Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
1
9
10
Profilova fotka
wau, tak to nezávidím, teda. ale hlavne, že bol ok. Inak tiež gratulujem. A aké ste mali svadby? Počašíčko nádherné, aspoň v okolí Hlohovca. Pochválľte sa, mladé paničky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ahojte nevestičky, počasie nám teda rozhodne vyšlo.to to naše pozitívne myslenie :) kludne by som si to ešte zopakovala ;-) bolo to super, síce bol tam sem tam aj chaos ale ten ktomu asi patrí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) bola to úžasná svadba, nezaobišla sa síce bez menších prešlapov ale aspoň sa bude načo spomínať..napríklad ako som sa začala smiať v kostole aj so svedkami, ja som sa triasla od smiechu a udržala som to v tichosti (zato sa mi plecia natriasli ) ale svedkovia to neudržali a rehotali sa celkom hlasne pán farár to zobral s humorom nereagoval len sa pousmial a pokračoval v podávaní svätého prímania.. po omši povedal že aspoň videl ako nám odlahlo potom pri tanci s mojím už švagrom sme spadli obaja, on mal čo to vypité a prišlapol mi šaty a chcel ma prehnúť ja som chcela troška ustúpiť dozadu a iba sme sa tak prekoprtili, ďalší pád bol keď ma bratrance volal tancovať a to som mala už popolnočné šaty a môj prísediaci mi ich stoličkov prisadol (o tom som nevedela) a ja som si vyskočila čiperne a tak čiperne som dopadla aj na zem neviem prečo ale všetci sme boli v takej perfektnej náladičke že sme sa na tom zasmiali, ja som to zahájila a všetci sa pripojili keď videli že nič mi nie je dosť ma zaskočilo že som to nebrala nejako tragicky ostatné všetko prebehlo bez problémov zaujímavé je že stresy svadobné nás zasiahli : ženícha keď išiel vítať hostí prvých až o takej 14hod... a mňa to zasiahlo až keď ma otec viedol pred oltár..dovtedy nič... vydarilo sa aj počasie a vďaka tomu sme mali aj lampióniky :) bolo to skvelé..vymysleli sme si aj prvý tanec z dvoch pesničiek polovica shania twain - from this moment , v polovici nastal taký zvuk akoby sa pokazilo cd a potom išla pesnička never can tell (pupl fiction)...tanec mal ve%lký úspech inak sme mali živú hudbu.. chystáte sa aj niekam na honeymoon ? my odlietame teraz 18teho do egypta :-) troška si užiť slniečka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak s tými stresmi je to zaujímavé, nás zasiahol až na hostine :-D , zábava sa trošku ťažkopádne rozbiehala, staršia generácia sa nechytala na nič, dj-ovi trvalo dlho kým zahral niečo želané, program nám nevychádzal tak ako sme ho mali naplánovaný. Ale zachraňovala moja družička, ktorá bavila celú sálu, aj starší sa chytili konečne. Manželov brat sa odviazal, tiež bavil. Aj vám to tak strašne rýchlo ubiehalo? Nám strašne. Keď po polnoci prišli naši kamaráti a roztočili to s nami, to bola paráda, pravá "žúrka" jak sa patrí. Ani som sa nešla prezliekať do popolnočných šiat, bláznili sme a tancovali do 5 rána, svokrovci s nami. Svadobná cesta u nás teraz nie, skôr sme sa zamerali na hľadanie hniezdočka vlastného. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) inak z nás ten stres opadol po omši teda ešte pred tým ako sme šli podpisovať papiere, ale aj to bol veľmi zvláštny pocit ;-) u nás sa zábava tiež rozbiehala pomalšie ale už o 11tej to fičalo ako sa patrí, síce nie stále úplne naplno ale uspokojilo... :-) keď sme sa prezliekli a vrátili sa naspäť do sály už to tam fičalo v tom pravom slova zmysle :-) do hotela a domov sme odchádzali až o 5:30 a dopravili sme sa domov až o 6:30 :-) v autobuse som síce nebola ale podľa rečí a opisov ostatných zúčastnených to bola poriadna divočina..spevu tancu všetkého ;-) a menšia nepríjemnosť keď pristála jedna torta šoférovi autobusu na volante ( našťastie až keď stál a vynášali sa veci z autobusu)
Odpovedať
Svadba bola sutocne nadherna. Velmi sa tesim z celeho priebehu, prekvapena som bola, ze som to celkom dobre zvladala. Proste som si te den vyslovene vychutnavala. Ale nebola som vyspata, len tri a pol hodin spanku,to je dost malo, takze po polnoci som mlela z posledneho..ale vraj to nebolo vobec vidno, ved sme stale s manzelom spolu tancovali. :-) Priebeh: rano kadericka, vizazistka, odobierka, fotenie, na fotenie sme mali 3 hodiny a stihli sme len medicu zahradu, to ma prekvapilo, chcela som viac miest, ale nestihali sme. Prichod na obrad, fotenie pred obradom, obrad, gratulacie a spolocne fotky. Prichod na hostinu o 17.15, rozbijanie taniera..celkom sranda, prekvapenie bolo hadzanie ryze :-) pripitok mal moj manzel, dost netypicke ale bolo to velmi mile a dojemne. Jedenie polievky zo spolocneho taniera jest som nevladala..v ten den som zjedla skutocne malo... prvy tanec a tance s rodicmia so vsetkymi..krasa..1.tanecne kolo 2. tanecne kolo..svadobny milionar ´odporucam..bala som sa toho a teraz uz ani neviem preco..je to fakt perfektna zabava....krajanie torty pri svieckach..uzasne...tanec parov a podakovanie rodicom = velmi dojemne a nadherne..vsetkym sa pacilo a zacepcenie..velmi prijemne prekvapenie pre svadobcanov. Pocas svadobnej zabavy sme mali svadobnu knihu pre hosti..velmi odporucam..malo to pozitivny ohlas a my sme si s manzelom na dalsi den pri citani odkazov od nasich hosti poplakali. :-) Odprucam balonovu vyzdobu je to nielen pre deticky ale aj dospelych a bublifuy, ktore tiez nielen pre deticky ale aj dospelych.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mladomanzelky,bola to rozpravkova svadba,vsetko nam dopadlo uzasne,nasi hostia sa bavili do 5 rana,to bola nadhera,ked uz taliansky hostia tancovali na Fero od Elanu tak to bola sila.Nasi dodavatelia boli skratka ukazkovi...Beladice su to najdokonalejsie miesto na svadbu.uz sa neviem dockat fotiek a potom si urobim albumcek a vsetkym Vam ukazem fotocky,z nasej rozpravkovej svadbicky.
Odpovedať
Profilova fotka
co sa deje kocky...kde ste...
Odpovedať
Profilova fotka
no teda dámy kde ste, posvadobné šialenstvo už vyprcháva, fotečky už tiež sú na svete, čo video? máte už? ste spokojné? A hlavne aký máte pocit ako vydaté? Nás sa to všetci pýtajú, ale my necítime žiadnu zmenu. Aká by aj mala byť po 4 rokoch spoločného bývania že? Ako je to u Vás?
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?