Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze bude svietit slniecko :) bude bude a bude..:D vsetko je to o pozitivnom mysleni ;-)
Odpovedať
tiež si myslím že keď veríš v niečo zlé, ono sa to zlé aj nakoniec stane. pevne verím že to funguje aj naopak a preto si stále do okola opakujem: slniečko, slniečko, slniečko ... :-D
Odpovedať
slniečko, slniečko, slniečko!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude slnečno teraz som o tom presvedčená :-D :-D :-D :-D a teraz z iného súdka - včera mi prišiel mail, že oznámenia sú hotové, stačí ich ísť vyzdvihnúť hurá :-D
Odpovedať
bambulka to je super že ich už máte hotové. tie moje majú ešte len návrh ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
musím ich pochváliť, boli fakt šikovný, ani nie dva týždne od objednávky. A ani cena nie je najhoršia, aj keď si viem predstaviť ešte menšiu ;-)
Odpovedať
Ja už mám oznámenia doma - krásne, napriek tomu, že boli objednané až z ČR, vybavenie objednávky netrvalo ani dva týždne. Super, veľmi sa teším :-)
Odpovedať
MY máme oznámenia doma zhruba asi tak 3 mesiace. Ale stale nevieme kedy ich budeme posielat. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
my sa na to chystáme asi v auguste - tá slovenská časť. Českej strane to dáme aj s osobným pozvaním na svadbu už teraz v júli, lebo tam ideme na chatu, tak spojíme príjemné z užitočným. Ten august mi príde tak akurát, ani skoro ani neskoro, všetkých aj tak nestihneme naraz, po práci tak jedno dve stihneme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..no super vy mate uz oznamenie :-) vzrusujuce..my zatial davame dohromady napady..a vykreseme z toho to naj pre nas :) bambulka tiez si myslim ze august je taky najlepsi cas..aj ked zase je to dovolenkovy cas kedy su vsetci rozlietani.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, práve preto začneme v auguste, pretože sme s drahým v práci až do 18:00, takže kým sa dostaneme k niekomu bude aj osem. Aj tak každému najskôr zavoláme, či je doma či môžeme prísť, :-D Nemám rada neohlásené návštevy. Viac menej tam máme len rodinu, a len pár fakt najlepších kamarátov a u tých je to v poho
Odpovedať
no a mi sme v nedelu rozdali prve 4. bolo to celkom prijemne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rodičom sme dali tiež hneď za čerstva :-D a ostatným postupne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby :-) dneska mam celkom uspesny den... zohnala som konecne topanky k popolnocnym satam..sice obchod so satami z ktoreho som mala odobrat saty je do utorka zatvoreny, ale mam topanky k tym satam...takze som cela bez seba :) nie doslovne ;-) co vy co noveho??
Odpovedať
no tak ja som poslala všetky podklady na oznamko, už chýba iba naša spoločná foto, ale aj na tej sa začne postupne pracovať a budú hotové ;-)
Odpovedať
ahojte dievčence..tak sa k Vám pridávam aj ja ...budem nevesta tiež v tento deň ..budeme mať svadbu v Komjaticiach a hostinu Veľký Kýr v motoreste. Plánujeme to uz od decembra 2009 pomaličky takže žiadne stresy zatiaľ nepociťujem. Ako prve sme zajednali sálu, potom kameramana, fotografku, Dj, a nedávno sme boli za farárom vybaviť kostol. Mám už aj šaty konečne, mala som zajednané už dávnejšie ale stále mi vŕtal chrobák v hlave či sú to tie pravé , ale teraz som si istá :-D . Oznámenia som vyrobila sama, takisto aj menovky, pierka, výzdobu auta a tak podobne si kcem urobiť sama..možno tak niečo ušetrím ale hlavne ma to baví ;-) . Teraz hľadám niekoho kto pečie výborné torty a zákusky, neviete mi poradiť NZ, SA alebo okolie..
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme včera do večera viazali mašličky na oznámenia, písali obálky a delili pozvánky. Fúúú, bola to drina, ale som rada, že to mám hotové, lebo aspoň mám prehľad, koľko ich ešte zostalo pre tých na ktorých sme eventuálne zabudli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,uz ma chytaju stresy,vas este nie?
Odpovedať
tak vieš že sa ráno budím v mokrej nočnej košeli, čo sa mi sníva že stále niečo nemám vybavené a že tá svadba dopadla otrasne. ale sem tam ma aj cez den prepadne panika že čo všetko mi ešte treba urobiť :-D potom sa zase ukludnujem tým čo všetko už vybavené mám. :-S no je to na zbláznenie. petussa1 ja viem iba vn seredi alebo tešedíkove ale to už je pre teba asi ďaleko :-|
Odpovedať
joj ja som už tiež mala zo dve nočné mory! Strašné!! Ale cez deň nejako moc nestresujem, v podstate už skoro vštko mame. Len nemožeme zohnať fialovu svadobnu vestu, tak to asi vzdáme a kupime bielu 8-(
Odpovedať
majus124: pozri na tuto stranku http://www.studioprincess.cz/cs/kateg... alebo sa da fialova vesta kupit vo firme Jamel ;-)
Odpovedať
sydnuska: dakujem! tu so studiaprincess som uz sice raz nasla ale drahemuu sanepacila skusim este v tom jameli
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to ešte nejak nepripúšťam, stále mám pocit, že je to až v októbri, veď to je ešte daleko, ale ono je to v podstate za dneska presne za 3 mesiace :-o :-o :-o . Ja mám paniku skôr z účesu, lebo sa stále nevieme nejak dohodnúť s kaderníčkou na termíne, raz nemôže ona, raz ja. Už aj rozmýšľam nad inou, no hrôza. :-S
Odpovedať
bambulka skúšku účesu ti stačí vybaviť koncom augusta až začiatkom septembra, aj ja tak pôjdem, si predstav že by ti to skúšala teraz, okrem teba má ešte kopec neviest, určite by ani netušila čo a ako ti na tej hlávke robila ;-)
Odpovedať
Holky klud...je to ešte tri mesiace, tak žiadna panika, pokoj... S pokojnou hlavou človek rieši veci najlepšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ikaz ja som neni vobec pokojna,mam uz stresy,chcela by som aby vsetko dopadlo dobre,vies ja mam napriklad 45 zahranicnych hosti,anje to tazke,starat sa okrem vsetkych inych preparativ aj o noclah a ine...
Odpovedať
Profilova fotka
taniamirco urob si velky zoznam s terminmi, vsetko pekne odskrtavaj co budes mat zariadené, nos ho so sebou a priebehne znac veci co ti napadnu alebo co by si urobila inak......... ja tiez vidim ze cosi zabudnem lebo to robim podla seba nie podla zvykov ake caka nasa výchiodnarska rodina a co teraz, mam sa obesit kvoli tomu ci privodit si zlcnikový záchvat??? staci ze "zlosti" manzel a nemame nanho oblecko, na to ze nahodou nieco zabudnem kaslem lebo aj tak zabudnem :-D hlavne je aby bolo co jest pit neboli sme holi a mali co obliect, aby kazdy vedel kde sedi a co dat po svadbe hostom. ci bude o jednu maslicku na dverach viac alebo menej, prosím ta kto si to bude pamať? zmier sa s tým že nevyhovieš každému a basta :-) ja mam na svadbe mat zlozenie hosti z celeho SVK - od alkoholika co bol niekolkokrát na prednej hore az po ministrov a profesorov a teraz co? a nemam sestry ani bratov ani mamku, buduceho manzela v zahranici, manzelovu mamku 130km odomna - tak ja mam co povedat??? :-N
Odpovedať
Na jednej strane sa to blizi,ale stale mame este cas. Mam kalendarik, kde som si postupne pozapisovala, kedy co je vhodne vybavit a tak viem, ze stiham. Pevne tomu verim. Je dobre vyuzit aj ludi ako trebars druzicku, druzbu, svedkov aby vam s niecim pomohli a mate o starost menej...ludi potesi,ked mozu prilozit ruku k dielu. Urcit si priority a nad malickostami si lamu az tak nelamat, to su iba uplne zbytocne stresy.
Odpovedať
Myslím si, že stres ešte nikomu vo vybavovaní neprospel. Taniamirco, myslím, že aj my ostatní máme hostí, ktorí sú zahraniční a ktorí budú noclahovať, ale to všetko sa dá zariadiť aj pokojne. Rozhodne si nemienim vyrobiť zo svadobného dňa horor :-) a tak ako píše hviezda21, na mašličke nezáleží...dôležitý je výsledný efekt. A ten nebude bohvieaký, keď už 2,5 mesiaca pred termínom prepadáš panike...
Odpovedať
my máme tiež problém s hosťami, som od nitry a svadba bude na spiši :-D všetci sa na to síce tešia ale tiež sme mali dilemu ako to urobiť s prepravovaním a ubytovaním, našťastie sme to už poriešili ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?