Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
No tak sme to trosku pomiesali :)))) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, čo nového čo sa týka svadby ? :) my sme pred týždňom boli dohodnúť menu, a tiež do detailov vytvoriť výzdobu :))
Odpovedať
Profilova fotka
aj my už dohadujeme menu a výzdobu, budúci týždeň máme stretko s dodávateľom. A inak pomaličky obiehame rodinku, a pozývame. ;-) A tiež čakáme, kým nám vyrobia obrúčky, už sa na ne moc teším, už aby boli. Mám chuť sa tam ist vždy opýtať, ked idem okolo. Ale ešte je to len druhý týždeň, ešte musím vydržať :-D
Odpovedať
tak dievčence, dnes ideme pre obrúčky...držte palce, aby boli také, aké sme si želali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
držíme palce, aj ja si už chcem ísť pre ne ;-)
Odpovedať
no už ich máme a musím povedať, že sme nadmieru spokojní, výsledok je snáď ešte lepší, ako sme si predstavovali :-)
Odpovedať
tak kocky pridavam sa aj ja k vam co mate svadbu 09.10.2010,je mam v ten den aj narodeniny :-) Uz mame väcsinou skoro vsetko zariadene,zenich si ide vo stvrtok oblek skusat,ja si musim popolnocne saty zohnat,vizazistke sa ukazat a bude to:-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, ja mám narodeniny 10.10, len to padlo na nedeľu :-( Inak drahý už má tiež oblek, už mu musíme zohnať len topánky, a to veru nebude žiadna sranda, lebo jemu sa len tak niečo nepáči, je horší ako žena ;-) A už iba skúšanie vlasov a make-upu ma čaká :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) kde ste zohnali obleky pre drahých...Ten môj je čo sa týka oblečenia veľmi náročný...už neviem poriadne kam ho zobrať ;-) mohli by ste troška poradiť??
Odpovedať
Profilova fotka
janka830 moj drahy si dal urobit oblek na mieru k modnemu navharovi,takze neviem poradit.
Odpovedať
Profilova fotka
Môj drahý ho našiel náhodou keď išiel s rodičmi na obed, v Trnave, v Jednote pri námestí. Inak aj ten môj je náročný, normálne som mala paniku s nákupu obleku :-( Už len tie topánky, ale to hádam prežijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už máme obrúčky :-) :-) :-) sú krásne,moc sa z nich teším a všetkým ich ukazujem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nas uz cakaju len stretnutia starejsi,fotograf,Dj, kvetinarka, ao 2tyzdne mam skusku make upu a siat. A kedze v nedelu odchadzame na dovolenku co sa uz velmi tesim, draheho kosela na polnoc sa dostane na rad ako posledna. dufam ze som na nic nezabudla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky aj ja sa k vám pripájam. tiež mám svadbu 9,10,2010. strašne sa teším. už mám všetko vybavené, hotel, kostol, šaty, oblek, obrúčky, výzdobu, chýbajú mi len topánky. A teraz ke´d mám všetko hotové tak mi svokra zahlási že ona nechce nikoho volať. a to sme boli dohodnutý že bude volať cca 20 lúdí. teraz nám je zbytočná veĺká sála, drahý DJ... už neviem čo mám robiť....
Odpovedať
nikinka1111 jediná rada - zastreliť svokru. Alebo rada druhá, vykašlať sa na ňu a robiť (pozývať) si po svojom. Vzhľadom k mojim bohatým skúsenostiam s mojou budúcou svokrou, treba sa spoliehať výhradne sám na seba - rozhodne nie na svokru a ešte navyše, ak svokra na teba žiarli... ver mi :-), viem, čo je to peklo od svokry :-)
Odpovedať
Dievcence no kde ste sa podeli? Dufam,ze nestresujete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, nestresujeme, my s priateľom sme úplne v pohode čo paradoxne stresuje a vytáča naše okolie - rodičov :-D . Inak odo dnes je to za mesiac :-D . Čo vy baby ako pokračujete??
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Všetko je v najlepšom poriadku, hej okolie už začína byť z našej náladičky troška nesvoje s tým súhlasím :-) dneska si ideme pre žiadosť na obecný úrad a máme už aj naplánované prvé poučenie s pánom farárom...včera som konečne zohnala topánky..:) a drahý si už konečne vybral oblek ...
Odpovedať
Ahoj holky pridavam sa uz len 31 dni... :-) Teším sa ale aj trošku bojim... ale na jednu stranu to beriem ako velku party :-)) dievčata neviete poradit cistiaren v Kosiciach alebo trebišove???
Odpovedať
Profilova fotka
Caves baby tak uz som na slovensku,a beham ohladom poslednych detailov,hlavne ze sme uz vybavili papiere ohladom mojho draheko itala,len sa desim toho pocasia tu na slovensku,ked je takyto otrasny september,v oktobri budem musiet naozaj vytiahnut ten moj kozuch,este ze som ho kupila :-) :-D
Odpovedať
Pohoda, počasie bude skvelé, uvidíte :-)...hlavne POZITÍVNE MYSLENIE!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež verím, že bude babie leto - krásne slnečno a teplúčko :-)
Odpovedať
ESINA: ahoj, no ja dávam čistiť do Penguin čistiarne, majú prevádzku v hypermarkete Tesco a v OC Optima. Ja som bola zatiaľ spokojná, majú aj dobre ceny. Môžeš pozrieť aj ich web. Nájdi cez google. ;-)
Odpovedať
no ja som na tom tiez tak ze si myslim ze nam pocasie vyjde:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesty kde ste?uz behate ohladom svadby? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) beháme už strašne dlho...už sa obaja veľmi tešíme.. :-) baby už len pár týždňov, neuveriteľné po toľkom plánovaní... inak som sa chcela spýtať, vy máte cirkevný či civilný sobáš? my máme cirkevný sobáš aj s omšou :-) a v stredu máme prvé stretnutie s pánom farárom..teda prvé poučenie..ako ste na tom vy ohľadne poučení?? ;-)
Odpovedať
ja som poučená :D, my máme civilný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my máme civilný :-) , okrem iného som dneska zmenila kaderníčku, tá ku ktorej chodím sa zbláznila, ale nech, nevadí. Už mám náhradu a docela sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj a ešte sa mi o tom aj sníva - dneska do rána. My s drahým sedíme v obradnej sieni, v teplákoch, pohodka pozeráme :-D , v tom príde moja mama a začne ma farbiť na tmavo hnedo (som blondínka), ja na ňu hystericky kričím, že to nestihne, nech to nechá tak, že sa idem obliecť. Boli asi štyri hodiny(pritom obrad máme o polo štvrtej). Hysterčila som iba ja, všetci ostatní boli absolútne v pohode :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,ja mam cirkevny tiez,to by nasi neprezili,keby nebol cirkevny... ;-) ja som az neprirodzene kludna,ono to na mna este urcite dolahne...poucenia jasnacka uz mame za sebou,ved to je traposina,podla mna zivot v spolocnej domacnosti ta pouci najlepsie,my spolu zijeme uz dva roky a to bolo najlepsie poucenie do zivota,ci je to spravna osoba na cely zivot alebo nie...moj nazor :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?