Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Zobraz úvodný príspevok
Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, dik, tak uz je len na mne :-)
Odpovedať
Čaute baby, tak čo? Už začínajú stresy? Kedy máte rozlúčku so slobodou? Chcela by som nejaké typy čo sa na takej babskej jazde dá robiť a čo všetko je dovolené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rozlúčka so slobodou? ja som na takú vec úplne zabudla. :-D
Odpovedať
No ja sa na to celkom teším :-D Len neviem, do akej mieri môžem zájsť na takej babskej jazde. Niektorých ženíchov berú kamoši aj do nevestincov, preto sa pýtam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my sme mali rozlucku priamo na svadbe... zdalo sa nam to vyhodenie penazi a trosku aj zbytocne, lebo chodievame vonku kazdy piatok alebo sobotu - a to sa furt pije z nejakeho dovodu :))) neviem, ako by som reagovala, keby moj frajer chcel ist do nevestinca - asi by som ho nechala, lebo mu verim, len by som bola nastvana na chalanov kamosov, ze neco to urobili... a svoju rozlucku som si aj tak nevedela predstavit, lebo mne je zo vsetkych stripterov smiesne... )))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Cafte baby tak ako, co vam este chyba? Uz sa nam to poriadne rychlo krati. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby no uz len 14dni x-) x-) x-) my teraz vybavujeme vyzdobu na auta a este koselu drahemu musime zohnat
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, ja ho mam permanentne, s mojim drahym ja saliem a on je v pohode :-) Neviem ako to dokaze. No nam treba tiez menu, menovky, a ozdobu na auto. Robite si to sami alebo cez agenturu / ozdobu /?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ozdobu na auto poziciavam vo svadobnom obchode.... :-) lebo zo zivych kvetov by to vyzlo cez 2tis a to nie som ochotna dat :-| ozaj to menu musi byt ci ako to vlastne je?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobré ránko baby, tak ja som mala včera rozlúčku so slobodou. Prišla som domov o 4 - tej, ale stálo to zato. Bolo super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooooha a bol aj stripter? :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja mam o tyzden no bude to len take kludnejsie lebo doma ma caka dcerka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ake prekvapenie? ci to asi nevies... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ooooha a nenechas si to na svadobnu noc x-) x-) :-D :-D :-D :-D my dnes ideme do restiky dohodnut menu, vyzdobu a pod.... :-) ozaj mate uz niektora babo ci som jedina? =-) :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja rozlúčku mať nebudem a drahý asi tiež nie. nestíhame. :-) nachystané by som mala mať už skoro všetko, až na kytičku a drahého oblek, ten ideme kupovať tento týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
pipi, my bábo nemáme ani nečakáme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme museli dat oblek sit lebo drahy ma divnu postavu ruky velke a ramena uzsie :-| ale tak v stredu si ide pon :-) ja mam uz kyticku, ozdobu na auto a pierka ideme kupit v stredu s maminkou, obleceny uz sme a ozaj mi este nemame podstatnu vec a to su prstienky ale tak v meste ich robia na pockanie :-) to pojdem vybavit tento tyzden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky :-) ... tak uz tiez trochu stresujete? vcera bola u nas hadka jak vysita..a to nielen kvoli prezliekaniu (moj drahy by najradsej siel do kapsacov), ale aj kvoli menu ehmm...chcem si nechat aj svoje aj jeho, neviete mi v tomto poradit, ako dnes chodi? Prve musi byt jeho a potom pomlcka a potom moje za slobodna? Mam uz z toho velku hlavu, a to sme uplne zmenili koncepciu svadby - nakoniec nas bude 10 a ja som aj tak vystresovana aaaaaaaaach jaj.
Odpovedať
Profilova fotka
babush, s priezviskom je to tuším tak, že to prvé je to dôležitejšie a pomlčka sa tuším už nedáva. na matrike ti určite poradia. ešte si nebola zaniesť žiadosť? v stredu ideme s drahým vyberať pre neho oblek, tak som zvedavá. a začínam chytať predsvadobné stresy. nie preto, že nemám všetko nachystané, je to taký divný pocit. asi až teraz som si uvedomila, že sa idem vydávať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tripplebi, na matrike sme zatial poznaceni len ceruzkou, tento tyzden tam uz konecne ideme to vyplatit - cakala som totiz na novy obciansky (kvoli poplatku za svatbu na bojnickom zamku-pytaju neskutocne peniaze za to). Asi sa tam spytam, ze ako to teda s tym menom je po novom. Dakujem za radu. My uz oblek mame, len koselu a kravatu a topky pre zenicha nie...ale to ideme riesit dnes, tak dufam, ze to nebude zas taky porod ako pri obleku :-D ..a s tymi stresmi to je vraj tak. Aj ked sme spolu uz vecnost a vravime si, ze sa naozaj nic nezmeni, tak mam z toho divny pocit a stale sa to stupnuje. Asi si kupim este daky anti-stres darcek, nech sa vlastnej svadby dozijem. tak drzim palce, nech dobre vyberiete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babush, hej presne, aj my s drahým bývame spolu, ale keď si spomeniem na svadbu mám taký divný pocit, že sa niečo v mojom živote zmení, aj keď vlastne nezmení. :-)
Odpovedať
Baby nestresujte ;-) Jediné, čo sa vám zmení bude priezvisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adka, veď ja to dobre viem. :-D ale po svadbe už budeme fakt patriť k sebe aj na papieri a jeho rodina bude aj moja a moje jeho.
Odpovedať
Tak to už je aj teraz, nie? Však keď spolu bývate to ste už samostatné jednotky - čiže "skoro" rodina. Aj my už spolu bývame, a svadba je v podstate len papier, ktorý zmení moje priezvisko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ale vieš čo je to zvyknúť si na nové priezvisko? mne to príde akoby som bola nový človek. :-D som zvedavá dokedy sa budem mýliť a predstavovať sa a podpisovať mojim starým. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute zenkse no nestresujte tu!!!!!! ved tym sa nic nezmeni akurat uz bedes pani a nosit obrucku a predsa ak sa nieco stane mozete sa rozviest nie? viem ze sa to teraz blbo pocuva no taka je realita... :-) my sme vcera kupili obrucky tak sa z nich vytesujem :-D :-D :-D hodim aj foto vecer do albumiku a kupila som si aj pancusky-samodrzky :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?