Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
Wau baby, vy ste sa riadne rozbehli :-) Hlavne, že my chystáme svadbu už 2 roky a teraz ako si nestíhame :-D Už sme síce objednali obrúčky (konečne) a teraz sme vo fáze vyrábania oznámení...ženích ešte nemá čo na seba, ale nevadí :-) Hlavne, že ja som už celá vybavená :-D @mazzone aj ja by som potrebovala tú sieťku, ale čiernu k popolnočkám a idem ma z toho poraziť! pošlem ti do IP jednu stránku, kde niečo také majú... Baby, aké budete mať kvety v kytici a vo výzdobe? Nebudete mať niektoré pivónie, hortenzie alebo anemonky? Ja by som túto trojicu chcela nakombinovať...len ešte musím obehať kvetinárstva a veľkosklad, či to vedia objednať...
Ozaj babky, ešte som sa chcela spýtať, v akých farbách ladíte výzdoba všetko? :-) My máme bielo-čierno-staroružová ;-)
Profilova fotka
Ahojte :) my uz pozyvame hosti, chodime osobne, tak mame co robit, aby sme to vsetko obehali. Obrucky este nemame, akosi neni casu sa dostat do klenotnictva a rozkazat, inak vybrane uz su, v podstate ;-) Koncom jula planujeme s druzickami pochodit este salony kvoli spol. satam. Vyzdobu budeme mat zeleno-cyklamenovu (tento rok akosi leti ;-) ) Kyticku chcem mat z bielych ruzi a zelene orchidey, mozno z kal ruzovych, a v sale bude vyzdoba z kal tiez. No zenich vcera vyhlasil, ze by si asi mal ist nejaky oblek poriadit, tak uvidime, ci dostoji svojmu slovu :)
co sa tyka nasej vyzdoby - zatial ma drzi smotanova a cokoladovo hneda :) ...kvietky menim kazdu chvilu :)
@j_erika No my oznámenia ešte nemáme ani hotové, takže dúfam, že do konca júla to stihneme :-p
Profilova fotka
@rysavka To urcite stihnete. Ked sa chce, vsetko ide :) to som poznala na vlastnej kozi. A dievcata, dnes sme konecne zajednali obrucky :) Jupiii, ja sa tak tesim :) a nakoniec vyberal moj drahy, a uplne mu to schvalujem :-D
Profilova fotka
babulky, mam popolnocky...super nahoda a super vyber :) a su len moje :) moc sa tesim, zasa nieco do zbierky a o starost menej :-D
@j_erika Ja si asi ako popolnočky oblečiem šaty, ktoré som mala na promóciách, ak nič lepšie nenájdem...
Profilova fotka
@rysavka ja som mala na promociach saty, ktore som uz na jednej rodinnej svadbe mala, navyse som ich mala na plesoch, tak to uz by bolo take hlupe...ale tieto nove vynosim rovnako ako tie predtym :))
Profilova fotka
tiez som si kupovala nove na promociu predmesiacom takze asi budu tie :)
Ja som rozmýšľala, že by som si dala ešte jedny ušiť, ale uvidím, ako mi to vyjde finančne...lebo v auguste ešte ideme na svadbu kamarátom, takže si tam nemám čo obliecť...možno nakoniec tam pôjdem v tých z promócií a popolnočky sa budú musieť šiť, ak nič pekné nenájdem...
babenky bude divne ak budem mat pod svadobnymi satami farebne topanky a nie biele alebo kremove??? uz som vzdala hladanie bielych topanok s uzavretou gulatou spickou... vsetko co je tak je bud na 30cm opatku alebo si za to vypytaju taku nehoraznu sumu, ze mi je luto dat take prachy za topanky, ktore uz asi k nicomu neobleciem...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ja mám podobný terminik ale aj problém neviete mi prosím poradiť dobrého a lacného kameramana nie profíka. Za fotografa som dala 400 eur ale za kameramana sa mi dať nechce poradíte? :-|
Profilova fotka
my sme boli dnes zajednať obrúčky a pečenie svadobných zákuskov
Profilova fotka
@xtinakc ak ti budu ladit s kytickou, preco nie, teraz je velmi trendy mat farebne topanocky pod satkami....ja tiez uvazujem, ze aspon na fotenie si nejake provizorne zozeniem :)) bud zelene alebo ruzove, podla toho na ake natrafim 8-)
@xtinakc ja budem mať farebné topánky, konkrétne ružové s čiernym srdcom a vyzerá to úžasné :-)
Baby, kupovali ste niektorá papierové závesné lampióny? niečo takéto: http://www.moebelix.sk/sortiment/c/pr...
Profilova fotka
prave volali z fare, ze zajtra mame prve nauky :) a medzitym chodime po rodine a pozyvame a pozyvame....uz mi z toho svitori :-N
caute baby, my ladíme do smotanovo bordovej, čo radíte k tomu radšej "zlato" či "striebro", myslím ako svadobné poháre, držiaky na menovky a tak.. inak tiež ešte nemáme pozvánky, ale robí sa na tom :-)
@j_erika no drzim palce na naukach my tam ficime dnes, zajtra a pozajtra.. povedali nam ze jedny nauky budu o sobasi ako prebieha v kostole a dalsie vraj s nejakym doktorom a posledne s nejakym manzelskym parom!!! no tesime sa velmi :DD @rysavka to si si topanocky objednavala niekde z netu??
@xtinakc my máme 2 náuky s farárom, 1 tiež s doktorom a 1 s manželským párom...už teraz sme obaja na nervy! :-p Áno, topánky som objednala z netu a prišli mi až z Hong Kongu :-D
Profilova fotka
@xtinakc @rysavka coze???? :-o az tak? Mam dost ked neviem, co nas caka dnes, a to je vraj len uvodna hodinka ;-) Potom pisnem, som zvedava ako to prebieha u nas na zahori...
no baby ten doktor to dnes na naukach zabil.. dufam,ze aj vy ste mali tu cest a videli ste vsetky tie uchvatne obrazky... dnesna hodina mala nazov manzelstvo za dverami spalne :-D
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@xtinakc, čo vám tam ukazoval? :-o my sme mali len kňaza, kaplána, psychologičku (a tá bola super) a plánové rodičovstvo..
Profilova fotka
@xtinakc @zabka88 my sme mali v ten utorok s kaplanom, a povedal, ze uz len dve nas cakaju. takze dokopy je to 3 - krat :-) ziadnu psychologicku ani par nespominal... a pytat sa radsej nebudem :-D no uvidime, dalsie kolo bude koncom augusta
Jaaa ;:)
@zabka88 my sme mali posedenie s kňazom a potom aj s manželským parom a to bolo v pohode.. ale ten doktor to bral cele vážne - mi to prišlo ako to trapné premietanie na strednej škole keď nás chceli naučiť niečo o sexe :-N nielenže doktor nazýval ženy ktoré berú antikoncepciu, že su vrahyne.. ale chalanov uplne odrovnali fotky výtoku na prstoch, kde bol znázornený výtok lepkavý, výtok riedky... :-D aby si aj naši partneri všímali náš výtok a podľa toho spolu vyrátali naše /partnerkine/ plodné dni....
@xtinakc, fíha aby ešte po tomto mali chuť niečo s nami rátať :-) :-) my sme mali to posedenie s psychologičkou a to bolo fakt super, baba vravela prípady zo svojej poradne ( jasné že anonymne), ako ukážku na čom krachuje väčšina manželstiev a na čo si dať bacha.. kňaz bol v tomto tiež relatívne "dnešný", jasné že žiaden kňaz neschváli antikoncepciu, alebo potrat, ale i tak je to vždy na svedomí ženy..
Profilova fotka
Ahojte babky my sme sa tiež rozhodli pre krásny dátum 1.10.2011 :-p a s drahým sa už nevieme dočkať.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?