Svadba 08.08.2008. Žiadaný dátum

Zobraz úvodný príspevok
Tak tento datum bude riadne ziadany, myslim, ze je najvyzsi cas zacat s pripravami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj liluska, uz si sa rozhodla kde si vyberies tie svoje? A co uz mas ty vybavene a pozhanane?
Odpovedať
Ja som tiež osmičková :-D
Odpovedať
ahojte baby.. ja som osmickova sice len z dvoch tretin.. mame to den po vas.. a chcem sa spytat.. vcera mi okolie dalo chrobaka do hlavy typu: a to sa nebojis ze sa vam budu topit kolace a torta..a my uz sme boli na svadbe v lete a to bol otras.. este v noci sa nedalo poriadne existovat a vsetci boli nakoniec vonku a v sale nikto... 8-( .. mam sa nad tym vobec zamyslat?? uz sa vidim ako mam poteceny makeup a drahy "mapy" na koseli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Silvisia - ja by som sa toho nebala :-) Kolace sa daju spravit nejake suchsie, trvacnejsie, nemusia to byt nejake tie preslahackovane a torticka taktiez, alebo sa miesto torty da spravit nejaka ina alternativa, napriklad medovnik... a co sa tyka tepla, tak sa neboj, ani nebudes vediet ako a bude prijemny vecer, potom noc, teplo by bolo aj v januari, ked si clovek trosku vypije a ide tancovat, no nie ;-)
Odpovedať
ajojte baby :-p aj my mame svadbu 08.08.08 a strasne sa tesim, restauraciu mame reserve od oktobra a teraz zhanam fotografa, je to dost problem, lebo su vacsinou z BA a mimo BA fotia len kompletne svadby a to my moc nepotrebujeme lebo budeme mat len malicku a asi ziadne tradicie, tak by tam nebolo moc co fotit, ide mi hlavne o tie pozovacky a neviem sa rozhodnut ci chceme aj kameramana. teraz stale sedim na nete a objednavam jedna radost, lebo pracujeme v UK a tu su fakt super svadobne vecicky. je tu aj niekto z okolia PB?
Odpovedať
j.jassova • Dnes o 09:35 Cafte baby, robim do radia Viva temu o svadbach 8.8.2008, urcite Vas je kopeeeeec, co sa vydavate tento den. POslite mi prosim na email j.jassova@radioviva.sk Vase telefonne cislo, ja Vam cinknem a opytam sa, preco prave tento datum a co uz mate na svadbu nachystane. Dakujeeeeeeem.. Jana
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj žmolika, tak si šikovná... Ja ešte šatičky nemám a ani som si nebola žiadne skúšať. Ale idem na veľtrh do Bystrice, tak sa hádam trochu vybláznim :-D
Odpovedať
anaxamon, ty robíš v rádiu VIVA? Si moderátorka?
Odpovedať
Ahojte , ja takisto ešte nemám šaty ani som ešte žiadne skúšať nebola a na veľtrh som chcela ísť, ale mi to nevýjde , pretože som v práci celý čas :-( . Ale dúfam,že niečo zoženiem ale už naozaj musím čím skôr ísť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojček baby. My by sme tiež chceli svadbu 8.8.2008, ale vyzerá to tak, že nie všade sa to dá vybaviť. Na mestskom úrade v DS ma odbili, ža na sobáše majú vyhradené len utorky, štvrtky a soboty a že v piatok v žiadnom prípade nesobášia, nakoľko majú stránkový deň! :-( No je toto možné v tomto štáte? A vraj ani za žiadny poplatok to nie sú ochotní povoliť a druhá vec, že sme chceli mať obrad mimo radnice pri jednom krásnom jazierku, kde by bola aj hostina v reštaurácii. A na to mi viete čo povedala tá milá pani na úrade??? :-S Že to nám nespraví nikto a vraj to je len divadlo! Hlavná vec, že na portáli verejnej správy sú uvedené všetky poplatky týkajúce sa takýchto v podstate" nadštandardných" služieb.Tak asi tolko o naších úradoch!!! Neviete niekto poradiť, že čo by sa dalo vymyslieť alebo ako by sa to dalo vybaviť. Možno ešte skúsime šťastie v kostole. :-) Prosím poraďte niekto, ak ste mali podobný problém. :-( Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) tak sa tiez pridavam ku vam, co sa "svatbite" 8.8.08. Tento termin vybrala moja silnejsia polovicka a ja som s tym celkom OK. Na urade problemy s piatkovym terminom neboli, ale kedze v Bojniciach su svatby bezne, ani som s tym neratala. Taaakze...co uz mam je miesto sobasa, miesto hostiny a minuly tyzden som zvladla aj saty :-) Vybrala som si rovno v prvon salone (aj jedinom) kde som bola. Myslim, ze zakladne veci teda hotove su a od toho sa odvija vsetko ostatne ako je zenichov oblek, doplnky (aj moje aj jeho), vyzdoba, oznamenia.... len na obrucky som uuplne zabudla a napadlo ma to az tento weekend, ze aj na nieco take treba mysliet. Ako ste na tom s pripravami ostatne?
Odpovedať
ahojte my sme taktiež o niečo pokročili, máme už aj kostol vybavený, myslela som ,že s tým bude problém ale v pohode pán farár bol zlatý, náuky budeme mať začiatkom júla, včera som si bola vybrať šaty, a takisto som našla v prvom salóne a prvé čo som skúsila, na budúci týžden si asi dáme robiť obrúčky a v Poprade sme v sobotu na tej výstave kúpili poháre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...aaa este som zabudla, ze mame vlastne aj Dj. So starejsim su problemy, nemame ziadneho solidneho a ziadneho panovacneho pana, co mi bude chciet zorganizovat svatbu podla jeho predstav si nezelam, takze asi to bude bez..ale este stale dufam, ze ocinovi sa podari zohnat toho spravneho. No a este jedna zasadna vec...od dnes som na diete :-) aby som bola do svatby fit, tak by sme sa mohli dako spolocne podporovat, ved urcite sa tu najde nejedna z vas, co bude na tom podobne ako ja, hmm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my mame v tento den svadbicku v Bojnickom zamku x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte dievcataaa,tak aj ja sa k Vam pridavam,kedze aj my budeme mat svadbicku v tento pekny datumik,teda 08.08.2008 v Ruzomberku. Tak my uz tiez mame vybaveny kostolik,tiez sme nemali problem s fararom,saty som si este nevybrala :-p takze dufam,ze sa mi podari nejake najst :-) Adka12 chcem sa Ta spytat,ze ako je to so svadobnymi salonmi u vas v BB,bo ak by som mala cas,tak by som tam zbehla kuknut kedze to nie je az tak velmi vzdialene od Rk..mate tam siroku ponuku?{urcite tam toho mate viac ako my tu v Rk,my tu mame dokopy 2 ci 3 salony so svadobnymi satami :-( } Miesto sobasa,aj hostiny uz taktiez mame,oznamka uz mame vybrane,uz len po upresneni hodiny fararom sa nam zacnu tlacit a rozposielat..kolaciky nam budu piect tetusky od draheho mamky zname,aj alko a nealko nam vybavi znamy,aj zivu hudbu budeme mat :-) A este dievcata ktore ste tu z BB,nevedeli by ste mi nahodou dat nejaky kontakt na dobreho kameramana z BB,ak sa mi tu v Rk nepodari zohnat dakeho dobreho??vopred vam dakujem,mozte mi poslat do IP,dakuuuuuuujemm.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa pridávam. cha to bude rodeo moto svadba :-D 8-) ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte vsetky nevesticky. Aj my mame svadbu v tento krasny datum 8.8.2008. Ja mam k tomu este v tento den aj narodeninky... :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte babenky,tak ako pokracuju pripravy na tento magicky datumik?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte kočky, aj my už máme asi skoro všetko, už len nejaké drobnosti, 31.5. nás čaká posledná náuka, už sa to naozaj kráti, ale tešíme sa veľmi, už mi je je aj obrúčka veľká, mi lieta na prste ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ako je to s prípravami? Viete mi poradit nejaký originálny darček pre môjho drahého, v ten deň má aj narodeniny a ja fakt netuším, čo by ho tak mohlo potešiť. Budem rada ak mi napíšete svoje nápady.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky tak my mame obrad az o 18tej hodine a kedze mam rocnu dcerku tak potom uz hostinu nechystame ale v sobotu na dalsi den mame na plane obedik s rodinkou a potom daku grilovacku s kamaratmi :-) nebude to sice to prave orechove ale tak nemame ani tolko financii na hostinu a aj ten cas obradu je dost neskoro,co uz no tesim sa :-D :-D :-D :-D evelin no fakt ti neviem poradit jeden darcek uz mas to ze mu povies ANO :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
petika • 5. jún 2008 o 10:46 Ahoj baby, ktoré máte svadbu v tento nádherný deň, hľadal som tento dátum ako bláznivá, ale nenašla som ho medzi spoločnými dátumami. Sú tu aj také, ktoré máte tento deň svadbu v Bojniciach?? Teším sa, ak sú tu také a npíšu.. a.na • 5. jún 2008 o 11:03 ahoj Petika,ja sa pridavam,pretoze aj my budeme mat svadbicku v tento krasny datumik ;-) Nebudeme mat v Bojniciach,ale v Ruzomberku :-) petika • 5. jún 2008 o 11: jej, tak potom ti blahoželám, ako prebiehajú prípravy tam u Vás??? Cez Ružomberok chodíme takmer každý víkend, chodím na kúpalisko Bešeňová, kde je nádherne, tak ten hlavný ťah a ešte lidl poznám =) ... my sme z BB tak to máme celkom blízko k Vám aurelia • Včera o 18:41 Ahojte. Aj ja mam svadbu 08.08.08 o 18:00 :-D v BA a.na • Dnes o 09:46 to petika:ale inak mne sa zda,ze tato tema tu uz na fore niekde je :-N Aj my obcas chodime do Besenky,ale vacsinou do vnutornych bazenov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde ste? ved tato tema je uplne mrrrtva :-N :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte babulky,takze uz len mesiac a 22 dni a budu z nas vydate panie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?