Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
1
2
16
ahoj :D. Tento datum sa mi paci, je vsak otazne, ci sa to stihne za 3 mesiace vsetko zorganizovat ( pred statnicami nic riesit nebudem ) , zatial len pozeram co cca treba a uzrejmujem si vlastne svoje predstavy.
ahoj dracica, som tu :-D Ika , ved to je za rok :)
ahojte, tak vidim ze v tom nie som sama :-) tiez sme sa rozhodli pre tento datum, aj ked trosku sa obavam ze nam bude zime v ten den :-| co vy na to ? nebojite sa pocasia ? ika - tiez mam statnice v maji a prave preto sme si stanovili datum tak skoro, aby som do cca februara pripravila vsetko podstatne a dolezite comu treba viac casu venovat a potom po statniciach budem riesit uz len take drobnosti ako zakusky a podobne.
ika166 : vsak ja tiez chodim do skoly a teraz si pozeram co kolko stoji a co by som chcela...len predbezne uz sa pozeram aj po DJ a fotografof....a pod. Vsetrko sa da stihnut ak sa chce :) aj mne sa paci ten datum som len tak pozerala do kalendara a ked som ho zbadala ze paradaaa a potom som povedal mojmu milemu a suhlasil. Ale este nic nevybavujeme dufam ze ten termin bude platit... :-)
Nad tym som rozmyslala ale ked si to tak zoberes zuzanka tak, zle pocasie bole tento rok aj v maji ked stale prsalo... nemoze ti pokazit tento ten pocasie....musis ratat aj z dazdom alebo vetrom.... ale tak vedcinou je dlha zima a potom sa to vsetko predlzuje a na konci semtembra byva babie leto tak este moze byt aj dost teplo..vsak uvidime ;-)
no hej...my sme sa rozhodovali medzi datumami v septembri alebo v oktobri..... priatelovi sa velmi paci ked na fotkach je farebne listie tak preto sme to chceli tak od druhej polovice septembra....no ved to pocasie je take, ze maj preprsal cely, jun, jul boli neskutocne teploty a zaciatok septembra je tolko svadieb ze to ide ako na vyrobnom pase :-D inac som pozerala jedny fotky z dakeho 10.oktobra a tie boli velmi pekne :-) bola na nich taka romanticka hmla padnuta :-D no proste krasa to bola, proti takemu by som tiez nic nemala :-D :-D
ano jesen je pekna len neviem ci tak skoro budu uz zafarbene listy to nebyva nakonci oktobra? a ti kde budes mat svadbu v kostole alebo na matrike ?
ja si myslím, že okolo 1.10. by mohlo byť nejaké babie leto :-)
to listie asi este nebude ale to je uz taky detail....skor to berieme tak, ze co pride to berieme :-D ked by sme to chceli naplanovat tak nam to just nevyjde :-D :-D :-D rozhodli sme ze toto bude taky stred...bud bude este teplo a pekne alebo uz bude chladno a zacne opadavat listie...alebo tretia moznost ze nebude ani jedno ale bude prsat :-D :-D :-D pre taky pripad mame vybrany interier kde budu pekne fotky alebo sme tak dohodnuti aj s fotografom na nahradnom dni ked sa ude dat fotit vonku bez toho aby sme nieco navyse platili.....a svadbu budeme mat v kostole.... a vy ostatne ste ako na tom ? kde budete mat svadbu a co uz mate ?
gabi ano aj ja si to myslim ze nebude zima len moe prsat ale tak to moze aj v lete nie :)
veď práve, to počasie je nevyspytateľné ..... čím viac sa človek snaží si to plánovať, tým to môže dopadnúť horšie. Tak nám zostáva len dúfať, že počasie vydrží
je fajn ze uz sme tu 4 ja som si myslela ze tu nikoho nenajdem s tymto datumom :-)
Článok sa načítava...
:-) aj ja som rada, aspoň budem vedieť, ako na tom som s prípravami, či už mám začať , alebo čo ...
ja som rozmyslaal ze mozno v marci alebo tak zacnem chodit skusat saty...zakuzky musim zohnat kde pecu lacnejsie a tak... len neviem ci na to cas budem mat zda sa mi ze letny semester je casovo narocnejsi, aspon tento rok som to tak mala ze vsetko nakkopu :-| no uvidim...
bože ešte že mám po škole :-) ale za to som už taká staráá. :-(
ako stara ? :-|
no dosť ... ale nevadí, hlavne že som šťastná :)
vsak ale na veku nezalezi nie?? vsak aj stara babka sa moze vydavat :-)
ved prave preto sme aj my zacali tak skoro s pripravami, lebo moj letny semester bude o statniciach a vtedy nebudem mat cas chodit skusat saty....saty planujem zacat skusat v septembri a vsetky ostatne veci by sme chceli stihnut do konca februara, kedze vtedy su aj svadobne veltrhy, tak tam by sme to uz chceli ukoncit nakupmi veci na vyzdobu, pohare, a tak dalej...... saty si planujem kupit. vy si idete poziciat ? v akych mestach budete mat svadbu ?
máš pravdu, ale až taká stará som ešte neni :-)
gabi to bol len priklad ;-) ja budem mat svadbu na dedine pri Modre okres pezinok. ja som rozmyslala nad pozicanim ale mozno kupa je lepsia a aj vyhodnejsia ... ale zase starosti s predajom hm...to ma odradilo tak uvidim ked budem chodit po salonoch ze ako sa rozhodnem ale asi pozicat dufam ze nebudu drahe :-(
ja viem ;-) ja budem mať svadbu v Trenčíne:) šaty si asi požičiam, aby som potom tiež nemala starosť čo s nimi. a hovorila som, máme takú trošku známu v salóne, tak sa spolieham, že mi poradí a pomôže :)
po znamostiach je to vzdy lepsie :-)
my budeme mat svadbu v partizanskom a co som tu zistovala ceny tak stoja okolo 400,- € :-( co je dost ked to porovnam s cenou kupy za 220,- € vobec ma netrapi ci ich predam alebo dakomu darujem alebo mi zostanu v skrini.... podstata je v tom ze za kupu dam menej ako za pozicanie. a ked tak za 100 € ich predam urcite....a tym padom ma v skutocnosti budu stat len 120,- € tak myslim ze je to stale vyhodnejsie...
zuznaka hej vsak aj ja som tak rozmyslala a mama mi hovorila ze potom budem mat starosti ich predat... hm... lebo treba aj najst niekoho kto bude mat taku velkost a sa budu pacit... a napriklad ked ich budem mat spinave alebo nebodaj roztrhane tak potom.... ? tazko ich predam....vsak uvidim to este je cas.... okolo 400 e je aj v BA tak podobne sa to pohybuje
zuznaka a pozri si esaty predavaju saty za tu sumu co je tam napisane a poziciavaju vsetky saty za 170 eur !!! ja sa tam nabuduci rok idem pozriet som zvedava ako vyzeraju vskutocnosti
Ahojte baby :) Aj my budeme mať svadbu 1.10.2011 :-) A tiež ma čakajú štátnice... Zatiaľ nemáme nič vybavené okrem fotografa, myslím, že to má ešte čas...ale už lietam po nete a inšpirujem sa ;-) My budeme mať svadbu v kostole v Modrom Kameni. Ale zdá sa mi, že si nebudem vedieť vybrať šaty! Pretože sa mi páči strašne veľa štýlov...ach to bude :D
vitaj rysavka :-) super dalsia do kolektivu ;-) napodobne aj mne sa tusim kazde druhe pacia saty ;-) a v salone dlho budem a budu ma musiet vyhodit .....nerada nakupujem a skusam veci stale obliekat vyzliekat to nie je pre mna.... ale svadobne saty budem velmi rada skusat aj hodiny :-D
Ja asi vyskúšam všetky, čo v salóne budú mať, isto im pôjdem na nervy :) Ja zase veľmi rada nakupujem, som maniak :D Len tie ceny svadobných šiat sú fakt prehnané...ale na druhej strane vydávať sa budem iba raz, teda dúfam :)
ahoj rysavka. mne sa tiež páči veľa šiat a ja sa poznám, že ked si vyberiem nejaké už záväzne, tak potom sa mi budú páčiť určite iné ..... ked už budem mať zajednané ... :-(
1
2
16

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?