Menu Forum

Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

(zamknutá)
4. okt 2011
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Skalica.
  • Svadba bola 1. októbra 2011
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
Registrovala sa 12. januára 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov. Okres Skalica.
    okres Skalica
 ja si zasa vybavujem vsetko teraz v predstihu, zakial ma aj moj drahy cas, pretoze my v lete budeme prerabat podkrovie u jeho rodicov, tak aby sme po svadbe mohli hrdlickovat na svojom emoticon a ako som uz spominala, bojim sa, ze v tom zhone sa na nieco zabudne a teraz je relativne cas, tak preco si nevybavit co sa da emoticon
co sa tyka zenicha (oblek, vesta, kravata a spol.) bude toto jedna z veci, do ktorych budem musiet frajera dokopat, pretoze on ma na vsetko cas emoticon
30. máj 2011 o 13:15  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
2
Registrovala sa 16. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
2
Registrovala sa 16. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 Chápem Vás dievčatá, obdivujem ženy, ktoré zvládnu svadbu bez stresov :D My máme viac menej všetko objednané, ale na leto si nechávam výrobu výzdoby, vyberieme svadobné menu, urobíme si náuky a možno urobíme nejaký úvod k svadobnému videu... Ja mám v hlave plno inšpirácií, takže už ich len zrealizovať... My sme s obrúčkami nemali problém, zapáčili sa nám také, ktoré boli hneď na predaj, vyskúšali sme ich veľa, ale len pri jedných nám zasvietili očká emoticon
j_erika - my tiež nemáme oblek a spol. pre ženícha, vraj to má čas, jeho výhorka znie, že čo ak schudne emoticon emoticon
30. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @slmonika vyhovorka mojho je, ze co ak priberie, pri tom je stihly....ja sa skor bojim, ze neponesie zenich nevestu cez prah, ale nevesta zenicha emoticon je len o par kilogamikov tazsi nez ja emoticon
aaale, ak si trufa, nech si dava nacas....ja budem v klude emoticon privelegium obliect zenicha necham jeho mamicke, predsa len to bude posledny krat (dufam), co ho bude obliekat ona emoticon
30. máj 2011 o 19:55  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Má 11 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 25 príspevkov. Má 11 priateľov.
 Erika, myslíš, že posledný krát? :D svokričky sa nevzdávajú emoticon tá moja mladému furt niečo kupuje. ale kašlať na to zbytočne by som sa rozčulovala, beriem to tak že mám o starosť menej. zajtra idem zas skúšať šaty... Inak ticho na bojisku nič sa nedeje.
31. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @ivulik211 emoticon musim sa rehotat, lebo toto bol skyrty podtext, ze akoze "poslednykrat" hlavne ked budeme byvat u nich emoticon ale moja svokruska mysli aj na mna emoticon vzdy mi nieco pekne prinesie, rada nakupuje, toto budem musiet vyuzit emoticon tiez rada nakupujem len keby tie peniazky boli emoticon

Dievcata, taka otazka: vsetky mate hostinu a zabavu niekde v restike, resp. niecom podobnom, alebo aj napr. v kulturnom dome ci svadobke, kde si musite zabezpecit kuchara, suroviny a pod.??
31. máj 2011 o 16:05  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 @j_erika haha, no veď presne tak som to myslela. inak aj ta moja na mňa nezabúda a z nákupov mi vždy niečo donesie emoticon ma dobrý vkus a straaaasne rada nakupuje emoticon

Hostinu mame v reštike, - zatiaľ skvelý prístup. akurát na tancovanie tam je na môj vkus menej priestoru, dufam ze svadobčanom to nebude veľmi prekážať. včera som našla jednu krásnu reštauráciu ale na môj vkus príšerne drahé. pritom je to mimo BA a žiaden luxusný priestor.
1. jún 2011 o 08:57  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @ivulik211 tak snad sa ako nevesty budeme mat dobre emoticon
my mame KD, restiky u nas na okoli su male a tiez maly priestor na tancenie :( a mas pravdu, niektore si pytaju nehorazne peniaze za to...
1. jún 2011 o 22:19  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 @j_erika snáď áno, ale netreba to zakríknuť emoticon
tak my máme 50 ľudí (aj s nami dvoma) a potom prídu nejakí kamaráti o 10tej/12tej. mám z toho priestoru trochu obavy ale ako bude tak bude už sa z toho nezbláznim. sú tam veľmi dobré podmienky na BA,
v KD majú aj kuchyňu alebo máte nejaký cattering? a koľko máte ľudí?
2. jún 2011 o 09:49  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
Registrovala sa 2. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 9 priateľov. Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
Registrovala sa 2. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 9 priateľov. Bratislava.
 fuuuuuuha..ako tak toto vsetko citam, tak neviem neviem ci sa stihnem vydat tento rok 1.10. :D totizto este vobec nic nemam vybavene..ani nacrtnute..co myslite? mam sancu? :O
2. jún 2011 o 15:01  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @ivulik211 tak snad sme to nezakrikli emoticon
my mame cca 130 ludi (mame velku rodinu) emoticon snad sa budu bavit vsetci do jedneho emoticon
kuchyna je v kulturaku, mame aj kuchara zajednaneho (klasika 2 chody, a potom priebezne doplnane svedske stoly alebo bufetove to je jedno), a co som vobec nevedela ze byva, mame aj kapustnicu, svokrovci si rozkazali, tak bude vsehochut emoticon
Vy ake mate menu??? Uz ste si vyberali?

@jjuulliiaa ahojky, no myslim si, ze v pohodicke stihas, ak sa chce, da sa vybavit vsetko, takze aj tvoja svadbicka 1.10. emoticon ono niekedy menej je viac, aspon nebudes mat moznost menit rozhodnutia a vymyslat, ako sa to dari mne emoticon tak drzim palecky emoticon
2. jún 2011 o 19:56  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
 @j_erika dakujem krasne za podporu ;) uz na tom silno pracujem hh
3. jún 2011 o 08:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 @jjuulliiaa ahoj a vitaj emoticon áno presne ako erika hovorí, stíhaš a aspoň nebudeš mať čas vymýšľať ak ťa niekto bude strašiť že neskoro na šaty a na sálu - nič sa neboj je to do pohody. držím palce a píš ako postupuješ emoticon
3. jún 2011 o 08:59  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 @j_erika tak to mate dosť ľudí ale dobra zábava určite bude. ja mam väčšiu rodinu, drahý tak pomenej a budu aj 4 kamaráti 2 z nich naši svedkovia, inak čisto rodina. no my máme prvú večeru podávanú klasika mäsko na šťave, ryžu, zemiačky, ako predjedlo chrenovú rolku - haha to musí byt to by ani svadba nebola a polievku. potom 2 večera pečené prasiatko a také drobnosti na švédskych stoloch, a potom o 12tej ešte kapustnicu. asi sa to nezje ale tak nech zasa nie je málo. a koláčiky a slané no bude toho hodne. len ten parket ma štve ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí
3. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
nikola24
Registrovala sa 3. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikola24
  • Nevie kedy bude svadba
 Cavte ja sa o termíne svadby ešte len škriepim s priateľom ale dúfam že to bude v tento deň. Ja mám jediné s krku šaty a Alkohol s ktorým obchodujem takže si tak dokážem ušetriť až 200 eur emoticon. Ak by ste potrebovali pozhaňať aj vy niečo RADA POMôŽEM dopravu máme skoro zadara je to iba par centov. Šaty som kupovala v zahraničí konkrétne na Ukrajine vo svadobnom salóne za značkové svadobné šaty ktoré mi upravili na mieru som dala smiešnych 70 eur pre pár eur si tam dajú vŕtať aj do kolena a su fakt nádherné. Fotograf a miesto svadby ma ešte len čaká ale keď viete o niečom peknom a romantickom dajte vedieť rada sa nechám inšpirovať emoticon
3. jún 2011 o 09:21  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
nikola24
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikola24
  • Nevie kedy bude svadba
 @jjuulliiaa heh určite máš čas hlavne si vybavovačkami nenechaj pokaziť chuť s príprav a hlavne nezabudni si užiť svadobný deň emoticon
3. jún 2011 o 09:25  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
 @nikola24 presne za takyto pozitivny pristup ti dakujem emoticon lebo ked tu citam o tom ako uz kazdy vsetko ma, tak ma ide roztrhnut emoticon
3. jún 2011 o 09:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
nikola24
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nikola24
  • Nevie kedy bude svadba
 priateľova sestra to planovala a stresovala rok dopredu a aj tak sa to riešilo na poslednu chvíľku aj ten alkohol da sa povedať že som riešila viac menej kvoli nej 2 mesiace pred svadbou nemala nic keď zisťovala kde to kupovať tak prišla nato že ak nenajde nejaký lacnejší alkohol tak zaňho v supermarkete alebo v nejakej špecializovanej predajni zaplati nehorázne peniaze tak som jej sľúbila že jej pomôžem a ostala som pritom. tak dokážem pomôcť kvantum holiek s vybavovačkami a stále znovu a znovu si vychutnávam pocit s príprav svadby emoticon
3. jún 2011 o 09:56  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
fotoportrét
fotoportrét
j_erika (30 r.)
4
    okres Skalica
 @ivulik21 nas je pät surodencov, mamka aj oco su z piatich surodencov, takmer vsetci moji bratanci a sesternice su slobodni, zenatych nevolame....a drahy to ma podobne len troska v mensom emoticon ale kazda strana mam cca. 50 hosti, tak nam to vyslo pekne fifty fifty emoticon
V nasich koncinach byva zvykom hlavny chod svieckova, dalsi kurca ryza, a pred polnocou rezne so zemiakovym salatom. Ale z klasiky ostala len ta svieckova, druhy chod budeme mat gordon blue a treti sme vymenili za tie svedske stoly emoticon
Presne ako hovoris, ak sa ludia bavia, tak im je to jedno. Bola som na jednej takej svadbicke, parketik ozaj malucky, ludi hadam 100, ale nikomu to neprekazalo, tancovalo a skotacilo ostosest :D
4. jún 2011 o 09:25  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 @jjuulliiaa juli, no mňa porazí, ten istý deň. napíš podrobnosti. ako plánujete, kde, a tak. Ja už som na tejto stránke závislá. inak šak jasné ani tu nemám foto - Iva Cíchová som ja emoticon som rada že tu je blízka duša emoticon
7. jún 2011 o 10:45  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
 @ivulik211 tak toto mi nikto neuveriiiiiiii emoticon ja ti uz vopred gratulujeeeeeeem!! emoticon hahahh no veru tato stranka ma pohyna dopredu..lebo ja nemam este vobec nic vybavene..ani neviem kde co ako..viem iba datum..a vcera som si len tak z prce bola uz nejake tie saty skusat, nech mam predstavu..ale zatim ziadna volna sala, ci restyka..takze uvidime, mozno to prelozime na buduci rok alebo co emoticon tak toto je fakt srandaaaaaa emoticon tesim sa s tebooooooou emoticon no a co vy? co uz mate? nech zavidim a ma to nastartuje konat hahahh
7. jún 2011 o 12:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 @jjuulliiaa ja to planujem od Februára a chcela som to na maj/jun ale uz bolo všetko obsadené prvý volný termín tento tak sme to dali az na oktober, zatial reštiku máme na kolibe a kostol inak nič. šaty mám tak na 80% vybraté, ale tiež ešte chodím a skúšam. aháá a ešte oblek pre ženícha máme. to je tak všetko maš kopu času. tak vam gratulujem a nedavajte to na bud. rok, to stihnete zorganizovat emoticon
7. jún 2011 o 13:12  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
fotoportrét
fotoportrét
jjuulliiaa
2
 @ivulik211 fuuha no vidis to..ohladom tohto ma velmi vela ludi upozornovalo..ze cim skor zajednat miesto svadby, inak bude zle..to je super, ze zenich je uz vybaveny!! s tym mojim to bude asik este tazke hh..no budeme sa snazit stihnut, uvidime uvidime hh emoticon
7. jún 2011 o 13:26  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jún 2011 o 14:38 • antony55
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 48 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
mazzone
Registrovala sa 11. marca 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 48 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
 @slmonika ako pokracujete?

idem sa pochválit, uz mam popolnočky kupene. chvaaaalabohu emoticon o jednu starost menej. teraz ma skor vytáča ta sietka na vlasy, neviem ju nikde zohnat emoticon
15. jún 2011 o 19:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
fotoportrét
fotoportrét
ivulik211
 ako ste na tom ženy?
u nas nič nové. iba šaty potvrdené, lebo som stresovala nevedela som či ich 100% chcem.
dokončené náuky, objednaní sme u cukrárky a to by hádam aj stačilo. emoticon
16. jún 2011 o 13:22  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
2
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
2
 @mazzone Ahoj, tak aj ja sa Ti pochválim, aj ja už mám popolnočky, od soboty emoticon Nemala som síce predstavu, ale tie čo mám mi padli ako uliate... Len nestíham tu dávať fotky, lebo sa stále učíííííím na štátnice emoticon A už máme za sebou prvú náuku, takže už tú svadbu začínam tak intenzívne pociťovať... a teším sa...
16. jún 2011 o 14:57  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
Registrovala sa 19. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
Registrovala sa 19. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Trnava.
    Trnava, okres Trnava
 ahojte babenky.. ja som si vcera uvedomila, ze sa nam to pekne krati.. emoticon ale teoreticky uz vsetko mame .. tak som spokojna.. akurat tento tyzden som kupila pierka.. mali super zlavu, tak som vyuzila.. emoticon no a vcera sme objednali oznamenia - kokso ale vybrat text na oznamko bola jedna katastrofa :D
19. jún 2011 o 09:29  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
veonka
5
Registrovala sa 17. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov, 1 album a 2 inzeráty. Má 14 priateľov. Banská Bystrica, vyskytnem sa aj v Trenčíne, okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
veonka
5
Registrovala sa 17. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 10 príspevkov, 1 album a 2 inzeráty. Má 14 priateľov. Banská Bystrica, vyskytnem sa aj v Trenčíne, okres Banská Bystrica.
 Ahojte baby, tak my máme tiež tento dátum, ešte nemáme dokopy nič zariadené, dnes idem ale skúšať nejaké šatičky. Chcem sa vás opýtať, neviete o nejakej dlhodobej predpovedi počasia, ako to býva v tomto období- či už bude chladno, daždivo alebo tak, lebo sa dosť bojím, že bude zima a bude pršať... díky a pekné prípravy želám
24. jún 2011 o 09:19  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
xtinakc
3
    Trnava, okres Trnava
 ahojte baby, tak pozeram, ze su vsetky brutal zaneprazdnene svadobnými vybavovačkami... emoticon co nove?? mi uz mame aj oznamka vytlacene, uz by som ich najradsej aj rozdala..niekedy buduci tyzden sa chystame za fararom spisať akusi zapisnicu.. som zvedava emoticon
9. júl 2011 o 11:01  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
pezu (33 r.)
Registrovala sa 11. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa. Modra, okres Pezinok.
    Nova Bana - Drozdovo, okres Žarnovica
fotoportrét
fotoportrét
pezu (33 r.)
Registrovala sa 11. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa. Modra, okres Pezinok.
    Nova Bana - Drozdovo, okres Žarnovica
 Ahojte,
my teotericky mame uz vela veci... ale ci aj realne? Uvidime emoticon
Najnovsie sme vyrabali oznamka...snad uz mame konecnu verziu emoticon V akom casovom predstihu budete rozdavat oznamenia a pozyvat na svadbu?
Obrucky mame uz hotove, ulozene v skrini.
Chyba nam este oblek pre zenicha a moje popolnocne saty.
10. júl 2011 o 17:58  •  Svadba bola v októbri 2011  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.