Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
1
2
10
ja mam svadbu tiez 9.10.2010 v Bratislave. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 9.10. 2010 ... Povazska Bystrica :-)
Odpovedať
my máme síce svadbu 18.9.2010, ale 9.10. mám narodeniny ;-) takže sa mi tento dátum veľmi páči :-)
Odpovedať
Ja mam tiez svadbu 9.10. v Čadci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak nevesty..... piste, co uz mate... co nemate, co chcete, co nechcete... nech vieme porovnat ako na tom sme :-)
Odpovedať
Ahojte. My uz mame zajednane okrem terminu aj salu, DJ, cukrarku, auto. Vzhladom na ceny som sa rozhodla vzdat sa balonovej vyzdoby, budeme mat len jednu tortu ako svadobnu tortu a sladke bude najma do vysluziek, na stoloch len tak decentne, ale bude cokofontana. Co myslite, bude to tak ako tak dobre? Stale zvazujeme, kde robit skrty...tiez rozmyslam, ze nebudem mat klasicku svadobnu kyticu, ale bud len kvietok alebo len taku zjednodusenu z kvietkov, ktore dlhsie vydrzia bez vody, podla svadobnych siat, ktore este stale nemam vybrate. Takze zatial asi takto. :)
Odpovedať
lin123 - niekde som citala ze mozes mat namiesto tradicnej kytice iba taky naramok zo zivych kvetov :-) a to sladke mas podla mna ok, my sme to tak tiez spravili - my budeme mat tortu, cokofontanu, na stoloch strudlu namiesto klasickych kolacov a kolace dame spravit iba do vysluziek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja tu cokofontanu stale zvazujem... odkial ju budete mat? a za aku cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridávam sa do skupiny. Aj my máme možnosť mať čokofontánu, na výstave v nr som z nej dokonca ochutnávala, no nie som o tom moc presvedčená. kto s ňou má nejaké skúsenosti. Inak ako Vám pokračujú prípravy, čo už máte?
Odpovedať
Profilova fotka
9.10.2010, Ražňany, okres Sabinov mame salu, hudbu, fotografa, kameramana a mame za sebou uz aj predsvadobnu nauku.... prave zhanam saty ostatne pocka do leta
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata,tak vidim ze nas tu stale pribuda,aj ja si v tento den obleciem biele saty....uz sa neviem dockat,mi uz mamu salu,hudbu,subor na polnocne odcepcenie,predsvadobna nauka,obrucky,zakusky torta,oznamenia,skratka skoro vsetko...len jedno mi chba a to su svadobne topanky,zatial som videla len klasicke komunisticke...
Odpovedať
Ahojte! Pripájam sa k termínu, najkrajšiemu v roku 2010 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte pripajam sa k datumu :-) my mame salu , kostol , kameru , fotografa , zakusky...nemame saty a oznamenia....kto poradi kde kupi saty , oznamenia...alebo kto poradi ako si oznamenia spravit...nechcem do toho vela vrazat , ked to aj tak kazdy vyhodi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme tiez zakotvili na tomto datume v KE - nemame oblek pre manzela+jeho svadobnu vybavu a doplnky-skor ako v lete ho s tym nemam otravovat :-D popolnocne uz prenho mame, ja mam na seba uz vsetko, riesim este ci kupovat bolerko alebo nie. cca od maja sa chystame na cukrarne, aj ked jednu mam uz v zalohe. po velkej noci sa mame ozvat knazovi a dohodnut si nauky. no a menia nam podmienky v hotely a nevieme sa dohodnut na obruckach, inak asi vsetko ostatne mame alebo urobim ;-)
Odpovedať
Ahojte aj ja sa pripajam 9.10. vo Zvolene a mame faru,zamok,miestnost,fotografku a to je zatial vsetko :-)
Odpovedať
esina: ja sa chystám kúpiť šaty na Ukrajinu. Sú pomerne lacnejšie, ak nehľadáš nejaké extraluxusné šaty.
Odpovedať
Ahojte holky, tiez mam svadbu 9.10.2010 - obrad Stara Tura, oslava Kuria Beckov pod hradom :). Zajednany mam termin na urade, termin v kurii, kozmeticku, kadernicku, vybrate saty, topanky, kupeny oblek, zajednaneho fotografa a kameramanku....vlastne skoro vsetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahijte aj ja mam svadbu 9.10.2010,obrad v Beladiciach a hostina v kastieliku tiez v Beladiciach...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, máme tiež termín 9.10.2010, zatiaľ máme termín, sálu, dj, harmonikára (predbežne), kameramana (predbežne), šaty, pierka, doplnky pre mňa, kaderníčku, kozmetičku, nechtíky mi urobí kamarátka, foto, no a dneska sme boli predbežne vybrať oznámenia, stačí potom dať už dohromady iba presný počet a zvoliť text. Zatiaľ toto
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my mame oznamenia,pohare,servirovaci set na tortu,obrucky,kameramana fotografku,kapelu,vizazistu,knihu hosti,podvazok,kabelku,aranzersku agenturu,zajednany kastiel v Beladiciach,kostol,absolvovanu pripravu do manzelstva s knazom,vankusik na obrucky,subor folklorny o pol noci ktory ma zacepci...dufam,ze som nezabudla na nieco...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nám vypadol harmonikár, kedže pracuje v zahraničí, nebude v tom čase na Slovensku :-(
Odpovedať
Aj ja sa prípájam k tomuto dátumu. svadba bude Nitre. máme sálu, starejšieho , hudbu, fotografku, poháre, časť výzdoby, doplnky pre mna, mám zajednané svadobné šaty a popolnočné objednané, pierka pre rodičov. :-), a chystámem sa ist vybavit kostol...
Odpovedať
ahojte. tiež máme vybratý tento krásny dátum
Odpovedať
no my už tiež máme kameramana, fotograva, cukrárku na zákusky, sálu, kostol, slnečník na fotenie, vybraté pierka, kyticu, oznámenia, zajednanú aranžérku, kaderníka aj kozmetičku, ale čo ma najviac trápi sú moje svadobné šaty. ak by ste mi chceli pomôcť tak kuk do môjho svadobného albumu. ešte tam pribudnú nejaké budúci týžden keďže sa ešte chystám skúšať. s priatelom mám podobný osud ako hviezda 21 - neotravovať kým to nebude horieť. :-D v podstate také dôležité veci už mám a ostatné sa už doťukne. čo sa týka svadobného auta, mali sme to krásne vymyslené, lenže pochybujem že v spodničke a svadobných šatách (a to nehovorím o opätkoch) by som sa vytrepala do traktora. chceli sme to urobiť len tak s recesie že by bola sranda. a hlavne o tom nikomu nepovedať, to by všetci čumeli keby zrazu po obrade zmizlo krásne svadobné auto a čakal tam miesto neho nablískaný novučký John Deere :-( škoda že to nevyjde. ale kto viem. možno to nakoniec vydá. závisí od šiat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka06,podla mna je uplne zbytocne ,ze ti niekto iny poradi so satami,ci su pekne ci nie...pozri aj mne sa pacilo asi patoro siat prv ako som vkrocila do salonov na skusky siat,a poviem ti vyskusala som ich velmi vela,ale skratka do tvojich svadobnych siat sa musis akoby zamilovat a vidiet v nich,ze ano toto su saty ,v ktorych sa chcem ukazat mojmu manzelovi a prisahat mu vernost pred oltarom...aspon ja som to tak prezivala...
Odpovedať
takze my este nie sme poriadne rozhodnoti v ktorej sale to bude....ale saty uz mam kupene :-) Padli mi do oka tu na nete, ine som si ani neskusala, sadli mi ako uliate a som rada, lebo ked teraz pozeram co baby skusaju v pozicovniach, tak mne sa tie modely proste nepacia...na modelke super, lebo ma skoro 2 metre, ale v realy...
Odpovedať
Ahojte. My mame zajednany tento krasny termin, salu, cukrarku, kadernicku, vizazistku, svadobne saty, DJ, auto. A momentalne riesim kvetinarstvo a oznamenia a priebezne pokukavam po topankach pre mna i zenicha. :)
Odpovedať
taniamirco ja viem že máš pravdu, len som zufala z toho že si neviem vybrať šaty ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06 nezufaj,urcite najdes saty tvojich snov,ja tomu verim...
Odpovedať
Profilova fotka
presne, ešte nie je nič stratené, treba hľadať a pátrať, veľa skúšať, keď budeš mať na sebe tie pravé, pocítiš to. Aspoň u mňa to tak bolo....
Odpovedať
1
2
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?