Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Zobraz úvodný príspevok
Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
Profilova fotka
obrúčku už nosím, zásnubnú. tam sa mi zmení len prsteň. inak, my sme mali prstene ako prvé. :-) rozvodu sa nebojím, môj drahý je úžasný človek a verím, že nám to vydrží až do smrti. ono ten pocit, nie je strach z toho, čo bude, ale skôr také očakávanie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my uz mame tiez vsetko a iba cakame co a ako :-) sa hrozne tesime...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam strach aby vsetko dobre dopadlo co sa tyka svadby... aby neprsalo ale zasa aby ani strasny hic nebol, aby sa nestal daky trapas aby slo pekne vsetko hladko a pod :-D :-D :-D :-D no ja som zasnubak nemala lebo drahy vlastne pred rokom len tak so srady povedal, ze 8,8,2008 je pekny datum na svadbu no a tak som sa chytila za slovo a tu svadbu naplanovala :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
počasia sa ja nebojim. ak bude pršať, zmokneme. ak bude hic, budem sa ovievať všetkým, čo bude poruke a budem sa behať častejšie sprchovať. ešteže máme izbu zajednanú v penzióne, kde bude aj hostina. :-D trapasov sa tiež nebojím, tie narobíme tak či tak, lebo ani poriadne neviem ako bude obrad prebiehať. :-D zásnubák nosím na prste non-stop od vianoc. mám po ňom na prste ryhu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
o koľkej máte obrad? my o piatej, tak to hádam už nebude tak teplo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte osmičky, tak čo, už začínate stresovať? Nebojte, uvidíte, že to dopadne super. Ja sa veľmi teším, lebo idem na svadbu kamarátke. Pipi moja kamoška má tiež dcérku a berú sa teraz ôsmeho. Volá sa liluška, teda to je jej nick ;-) Želám vám, nech všetko dobre dopadne a užite si tento deň naplno, lebo fakt to rýchlo ubehne :-)
Odpovedať
Čaute baby, tak o takomto čase o týždeň už bude žúrka :-D Ja sa už veľmi teším a stresovať ani nestíham...
Odpovedať
Profilova fotka
adka, to ma nenapadlo. fakt, o takomto čase už budem ženuška. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ja som dnes mala rozlucku zo slobodou tak bolo super :-) bolo to sice cez den ale tak co uz po veceroch musim byt pri dcerke :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som rozlúčku pôvodne nechcela mať, ale nakoniec sme si ju spravili včera večer s našimi priateľmi a bolo super.
Odpovedať
Profilova fotka
zmolinka vy mate svadbu na bojnickom zamku? aj my sme tam povodne mali mat aj sme to mali zajednane ale nakoniec sme to dali do ba aby to mali vsetci blizko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na bojnickom zámku to musí byť krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
njn ale keby to nebolo tak daleko :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuchy ste tyzden pred nami....tak zelaam vsetkyym paradnu svadbicku...pocko vam vychadzaa ;-) veriim, ze secko maate...v auguste nediskuurujete ...tak vaam tu musim takto vpadnuut especially zdraviim zmolinku - prazandu a pipi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooha dakujeme no ja nemam moc casu na pisanie len ked mala spi :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja leem ze som si s vami s obomi pisalaa a gratulace po uz nem budem stihat...vlastnaa svadba ;-) bude....taakze prajem vopred :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
v dnesnej Pravde je zaujimavy clanok o tomto datume :-D http://tinyurl.com/55xg5r
Odpovedať
Profilova fotka
no 8 je mojho muzika naj cisielko x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj pre môjho drahého je 8 šťastné číslo, lebo sa narodil 18. 8. :-) my sme zvolili tento dátum hlavne preto, aby sa nám to dobre pamätalo. :-D mne osobne by sa páčil aj dátum 30. 8. 2008. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne to je jedno ci su tam 8micky alebo nie ale je to pekny datum....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte osmičky...ja som tiež osmička ;-) x-) my máme v dátume ešte o nejaké tie osmičky viac...maša dcérka bude mať presne v ten deň osem mesiacov a osem dní tak dúfam, že nám to prinesie ešte viac šťastia ;-) Držím vám na piatok všetkým palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no baby uz zajtra x-) x-) x-) x-) x-) ja uz o hodinku odchadzam k nasim a pridem az v sobotu takze vam prajem aby sa vsetko vydarilo podla predstav x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Čaute baby, chcem vám zaželať krásnu svadbu a snáď budeme mať zajtra pekné počasie. Ja už asi k netu nestihnem sadnúť, tak píšem dnes. Držím vám všetkým palčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky aj ja Vám vo pred prajem krásnu svadbu, :-) a vo pred vela šťastia
Odpovedať
Profilova fotka
tak drzim palce, aby nam to zajtra dobre dopadlo :-)
Odpovedať
Baby tak sa zajtra drzte. A ty tripplebi nemas spania? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?