Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Zobraz úvodný príspevok
Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
ahoojte, má niekto v te dátum svadbu v SN ? :-) kráti sa nám to už, ako ste na tom, máte už všetko zariadené? 8-)
Odpovedať
no nam este par drobnosti chyba,nemam este topanky ani drahy,no a popolnocne saty 8-) a vy uz mate vsetko vybavene?
Odpovedať
no zhruba hej, ešte takisto potrebujem topánky, priateľ potrebuje košeľu ešte ale zhruba je to všetko, chcem sa opýtať, máte nejaké darčeky pre hostí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja uz mam tiez saty zajednane no zacinam o nich pochybovat... vzdy bol moj sen mat take princeznovske saty ale poslednou dobou ako tu tak pozeram albumy sa mi zacinaju pacit take trosku uzke a cipkovane lenze zaloha je uz zaplatena a co maju v mojom salone taky strih tak su mi velke :-( ale tak nebudem vymyslat :-D moj drahy si musi ist este niekde oblek poziciat a ani topanky nemame :-N
Odpovedať
pipi1211 nič si z toho nerob aj ja mám pochybnosti o mojich tiež sú také princeznovské a hlavne sukňa je veľmi široká a taká nazberaná, tak som zvedavá ako v nich budem tancovať, ale už nehccem vymýšľať a hľadať niečo iné, radšej na iné šaty ani nepozerám 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mna napadlo ze skusim zavoat do salonu z kade mam saty ze ci jedny co sa mi pacia su este volne a ci mi budu dobre tak asi pojdem skusit a ked nie tak uz nemenim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja mám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte baby, vidim ze tak isto nemate topanky ako i ja. Chcem sa vas opytat, ked budete mat tie princeznovske saticky, chceli by ste topanky s otovorenou alebo uzavretou spickou? Budete mat aj samodrzky?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Zmolika vybrala som si Tabret Lynette a ja nejdem mať samodržky, lebo tie padajú, ale dám si aj podväzkový pás, aby lepšie držali. Inak ako ste na tom s prípravami? Finišujete? ja začínam mať stres. Už ani nie 5 týždňov a bude so mňa vydatá pani :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Zmolinka a plánujete aj baby po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
jej ahojte no to sa to konecne rozpisalo! uz sa nam to pekne blizi ze? x-) x-) x-) x-) javascript:addEmoticon('x-)','vBody')
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojky, mozete mi dat nejake typy ako by malo vyzerat menu a jeho podoba,... dakujem.
Odpovedať
Zmolinka no my by sme už aj chceli. Ja mám v podstate tiež ešte čas, lebo idem mať 23, ale už nad tým uvažujeme dlhšie....
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no my po svadbe baby urcite neplanujeme kedze uz doma jedno mame :-D :-D :-D :-D :-D az neskor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a menu? no aperitiv,predjedlo,polievka, hlavne jedno,zakusok a kava no a druha vecera ak chces... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, mozem sa zapojit do debaty? nejak zacinam mat stres z toho vsetkeho, tak potrebujem spriaznene duse ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte kocky tak mame to presne o mesiaaaac :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, už ma chytajú stresy, stále len rozmýšľam,či máme všetko atď. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam len saty takze mozes byt kludne v poho... dnes musim urobit oznamenia, drahy ide v piatok kukat oblek, v pondelok mam skusku siat takze si musim ist kupit topanky a podprsenku :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Co si davate do svadobneho menu? Davate si aj vytlacit menicka?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no my este nevieme co dame ako svadobne menu.... a vytlacit menicka? hm asi nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?