sa zhodli co a ako hrat.. tak som rada, ze nemusim nic ine uz zhanat!! a aj cenu urobil super.. tak uz len ostava pockat ako cela zabava dopadne ;-) @mazzone drzim palce pri hladani kadernicky, ta musela velmi potesit!! V Hlohovci nemate toho "slavneho" kadernika Janka ci jak sa to vola.. ja sa chystam zajtra navstivit moju kozmeticku/vizazistku a rezervovat u nej termin skoro pre celu rodinu :D tak dufam, ze mi povie, ze ma este ten termin volny :-)
@xtinakc jej ty si sa toho DJ-a trosku obávala, tak som rada, ze vám to dobre dopadlo. ano mame tu "teplého" Janka (nič proti nemu) tu mu tak vsetci hovoria ;-) nejako ma to tam netaha, nechavam si ho ako poslednu moznost chcela som sa Vás spýtat ako je to so svadobnou kytičkou - take volačo asi nerobia v kazdom kvetinárstve... a kolko dopredu by som si ju asi mala nahlásit? ja chcem zladit zeníchove pierko so svadobnou kyticou, aspon mama vravela, ze tak sa to volakedy robilo :-) a celkom sa mi to páči :-D
@xtinakc @mimka9 Cawte baby, kto Vam bude robit hudbu ? Ako dopadli stretnutia s Dj - mi ?
@mazzone co sa tyka tej kyticky tak to asi hlavne zalezi aj od toho ake kvietky chces mat... lebo vies ako nie vsetky kvetinky su k dispoziciu ked nie je leto :) ja chcem mat kyticku z kaly tak sa asi pojdem tak cca 2 mesiace pred svadbou spytat do kvetinarstva, ale zasa ak chces mat napr. ruzicky tak to si myslim ze aj 2 tyzdne dopredu staci bo tie su stale :-) Ale netreba zasa riskovat ;-) Co sa tyka toho pierka tak urcite aj ja ho chcem zladit s mojou kytickou ;-) @natalia346 tak mi mame DJ p. Paulovica z Hlohovca... odporucil mi ho jeden znamy tak dufajme, ze to dobre dopadne.. aj ked tak teraz rozmyslam tak som s nim nepodpisala ziadnu zmluvu, tak hadam na mna nezabudne :-| ale mam na neho kontakt tak sa mu budem pripominat... :-) Aj ked moj prvy dojem bol taky, ze som troska vahala ci ano alebo nie.. ale nemala som ani moc na vyber kedze vsetko uz bolo obsadene.. a nakoniec ked sme sa porozpravali ako si cca predstavujem aby hral tak mal presne taku istu predstavu aj on tak sme sa zhodli a pohodicka :D
@natalia346 ahoj my budeme mat DJ-a Kuklu z Hlohovca :-D stretnutie zatial fajn, uvidime ako to dopadne na svadbe x-)
@xtinakc dala si mi chrobáka do hlavy :-D tak som sa bola dnes popýtat v kvetinárstve a mam vybratu a zarezervovanu kytičku z pivoniek, ruzi - okruhlu, bielo - bledoruzovu a do toho striebornu brosnu motýlika :-D
Profilova fotka
@natalia346 cavko, my mame DJ Mina...stretnutie bolo aspon z mojej strany super, mlady chalan, bavi ho to, tak sa tešíme :)
@mazzone výborne, takže s pivonkami nie je v októbri problém - to si ma potešila, lebo aj ja ich chcem :-)
@rysavka myslim ze teraz ti uz daju hociaku kvetinu v hociakom ročnom období, moja mama sa vydávala vo februári a babka chodila do foliáša orchidejky ofukovat :-) aby zakvytli baby nemáte niektorá "čočky"? ja som nosila dlhé roky okuliare a teraz som si dala predpísat šošovky, aby som si postupne zvykla a nebola na svadobných fotkách v brýloch, ale ja si ich za boha neviem vybrat z očí :-N rano ich nasadim a večer mi ich vzdy priatel vyberie :-S
@mazzone ja nosím šošovky už asi 6 alebo aj 7 rokov a všetko je v pohode, neboj sa, zvykneš si :-)
@rysavka ja si to z lavého oka proste neviem vybrat, pol hodinu sa s tým trápim uz to bolí jak slak, slzí, stípe, najradsej by som si potom oko rozskrabala :-( uz som skusala vselijako po leziačky, pred zrkadlom proste neviem... ma to stve :-.
@mazzone ja ja nosim sosovky.. uz cca 10 rokov.. moj problem bol skor nasadzovat sosovky.. co sa tyka vyberu tak uplne najednoduchsi sposob aky ja prevadzam je si jednym prstom jednej ruky potahnut pod oko tu kozu :) (najlepsie lavou rukou) a potom pravou rukou - prostrednikom (bruskom) si pomalinky stahovat tu sosovky smerom dole... a ona sa uz potom prilepi na prst :D ja to robim so suchymi rukami :DD no snad ti moj postup do buducnosti pomoze :-D
@mazzone ja to robím podobne :-) ukazovákom ľavej ruky si stiahnem dolné viečko a ukazovákom pravej si stiahnem šošovku smerom dole a potom sa mi dá v pohode chytiť medzi ukazovák a palec....bože, toto musí znieť strašne :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?