Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
lenže ja so dosť nerozhodný typ (typický blíženec :-D ) no a toho sa bojím najviac
Odpovedať
Profilova fotka
potom sa netreba báť, a nechať si poradiť. Ja som zase typická váha- stále váham, takže viem o čom hovoríš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Cavte babule, my sa s drahym tiez berieme v tento nadherny den :-) v Prievaloch :) okr. Senica...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janka 830 vitaj v kolektive... Baby co uz mate vybavene?
Odpovedať
mne teraz chýbajú už len nejaký outfit aj pre drahého aj pre mna, oznámenia - ale presne viem ako budú vyzerať, takže tie poriešim behom chvilky, pierka - zistila som že tie moje sa už vyrábať nebudú takže si ich musím urobiť sama (tie čo mám v albume), no ale šak to hádam zvládnem :-D ked nie tak stužky predávajú a krušpán niekde otrhám
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte co sa tu deje nejako to tu spi vsetko... uz mi konecne prisli svadobne pohare...
Odpovedať
a aké poháriky si si objednala?
Odpovedať
Profilova fotka
a odkiaľ, bože ja som zatiaľ nikde nevidela žiadne čo by stálo za tie peniaze nekresťanské, čo za ne pýtajú.
Odpovedať
bambulka ja to chcem riešiť tak že si kupim obyč poháriky na stopke, dozdobím si ich satinovacou pastou (robí rovnaký efekt ako pieskovanie) a nejkou tou mašličkou ktorá ich bude spájať. nemienim za tie gýče vyhodiť také peniaze a potom ich budem mať aj tak len schové lebo by som sa za ne hanbila. tiež som tam nenašla také čo by stáli zato a už ani nehladám.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, my sme si vybrali take krajsie pohare s akokeby uz potlacou, pripadne kupime nejake pekne 2 pohare, mozno kristal. pre mna je to jedna z najmenej podstanych veci na svadbe.
Odpovedať
ahojte baby, ako ste ďaleko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ,ja som si objednala pohare so swarovskymi krystalikmi...ja mam jeden nazor,vydavam sa len raz v zivote a nestrit na sebe nebudem...a budem ich mat na pamiatku na cely zivot,aj moji rodicia maju este stale vystavene svadobne pohare a su spolu 30 rokov...ved co ti zostane zo svadby ,len spomienky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja chcem miesto poharov investovat do obrucok (uz len spracovat manzela :-D ), staci jedno upratovanie a pohar za 200€ je v ..... :-o ale kazdy ma svoje priority 8-)
Odpovedať
hviezda súhlasím, poháre máš v skrini ale obrúčky nosíš celý život, a tiež by som radšej investovala do foto, tie bude vidieť viac ludí ako drahé poháre
Odpovedať
ahojte..my vobec neriesime svadobne pohare..mame tiez ine priority.
Odpovedať
Profilova fotka
caute tak som bola na slovensku na 4 dni a vybrala som si konecne svadobne saty...a kupila som konecne svadobne topanky,nadherne...
Odpovedať
ahojte. no ako? čo už máte? pierka aké budete mať? a čo topánky? aký typ radšej volíte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte uz som kupila aj topanky,v svadobke,velmi pekne biele presne pasuju k satam... nad pierkami som este vobec neuvazovala,ale asi nejake kupim...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak som zohnala topánky pre mňa, už ma chytala panika všade už mali plno sandálov a žabiek :-D , a minulý týždeň ma prekvapila nastávajúca svokra, pretože nám kúpila svadobné poháre, pridám aj foto. Inak zaujímavé je, že som na tie poháre v teň deň pozerala, keď som bola v tom obchode cez pauzu v práci, nikomu som o tom nehovorila a večer prídeme k svokre a tam poháre. Som nechápala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka to je super,a ake su pohariky a topanocky?
Odpovedať
na tie poháriky som aj ja zvedavá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulka : to mas potom velmi dobru svokru s vynikajucim vkusom... my zatial taketo tieto detailiky neriesim..zatial mame salu fotografa, kameramana,matriku uz tiez skoro vybavenu..mame vybrane oznamenia ale zatial musime presne casovo veci naplanovat pred tym nez ich dame tlacit :-) drahy sa teraz vrati s pracovnej cesty a ja koncim skolu..cize sa hned vrhneme na obrucky, oblek, pohare..a podobne malickosti ktore su dolezite... :-) zatial si len v hlave utriedujeme co vlastne chceme na svadbe a co nie aby sme neprepiskli.. :-) a boli sme spokojni..mam stastie ze mam naokolo seba super rodinu ci uz moju alebo draheho , lebo maju stale plne hlavy napadov... co vy?? :-)
Odpovedať
no tak ja som včera kupila poháre a ked ich drahý zbadal, skoro dostal infarkt. že on chcela také na šampanské, ale ono je to tak, ked sa s nim chcem baviť o svadbe, tak že ho tým otravujem a ked sa s ním o svadbe nebavím tak mi povie že všetko chcem riešiť sama a nič s ním neprejednám :-N čo tí chlapi vlastne chcú? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka06 : :-) typicky chlap, nechce byt zapojeny lebo je to zenska starost ale na druhej strane chce rozhodovat... :-) myslim si ze pred tym nez nieco kupis na vasu spolocnu svadbu by si sa ho mala spytat ako si to predstavuje..a potom aj ked ti povie ze ho tym otravujes tak sa uz nebude moct stazovat :-) ..alebo nech ide s tebou.. :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, aj my mame svadbu 9.10.2010. KRASNY DATUM len co je pravda :D My mame takmer vsetko, uz nam chyba iba priatelov oblek, obzriet nejake tie doplnky a vyriesit zopar papierovaciek. A co sa chlapov tyka.... aj u nas je to podobne aj ked mame s priatelom velmi podobny vkus takze ako sa zda co vyberiem je vzdy dobre :P
Odpovedať
som mu na tie poháre povedala že sa dajú využiť aj potom ked budeme (raz možno) bývať vo svojom, tak že nech si ide kupiť nejaké sám, tak to už nie :-N no proste psychiatria :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hej hej, mám super svokru, odkedy prehrýzla, že som jej ukradla milované bejby (môj partner je najstarší z troch bratov), tak máme úžasný vzťah, je mi skoro ako mama, máme aj podobný vkus, či na doplnky alebo obkečenie, často mi kupuje tričká, ja jej knižky a pod. Zatiaľ je to v poho, uvidíme v októbri :-D :-D :-D Už aj idem fotiť a pridám do albumu, takže kľudne pozerajte
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne ze mate ine priority....... prv ako zbombardujete niekoho slovami ,skuste nad sebou porozmyslat ze lucka0?
Odpovedať
Profilova fotka
Taniamirco : ??? :-)
Odpovedať
taniamirco ??? :-. ak narážaš na tie poháre tak si za svojim stojím. to len môj drahý rieši poháre ako keby to bola najpodstatnejšia vec na svete, mne je to jedno keby pijeme aj z kríglov na pivo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?