Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
vsak hej tak to berie vedcina.... ale aj tak mi je luto tolko penazi vyhodit mozno najdem lacnejsie a pekne na to mam kopec casu tak radcej prejdem viacej salonov a uvidim.... a ja mam asi DJ uz vyhliadnuteho ale este hladam mozno najdem lacnejsieho .... ale inak sa mi paci co ma v ponuke tak...mozno nebudem vymyslat aby som o neho neprisla :-)
No veď tohto sa obávam aj ja...ale asi si pôjdem šaty skúšať už niekedy v januári, aby som vedela, aký štýl a strih sa mi hodí, no záväzne si ich zajednám až neskôr, keď už budem pevne rozhodnutá...len dúfam, že potom ešte budú voľné :/
ja mám fotografku nejakú nájdenú, teda čo mi kozmetička moja doporučila, tak jej asi zavolám už, pre istotu. jas si tak hovorím, že máme dosť času, ale ked už vieme termín, tak kostol, miesto, hudbu a fotografa neni na škodu zajednať. Potom si budeme hlavu trieskať, ked začneme ja neviem v januári a bude to obsadené .... a termín vieme už teraz :)
Aj ja určite prejdem viacero salónov, nie iba jeden....len keď sa mi nejaké budú veľmi páčiť, tak potom neviem či ma cena odradí...rozmýšľala som, že si dám šaty aj ušiť, len sa bojím, či budem potom spokojná :-| My by sme chceli mať na svadbe kapelu a páči sa nám jedna z BA, hrajú oldies a tak, len asi budú dosť drahí...
budete mat kozmeticku ? ja som rozmyslala ze sa namalujem sama lebo mne sa paci take jemne licenie a tak to dokazem aj sama a nemusim nikam chodit a vlasy este neviem....ale urcite chcem kucerave a mozno vypnut alebo nejaku kvetinku alebo ozdobu to este nemam domyslene
ja určite pôjdem kozmetičke, lebo sa s ňou dlho poznám a myslím, že vie odhadnúť môj štýl. a ja sa neviem pekne namalovať, takže ......... :-)
dracica, to je pravda vzdy je to otazka ci sadne velkost a bude sa pacit vzor....ale bez ohladu na to co bude so satami po svadbe, tak rozhodujuce je ze za kupu dam 220,- a za pozicanie 400,- v tom vidim vyhodu kupy....a uz mi nezalezi na tom ci ich darujem kamaratke alebo hoc komu, ci ich predam alebo si ich necham v skrini....podstata je v tej cene, teda v com su lacnejsie....samo ak najdem saty kde je pozicanie lacnejsie tak zas vratim do hry aj tuto myslienku, ale tak zatial som nenasla :-( ja som uz co to popozerala saty na webe a akosi sa mi najviac aj modelom aj strihom pacia saty od maggie sottero, tak zatial hladam len od nich saty....
No kapelu a fotografa chcem mať zajednaných čím skôr, lebo to sú pre mňa veľmi dôležité súčasti svadby....a v októbri pôjdeme zajednať aj kostol a miesto hostiny pre istotu, hoci sme z malého mesta, takže tu asi veľa svadieb v jeden deň nebude :)
Ja určite pôjdem ku kozmetičke, pretože by som chcela umelé riasy alebo aspoň trsy, a tiež ku kaderníkovi...a chcela by som vlasy vypnuté do drdola...
no ja este musim doriesit salu ze asi kolko to bude stat a aby tam nikto v ten den nebol- tak skusim to tento rok doriesit s majitelom...aby si ma zapisal ... pekne zuzanka to mas aj svoju uz znacku :) ja ani neviem ja pozriem obrazky ktore sa paci ktore nie ale mne sa pacia take princeznickove co su velke neviem ako by to bolo s tancovanim a tak ale to mi poradia v salone, kto vie ci sa mi to este aj hodit bude :-)
a uz ste niekedy mali napustene mihalnice ? jedna spoluziacka ich ma celkom dobre to vyzera ale tak...ja neviem aj by som sa bala ist co ked mi to pokazia... mate skusensoti?
Baby a koľko budete mať cca ľudí? My sme počítali, že okolo 60. Čo sa týka šiat mne sa páčia také vílovské a čipkované...pekné majú Pronovias, La sposa a St. Patrick, len sú všetky drahé :-(
Článok sa načítava...
mne sa tiez pacia take s velkou suknou a hlavne vleckouuuuuuuu :-D tak prave preto sa mi ta znacka velmi paci, elbo maju presne tie co by som chcela....len este uvidim ako mi sadnu na postavu :-| to este len bude pruser ak sa mi nebudu hodit :-( ale kedze si sami platime svadbu tak sa rozhodujem pre tu lacnejsiu alternativu....tak isto to bolo aj pri fotografovi....mala som jednych manzelov vyhliadnutych ale ked mi povedali sumu tak som si zasmutila jeden vecer a potom som sa rozhodla pre druheho v poradi....takze asi tak sme na tom my.....salu uz tiez mame vybranu ale este nie je zarezervovana, snad v priebehu par tyzdnov to bude....farbu vyzdoby uz mame tiez vybranu, nakupy chcem realizovat na svadobnom veltrhu a hudbu, to este musim pohladat kto ponuka take sluzby ako my chceme :-D
ja budem mat 40 ludi nepocitam DJ a podobne...
dracica ja som si dala napustit mihalnice ale akosi nic z toho nebolo :( moc som v tom nevidela rozdiel.....a spoluziacka co bola so mnou to ani nevydrzala lebo ta farba jej vosla do oka a hned tam zacala pistat ze to pali a musela si vymyt oko....este chcem skusit trsy, ale to urcite teraz niekedy, aby v pripade ze sa nieco stane do svadby sa stihlo dat vsetko do poriadku :-D
Mne sa tie s veľkou sukňou a vlečkou páčia na fotkách, len potom by som sa v nich asi nevedela poriadne hýbať a tancovať...a ja si chcem na svadbe utancovať nohy :-D
dracica ja som raz mala napustené mihalinice a bolo to v pohode. Nemala som to až také vyrázné ale nebol s tým žiadny problém ...
Ja si dávam pravidelne napúšťať mihalnice na dovolenku k moru...nie je to síce také dobré ako maskara, ale aspoň sa mi to nerozmaže a nemusím sa na dovolenke maľovať....a trsy som mala na stužkovej a bolo to absolútne perfektné :-) takže na svadbu si dám trsy opäť.
to je dobrý nápad rysavka pred dovolenkou :)
Idem si akurát založiť prípravný album, dám tam nejaké veci, čo sa mi páčia, tak potom kuknite :-) Vy už máte albumy?
ja nie, ja sa tu ešte len orientujem ;-)
ani ja este nemam album ale casom spravim... a co su to tie trsy?
To sú umelé riasy, ale nie po celej dĺžke oka, ale iba vo vonkajších kútikoch očí resp. môžu byť aj po celej dĺžke, ale v lepujú sa medzi mihalnice...
a nevypadne to? potom sa klasicky namaluju?
Presne tak....ja som ich mala na stužkovej a vydržali až do druhého dňa, keby som sa nebola odmaľovala, tak ešte dlhšie...
hm a kolko ta to stalo?
Aj spolu s celým make-upom 560SK...ale to bolo takmer pred 5 rokmi...neviem, čo to stojí dnes...
aha dobre dik
nemáš začo :)
dracica ja som to zistovala v par salonoch a vsade boli ceny tak okolo 10 - 11 €

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?