Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
ahoj slmonika... to je strasne aka je zima ...cakala som ze babie leto este aj 1.10 bude ale nie je....ja asi zamrznem nabuduci rok...vsak teraz uz bundu nosim aj sveter....a neviem si to predstavit v satach.... :-(
Ahojte, no týmto počasím nie som ani ja nadšená...akurát včera ma skolila chrípka :-( Dúfajme, že o rok bude teplejšie...teraz mám strašný frmol v škole a v robote, takže sa ani nestíham svadbe venovať, no o dva týždne idem skúšať prvé šaty, ktoré predáva jedna baba v BB - St.Patrick - Paraguay....už sa teším :-D
ahoj fiha tak skoro ides skusat saty?? no ti sa mas...ja budem az asi na jar alebo v lete neviem...aj ja som chora... a neviem si predstavit co budem mat oblecene potom...asi take bolerko z kozusinky...alebo neviem :-(
Profilova fotka
No to je pravda, tento rok by nám počasie neprialo, ale verím, že budúci rok bude aspoň 3 hodiny slniečko, aby sme mali pekné fotky a dobrú náladu. Nebojte sa, bude nám teplo, veď nás bude hriať láska a potom tanec :D Moja kamoška sa vydávala 14.novembra 2009 a bolo super, ženích si tri krát prezliekal košeľu, lebo na parkete sa riadne zapotil :D
ahojte dievčatká. aj vás desí to počasie ?? človek aby rozmýšľal ešte nad kabátikom, či budeme potrebovať na šaty :-(
no tak môj ženích sa na parkete určite nazapotí , ako poznám jeho tancovanie, tak tomu moc nedá :)
moja kolegyňa riešila šaty mesiac pred svadbou, čo som bola šokovaná, ale vraj to stačí ... tak ja si to nechám tiež až tak budúci rok, niekedy na jar možno. tiež už máme sálu aj kostol, ešte riešime hudbu, neviem koho osloviť, kde :-(
Ja by som tie šaty tiež neriešila tak skoro, ale tieto sa mi celkom páčia a majú dobrú cenu, tak chcem aspoň vidieť ako v nich budem vyzerať...do salónov sa však chystám trochu neskôr...niekedy v decembri - januári...musím o šatách rozmýšľať skôr, lebo zvažujem aj šitie, tak aby bolo dosť času... Mňa to zlé počasie až tak netrápi, veď väčšina svadby prebieha v interiéri, a tie dve hodinky fotenia nejako vydržíme :-)
Caute baby, aj my sa berieme 1.10.2011 ale v podstate nemame este nic zarezervovane.. a ako vidim.., mali by sme sa poponahlat.. :)
Vitaj doublek :-) Neboj, ešte všetko v pohode stíhaš...ale začať by ste mali, to je fakt :-D A aké máš predstavy?
No uvedomujem si, ze asi tu miestnost a urad uz teraz zajednat.. a potom ostatne postupne. Chcela by som sa zastavit v inchebe na svadobnom veltrhu a insirovat sa :) moja predstava je nieco romanticke tak do 50 ludi asi :) a co vy baby? ako ste na tom???
Profilova fotka
ahoj doublek, ja som si objednávala miestnosť koncom septembra, išla som tam s tým, že určite september 2011 bude ešte voľný a prekvapili ma tým, že oni už berú objednávky na rok 2012 :D Jediný voľný bol 1.10.2011, tak bolo rozhodnuté :D My by sme mali mať okolo 80 ľudí...
Článok sa načítava...
Fíha...my ideme zajednať sálu tento alebo budúci týždeň...dúfam, že náš termín bude ešte voľný (ale mal by byť, pretože bývam v najmenšom meste na SVK, takže tu veľa svadieb v jeden deň nebýva)...aj ja by som chcela ísť na svadobný veľtrh - minulý rok som bola v BB na veľtrhu robiť hostesku, takže už vtedy som sa riadne inšpirovala :-) Ja by som chcela svadbu tak trochu v štýle vintage, ale niečo elegantné, v duchu parížskej elegancie :-D Ja už nenormálne detaily vymýšľam, v tomto smere som, bohužiaľ, perfekcionistka...takže dúfam, že nebudem nakoniec sklamaná...a ľudí by sme mali maž cca 60 ks ;-)
čaute baby. ja som v štádiu kedy zoháňam fotografa a hudbu. Som z toho na prášky, ale inak v pohode. Buď sú drahí, alebo sa mi nepáčia .... ale inak som neni náročná :)
Ja už fotografa, chvalabohu, mám...je síce drahší, ale nemohla som mu odolať :-) Volá sa Tomáš Záhumenský...no a čo sa týka hudby, páči sa mi jediná kapela - En avant, avšak tá cena je neúnosná...takže asi bude DJ - kamarát...
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa k vam pridavam aj ja... my sme mali mat svadbu uz v aprili, ale jaksik kvoli financiam to musime posunut, a kedze nechcem aby bola uplna zima, tak si myslim ze oktober je fajn... snad nam to tento krat vyjde....
no na prelome septembra a oktobra je baie leto tak dufame ze teplucko nam bude...pri nasich zenichov :-) ja uz nabuduci mesiac idem skusat prve saticky :-D
Aký model ideš skúšať? Ja som skúšala tieto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no, naživo, sa mi až tak nepáčili a ani mi bohvieako nesadli...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte.. aj my budeme mať svadbu 1.10.2011!!!!!!! som rada, že nás je tu tak veľa..ale my nemáme ešte nič zajednané...začneme to obiehať až po 10.januári...takže dúfam, že v pohode...
Profilova fotka
babule,tak sa k vám pridávam...tiež máme termín 1.10.2011,tak dúfam,že všetko pôjde tak,ako má a všetko sa odohrá v tento deň:) inak tiež ešte nič dokopy nemáme,len termín na fare zajednaný,ale v hlávke už mám všelijaké nápady,tak sa asi budem musieť dať do toho,až to pekne odsýpa:) tak nám teda držím palčeky aby nám to všetkým vyšlo ;)
Profilova fotka
Ahojte ja budem mať svadbu 1.10.2011- v Košiciach mám vybavene miesto a pomali si riešim všetko ...Lebo všetko čo sa mi pači konzultujem so svojou polovičkou. Robím si zoznam kedže nechcem mať náklady jednorazove objednala som si postavičky /čakám nane mesiac/ nasleduje potom križik gravirovaný,spž-ky, ...a tak ďalej prstienky, šaty
Ahojte baby :-) My sme boli v sobotu dať zálohu za sálu, takže už vymýšľam výzdobu :-) Budúci týždeň asi zbehneme do Ikey nakúpiť nejaké sviečky a svietniky...a v stredu idem skúšať šaty do salónu Elegant Sophia v Nových Zámkoch ;-)
Profilova fotka
@rysavka ikea je aj moj vytipovany obchod na dekoracie ako sviecky,vazy a svietniky ]-(
Profilova fotka
ahojte baby....aj my mame svadbu 1.10.2011 - teda ak vsetko pojde podla planu. Vzdy som si myslela, ze budem vybavovat svadbu aspon rok dopredu, ale nevííídalo...zacala som este len minuly vikend...a nastastie mali práve tento termín voľný, takze sa tesím..Uz iba kostol si musim rezervovat, resp. vybaviť dáke veci..bola som na svadobnom veltrhu a je pravda, ze tam boli nááádherné šaty a tiež vobec netusim ako si vyberiem..Všetci ma varujú, že musím začať co najskor lebo ze mozu byt uz obsadene. Baby neviete mi poradit kde maju v okoli trnavy kráásne šaty? Čítala som si recenzie salonov v TT, ale zda sa mi, ze ich je akosi malo, alebo sa mylim? Ozaj neviete mi poradit co mam riesiť ako prvé, ked mam zajednaneho kameramna, DJ-ja a salu. Mam este cas riesit ine veci alebo si to radsej mam riesit postupne aby toho nebolo naraz vela? dakujem :-)
Vitaj lulli :-) Jednoznačne si čo najskôr zožeň dobrého fotografa a potom šaty...ja som bola akurát včera v salóne a povedali mi, že je už najvyšší čas....no hoci sa mi jedny veľmi páčili (St. Patrick - Elisenda), zatiaľ som si ich nerezervovala, lebo budúci týždeň idem do BA, tak by som šaty chcela poskúšať aj tam....dúfam, že mi ich zatiaľ n iekto neobsadí...
ahojte dievčatá, už máme aj hudbu :-D taká som rada, takže miesto, kostol, fotograf aj hudba zajednaní :)) a už mám aj šaty. tiež som si povedala, že majú čas, ale vraj ked chcem také aké chcem, mám ísť skôr, aby už neboli všetky obsadené a som nadmieru spokojná :)
Profilova fotka
caute kocky pripajame sa k vasmu/nasmu datumu...uz mame strasne vela veci vybavenych tak pomalicky...v lete ideme do usa tak teraz vybavujeme a vy?
ahojte, aj ja by som sa rada pripojila :) Som si myslela, že takého zimné mesiace nebudú moc busy čo sa týka svadieb, ale ako to tak vidím tak je jedno či je leto alebo zima svadby su každý týždeň :) ako to tu tak všetko čítam, tak zostávam nervózna.. ja mám totižto ešte len zajednaný kostol - keď som ho bola zajednávať tak sme boli prvý nahlásený na ten termín v Trnave, tak som si myslela že je ešte času vybavovať :) .. asi budúci týždeň asi pojdem poriešiť už aj reštiku atď... už ste rozmýšľali aj nad svadobným oznámením?? ja som si ho chcela najprv vyrobiť sama, ale keď som zistila, že niektoré firmy vyrobia pekné oznámenia aj za 40centov tak si ich asi budem objednávať.
@xtinakc ahoj :-) poznáš aj nejaké konkrétne stránky firiem, čo robia oznamká? by som si chcela nejaké pozrieť...ak áno, prosím ťa, pošli mi do IP :-) ďakujem
Takže kolotoč sa už pomaly rozbieha, v utorok ideme do BA - máme stretnutie s fotografom a idem skúšať aj šaty do Nicole, takže sa už teším :-) 19.2. ideme doriešiť podrobnosti s hotelom a 26.2. sa chystám na veľtrh do BB ;-) Už sa začína to poriadne svadobné nadšenie :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?