Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama tiež veľmi dlho rozdýchavala, že nebude cirkevný obrad, ale priateľ nie je ani pokrstený a ani vychovávaný ako veriaci. Tiež si myslím, že najlepšie nás pripravilo na život spoločné bývanie, za 4 roky sa človek prejaví ;-) a navyše môj názor je, že obradná sieň v Hc, je krajšia ako kostol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
viem si predstavit,ake to muselo byt,ale v podstate ty si musis rozumiet...ja si neviem predstavit svadbu bez kostola,neviem ja som vychovavana vo viere a tak isto aj moj italiano... :-) To keby si videla topolciansku obradnu sien tak by si zaplakala,a preto my ziaden urad...otras
Odpovedať
No problem s otrasnou obradnou sienou je lahko riesitelny - zajst do ineho mesta. Obradna sien v Novom Meste nad Vahom je katastrofalna (napriek tomu,ze si pani na MSU zrekonstruovali a pristavili MSU , nejak pozabudli, ze by nebolo odveci investovat trosku aj do obradnej siene ktora je pichnuta v jednej katastrofalne vyzerajucej skole), takze sme to vyriesili tak, ze sa budeme sobasit v blizkom meste, kde uz pochopili, ze aj obradna sien je ista vizitka mesta...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, včera som bola farárovi zaniesť papiere a pýtala som sa ho či si môžem doniesť návleky na stoličky na obrad do kostola a on že sa to tam nehodí a ani mašle na lavice. ale mne sa to páči také vyzdobené? čo mám robiť, mám ho ignorovať?
Odpovedať
nikinka skus isť ešte za kostolníkom/kostolnickou...ale aj ja mam ten isty problem. V kostole v ktorom sa budem vydavať ja, nieje zvykom dávať vyzdobu na stoličky a na lavice...ani hadzať čokolvek po mladomanželoch (ryžu atd) . Ja som sa rozhodla ze to budem repsektovat, aj ked som bola na zaciatku sklamana, ale nieje to az take podstane.. Drzim palce aby ti to dobre dopadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale u nás bolo vždy zvykom zdobiť lavice. a stoličky som chcela zakryť lebo tie čo tam dali minule no hrôza. najobyčajnejšia kancelárska stolička ( také čo bývajú v zasadačkách ) nízke operadlo, červená poťah- proste nevhodné do kostola. to si radšej donesiem drevenú a dám na ňu návlek. my máme teraz takého divného farára.
Odpovedať
tak ho skus este pripadne poprosit, a mate kostolnicku (kostolnika) ? mozno sa to bude dat riesit aj cez nich...
Odpovedať
Profilova fotka
máme. ale on mi ich vlastne nezakázal. on len povedal že si myslí že sa to nehodí. a možno nás ani nebude sobášiť on, lebo minule mala kamarátka svadbu a 2 dni pred jej zavolal že on nepríde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by ma asi porazilo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako to máte dohodnúte deň D so šoférom, muzikantami a pod...?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..... viete aku mam skusenost ja s fararom..... ? nechce aby kameraman chodil po kostole a natacal...:D len aby bol na urcitych miestach.... a aby sa presuval na " kridlach" po kostole.... :-N lebo jeho to znervoznuje..... dobre nie....? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mi máme tiež takého divného farára...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby ako to máte s organizáciou?? asi v tom začíname trošičku plávať :-N
Odpovedať
Ja som si napisala program dna, skor iba take poradie, casovo len velmi priblizne..zbytocne by som sa stresovala, keby som mala harmonogram dna ropzpisany presne na minuty...no a poverila som moje blizke a ochotne osobky ulohami. Dve druzicky, svedka a druzbu. Maju to podelene, takze tych uloch jedna osoba nema prilis vela a mozu sa medzi sebou dohodnut, ktoru ulohu kto splni. Napr. kto pojde skontrolovat salu alebo kto vyplati klaviristu a pod. Takze podla mojho planu by som si den D mala iba uzivat. :)
Odpovedať
vyborny plan lin123, ja si pocinam rovnako - je spraveny priblizny haromongram piatka aj soboty (mame to osvedcene zo sestrinej svadby) + zodpovedne osoby a uz len si to uzit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam cele posledne dva tyzdna rozpisane... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja mám takú menšiu dilemu =-) akú vestu budú mať vaši skoromanželia? bielu? alebo podľa obleku? alebo žiadnu?? sa neviem rozhodnúť, váham medzi bielou a takou, aký bude mať oblek .. a čo hovoríte na počasíčko? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
môj bude ma´t bielu a takú istú kravatu. a počasie... no aspoň nemá pršať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, dufam, ze nebude prsat, ja som pozerala pocasie na vela strankach a vsade ukazuju inak :-S tak sa riadim podla najlepsieho :-D ale ved za tyzden sa moze este vela zmenit, aspon dufam, nechce sa mi ist do kostola v kozuchu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj Ilko aj SHMU hlásia pekne, tak im budem zatiaľ veriť. No ja si požičiavam jeden teplejší kabátik a jedno nádherné čipkované bolerko v ktorom chcem vydržať v kostole a aj sa trochu popfotiť kým vydržím. tak dúfam že hneď nezmrznem. veď 15 °C sa hádam dá prežiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak idem verit aj ja Ilkovi - aj ked uz som pocula vtipky na jeho predpovede typu "to jeho polooblacno nam vytopilo celu zahradu" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, on počasie uhádne, len deň nie :-D . Ale ja každému rozprávam a presviedčam že bude pekne. tak bude a hotovo. musíme myslieť pozitívne.
Odpovedať
Ahojte. Ak je ten Vas nastavajuci futbalista alebo miluje futbal a mate svadbu nahodou 9.10., tak bude v Bratislave original pohar LIGY MAJSTROV . Mozte mu urobit radost a prist sa odfotit :-) s nim aj s poharom. v eurovea
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby, už sa to blíži ako pokračujete? JA som dneska absolvovala skúšku šiat - ešte stále ich oblečiem, dĺžka upravená, čelenka kúpená. Zajtra svadobné nechtíky :-) , Len ma trošku trápia botičky moje, zatiaľ sa nemám do čoho prezuť :-N A vy jako?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam nechtiky od dnes a neviem si na ne zvyknuuuut som ledva cibulu pokrajala s nimi :-D a este ma caka vela veci, urobit si vyzdobu na auto, vyzdobu saly, skuska siat, to mam az v stredu a milion veci juuuj aspon ze pocasicko sa nam crta pekne :-)
Odpovedať
ahooojte tak sa nam to uz krati a ja mam stale milion veci pred sebou. Aspon ze pocasie nam bude priat :-) zelam vela stastia a spolocnej lasocky ak sem uz do soboty nepridem
Odpovedať
Profilova fotka
baby držte sa, ja nemám na sobotu farára, náš.... povedal že jednoducho nepríde.
Odpovedať
Profilova fotka
hm to mi je luto nikinka A to je co za farara, ze sa hentak chova, ved to je uplne cudne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no to je teda čudné, ako môže kňaz povedať, že nepríde? My sme na poslednú chvíľu zaradili tombolu do programu, takže zháňame darčeky. Ale počasíčko bude nádherné, tak si to užite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, gratulujem vám, tak už sme manželky :-) . nakoniec sme farára zohnali, ale v sobotu sme ešte riešili problémy, lebo náš farár nenachystal papiere a do poslednej chvíle sme nevedeli či náš sobáš bude platný. a môj drahý pri obrade 2x odpadol takže nezabudnutelné. ale už v hoteli to bolo ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?