Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
a kolko chcete max. investovat do svadby ??
Priateľov otec nám dal k dispozícii 3300 eur...niečo ešte dajú moji rodičia, ale nie som si istá, či chceme všetky peniaze minúť na svadbu alebo si niečo odložiť aj na dovolenku a tak...
hm to mate strasne skveleeeee :-) svadbu ja financujem celu teda budem musis nasetrit lebo este nemam vobec nic.... :-(
no my len tolko kolko si zarobime a nasetrime ;-) nakolko svadbu si s priatelom platime sami.....takze to pojde asi postupne ako budu pribudat veci, co budu potrebne...
co som tak pocula zhruba stoji okolo 3 300 eur teda podla narocnosti co kto by chcel a tak... tak dufam ze to bude menej ale tak planujem tolko nasetrit
tak my aj kvoli tomu pozyvame malo ludi cca 30 kusov :-D lebo platime si sami svadbu a nebudeme zbytocne rozhadzovat ked mozeme potom za tie peniaze kupit nieco do spolocneho byvania.
Ja si myslím, že cca 3 300 by malo stačiť...my si radšej zvyšok peňazí, čo nám dajú rodičia odložíme na nové auto...
Aj ja som pôvodne plánovala malú svadbu, ale ako si sa nám nazbierali hostia....takže to bude od 50-60 ľudí...
no to tiez mi teraz davame peanize do byavnia a ani na nabytok nebudeme mat lebo ja setrim na svadbu a priatel uver plati :-( ale tak pozyvame 40 ludi dufam ze sa nejako zmestim do 3000 eur. a potom no mozme setrit na nabytok :-|
No my ešte ani len byt nemáme....to budeme musieť brať hypotéku, zatiaľ bývame u mojich rodičov...
dracica my sme si stanovili limit 4000,-€ s tym ze ja polku nasetrim a priatel polku. kolko uuz minieme alebo nie je len na nas ....tak uvidim ako nam to vyjde....
ja si stále hovorím, aké máme šťastie, už bývame spolu, na byte, ale chceme stavať, tak tiež budeme brať hypotéku :-( ja si to neviem predstaviť , to financovanie svadby .... neviem ako to my spravíme ... niečo mám našetrené, ale tak trochu sa spolieham aj na rodičov. :-|
Článok sa načítava...
My bývame spolu v podnájme v BB, kde ja študujem a na víkendy chodíme k mojim rodičom...no budúci rok, asi zostaneme bývať u našich, kým nekúpime byt....ale je to celkom v pohode, lebo u našich máme k dispozícii dve izby a kúpeľňu, jedine o kuchyňu sa musíme deliť...
vsetko najlepsie zuzanka :-)
jeeej dakujem :) necakala som ze aj tu si na mna niekto spomenie ;-)
:-) aj ja Ti prajem všetko najlepšie Zuzanka
dakujem :-)
Aj ja sa pripájam, všetko len to naj, hlavne veľa zdravia a lásky :-)
dakujem dievcata ste zlate :-)
ahojte, dako utichla ta nasa tema :) ako ste na tom holky ? mate nieco nove vybavene ? uz ste premyslali nad hudbou ? budete mat dj alebo daku kapelu ?
Ahoj :-) Snad sa mozem pridat do diskusie... Aj my mame tento datum. Povodne sme mali vybrane nieco ine, ale muselo sa posuvat na neskor, takze vyhral 1. oktober 2011 :-)
Vitaj Lucka medzi nami ;-) My akurát vyberáme sálu...veľmi by sme chceli mať hostinu v jednej vile, takže sa ideme stretnúť s majiteľom a uvidíme, ako to dopadne...problémom však je, že vo vile nie je kuchyňa, takže by sa jedlo muselo dovážať, ale myslím, že by to nemal byť až taký problém, keď že chcem mať švédske stoly... No a čo sa týka hudby, tak tú namixujem ja sama, lebo mám taký program, v ktorom sa dajú strihať a mixovať pesničky, a DJ bude náš kamarát...ušetríme a bude sa hrať len to, čo chceme a máme
opravujem a máme radi :-)
my sa taky tak chystame do restik na predbeznu kalkulaciu, ako by nas to vyslo, no stale sa nevieme rozhodnut ci budeme mat rozdavanu veceru ( cize kazdy bude mat to iste na tanieri ) alebo spravime po polienke hned bufetove stoly.... :-| tazke to rozhodnutie..... no a hudba tak to je polemika na pekne dlho :-( :-( vobec sa nevieme rozhodnut a uz vobec nevieme kde hladat toho pre koho sa rozhodneme....pre mna to je tazsie rozhodnutie ako vaber siat :-| a to je uz co povedat...
vitaj lucka :) tak ja dnes idem zaplatit zalohu DJ za 280 eur. sme nasli DJ. objednane mam aj korunku a svad.set. a potom este mam vyhladnuteho fotofraga ale zvazujem este mozno este niekto iny sa pritrafi :-) co sa tyka siat moje vysnivane su http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... stoja ale 428 eur v salone EL v bratislave.... je to znacka MAGGIE SOTTERO a take maju malokde ale v Myjave stoja vsetkyy saty 260 eur. skvela cena ale je to daleko no uvidim ci tam pojdem
dracica tie saty su krasne...tiez nad nimi zvazujem..... aj este nad ostatnymi......a v tej myjave maju aj maggie ??? mas link na nich ? my uz fotografa vybraneho mame....uz len osobne stretnutie a zaplatenie zalohy nas caka.....oslovila som asi 30 roznych fotografom a kameramanov a podla cennika a najmä kvality fotiek sme si vybrali toho idealneho pre nas :-)
no tu kolekciu MS ano maju...tie co maju v www.stranke... daj do googla salon Betty a najde ti ich... zuzka tak skvele k tomu fotografovi :-)
no super dik za tip ;-) a nevies ci oni len poziciavaju alebo aj predavaju ? no s fotografom som velmi spokojna a mam taky klud na dusi....ved predsa jedine na co sa stale budes pozerat a najcastejsie je obrucka a fotky na policke. aj kamera nie je az tak dolezita ako ta fotka. takze s tym sme si dali trochu viac prace.....a dufam ze sa teda oplatilo 8-) uvidime o rok a daco aky bude vysledok :-D
dracica - krasne saticky! My zatial mame rezervovanu salu, kostol, predbezne aj fotografa. Saty a ine veci zatial pozeram a inspirujem sa, ved je este dost casu ;-)
zuzka : poziciavaju si myslim lebo ja som sa na to pytala,na pozicvanie.no hej mi si dame aj fotky zaramovat mozno jednu naj dame nad postel :-) lucka ano to mas pravdu casu je dost a vy uz ste boli aj v kostole a to sa necudovali?? ja sa tam bojim ist tak skoro ..ze vsak to este ma cas si stale hovorim aby sa cudne na mna nepozeral :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?