Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dobre o mesiac si beriem na mesiac dovolenku...takze potom uz len posledne veci dotiahnut a moze sa zacat svadba...
Odpovedať
berieš si na mesiac dovolenku? ako ti závidím ;-) ale tak v dobrom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to závidím aj ja teda, ja budem mať voľno len ten týždeň pred svadbou a po nej na vybavenie dokladov a tak. Už aj to je dosť, bo u nás v práci je s dovolenkami vždy veľký problém :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ano na mesiac,lebo zijem v zahranici tak takto spojim prijemne s uzitocnym...uz sa neviem dockat...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to potom áno, mne bolo hneď divné, že na Slovensku mesiac dovolenky kvôli svadbe :-D :-D :-D Ale nie tichá závisť, aj my sme žili v zahraničí, viem čo to je tešiť sa domov
Odpovedať
Ozaj holky, a len tak zo špásu, v akom veku sa vydávate? Nech vieme, keď už máme ten spoločný termín :). Ja mám 26 :)
Odpovedať
Profilova fotka
ikaz, podobne, tiež 26 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Deň po svadbe-teda v nedeľu- 24. Inak 10.10. sme spolu začali aj chodiť, takže všetko je v jednom :-D :-D :-D
Odpovedať
ja mám tiež 26, asi je už najvyšší čas na vydávanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) vek :) no ja mam momentalne este stale 20..ale uz v case svadby budem mat 21 :-) co sa tyka obruciek, tak tiez uz nam dlhsi cas lezia doma...a niekedy mi to neda a tajne si ich skusam :-) a zacali sme ludi uz pozyvat pomalicky...lebo odchadzam na mesiac do zahranicia...:) mate uz naplanovanu aj svadobnu cestu ? :-)
Odpovedať
ja mam tiež 26 rokov. :))
Odpovedať
noooo, svadobna cesta.... dobra otazka, u nas to vyzera na Kanarske ostrovy zatial
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja mám 26 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, začínam sa obávať, že začnem hľadať šaty odznova :( svadobný salón je vytopený a nevyzerá to dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
jejejejej, to ma mrzí. Ako to vyzerá u vás na hornej Nitre? :-( :-( :-( Inak v sobotu sme boli objednať obrúčky, biele zlato - koľko vás vyšli baby? Aby som mala predstavu, či budeme platiť veľa alebo akurát. Svadobná cesta - nebude, aspoň tento rok nie, budúci sa uvidí. Najskôr chceme poriešiť vlastné bývanie, bo v podnájme to nie je to pravé orechové :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak tiež už pozývame hostí pomaličky, dneska večer ideme k drahého babke, za dva týždne zas k mojej krstnej, chceme to obehať, nech aj toto máme za sebou ;-)
Odpovedať
babybubble: v ktorom salone sisi objednala šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
nika, salon Milady pri ZS Rastislavova ... brat mi vravel, ze vela vody je aj tam, uz len zistit, ci saty viseli vnutri hore alebo dole ...
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, ze je to nepodstatne, po tom, co sa udialo ludom, aj ja som vcera odpratavala nasledky povodne u rodiny a este budem, ale aj tak som smutna ...
Odpovedať
Profilova fotka
caute azase su na slovensku povodne?to je otrasne aj tu v taliansku nenormalne burky a povodne... ked prsi teraz takto a sme v polovici augusta tak v oktobri na svadbu aby som si aj kozuch vytiahla... :-N
Odpovedať
babybubble: to nemyslíš vážne aj ja mám odtial šaty oni ti aj volali alebo niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
nika, zatial nie, ja tam budem volat, len nechcem hned dnes, urcite maju co robit, tak ked nieco zistim, dam ti vediet. Mozno sa tam pojdem aj pozriet, mozno sa to nedostalo dnu, je to troska vyssie, tak uvidime.
Odpovedať
tak mi prosim napis čo a ako =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulka2323 ...nas obrucky vyslo na 520€ mam fotku aj v albume :-) Je mi to velmi luto s tymi satami..teraz len verit ze voda sa nedostala do vnutra...
Odpovedať
Profilova fotka
waaau, tak to je teda dosť, neviem, dávali ste aj nejaké vlastné zlato? My sme dávali, bolo ho pomerne dosť, a aj tak to vychádza okolo 200 e, mne sa to zdá dosť. Ale asi nie, ;-) presne budeme držať palce, aby sa nedostala voda dnu, a neponičila šaty
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, pisala som tam email, lebo je mi blbe ich otravovat telefonovanim ... Zakladna skola, co je oproti, uz vyhlasuje, ze prosi ludi o pomoc, lebo je cela vytopena, aj ucebnice ... Tak uvidime no. Neviem, ci si bola aj v pobocke Milady v Novakoch, to nie je daleko od Prievidze (okolo 10 km), takze keby nieco, mozeme ist kuknut tam :) vraj tam maju dobry vyber. Ked mi pride odpoved, dam vediet.
Odpovedať
babybubble: v Novakoch som nebola ale dakujem za info. Ja dufam len v pozitivne spravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nika, tak som bola v salone dnes :-) vsetko je O.K. Akurat si tam skusala saty jedna buduca nevesta a zase sa mi tie zacali lubit, ja som hrozna :-D ale ostavam pri tych vybratych, hadam sa budu lubit ...
Odpovedať
babzbubble: Ani nevieš ako si ma potešila , neboj určite sa budú lubit. Kde máš svadbu v PD?
Odpovedať
Profilova fotka
Obrad bude v Prievidzi a "oslava" v Bojniciach, hotel Regia, ale inak vela uz bolo na ten termin poobsadzovane ... Pozeram, ze ty si zo Ziaru a svadba vo Zvolene. Moja rodina zo Ziaru zase pride do Prievidze :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?